Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1441. hozzászólás - 2009.06.29. 22:19:28
vonalasról mikor lehet már őskövet rendelni?!
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1442. hozzászólás - 2009.06.30. 15:40:26 (Válasz Szurilo #1439 hozzászólására.)
Ugy tudom akkor tudsz topicot nyitni, ha legalabb kedvelt a besorolasod. De ha ilyen szovegeket irsz, akkor az soka lesz meg
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1443. hozzászólás - 2009.06.30. 15:58:19 (Válasz Magum #1441 hozzászólására.)
Magum! Szerintem anyukádék jobban járnak, ha még nem lehet!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5.89
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1444. hozzászólás - 2009.06.30. 16:10:37 (Válasz Endyr #1442 hozzászólására.)
Hahha, na erről tudod mi a véleményem?
Próbáltam már szépen írni. Asszem nálam szebben nem is írt még ide senki. Próbáltam egyúttal okosat írni. Átgondoltan, megfontoltan. Volt, hogy egy hsz-t 20 percig fogalmaztam. Tudod mi lett a vége? Félreértelmezték itt a "legokosabbak" és jól megaszondták a frankót. Azóta úgy vagyok vele, hogy minek kínlódjak én itt a szép magyar beszéddel, ha azt értékelik, hogy melyik szövetségbe vagy, vagy hogy volt-e problémám az illetővel ingame, vagy hogy az ő elképzeléseinek mennyire felel meg a hsz-em tartalma. Aki ismer az úgy is tudja milyen vagyok, aki meg nem az meg nyugodtan pontozza le a hsz-em a sárga földig. A napocskát úgy sem szeretem, sokkal fajább a vihar felhő. Abból jóval kevesebb van. Én meg ettől még úgy is oda írom a hsz-em ahova a leginkább valónak érzem és nem nyitok neki új topicot, mert hát azt nem lehet, csak miután jól benyaltad magad a fórumon. Na lehet adni a mínuszokat, úgy is tudom, alig várjátok, hogy lepontozzatok. Ilyen a magyar ember.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 6.47
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1445. hozzászólás - 2009.06.30. 16:32:13 (Válasz Szurilo #1444 hozzászólására.)
Nem Te vagy az egyetlen, aki nem tud topikot nyitni. Nyugodtan kérj meg valakit, hogy a nevedben nyisson egy topikot a javaslataiddal. Vannak segítőkész játékosok is, nem csak rosszakarók.
Pontszám: 8
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1446. hozzászólás - 2009.06.30. 16:47:08
Igazad lehet, legközelebb megpróbálom. Sajnos azonban az a tapasztalatom, hogy rengeteg a rossz akaró játékos, amiről persze a legtöbb ember nem tehet. Családi gondok, megélhetési gondok, nagy magyar valóság, stb. és csak nagyon kevés érzelmileg és iq-ilag intelligens ember játszik itt. Tisztelet a kivételnek. A legnagyobb problémám az, hogy az emberek általában véve kárörvendőek, a netikettet magasról letojják, képtelenek a saját véleményükön kívül álló dolgokat legalább megpróbálni másik oldalról megvizsgálni. Persze ilyen az egész társadalom, ez szociális probléma. Rengeteg külföldinek van rossz véleménye a magyarokról. Amit a médiából hallatok, hogy a magyarok vendégszeretete, meg kedvessége, meg tökömpaszuj, az egy hatalmas hülyeség. Van ilyen, nyilván van, de jóval több a negatív vélemény. Akik külföldön élnek magyarok sincsenek jobb megítélés alatt. Rengeteget hallom vissza, hogy lopnak, csalnak, stb.

"A dudva, a muhar,
A gaz lehúz, altat, befed"

Ady Endre: A magyar Ugaron
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 4.67
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1447. hozzászólás - 2009.06.30. 19:24:49 (Válasz Timcsike #1445 hozzászólására.)
292 hsz és népszerű rang, én ezzel már tudok topicot és szavazást létrehozni.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 6.67
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1448. hozzászólás - 2009.07.01. 10:38:12 (Válasz Szurilo #1446 hozzászólására.)
Óvatos légy az ilyen vélemény hangoztatásával, mert ha visszajönnek a Viktorék, téged meglincselnek!
Pontszám: 6
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1449. hozzászólás - 2009.07.01. 15:25:09 (Válasz csati777 #1448 hozzászólására.)
Miért?
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 6.50
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1450. hozzászólás - 2009.07.01. 15:38:39
Várható IRL fejlesztés az újabb gengszterváltás, de ha lehet ne itt folytassátok. Egyébként is mindegy, hogy a jobb vagy baloldali falba verik a fejed és honnan köpnek ránk, a jelenlegi 386-al nem lesz változás.
Én itt le is zártam, ha véletlenül valaki érdeklőde a véleményem iránt akkor PÜ.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1451. hozzászólás - 2009.07.01. 18:07:23 (Válasz Morroch #1450 hozzászólására.)
A "Miért?" kérdésem 3 pontot kapott Morroch mond hogy te voltál és megnyugszom.

Amúgy még mindig nem értem hogy mi köze ennek a Viktorhoz vagy a 386-hoz. Tán a fidesz meglincsel mert ki mertem mondani hogy sztem mi folyik az országban?
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 3.60
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1452. hozzászólás - 2009.07.01. 22:10:53 (Válasz Szurilo #1451 hozzászólására.)
Nem én pontoztalak le, de remélem nyugodt lesz az álmod ennek ellenére.
386 a magyar országgyűlés taglétszáma.
Mindkét oldal meglincsel, ha nem azt mondod ami az érdekük/tetszik nekik.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 4.20
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1453. hozzászólás - 2009.07.01. 22:37:04 (Válasz Morroch #1452 hozzászólására.)
Tudom hogy a képviselőlétszám 386, én azt nem értettem hogy ennek mi köze ahhoz amit írtam. De most már értem, ezek szerint megleszek lincselve, ha nem Vikibá érdekei szerint cselekszem. Hát legyen, én akkor is objektív maradok.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 3
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1454. hozzászólás - 2009.07.02. 00:02:39 (Válasz Szurilo #1453 hozzászólására.)
OFF:
Bocs, most jöttem haza a munkából...Arra céloztam, ha bizonyos körökben arra mersz célozni, hogy ez a rinyáló, lusta, élhetetlen, bunkó, rasszista, intoleráns, szűk látókörű, maradi, nemtörődöm, agresszív, hazug, múltban élő, korlátolt, állatkínzó, szemetelő, alkoholista, családverő, tolvaj, adócsaló, sumák, elbutult, stb. kis nemzet esetleg MÉGSEM Isten kiválasztott népe, akkor igencsak pórul járhatsz. Alighanem én vagyok az egyetlen, akinek nem a tróger politikusainkkal van a legnagyobb baja, hanem a derék polgártársaival. Félreértés ne essék, büszke vagyok a magyarságomra, és nincs az a pénz, amiért itt hagynám ezt a szép országot. Legfeljebb ha a jövő abba a zsákutcába fog vezetni, aminek a téglafala felé egyre gyorsuló iramban száguld az ország szekere...
OFF vége, tényleg ne rontsuk itt politikával a levegőt!
A hozzászólást csati777 módosította 2009.07.02. 00:06:13-kor
Pontszám: 4.44
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1455. hozzászólás - 2009.07.02. 03:00:08 (Válasz csati777 #1454 hozzászólására.)
Szerintem elbeszélünk egymás feje fölött. Én az 1446. hsz-emben nem kevertem politikát a dologba, ha mégis sértő volt az írásom egyes politikai nézeteket valló emberek számára, azért vállalom a felelősséget természetesen. A későbbi kérdéseim pedig azért íródtak mert nem értettem, hogy milyen módon volt politikai töltetű az írásom.
De tényleg mindegy, hagyjuk a témát mert sztem nagyon eltértünk a tárgytól.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 2.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1456. hozzászólás - 2009.07.02. 05:32:11 (Válasz Szurilo #1446 hozzászólására.)
Idézet: Szurilo - 2009.06.30. 16:47:08
Akik külföldön élnek magyarok sincsenek jobb megítélés alatt. Rengeteget hallom vissza, hogy lopnak, csalnak, stb.


Mégis mi a fenét vártok? 64 éve ezt tanítják a magyarnak, és be is mutatják hogyan kell, hogy elég legyen utánozni.
Majd ha lesz korrekt politika, követendő példák tömkelege, akkor ismét felemelkedik a MAGYAR! Na, ezt mondjuk nem fogja hagyni a világ, de ez már más tészta. Még valami: "Magyar az, aki magyarnak érzi magát!". Jól írtam, nem tévedés. Szó sincs ebben a mondatban politizálásról, csupán érzésről. Lehet gondolkodni rajta, mielőtt újra teleszemetelitek a fórumot jobb és balos álmagyarkodással.
Pontszám: 4.88
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1457. hozzászólás - 2009.07.02. 05:41:48 (Válasz Szurilo #1446 hozzászólására.)
Végszó: nem kell jobb és baloldal, egységes Nemzet kell legyünk!

OFF
A hozzászólást Zaccmester módosította 2009.07.02. 05:48:15-kor
Pontszám: 4.44
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1458. hozzászólás - 2009.07.02. 09:15:59
Az elmúlt hozzászólásoknak semmi köze nem volt a várható fejlesztésekhez és abszolút nem idevalóak. Bizonyos OFF megengedett, de bármilyen politikai hangulatú témát tartalékoljatok más topicba, van rá a főoldal alján külön részleg.
Pontszám: 8.75
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1459. hozzászólás - 2009.07.02. 11:14:23
Köszi srácok az állandó rínyálásotokat, hogy állandóan bénáztok és nem tudtok felzárkózni a tophoz annélkül, hogy játékszabályokat ne kelljen megváltoztani. Igen, az ismételhetős küldetésre gondoltam. Én v2 játszom és szanaszét szivatnak a topkarakterek, már csak pár küldi kell és meg lesz a 100. Így legalább azok ellen fel tudtam volna venni a kesztyűt akik küldetést tekintve mögöttem vannak.

mégegyszer köszi

üdv lújzi
Pontszám: 5.40
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1460. hozzászólás - 2009.07.02. 11:22:08 (Válasz Lújzi04 #1459 hozzászólására.)
Lújzi, V2-n ez momentán senkit nem érint. Mivel 50 ismételhető küldetést senki nem csinált meg.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője