Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
népszerűVeloscsontFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1021. hozzászólás - 2009.04.06. 18:26:29 (Válasz Nari77 #1019 hozzászólására.)
az biztos amúgy, hogy beindulnának a háborúk rendesen, jelenleg tényleg nagyon kevés LE-t lehet szerezni háborúból
nekem tetszik az ötlet, de finomítani kell rajta
képzeld el, ahogy a Rubinpalota a 3 tagjával lenyom egy 180k-s lélekkutú szövetséget, majd leosztva 3-mal kapnak fejenként 60k-t
ja és ilyenből egyszerre mondjuk 5-öt
vagy egy kis szövetség, aminek a tagjai nem is erősek fogja, gyorsan beüt 10-et a leggyengébb tagokba, akiket ismán üt, aztán elmennek katakombászni, megvárják a 2 hetet, kapnak egy rakat LE-t, elköltik és kezdik elölről
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1022. hozzászólás - 2009.04.06. 18:35:26 (Válasz Veloscsont #1021 hozzászólására.)
Srácok van egy háború tornya topic, valamint ha szövi háború reform a téma, akkor a javaslatok alá miért nem nyit valaki egy topicot ilyen témában?
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1023. hozzászólás - 2009.04.07. 15:52:30
Szeretnek kerni egy olyan fejlesztest, hogy vadaszatnal, ha betellik az allatkert, akkor a vadaszatot automatikusan megszakitsam. Igy nem kene az utolso monc befogasa elott minden vadaszat utan ranezni, hogy megvan-e le kell-e allitani, vagy mehet tovabb.
Egy egyszeru checkbox kene a vadaszat elinditasa melle:
[] Megallitod a vadaszatod, ha nem tudsz tobb szornyet elfoni.

Ez egy kenyelmi funkcio lenne, ami jelentosen csokkenetene a jatekra forditando idot, es vegso soron segitene a jatekosok megtartasaban.
Pontszám: 9.17
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1024. hozzászólás - 2009.04.07. 16:03:03 (Válasz Endyr #959 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.03.26. 12:38:39
A terkapu feldobasara egy javaslat:

A terkapubol X. karakterszint utan essenek kristalyszilankok. Ha osszegyujtesz Y kristalyszilankot, akkor azt a kufarnal bevalthatod egy maximum Z. szintu epikus targyra.

X Y es Z erteket persze nagyon ovatosan kell megvalasztani, nehogy az legyen belole, hogy terkapubol konnyebben es erosebb targyakat lehet kiszedni, mint epikusbol.


Viszont a jelenlegi terkapu kicsit unalmas lett, mar minden targyam megvan, legtobb tobb peldanyban is, csak LE jon. Valami extra nem artana.


Mas topicokban ismet feljott, h unalmas a terkapu. A fenti javaslatomat tarnam ismet a nagykozonseg ele, hatha a fejlesztoknek is megtetszik. A fentit a kovetkezokepp modositanam:

X. karakterszint (mondjuk 50) utan a terkapubol eshetne kek kristalyszilank, ebbol 10et (tobbet?) beadva lehetne venni a leggyengebb epikus cuccok kozul vmit (ha 10 a mennyiseg, akkor dukat-ugyileg is egalban vagyunk)
Ahogy no a karakterszint, ugy jonnenek a zold, sarga, piros, stb szinu szilankok, amit egyre erosodo epikus targyakra lehetne bevaltani.

Amire figyelni kell:
-a karakterszint es novekedes megfelelo belovese
-20 szin kitalalasa
Pontszám: 8.75
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1025. hozzászólás - 2009.04.07. 16:11:47
ha unalmas, nem kell csinálni:)

gondolom a topkaraktereknek unalmas. ma olvastam, hogy nekik az is unalmas, hogy nincs mit építeni, hogy nincs új szakértelem - nincs új táp. végre lehet élvezni a játékot - a többi párezer karakter addig felhúzza a katalizátor 1.-et és bízik abban, hogy negyedjére lenyomja a térkapus lényt.

---------

az ötlettel egyébként nincs gond, jöhet, de akkor ne a térkapuhoz kössük, hanem valami újat kreáljunk.
Pontszám: 3.30
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1026. hozzászólás - 2009.04.07. 16:29:26 (Válasz winnie #1025 hozzászólására.)
Nem ezzel van a baj, hogy nincs eleg tap .Tul sok is van belole. Az a problema, hogy a jatek - a szovetsegi eletet nem szamitva - nem tobb, mint nehany klikkeles. Nincs benne sok izgalom, valtozatossag, ami a jatek sava-borsa kell legyen.


*Ezekkel nem a jatekot akarom kritizalni, rengeteget fejlodott a kezdetek ota (hala erte), es nagyszeru is. Csak az izgalmat, valtozatossagot kellene visszahozni a "top" szamara is, olyan formaban (apro kis fejleszteskkel) ami idovel ugyanugy mindenki szamara elerheto lesz.
A hozzászólást Balor módosította 2009.04.07. 16:43:04-kor
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1027. hozzászólás - 2009.04.07. 18:53:31
Ha már a kényelemre megyünk rá, akkor a vadászatnál... kevés lett ez a 20 vadászat egybe...főleg ha a elementáris fúzió maxon van. Nem lehetne megverbuválni?
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.04.07. 18:53:57-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1028. hozzászólás - 2009.04.07. 20:26:53 (Válasz Balor #1026 hozzászólására.)
Háborúzni kell csonkolom
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1029. hozzászólás - 2009.04.07. 20:31:38 (Válasz CaveMaN #1028 hozzászólására.)
Oh koszi, kedves CaveMaN!:D
A hozzászólást Balor módosította 2009.04.07. 20:31:54-kor
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1030. hozzászólás - 2009.04.07. 20:32:12 (Válasz Balor #1029 hozzászólására.)
Jólvanna, nem lehetett kihagyni
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1031. hozzászólás - 2009.04.07. 20:50:53 (Válasz CaveMaN #1030 hozzászólására.)
Tudom, magasan szallt.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1032. hozzászólás - 2009.04.07. 21:03:08 (Válasz Kocos #1023 hozzászólására.)
Szeretnek kerni egy olyan fejlesztest, hogy vadaszatnal, ha betellik az allatkert, akkor a vadaszatot automatikusan megszakitsam. Igy nem kene az utolso monc befogasa elott minden vadaszat utan ranezni, hogy megvan-e le kell-e allitani, vagy mehet tovabb.
Egy egyszeru checkbox kene a vadaszat elinditasa melle:
[] Megallitod a vadaszatod, ha nem tudsz tobb szornyet elfoni.

Ez egy kenyelmi funkcio lenne, ami jelentosen csokkenetene a jatekra forditando idot, es vegso soron segitene a jatekosok megtartasaban.


Én támogatom ezt az ötletet, HA megoldható! ^^
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1033. hozzászólás - 2009.04.07. 21:56:53 (Válasz Balor #1026 hozzászólására.)
Mondjuk úgy, hogy az összes TOP karakter 6-7 (talán már szinttel lefele támad úgy elhiszem, hogy nincs a játékban izgalom! Támadd a saját szinted környékét, úgy mindjárt izgalmasabb lesz.




Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1034. hozzászólás - 2009.04.07. 22:00:03 (Válasz Gyulas84 #1033 hozzászólására.)
Gondolom az a napszemcsis csávó egy 8as lenne
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1035. hozzászólás - 2009.04.07. 22:02:56 (Válasz Nari77 #1034 hozzászólására.)
Igen




Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1036. hozzászólás - 2009.04.07. 22:05:05 (Válasz Gyulas84 #1033 hozzászólására.)
Tamadom. Felfele, lefele is utok.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1037. hozzászólás - 2009.04.07. 22:13:56 (Válasz Viszok009 #1027 hozzászólására.)
A gond az, hogy a probalkozast nem jutalmazza a jatek, csak a sikert. Igy pedig az ember keresi azt a hatart, ahol meg sikeres tud lenni, kulonben (jajj, kimondom) lemarad.

Szerintem erdemes lenne megfontolni, hogy jarjon TP vesztes csataert is, ha szinten vagy felfele tamad az ember, hiszen csatazott, edzodott. Ugyanez allatokra is ervenyes lehetne. En peldaul tutira tobbszor probalkoznek Sharpaval, ha nem lenne akkora lutri, hogy elvesztem a TP-t miatta. Nekem is izgalmasabb lenne, meg neki is, szerintem.

A LE mar ugyis elhanyagolhato, azt talan nem kell eroltetni.
A hozzászólást Simon módosította 2009.04.07. 22:15:30-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.50
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1038. hozzászólás - 2009.04.07. 22:15:24 (Válasz Balor #1036 hozzászólására.)
Ez esetben fogadd maximális tiszteletem!




Pontszám: 5
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1039. hozzászólás - 2009.04.08. 07:16:34 (Válasz Simon #1037 hozzászólására.)
Hát, bár leprogramozásilag fogalmam sincs mekkora necc, de most is működik a portya szimuláció, őskővel. Erről a delikvens nyilván nem tud.
Viszont jónak tartanék egy Párbajteret, ami szintén szimulációként működhetne, viszont a háborúra hasonlítana.
"Kihívtad Sardullah Sharpát egy párbajra!" Ha elfogadja, az Események menüpont alatt értesülsz. Lehetne egy előre beállított időpont, mint a háborúnál, "aznap este 9-kor összeméritek erőiteket." Nincs TP, viszont valós sebzés érhetne, de az sem kötelező (ha már szimuláció.)
//Online párbajtér is játszik, kattra belépsz, és addig vagy kihívható, amíg ott tartózkodsz.//

Az árát a Párbajtérnek meg lehetne szabni tudomisén heti 2 őskőben, vagy a kihíváskor felteszel magadra X LE-t, és a másik is, amit végül a győztes visz, vagy fixen 300 LE (mondtam egy számot) a kihívás ára (ami senkié sem lesz)... stb-stb. Igazándiból annyi variáció van mint égen a csillag - de persze nyilván nem érdemes ötletelni rajta amíg egy halvány sansz nincs rá hogy megvalósulhat.

Bátran lehetne tesztelni élesben a különböző taktikákat - most ezt a szakit turbózom, most azt; egy állatot viszek, kettőt, stb.
Szép lenne, színes, szélesvásznú, öröm-PvP, és a legkevésbé sem unalmas.

Ezt ma reggel álmodtam meg, kíváncsi vagyok mennyira kivitelezhetetlen
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1040. hozzászólás - 2009.04.08. 07:25:54 (Válasz Meridiath #1039 hozzászólására.)
Az ötlet végülis jó, hogy "fogadtok" x LE-ben. Node, egy csata számítson, vagy több? (Előbbi esetben ugye a random...) Épületbónuszok? (Magas szinten egyik félnél +60, másiknál +30 bónuszt adhat. Ráadásul a bajnokin a gyakorlótér és a védőfal is számít, míg sima csatánál ugye csak az egyik.)

Legjobb persze checkboxokkal lenne, ahol bejelölöd, hogy mi van használatban, és a másik látja a beállításokat, majd leokézza, vagy nem. Legnagyobb előnye talán az lehet, hogy a saját hordádban lévővel is harcolhatnál itt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője