Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
441. hozzászólás - 2009.01.09. 22:48:44 (Válasz Trinigan #436 hozzászólására.)
Idézet: Trinigan - 2009.01.09. 20:07:39
Barátom, nézd már meg a hozzászólásszámok közti különbséget...
Én csak akkor szólok, ha nagyon muszáj, de ez tényleg túlzás! Neked megéri 3 szavas, értelmetlen hsz-ekkel teleirkálni az összes topicot, hogy a neved mellett ezt lásd: Végzetúr mester? Nem tudom, hány éves vagy, de én, 13 éves fejjel belátom, hogy a többi fórumozót nem kicsit idegesíti, hogy kikerüljék a te hozzászólásaidat.

Trin

az elmúlt tizenöt napban összesen 2! darab három szavas hsz-m volt...
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 2.47
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
442. hozzászólás - 2009.01.09. 23:28:29
(NO offense, de olyan itt, hogy moderátor aki szűri az offolást (mint amilyem pl ez itt ) tényleg nincsen?
Csak mert van pár ígéretes topic, ahol ráadásul még Mikós is fel-felbukkan néha, és válaszaival méltat minket pór halandókat, legalább ezeken kéne szűrni a spammelést. Van 1-2 felhasználó akik ellenállhatatlan kényszert éreznek hogy mindenre és mindenkinek reagáljanak (jellemzően szkeptikus, velős vagy/és lekezelő stílusban. Akinek nem inge...). Ezt muszáj elviselni? Hosszú távon el fogja venni a legtöbb fórumozó kedvét, de ami szomorúbb: előbb utóbb a fejlesztők is fejvesztve fognak innen menekülni.
)
A hozzászólást Aurri módosította 2009.01.09. 23:30:11-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.38
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
443. hozzászólás - 2009.01.09. 23:45:46 (Válasz Simon #440 hozzászólására.)
Szerintem a 2000 ÉP-nek 300 a 15%-a, de az 500 ÉP az25%, ahol még mindig nem érik el 4-5 szinttel magasabbról.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
444. hozzászólás - 2009.01.10. 00:24:29 (Válasz Simon #440 hozzászólására.)
Sajnos ezeknél a magas szintű támadásoknál látszik leginkább az állat hiánya. Aurri se rendelkezik magas szintű támogatóval, illetve te magad is, ahogy most fejleszted a kicsit, jóval nagyobb sérülést vagy kénytelen elviselni. Lásd a délutáni 400 körülit, káoszbottal, ami gyakorlatilag a kőkardhoz képest gyenge, viszont 35. szintű állat a 6. szintű ellen. Biztos vagyok benne, hogy a magas szintű állattal simán nyertél volna.

Ezzel el is értünk ahhoz a részhez, hogy akinek nincs erős állata nagy hátrányban van. Optimális esetben mindenki túlvan 25. szintre legalább 1200 harcon, abból elég erőssé lehet elméletileg fejleszteni az állatot.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.01.10. 00:25:41-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
445. hozzászólás - 2009.01.10. 08:30:45 (Válasz Aurri #442 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2009.01.09. 23:28:29
(NO offense, de olyan itt, hogy moderátor aki szűri az offolást (mint amilyem pl ez itt ) tényleg nincsen?
Csak mert van pár ígéretes topic, ahol ráadásul még Mikós is fel-felbukkan néha, és válaszaival méltat minket pór halandókat, legalább ezeken kéne szűrni a spammelést. Van 1-2 felhasználó akik ellenállhatatlan kényszert éreznek hogy mindenre és mindenkinek reagáljanak (jellemzően szkeptikus, velős vagy/és lekezelő stílusban. Akinek nem inge...). Ezt muszáj elviselni? Hosszú távon el fogja venni a legtöbb fórumozó kedvét, de ami szomorúbb: előbb utóbb a fejlesztők is fejvesztve fognak innen menekülni.
)

most gondolj bele, hogy rólad kezdenek el gátlástalanul hazudozni, és amikor megmondod, hogy nem is igaz, akkor meg te vagy a hibás, te rontod szét a témát.
ha már a fejlesztőkről van szó, azok akik 400szor leírják, hogy őket leütötték 6 szinttel magasabbról, éshogy vesztettek 600 életet, azok PONTOSAN UGYANANNYIRA szemetelik a témát és kergetik el a fejlesztőket, mint Trinigan vagy én.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 3.00
népszerűZirrianFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
446. hozzászólás - 2009.01.10. 11:55:51
Na beszemetelek már én is ide valamit.
Akik beírták, hogy mennyit sérültek, stb, azok példákkal illusztrálták, hogy min kellene fejleszteni, mit találnak kicsit hátrányosnak.

Állat:
Én hármat fejlesztek párhuzamosan, mind egyes vagy kettes, és biz elég lassú

A nagy sebzések pedig tényleg ott vannak, néha meg sem bírok szólalni szintlépés után, múltkor például szintet léptem, és akkor támadtak be, amikor benyomtam a térkapu gombot...ép 15% alá, kösz.
Márpedig itt béke és tökéletesség lesz. Ha beledöglötök, akkor is.
Pontszám: 5
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
447. hozzászólás - 2009.01.10. 12:20:35
a 10 döntetlenes küldetés könnyítése kb mikorra várható ?
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
448. hozzászólás - 2009.01.10. 14:06:03 (Válasz Trinigan #436 hozzászólására.)
Idézet: Trinigan - 2009.01.09. 20:07:39
Nem tudom, hány éves vagy, de én, 13 éves fejjel belátom, hogy a többi fórumozót nem kicsit idegesíti, hogy kikerüljék a te hozzászólásaidat.

Trin


nem idegesíti, hiszen be lehet kapcsolni, hogy hány pontos kommenteket jelenítsen meg a fórum. állítsd be 5-nél nagyobbra, mint a többség és nem fogod látni, amit ír.
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
449. hozzászólás - 2009.01.10. 14:07:22 (Válasz Zirrian #446 hozzászólására.)
Idézet: Zirrian - 2009.01.10. 11:55:51
Állat:
Én hármat fejlesztek párhuzamosan, mind egyes vagy kettes, és biz elég lassú


huhh, ez elég öngyilkosságnak hangzik, nem sok értelmét látom. mondjuk napi 30 nyertes portyával még 2 életben tartható LE-ráfordítás nélkül, de akkor is gyengíted magad és sokkal több sebzést kapsz, mintha egy lényed lenne.
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
450. hozzászólás - 2009.01.10. 15:06:47 (Válasz winnie #449 hozzászólására.)
Jól fog jönni az a 3 állat a "lépjen az állatod 10 szintet" küldetésnél!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
451. hozzászólás - 2009.01.10. 16:46:23 (Válasz Liadas #450 hozzászólására.)
Idézet: Liadas - 2009.01.10. 15:06:47
Jól fog jönni az a 3 állat a "lépjen az állatod 10 szintet" küldetésnél!


ha valakinek megéri beleölni a plusz két állatba 10-15e LE-t, hogy kapjon hamarabb 17e-t (ráadásul 1-3. szintű állatokkal többet kell sebezni portyákon, mint 40. szintűvel, ha nincs kenneled), akkor igen. én inkább várok 2-3 hetet:)
A hozzászólást winnie módosította 2009.01.10. 16:47:51-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
452. hozzászólás - 2009.01.10. 22:23:54 (Válasz winnie #451 hozzászólására.)
Ja! Hát persze hogy kennel is kell hozzá! Az idomítás költsége amúgy megtérülhet, mert magas szintű állatból sajtolással több lélekenergiát lehet kinyerni. Magas szinten amúgy sem vág földhöz az a 8-9K amit egy állat idomítására fordítasz.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
453. hozzászólás - 2009.01.11. 01:51:16 (Válasz Liadas #452 hozzászólására.)
Idézet: Liadas - 2009.01.10. 22:23:54
Ja! Hát persze hogy kennel is kell hozzá! Az idomítás költsége amúgy megtérülhet, mert magas szintű állatból sajtolással több lélekenergiát lehet kinyerni. Magas szinten amúgy sem vág földhöz az a 8-9K amit egy állat idomítására fordítasz.


na, ja, de hol van még neki a küldetés és a kennell. addig elkaphat még 20*2 másik állatot ahelyett, hogy ezeket nevelgeti:)
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
454. hozzászólás - 2009.01.11. 10:50:44 (Válasz Zirrian #446 hozzászólására.)
winnie-hez csatlakozva, én is öngyilkosságnak tartom. Helyedben én inkább bizonyos időközönként elkezdenék beidomítani egy új állatot. Később az állatok is igen nagy pofonokat kapnak, így jó, ha nagy az ÉP-jük. A lépjen állatod 10 szintet küldit pedig érdemes úgy megcsinálni, hogy a küldetésre kell befogni a következő melletted harcoló állatot, így a kellemeset összekötöd a hasznossal.
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5
kedvencOmbiwaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
455. hozzászólás - 2009.01.11. 12:16:34
Jó lenne ha kennelnél be lehetne állítani hány órát gyakoroljon az állat. Ha ven egy 3-as szintű és én csak 2 órát tudom nélkülözni a kis kedvencem most nem tudom megtenni.
Pontszám: 9
közellenségMégzérisáronFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
456. hozzászólás - 2009.01.11. 14:17:59
Idézet: Ombiwa - 2009.01.11. 12:16:34
Jó lenne ha kennelnél be lehetne állítani hány órát gyakoroljon az állat. Ha ven egy 3-as szintű és én csak 2 órát tudom nélkülözni a kis kedvencem most nem tudom megtenni.

na ebben igazad van.nálam nincs kennel,de tudom,milyen egy állatot nélkülözni.ez tényleg jó lenne.
Pontszám: 5
népszerűINf3rNo2Férfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
457. hozzászólás - 2009.01.14. 11:50:31
Ha belépsz a térkapuba úgy, hogy 0 pontod marad utána, és a következő pontot egy órán belül kapnád, akkor nem írja ki, hogy legközelebb mikor léphetsz be (azaz mikor jár le az 1 óra). Pedig igazán kiírhatná...
Thordin (Végzeturak mesterei)
Pontszám: 5
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
458. hozzászólás - 2009.01.14. 22:54:31
Állat:
Akit folyamatosan leütnek, az gyenge marad. Nem fog tudni portyázni, nemhogy portyát nyerni. Az állata tehát nem fog fejlődni. Kennelt sok szövetség még nem engedheti meg magának.
Ha van is állatod, és fentről ütnek, nagyon gyorsan ájultra verik szegény párát, tehát megintcsak nem fejlődik.

Az állat csak annak táp, aki alacsony szint óta tud portyázni, és neveli az állatát. Később már nem fogja tudni értelmes szintre felnevelni ilyen állapotok közt.

VADÁSZAT magas szinten:
Én már régebben is ezt vetettem fel. Egy idő után nincs értelme portyázni, csak vadászni. kb 6 nap múlva megvan nekem a 70es spektrális, 60as turbóval.(azaz 100 as spektrális) DE SEMMI ÉLVEZETES NINCS MÁR A JÁTÉKBAN a számomra! Főleg azért, mert ezen a szinten van jópár karakter, aki elszállt nagyon a harci szakértelmekkel, és tulajdonságokkal. Ráadásul 2-3 szinttel nagyobbak is.
Kellene valami olyan motiváció a magas szintű játékosoknak, mint a térkapu, amivel elfoglalják magukat.
Ha lenne valami olyan harci tevékenység, ami jobban megérné számukra (persze nagyobb kihívással, mint a térkapu), akkor talán nem lenne kedvük 3-5 szinttel lejebb ütni, és mindenki élvezni tudná a játékot 25-30 szint felett is.
A hozzászólást Tiha módosította 2009.01.14. 22:56:16-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.40
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
459. hozzászólás - 2009.01.14. 23:16:22 (Válasz Tiha #458 hozzászólására.)
"ezen a szinten van jópár karakter, aki elszállt nagyon a harci szakértelmekkel, és tulajdonságokkal"

Nem teljesen értelek. Elköltesz 300ezer LE-t a vadászat fejlesztésére, utána panaszkodsz, hogy a többiek elszálltak a harci tulajdonságokkal. Egy klasszíkust idézve: És ezt így hogy?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
460. hozzászólás - 2009.01.14. 23:22:53
Ja még egy észrevétel:
Szerintem a szakértelmek maximális szintje jelenleg elég alacsony. PL: LÉLEKENRGIA SAJTOLÁS 60as a maximuma. Szerintem nem nehéz összehozni turbóval. Ugyanígy a spektrális 100as maximuma, elementális fúzió 57 es max és még sorolhatnám.
Vannak karakterek (én is) akik arra gyúrnak, hogy bizonyos szakértelmeik extrém magasak legyenek, így próbálnánk kitűnni a többiek közül. de korlátok közé vagyunk szorítva. Ha én olyan extrém akarok lenni, hogy rengeteg LE árán felnyomom a fúziómat 100ra, hogy 20 körüli (igen, nem számoltam ki, csak példa) CSP-t kapjak, akkor miért ne tehetném? Egy idő után úgyis annyi LE-be kerül a fejlesztés, hogy nem éri meg (csak az ilyen őrülteknek, mint én) emiatt a többi szakértelmet, tulajdonságot úgyis hanyagolnom kell.
A Spektrlásinak is miért 100 a maximuma? 200%al többet miért nem vadászhatok, ha ebbe tolom a LE-t?

Megoldás lenne rá, hogy mondjuk az Akadémia megléte után emelkednének a maximumok. CSAK EHHEZ KÉNE MÁR AZ ÉPÜLET!!! mert sokan fejlesztenek akkor másik szakértelmet, de ha lesz ilyen változás, akkor komoly hátrányba kerülnek, mert már nagyon drága lesz nekik az új szakértelmek fejlesztése!
Kérdés: Mikor kerül be a játékba az Akadémia, vagy valami komoly fejlesztés, ami a hosszútávú játékot segíti elő, és ad valami hosszútávú koncepciót????
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!