Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
301. hozzászólás - 2008.12.29. 21:27:10
-- valószínűleg eggyel csökkentjük majd a szintkülönbséget, amivel támadni lehet


Örömmel vettem észre, hogy 30. szintről már 6 szinttel lejjebb is lehet támadni. Ez ugyebár azért van, mert minél magasabb szintűek vagyunk, annál kisebb közöttünk a különbség. Bár ők 1 körben ütnek annyit, mint én 6 kör alatt de szerencsére a fenti változtatás majd segíteni fog ezen. Így várniuk kell a 32. szintig, hogy 6-tal lejjebb üssenek...
Nem kenyerem a sírás - mert akkor ugyebár éhen halnék - de ez már egy kicsit sok. Nem az a gondom, hogy legyőznek, nem is az, hogy LE-t visznek(vagy nem), hanem az hogy két ilyen támadó nullára üt és az nem túl kellemes.
Tudom ők semmiről nem tehetnek, mert ilyen a játék és ők csak játszani akarnak.
De mindenki törődjön a saját lelkiismeretével és aludjon jót azzal a tudattal, hogy megint jól elverte az esélytelen kicsiket.
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 7.20
kedvencLK'S'Férfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
302. hozzászólás - 2008.12.29. 21:33:09 (Válasz Kyron #301 hozzászólására.)
Teljesen egyetértek veled.
Az engem se zavarna ha 2 szintel fentebről esélyes küzdelembe levernének.
De jelenleg a 21. szinten a 26.-ról 30. szinten kapható kardal filézgetnek ki és mivel a páncélja is brutál meg se nagyon tudom karcolni. Ja és háború van így óránként megcsap. Nem is lenne evvel baj csak hát így az egész szövi szív mert a nagy döherek mindenkit levernek és még a kutat is kifosztják.
A hozzászólást LK'S' módosította 2008.12.29. 21:34:00-kor
Pontszám: 6.60
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
303. hozzászólás - 2008.12.29. 21:52:50 (Válasz LK'S' #302 hozzászólására.)
A részletek ismerete nélkül mondom: gondolkodj el a katakombán. Feltéve persze, hogy miattad megy el a sok pont.
Pontszám: 5
kedvencLK'S'Férfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
304. hozzászólás - 2008.12.30. 06:44:20 (Válasz Zaccmester #303 hozzászólására.)
De én nem bújkákni hanem játszani szeretnék!
Pontszám: 7
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
305. hozzászólás - 2008.12.30. 07:06:02 (Válasz Kyron #301 hozzászólására.)
Idézet: Kyron - 2008.12.29. 21:27:10
-- valószínűleg eggyel csökkentjük majd a szintkülönbséget, amivel támadni lehet


Örömmel vettem észre, hogy 30. szintről már 6 szinttel lejjebb is lehet támadni. Ez ugyebár azért van, mert minél magasabb szintűek vagyunk, annál kisebb közöttünk a különbség. Bár ők 1 körben ütnek annyit, mint én 6 kör alatt de szerencsére a fenti változtatás majd segíteni fog ezen. Így várniuk kell a 32. szintig, hogy 6-tal lejjebb üssenek...
Nem kenyerem a sírás - mert akkor ugyebár éhen halnék - de ez már egy kicsit sok. Nem az a gondom, hogy legyőznek, nem is az, hogy LE-t visznek(vagy nem), hanem az hogy két ilyen támadó nullára üt és az nem túl kellemes.
Tudom ők semmiről nem tehetnek, mert ilyen a játék és ők csak játszani akarnak.
De mindenki törődjön a saját lelkiismeretével és aludjon jót azzal a tudattal, hogy megint jól elverte az esélytelen kicsiket.


Sztem ez az egész baromság, hogy ahogy megyünk előre, mindig egyre többet lehet lefelé támadni....mi megfontolásból??? egy 32..szintű uccsó helyezett is röhögve leveri a nála 5.szinttel kisebb tuti karaktert, mert 5szinttel magasabbak a cuccai...pláne ha 6-tal, akkor már átöleltünk egy teljes ősköves cuccot is, ami ugye 6 szinttenként jönnek...és hiába full tápos valaki 26.szinten, ha egyszerűen simán agyonverik a feljebb lévők...ezzel azt érik el, hogy a legfelső szinten mindenki simán elhúz, és alattuk 6 szinttel csak szar karakterek lesznek!!!!!

Sztem ez MINDEKÉPPEN SZAVAZÁS kellene erről a témáról, maximalizálni kéne a támadási távolságot 3 szintben....még ez is sok, de hogy legyen kit támadniuk legfelső szintűeknek, így 3-ba belemennék!

Miért nem lehet egy szavazást indítani egy fórumozónak? PEdig nem ártana.....sztem elsöprő fölénnyel nyerne a 3-as szintkülönbség....különbéen is, aki 6 szinttet letámad, az egy nagy köcsög féreg, úgy aztán könnyű keménynek lenni...ha így marad, akkor nem is leszértelme ősköves cuccot vennem, mert így is úgy is szarrá vernek fentről, akkor men minden dobjam ki a pénzem, ha sikerélményem se lesz?
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.71
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
306. hozzászólás - 2008.12.30. 07:29:20 (Válasz Eardog #305 hozzászólására.)
Egy vélemény "felülről".

Ennek ellentmondanék annyiban, hogy ezáltal a saját szintjükön kiugróan erős karakterek tökéletes biztonságban játszhatnának tovább, ugyanis a teljes támadási szférában NEM LENNE SENKI, aki eséllyel veheti fel ellenük a harcot. Jelenleg alig néhány ember "élvezheti" ezt a védettséget, más kérdés, hogy szerintem számukra ez már nem játék. Bejön, vadászik, kattint hármat, kilép. Uncsi.

Vedd észre, hogy te ezt a pár embert bővítenéd ki több tucatra. Ha csökkenne a támadási szint, akkor olyan karaktereket, amelyek több százezret raboltak, még az őket éppen támadni tudó legmagasabb szintűek sem tudnának leverni, semmi és senki nem tudná őket megrendszabályozni. Például én 27. szinten egyáltalán nem a leggyengébbeket támadom, számtalanszor van, hogy direkt nézem ki a legerősebb 23., 24., 25. szinten (ki tartja magát legerősebbnek...), mert attól még esélyes, hogy nem 0 LE-t viszek el. Ha ezt a határt csökkented, őket véded leginkább, hiszen nyugodtan tarthatnának maguknál mindig sokezer LE-t, érinthetetlenek lennének.

Kiegészítés: Írom mindezt úgy, hogy magam ellen is beszélek, hiszen engem is hetente többször betámadnak az Elit és az Azúr jeles tagjai.
A hozzászólást Mortimer módosította 2008.12.30. 07:31:26-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
307. hozzászólás - 2008.12.30. 08:38:07 (Válasz Mortimer #306 hozzászólására.)
Tiltakozom, nincs ilyen védettség Cyron akármikor elver engem és még sokan mások is. Annyi a különbség, hogy nem a teljes szint támadhat úgy, hogy teljes bizonyosággal legyőz, csak a harmada vagy negyede, amit én személy szerint még mindig soknak tartok, de csak ennyire sikerült fejleszteni a karakteremet.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
308. hozzászólás - 2008.12.30. 08:51:11 (Válasz CaveMaN #307 hozzászólására.)
Épp azt magyarázom, hogy most nincs meg, de ha egy szinttel csökkenne a támadhatósági küszöb, akkor viszont már létezne az érinthetetlenség.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
309. hozzászólás - 2008.12.30. 08:57:35 (Válasz Mortimer #308 hozzászólására.)
Fenét, engem üthetnek most is 30-ról, más kérdés, hogy kevesen vannak ott. A 29-esek simán legyűrnek, a 28-asok egy része is. 25-ön vagyok.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
310. hozzászólás - 2008.12.30. 09:05:45 (Válasz CaveMaN #309 hozzászólására.)
Igen, de magas szinten szinte már csak vadászatból jön LE, ezért nincs is a karakterek között extrém különbség. Viszont 20. szint alatt rohadt sokat számítana a 3-mas, 4-es korlát eggyel való csökkentése.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
közellenségHeroes58Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
311. hozzászólás - 2008.12.30. 09:11:13
sziasztok szeretnék egy észrevételt tenni.A lélek kufárnál amikor valaki éppen vásárol ne lehessen megtámadni mert arra gyűjtögeti éppen Le -t eladja dolgait és akkor csap rá egy nagyobb az szemétség persze meg lehetne szabni az ott töltött időt.
Pontszám: 2.33
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
312. hozzászólás - 2008.12.30. 09:15:25
Egy 3szintes korlatozassal a legmagasabb szintu karakterek jatekat olned meg, Sharpa pl. max az arenaban kuzdhetne...
De van megoldas az allando alacsony ep-n valo tengodesre is. Noveld az egeszseged husszal, es maris eleg ep-d lesz mindenre, meg ha tobbszazat vernek is beled tamadasonkent.
Pontszám: 2
kedvelt tagEzékielFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
313. hozzászólás - 2008.12.30. 09:22:13
A támadási küszöb csökkentése szerintem egy idő után oda vezetne, hogy a top játékosok egyáltalán nem tudnának portyázni, ami nem biztos, hogy cél egy ilyen játékban. Itt ha jól értem inkább az a probléma, hogy az alacsonyabb szintűek ép-jét mindig lenullázzák és erre kéne valami megoldás.

Pl lehetne egy opció, amit ha beállít a játékos, akkor azontúl ha 5 szinttel feljebbről ütik, akkor már csak "barátságos" meccset lehetne vívni vele. Ekkor mindkét fél csak a csatában vesztett ép felét vesztené el valójában / a sebzés felét visszagyógyulnák csata után. Ez lehetne egy sima beállítás, mint a portyázásoknál, vagy kéne hozzá valami épület/skill.

Ez csak egy nyers ötlet, elég sok kérdés felmerülne, pl mennyi LÉ, TP járjon ilyen csatákért, de szerintem lenne értelme.

Én most pont abban a helyzetben vagyok (26. szint) , hogy mindkét oldalát látom a történetnek, mert felülről jön az ELIT, de amikor túl sok PPm van, leütök 21. szintre is, ahol -20-30%-kal is elég durván elverem a célpontokat - márha éppen van valaki, mert általában csúnyán le van verve mindig mindenki.
A hozzászólást Ezékiel módosította 2008.12.30. 09:44:26-kor

v1 Ezékiel
v2 Kicsontozó
______________________________________

Légy Te is Martalóc! http://martalocok.try.hu/
Pontszám: 7.50
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
314. hozzászólás - 2008.12.30. 09:35:14 (Válasz Eardog #305 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2008.12.30. 07:06:02

Sztem ez MINDEKÉPPEN SZAVAZÁS kellene erről a témáról, maximalizálni kéne a támadási távolságot 3 szintben....még ez is sok, de hogy legyen kit támadniuk legfelső szintűeknek, így 3-ba belemennék!

Miért nem lehet egy szavazást indítani egy fórumozónak? PEdig nem ártana.....sztem elsöprő fölénnyel nyerne a 3-as szintkülönbség....


Üdv!

Mindenféle politikai vetületet mellőzve, ha jól tudom a vizitdíjról és a tandíjról is lehetett mostanság itt népszavazni. Na, az elsöprő többség itt is megvolt... De ezt már máshol javasoltam, hogy aki kiírja magára hogy "Ne támadj meg!", azt ne lehessen megtámadni, muhaha. Szerintem még ezt is elsöprő többséggel megszavazná a nép. És, akkor ez már egy jó szabály lenne?

Azért jusson eszedbe, egyszer majd te is leszel olyan magas szintű hogy ez a 3 szint igencsak szűkös lenne a számodra. Persze ha soha nem óhajtasz portyázni, akkor nem
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 1.80
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
315. hozzászólás - 2008.12.30. 09:45:55 (Válasz Ezékiel #313 hozzászólására.)
Nem rossz otlet, de talan ez "jobb" bizonyos jatekosok szemszogebol.
Legyen valamennyire korlatozva a szintben lefele tamadas, de akkor legyen szakertelem, amivel ez a szintkulonbseg kitolhato. En gyululom a korlatokat, de egy hasonlo meg elfogadhato lenne.
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
316. hozzászólás - 2008.12.30. 10:56:35 (Válasz Mortimer #306 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.12.30. 07:29:20
Egy vélemény "felülről".

Ennek ellentmondanék annyiban, hogy ezáltal a saját szintjükön kiugróan erős karakterek tökéletes biztonságban játszhatnának tovább, ugyanis a teljes támadási szférában NEM LENNE SENKI, aki eséllyel veheti fel ellenük a harcot. Jelenleg alig néhány ember "élvezheti" ezt a védettséget, más kérdés, hogy szerintem számukra ez már nem játék. Bejön, vadászik, kattint hármat, kilép. Uncsi.

Vedd észre, hogy te ezt a pár embert bővítenéd ki több tucatra. Ha csökkenne a támadási szint, akkor olyan karaktereket, amelyek több százezret raboltak, még az őket éppen támadni tudó legmagasabb szintűek sem tudnának leverni, semmi és senki nem tudná őket megrendszabályozni. Például én 27. szinten egyáltalán nem a leggyengébbeket támadom, számtalanszor van, hogy direkt nézem ki a legerősebb 23., 24., 25. szinten (ki tartja magát legerősebbnek...), mert attól még esélyes, hogy nem 0 LE-t viszek el. Ha ezt a határt csökkented, őket véded leginkább, hiszen nyugodtan tarthatnának maguknál mindig sokezer LE-t, érinthetetlenek lennének.

Kiegészítés: Írom mindezt úgy, hogy magam ellen is beszélek, hiszen engem is hetente többször betámadnak az Elit és az Azúr jeles tagjai.



Ok, ha így nézzük az jó, ha te a legerősebbeket támadod...én se vok erős, de gyenge se, 22-es vok és sorba csapkodnak a 27-esek úgyh, h én sebzek 80-at, ők 500-at....tehát sokat vagyok 15% alatt, és hafelette vok akkor támadok párat, és ennyi, megyek pihenni...pont hogy a vadászat ad kis sikerélményt, mert ott jönnek jó fogások, de hiába fejlesztem magam, ha úgyis elvernek....

A játéknak pont az a lényege, ha ügyse vagy és veszel sok őskövet, akkor előnyre teszel szert, és így szinte mindig te nyersz...másnak is ott a lehetőség, hogy ugyanilyen karit csináljon, max neki nincs annyi esze, türelme, taktikai érzéke, ideje hogy ezt megvalósítsa....de ha nem is a legerősebbekről beszélük, hanem mint én V1-en egy közepesen erős emberkéről, akkor nekem már most elment a kedvem, hogy 6 szinttel feljebbről csapkodnak...sztem már 3 szint is bőven elég, hogy elverjünk egy nagyon erős 3 szinttel alacsonyabb karit, sőt....de 6 szintnél már egy senki is elverheti még Trueblood-ot is sztem...én mondjuk szerzek most 22-sen 20 vadiból 7K LE-t, egy szinten tudok vadászni...legyen kicsi szám, 140-et(hogy könnyen számoljak), és 6 szinten ha ezeket az értékeket tartom, akkor az 300K LE!!!!
Amiból ha átlag 1 tul pont 3K, akkor 100 tulpontot tudok növelni...és elég szerényen számoltam a vadászatból befolyó lét, és a vadászatok számát....közbe persze azért a harcból is jöhet pár 10K, ha mákod van...nem beszélve a küldetésekről, az új cuccokról, ár érték arányban többet ad, mintha csak a tulajdonságot növeled....akkor sztem ez fer???
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
317. hozzászólás - 2008.12.30. 10:59:20 (Válasz Balor #312 hozzászólására.)
Idézet: Balor - 2008.12.30. 09:15:25
Egy 3szintes korlatozassal a legmagasabb szintu karakterek jatekat olned meg, Sharpa pl. max az arenaban kuzdhetne...
De van megoldas az allando alacsony ep-n valo tengodesre is. Noveld az egeszseged husszal, es maris eleg ep-d lesz mindenre, meg ha tobbszazat vernek is beled tamadasonkent.


Neki se kötelező elhúznia 15 szinttel, addig is bevárja a többieket, addig is gyűlik a csp...nehogy már pont őt kelljen sajnálni....most te egy ember miatt sírsz, amikor sztem jobb lenne ha 5000 ember boldogulna jobban, mint az a felső 50-100....eddig úgyis mindig ők lettek segítve....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.75
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
318. hozzászólás - 2008.12.30. 11:01:52 (Válasz Ezékiel #313 hozzászólására.)
Idézet: Ezékiel - 2008.12.30. 09:22:13
A támadási küszöb csökkentése szerintem egy idő után oda vezetne, hogy a top játékosok egyáltalán nem tudnának portyázni, ami nem biztos, hogy cél egy ilyen játékban. Itt ha jól értem inkább az a probléma, hogy az alacsonyabb szintűek ép-jét mindig lenullázzák és erre kéne valami megoldás.

Pl lehetne egy opció, amit ha beállít a játékos, akkor azontúl ha 5 szinttel feljebbről ütik, akkor már csak "barátságos" meccset lehetne vívni vele. Ekkor mindkét fél csak a csatában vesztett ép felét vesztené el valójában / a sebzés felét visszagyógyulnák csata után. Ez lehetne egy sima beállítás, mint a portyázásoknál, vagy kéne hozzá valami épület/skill.

Ez csak egy nyers ötlet, elég sok kérdés felmerülne, pl mennyi LÉ, TP járjon ilyen csatákért, de szerintem lenne értelme.

Én most pont abban a helyzetben vagyok (26. szint) , hogy mindkét oldalát látom a történetnek, mert felülről jön az ELIT, de amikor túl sok PPm van, leütök 21. szintre is, ahol -20-30%-kal is elég durván elverem a célpontokat - márha éppen van valaki, mert általában csúnyán le van verve mindig mindenki.



Nem a a baj, hogy levernek, az is, de miért játszak olyan game-mel, amiben semmi esélyen, csak ha én is kicsiket ütök?
És kimondtad a kulcsszót, -30% kal is lefelé üthetsz...ergo akkor inkább a felső 100 is 5-6 szinttel üt lefellé, mert akkor kapják legkevesebb TP-t, és még lehet hogy LE is csurran...háborúban meg egyértelműen leigáz egyedül egy 10 fős szövit, akik mind 5-6 szinttel alacsonyabbak....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
319. hozzászólás - 2008.12.30. 11:06:57 (Válasz Bolsevik #314 hozzászólására.)
Idézet: Bolsevik - 2008.12.30. 09:35:14
Idézet: Eardog - 2008.12.30. 07:06:02

Sztem ez MINDEKÉPPEN SZAVAZÁS kellene erről a témáról, maximalizálni kéne a támadási távolságot 3 szintben....még ez is sok, de hogy legyen kit támadniuk legfelső szintűeknek, így 3-ba belemennék!

Miért nem lehet egy szavazást indítani egy fórumozónak? PEdig nem ártana.....sztem elsöprő fölénnyel nyerne a 3-as szintkülönbség....


Üdv!

Mindenféle politikai vetületet mellőzve, ha jól tudom a vizitdíjról és a tandíjról is lehetett mostanság itt népszavazni. Na, az elsöprő többség itt is megvolt... De ezt már máshol javasoltam, hogy aki kiírja magára hogy "Ne támadj meg!", azt ne lehessen megtámadni, muhaha. Szerintem még ezt is elsöprő többséggel megszavazná a nép. És, akkor ez már egy jó szabály lenne?

Azért jusson eszedbe, egyszer majd te is leszel olyan magas szintű hogy ez a 3 szint igencsak szűkös lenne a számodra. Persze ha soha nem óhajtasz portyázni, akkor nem


Igen, de én nem faszságot akarok megszavaztatni, hanem egy értelmes szabályt...V1-en általában 3 szinttel lefelé ütök, valamikor lejjebb is, de ha már van 30-40TÖ előnyöm, akkor már 10-ből 8-szor nyerek, és ez az előny megvan 3szinttel lejjebbről is....én akkor is soknak tartom a 6 szintet, meg már a 4et is....nem veszi észre senki, hogy minél magasabb a szint, annál nagyobb különbség van a fegyók között is? kőkart meg az utánna lévő ősköves nem tom mi, ott is valami 30-cal nagyobb a max sebzét, 21 támadás, meg ilyenek....ha azt megveszem, és a másiknak nincs, már akkor szétverem...nem kell hozzá 6 szint különbség....de nekem mindegy, amíg látom értelmét, addig tolom, aztán ha már szarrá vert midneki akkor törlöm a kari...ennyi
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.50
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
320. hozzászólás - 2008.12.30. 11:10:31 (Válasz Eardog #317 hozzászólására.)
Szerintem semmi siras nem volt a hozzaszolasomban, ellenben a tiedben mar annal inkabb. Ha konkretan a velemenyemre vagy kivancsi, akkor tessek. Aki hagyja, hogy 6 szinttel magasabbrol folyamatosan lecsapjak, bena a jatekhoz. Ahhoz eleterejenek a legalabb 45 %-an kell allnia.
Masreszt azert "vedem", mert egy ket korlatozasnak koszonhetoen mar csodbe ment egy-ket hosszutavu tervem, amibe rengeteg eroforrast oltem, megis alkalmazkodtam, mint ahogy sokan masok is. A helyzet egyszeru, alkalmazkodni kell a jatekhoz, elvegre forditva megsem lehet. A sok korlatozas, amit elsosorban az ugyetlenebb es/vagy irigy jatekosok eszkozoltek ki, igy is elegge elsablonositottak a jatekot.
A hozzászólást Balor módosította 2008.12.30. 11:21:28-kor
Pontszám: 6.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője