Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
481. hozzászólás - 2009.01.15. 23:27:30 (Válasz Miklós #480 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.01.15. 22:50:54
A szövetségi lapon nem lesz kint a taglista alapban, hanem egy gombra kattintva lehet majd lekérni.


Nem lehetne megoldani, hogy szövetségen belül ezen az oldalon lehessen azt is látni, hogy ki láthatatlan, és ki van a katakombában? Így hogy egy külön oldalra kerül, nem lenne olyan erőforrás igényes, mintha a főoldalon lenne kinn.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 9
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
482. hozzászólás - 2009.01.16. 08:20:23
Miklós írta hírekbe:

- Már jó ideje tervezünk egy olyan változást, hogy akinek a szerzett LE-je nagyon nagy mínuszban van, attól kevesebb lélekenergiát lehessen rabolni. Az érv ez ellen az volt, hogy a gyenge játékot ne jutalmazzuk. Itt azonban nem is erről van szó elsősorban: sok esetben a nagy LE mínuszos karakterek valakinek a "rabszolgái". Persze ezeket folyamatosan figyeljük és ha szükséges, zároljuk, de mindenképp kellett egy megoldás erre a játék szintjén is. A változás most bekerült, ezzel remélhetőleg sikerül visszaszorítani az ilyen jellegű visszaéléseket.


Ehhez annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy tök szemétség volt ez!!!!!!!
Az én karakterem V2-n PP karaktre, és a más farmkarakteréből élek....beálltam PP-re, csak olyan szakikat toltam, amik hozzák a hasznot...erre most egyből átváltottunk erre a korlátozásra, szinte dobhatom ki a karakterem!!!!!!!!!!!!!!!! Hogy lehet így tönkretenni más játékát?????

Ha mondjuk bejelnetik előre, hogy 2 hét múlva változtatnak ezek, akkor van időm felkészülni rá, és akkor más irányba fejlesztem a karim....sok érvem van, miért nem jó ez a változtatás...

- Most még több multi kari jelenik meg, mert most egytől nem lehet sokat rabolni, ha sok minuszba van, így csinál a multis 10-et, és most eldobja őket, amikor mondjuk eléri náluk a (-30K)-t...lehet hogy az eldobott karikat nem is törli, és majd a játék eldobott karik temetője lesz....
-Ezekből a farmkarikból más is tudott fejlődni, ergo most megfosztottátok a gyenge játékosokat kis lehetőségtől, hogy ők is szerezzenek LE-t.....
-Most hogy drasztikusan csükkent az LE bevétel, már lehet nem is éri meg portyázni, azért lőjjem el a PP-imet, hogy vagy nyerek pár LE-t vagy nem? akkor inkább megtartom háborúba...így most a játék fő vonzereje, a sok LE szerzés eltűnt...eddig is volt V2-n talán 10-15 farmkari, azokból jött LE, de most semmi.....
- ajáték elvesztette további értelmét, mert most hiába leleményes valaki, hiába ügyes, és megtalált pár embert, akinél van mindig LE, most sokkal nehezebb lesz ez, így a végén akkor nem is lesznek erős és gyenge karakterek, mindenkinek ugyanannyi LE-je lesz....akkor minek játszak, ha nincs rá lehetőség, hogy jobb legyen mint a másik....eltűnt a versengés lehetősége nagyrészt.....
- utoljára...azok akik már most 2Millió LE pluszba vannak, soha a büdös életbe nem fogjuk tudni beérni őket, így ezek az emberkék továbbra is a toplista élén maradnak, és nem lehet őket soha a büdös életbe beérni....köszi beho, ezt jól kitaláltátok...mennyit fizettek ezek a topókarik nektek, hogy egyből bevezessétek ezeketet a döntéseket?


Hozzáteszem, ez jó ötlet lett volna ez az újítás, ha a játék elején vezetitek be, vagy V3-on, és ráadásul nem pedig egyből...lehetett volna kiírni, hogy 2 hét múlva jön csak ez a korlát, akkor lett volna lehetőség javítani, de így semmi.......

köszi még egyszer!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 2.10
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
483. hozzászólás - 2009.01.16. 08:29:54 (Válasz Eardog #482 hozzászólására.)
"más farmkarakteréből élek"
Ez szimpla csalás, teljesen mindegy, hogy a másé.

"így csinál a multis 10-et"
Azoban jóval magasabb szintre kell felvinni őket, mert csökkent a támadhatósági szint is.

"Ezekből a farmkarikból más is tudott fejlődni"
Ettől még csalás.

"akkor minek játszak, ha nincs rá lehetőség, hogy jobb legyen mint a másik"
De igen van, okos játékkal.

Összegezve, egyszerűen megdöbbentő a hozzáállásod. Csalsz, megszüntetik ennek a lehetőségét, és még van képed reklamálni, hogy "nem jelentették be előre". Ilyen beismerő nyilatkozat után téged is zárolni kellene néhány napra.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.29
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
484. hozzászólás - 2009.01.16. 08:32:18
no, még annyit, hogy eddig 30K forintot adtam a behonak, msot majd nézheti mennyit fizetek....éljen meg a sok -100K LE-s no prémiumos, no ősköves emberkékből.....hozzáteszek, akik eddig vadásztak, azok ebből mit sem éreztek, de a vadászat az az aztán izgalmas, amikor egy klikk és 2 órán át nézed a képernyőt, hogy vajon mi fog jönni....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 2
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
485. hozzászólás - 2009.01.16. 08:37:39 (Válasz Mortimer #483 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.01.16. 08:29:54
"más farmkarakteréből élek"
Ez szimpla csalás, teljesen mindegy, hogy a másé.

"így csinál a multis 10-et"
Azoban jóval magasabb szintre kell felvinni őket, mert csökkent a támadhatósági szint is.

"Ezekből a farmkarikból más is tudott fejlődni"
Ettől még csalás.

"akkor minek játszak, ha nincs rá lehetőség, hogy jobb legyen mint a másik"
De igen van, okos játékkal.

Összegezve, egyszerűen megdöbbentő a hozzáállásod. Csalsz, megszüntetik ennek a lehetőségét, és még van képed reklamálni, hogy "nem jelentették be előre". Ilyen beismerő nyilatkozat után téged is zárolni kellene néhány napra.



Jaj, asszed most aztát megijedtem, ha zárolnak, akkro ennyi volt, többet nem is jövök...én egy darab farmkarit nem csináltam, csak megtaláltam másokét...bárki megtalálhatja, hiszem a beve mellett ott van az 50K-150K minusz szerzett LE.....akkor te is csalsz, ha megtalálsz egy olyan karit, aki -10K-ba van, és elveszel tőle 1000 LE-t....akkor te is az vagy barátom, metr kihasználod szegény gyereket, aki szarul áll, és végre összekuporgatott magának 5K-t, hogy vegyen magának valamit, és erre te elveszed....és nem tudom hogy farmkarikat támadtam-e, csak aki már sok minuszban van, az gyanus, de az is elett hogy ennyire hülye valaki, hogy ennyit tárol magánál mindig....

TEHÁT, mortimer szerint aki meg mer támadni negatív LE mérleges embert, és szerez tőle 500-1000LE-t, akkor az csaló, és tessék zárolni...engem is akkor!!!!!!!!!!!! Meg akkor az összes topkarit!
Köszönjük mortimer nagy arc nevében!!!!
És aki plusz 2M LE-ben van, akkor azt miért nem zárolták? az tuti nem csal...ááááá, nem....akkor sztem vegyék ki a PP-t a játékból, és csak maradjon a vadászat.....az az izgi, nem????
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 1.50
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
486. hozzászólás - 2009.01.16. 08:39:04
Ja, meg mintha nem tudná mindenki hogy léteznek farmkarik...már mióta, ember...az dobja rám az első követ, aki még nem támadott meg ilyen karaktert!!!! Várom a kőzáport....előre félek....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 1.67
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
487. hozzászólás - 2009.01.16. 08:40:18
Ja, és az etikus hogy te összebeszélsz valakivel, hogy meglegyen az 1500LE nyerős küldi? Az nem szemétség, és csalás? Nekem a kreatívom már 35, és én saját erőből akarom megcsinálni a küldit....akkor ki csal?
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 1.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
488. hozzászólás - 2009.01.16. 08:42:50 (Válasz Eardog #486 hozzászólására.)
Léteznek. De ha visszaolvasod például a felhasználói feltételek megsértése topikot, tucatnyi hozzászólásban jeleztük többen Miklósnak, hogy játéktorzító problémát jelentenek. A rabszolgázás sajnos az ilyen játékok sajátja, de ez még nem jelenti azt, hogy nem kellene minden eszközzel harcolni ellene.

Idővel rájössz te is, hogy más még több rabszolgát indít mint te, még több "haverja" van, és utána ott fogsz ülni a 5-6 rabszolgáddal tehetetlenül, és siránkozol azon, hogy mekkora csalók vannak a játékban, és miért nem tesznek ellene valamit. (Lásd Lélekszipolyozók vicces esete, amikor ők, a legnagyobb rablók akadtak ki azon, hogy valaki még náluk is többet rabolt, és ez biztosan nem lehet szabályos.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
489. hozzászólás - 2009.01.16. 08:44:37 (Válasz Eardog #486 hozzászólására.)
Először én is megijedtem, hogy ezzel az újítással kivégezte a Beho a portyázást (ezt pár posttal korábban már írtam), de aztán ma reggel az első két portyámra sikerült 800 LE-t összeszednem (4. szint), ami megnyugtatott. Innentől talán inkább még izgalmasabb lesz a játék, hiszen keresni kell majd az áldozatokat, nem lesz elég megnézni kinek van a szinten a legkevesebb tulajdonsága, legrosszabb LE diff-je.

Eardog: V2-n ha jól látom Te portyáztad össze eddig a legtöbb LE-t, tehát nem értem mi a panasz oka. Ha az állításod igaz, akkor Téged már senki nem tud behozni, mindig Te leszel a szinted legerősebbje.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
490. hozzászólás - 2009.01.16. 08:44:45 (Válasz Eardog #487 hozzászólására.)
Egy küldetést közösen megoldani, és a többi játékos kárára jogtalan előnyhöz jutni nem egy kategória.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.25
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
491. hozzászólás - 2009.01.16. 08:47:13 (Válasz Mortimer #490 hozzászólására.)
Bla bla bla... már ne haragudj. Neked megvan az az előnyöd, hogy 1 hónappal korábban kezdtél, másnak ez a hátrány, ő viszont több LE-t tud összeportyázni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
492. hozzászólás - 2009.01.16. 08:49:22 (Válasz Eardog #486 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2009.01.16. 08:39:04
Ja, meg mintha nem tudná mindenki hogy léteznek farmkarik...már mióta, ember...az dobja rám az első követ, aki még nem támadott meg ilyen karaktert!!!! Várom a kőzáport....előre félek....
Az első már úton van. Legyen szó akármilyen küldetésről soha senkit nem kértem meg rá, hogy segítsen, és nem is fogok, továbbá tudom, hogy én vagyok a hülye (bár felénk inkább úgy hívják, hogy élhetetlen), de nekem a portyázás úgy néz ki, hogy lenyomom a portyázás gombot, és abból választok, amit kidob a gép.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
493. hozzászólás - 2009.01.16. 08:49:23 (Válasz CaveMaN #491 hozzászólására.)
Értem... tehát aki nem a játék indulásakor regisztrál, arra teljesen más szabályrendszer vonatkozik? Ő indíthat még 3 másik farmkaraktert? Én nem olvastam sehol ilyet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
494. hozzászólás - 2009.01.16. 08:50:45 (Válasz Mortimer #488 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.01.16. 08:42:50
Léteznek. De ha visszaolvasod például a felhasználói feltételek megsértése topikot, tucatnyi hozzászólásban jeleztük többen Miklósnak, hogy játéktorzító problémát jelentenek. A rabszolgázás sajnos az ilyen játékok sajátja, de ez még nem jelenti azt, hogy nem kellene minden eszközzel harcolni ellene.

Idővel rájössz te is, hogy más még több rabszolgát indít mint te, még több "haverja" van, és utána ott fogsz ülni a 5-6 rabszolgáddal tehetetlenül, és siránkozol azon, hogy mekkora csalók vannak a játékban, és miért nem tesznek ellene valamit. (Lásd Lélekszipolyozók vicces esete, amikor ők, a legnagyobb rablók akadtak ki azon, hogy valaki még náluk is többet rabolt, és ez biztosan nem lehet szabályos.)


először is...hogy mered azt írni, hogy más több rabszolgát indít mint te??????? Nekem egy darab szolgám nincs, amit én indítottam!!!...no, megpróbálok lenyugodni.....

Én is írtam, hogy ez jó ötlet, de akik PP-re álltak be, azoknak most eléggé durva korlátot adtak így hirtelen...és nem a 2M ynereségeseket sajnálom, hanem akik esetleg 1-200 K Le-t szereztek eddig.....jó lett volna ez a változtatás, ha adnak egy kis időt átállni vadászatra, spektrálist tolni, meg ilyenek.....a játék stílusából adódik, hogy harcolunk és elvesszük az LE-t...erről szól ez a játék....az egy dolog, hogy valami oknál fogva valakinél több és többször van LE....ezek a farmok...elvileg....ahh, nem is tépem aszám, ugyse érti meg az, aki vadászik, meg spektrális 100-zal megy....vadászol vagy PP-zel, ez a két nyerő taktikat van, vagy egyikre gyúrsz rá, vagy a másikra....akik PP-re azok most szívnak....ennyi....bocsi a kifakadásért, csak most elég szarul érintette a karim, pont most vettem 350 kavicsot, és msot nem tudom hogy mi legyen...ami előnyt szereztem, az el fog menni azazl, hogy elvadszom a CSP-m 15ös spektrálissal, előre megy k3-4 szintet, és ott szétvernek.....no, nem baj, megoldom....éljenek a kihívások.....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 3
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
495. hozzászólás - 2009.01.16. 08:55:05
tegyük hozzá, hogy a NORMÁLIS játékosokat a szakértelemszintek korlátozzák. a farmos portyázósok LE szerzését kb semmi. és ezt az aránytalanságot KELL eltűntetni.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
496. hozzászólás - 2009.01.16. 08:55:26 (Válasz Mortimer #493 hozzászólására.)
Akkor is több LE-t portyázna össze, ha nem lennének farmkarakterek, így az arány kicsit eltorzult ezt aláírom, de ettől még nem komplett csaló az LE diff lista első oldala, bármennyire is szeretnéd, hogy azonnal eltűnjenek onnan. Hovatovább annó Aranyalmára ugyanígy fújtatok...

Ha Sameednek meg Truebloodnak csak fele annyi szerzett LE-je lenne, akkor is ugyanez a problémázás maradna...
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.01.16. 08:59:57-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
497. hozzászólás - 2009.01.16. 08:55:53
Én megvédem eramant mert tudom hogy nincsenek "rabszolgái" és az a véleményem hogy nem kéne fojtatni a veszekedést mert az semmire sem vezet.

Világ2-Szeptimusz-Éljenek a Sötét Mágusok!
V3-Szeptimusz
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
498. hozzászólás - 2009.01.16. 08:56:03 (Válasz Ricardo #489 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.01.16. 08:44:37
Először én is megijedtem, hogy ezzel az újítással kivégezte a Beho a portyázást (ezt pár posttal korábban már írtam), de aztán ma reggel az első két portyámra sikerült 800 LE-t összeszednem (4. szint), ami megnyugtatott. Innentől talán inkább még izgalmasabb lesz a játék, hiszen keresni kell majd az áldozatokat, nem lesz elég megnézni kinek van a szinten a legkevesebb tulajdonsága, legrosszabb LE diff-je.

Eardog: V2-n ha jól látom Te portyáztad össze eddig a legtöbb LE-t, tehát nem értem mi a panasz oka. Ha az állításod igaz, akkor Téged már senki nem tud behozni, mindig Te leszel a szinted legerősebbje.


Én vok az első, de ha most vadászni kell, akkor a spektrálisom igen kicsi, és akik eddig vadásztak, és spekt 50-nük van, azokkal bazi nagy hátrányba vagyok....leszek....

Mint már írtam többször, jó ez a korlát, cask nem így hirtelen bedobni...igen, msot keresgetni kell az áldozatot...nekem mákod volt a 3 PP-vel, meg 4-esen azért nincs még mindenki -100K-ba, tehát ott a korlát azért még nem olyan nagy....de akkor inkább vadásznék, mert onnan tuti jön a lé, pp-ből meg most lehet egy napig semmi.....

No, de bocvsi mindenkitől, a csúnya szavakért, meg a kirohanásokért, nem vok én rossz fej, csak most a sikerélményt vették el tőlem...V1-en egy normál kari vagyok, és megirigyeltem a nagyokat, hogy annyi Le-jük van...azért jöttem V2-re, hogy én is jó legyek, sok LE-t szerezzek...ezért csak erre gyúrtam, az életemet áldoztam a játéknak, mert egész nap klikkelgetek mire meg tudok ütni egy olyan embert, akinél tudom hogy van sok Le, de nem tudom megütni mert fekszik....és én ezt csináltam 2-3 hónapig, hogy sikeres legyek..most ezt elveszik tőlem..bár lehet jót tesznek velem, mert visszatérek a józan világba, de akkor is most eléggé elvették a kedvem...V1-en most is csak vadászok, elvagyok...az egy másik tészta.....no, midengy.....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4.25
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
499. hozzászólás - 2009.01.16. 08:57:38 (Válasz Eardog #498 hozzászólására.)
Eardog 4-5. szinten a -10k olyan mint a te szinteden a -100k
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
500. hozzászólás - 2009.01.16. 09:00:02
Én ehhez csak annyit füznék hozzá, hogy azért nem kell azt hinni, hogy a top portyás karik LE diffje csak és kizárólag mások farmkarijainak ütögetéseiből származik. Aki továbbra is komolyan foglalkozik a portyával igenis fogja tudni felfele tornázni az LE diffjét, vannak rá jó módszerek "farmkarik" ütlegelésén kívül is.
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2009.01.16. 16:17:43-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!