Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
21. hozzászólás - 2008.12.20. 16:17:43 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2008.12.20. 08:38:37

-- ha valakinek extrém magas a rablott LE és vadászatból szerzett LE aránya, az valamivel kevesebbet tudjon rabolni azoktól, akiknél ez az arány extrém alacsony.


Miklos - ezt nem ertem. Azt bunteted, aki jol jatszik. Miert nem inkabb azt segited, aki rosszul? Peldaul, ha egy extrem magas vadaszo/portyazo tamad egy extrem alacsonyt, akkor az alacsony kevesebbet veszit, a tamado pedig megkapja ami jar. Ez ugyanugy eleri a celt, viszont nem veszi el a portyazasra epulo jateknak megegy portyara osztokelo elemet.

A tobbi fejlesztesi otletet pedig koszonjuk, hogy megosztottad. Varjuk a megvalositasukat!
A hozzászólást Simon módosította 2008.12.20. 16:19:54-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 9.44
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
22. hozzászólás - 2008.12.20. 16:22:53
A béke csarnoka A PORTYÁZÁSTÓL is véd. olyan akivel múlt héten harcoltunk felhúzta az épület 2 szintjét és elérte h közel + egy hétig nem támadhatóak a játékosaik általunk.

Nem a szöviháborúban hanem sehol sem.

Elnézés az off topikért, de végre találtam egy olyan helyet amit olvasol, Miklós.
Írtam már emailt is az a válasz h továbítják neked de...

Ami nem off topik: Miért telnek el hetek a védekező béke és a támadó háború csarnoka bevezetése között?
A béke csarnoka korlátozza a portyázást is nem csak a háborút. A háborús épület fogja valamivel növelni a portya lehetőségeket?

Ezt a játékot nagyon jóvá lehet tenne. De ha megnézed amiket te fejlesztésnek hívsz azok jelentős részét mások korlátozásnak. Igazi konstruktív beszélgetés fejlesztésről eddig a térkapu és a lélekkút változás környékén volt.
Márpedig hiába vannak jó ötleteid, ha megszakadtok sem tudjátok elérni azt, h akinek esze, játékkedve, pénze vagy valami plussz játékaffinitása van a játékra az 12 egy tucattá váljon. Mert ha sikerül elérnetek búcsút is mondhattok ezeknek a játékosoknak.
Pontszám: 7.50
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
23. hozzászólás - 2008.12.20. 16:48:32
Karácsony
Dec. 24-én déltől dec. 25-én délig a Végzetúrban is karácsony lesz, ami azt jelenti, hogy nem lehet majd portyázni!


Allatok moraljaval mi lesz??
Pontszám: 9
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
24. hozzászólás - 2008.12.20. 16:49:31 (Válasz AranyAlma #23 hozzászólására.)
Igen... ez jogos!
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
25. hozzászólás - 2008.12.20. 17:04:03
"-- ha valakinek extrém magas a rablott LE és vadászatból szerzett LE aránya, az valamivel kevesebbet tudjon rabolni azoktól, akiknél ez az arány extrém alacsony."

hmmm, ez így érdekesen hangzik...
Akkor már működjön úgy, mint a kreatív affinitás, ő ne veszítse el, de mi kapjuk meg.
Légyszíves gondold át ezt még. Azért vagyunk extrém magasan kiemelkedőek portyában, mert extrém energiát ölünk bele.


üdv
maci
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
26. hozzászólás - 2008.12.20. 17:06:22
-- ha valakinek extrém magas a rablott LE és vadászatból szerzett LE aránya, az valamivel kevesebbet tudjon rabolni azoktól, akiknél ez az arány extrém alacsony.


Forditsuk me a dolgot: ha valakinek extrém magas a vadászatból szerzett LE es a rablott LE aranya, az aranyosan kevesebbet LEt kap vadaszatbol. Tanuljon meg mindenki portyani!!

Tovabbi otleteim meg:
- Ha valakinek extrem magas egy tulajdonsaga, akkor az aranyosan kevesebbet fog erni.
- Ha valaki elter az atlagtol, akkor ugy tekintjuk, mintha atlagos lenne!!
- Ha valaki tul nagyot sebezne akkor, akkor arena harcnak tekintjuk a portyat.
- Ha valakinek tul keves a TPje, az vesztes eseten megkaja a nyertes TP-inek egy reszet.
- Ha valaki tul sokat epitkezik, mestervizsga bemutatasara kotelezzuk!
- Ha valaki tul sokat ul a jatek elott, akkor el fogjuk kuldeni tornaszni!
Pontszám: 7.10
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
27. hozzászólás - 2008.12.20. 17:13:28 (Válasz BaalCain #22 hozzászólására.)
OFF
Mindjárt megsajnállak, hogy nem tudsz majd portyázni, ha végigfarmoltátok az összes kisebb szövetséget.

Ott marad még portyacélpontnak az egész Elit Horda, Azúr Légió és Tökéletes Gyémánt is, meg akiket még nem írtam.

ON
A hozzászólást CaveMaN módosította 2008.12.20. 17:14:17-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6
kedvelt tagSpiderFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
28. hozzászólás - 2008.12.20. 17:15:12
Azt is erdekesnek tartom, hogy ha valakinek magas a szerzett LE-je vadaszatbol, az kevesebbet fog kapni a portyara? Csak en talalom ezt furcsanak? Neki eleve nem a portya a bevetele, tehat megint egyoldalu a korlat, ez mar nem lehet igaz ami itt folyik...
Pontszám: 4.25
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
29. hozzászólás - 2008.12.20. 17:20:03 (Válasz Spider #28 hozzászólására.)
Lathatolag az az alapgondolat, hogy akik erosek szintjukhoz kepest, azok ellen nincs vedekezes. Magas TO/SZO johet extrem portyazasbol, vagy extrem vadaszatbol. Eddig ok.

De ne butitsunk mar mindenkit LE ( ) kozep-alap szintre, inkabb probaljuk az kozep-alap szintet novelni. Nem? Igen.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.20
népszerűtlenKheonFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
30. hozzászólás - 2008.12.20. 17:21:56 (Válasz AranyAlma #23 hozzászólására.)
Megdöglenek, elhagynak, leköpdösnek, ilyesmi...vagy vadászunk nekik egy kis lóerőt. Tényleg, nem lehetne olyat betenni, hogy karácsonykor vadászni se lehessen? Mert a szörnyek is érző lények, nekik is kijár egy kis szeretet a végzeturaktól. Aztán mikor lemegy a karácsonyi ünneplés, 27-én mindenki keres magának egy megfelelő vortexet és beleugrik...
Pontszám: 5.78
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
31. hozzászólás - 2008.12.20. 17:25:45 (Válasz Kheon #30 hozzászólására.)
Azt en is hozzateszem, ha portyazni nem lehet karacsonykor, akkor vadaszni se lehessen. Egyszeruen legyen szunet. Es ne legyen osko ajandek azoknak akik belepnek.

Mindenki foglalkozzon csaladdal/evessel/ajandekokkal/szeretettel es ne vegzeturral. Ilyen felemas dolognak semmi ertelme. Miert pont a portya szunik meg?
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 4.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
32. hozzászólás - 2008.12.20. 17:29:33 (Válasz Miklós #20 hozzászólására.)
"A portyázás ablakot nem kell "rendberakni". Egyszerüen csak arról van szó, hogy van, amikor lekéred a portyázás ablakot, és mire kiválasztasz egy ellenfelet, más is megtámadta."

Ki merem jelenteni, hogy ez biztosan nem igaz. Tegnapelőtt hajnal 4-kor beléptem, beírtam a szövetség nevét, akikkel háborúban állunk, kiírt HÁROM nevet. Rákattintottam egyesével mind a háromra, és egymás után mindet visszadobta azzal, hogy NINCS ELÉG ÉLETPONTJA. Nem fogsz meggyőzni róla, hogy az alatt a pár másodperc alatt, amíg itt ültem, rákattintottak mindre, ennyi éjjeliőr nem játszik itt
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.43
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
33. hozzászólás - 2008.12.20. 17:31:06
Tényleg szerintem ezeket a fejlesztéseket lehetne bevinni a játékba:

1.Lehessen szabályozni hogy állatunknak hány százalék morálját akarjuk visszaállítani mert nekem az úgy nem stimmel hogy amim van LE-m bele kell adnom hogy x% morált adjak neki ha mondjuk sok LE-m van de nemakarok sokat állatomra költeni akkor ne keljen

2.Ez lehet butaság de szerintem kellene csinálni még 1 hordát amibe csak utólag lehessen átlépni a 15. szint
után hogy addigra kitapasztalja a játékot a horda neve lehetne Arany horda külenlegességei mind a 4 horda pluszjait magáénak mondhatna azon kivül mind a 4.horda szövetségei közül választhatna és mivel 4-szer jobb mint a többi horda ezér a másik hordába való csatlakozásának ára 4*50 őskő lenne ezért nem kellene elhagynia szövetségét ha hordát vált és a szövetségekhez se kellene 1másik hordás dolgot betenni így többen is rendelnének sok őskövet a többit megmár gondolom értitek :D

én ezeket
javaslom és ezek tetszenének nekem a játékba ezekre már nagyon régóta vártam hogy kiírhassam :D
A hozzászólást Magum módosította 2008.12.20. 17:32:08-kor
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 3.30
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
34. hozzászólás - 2008.12.20. 17:34:53
Szerintem a portyát kéne betiltani úgy ahogy van. A sok piszok, a másikat üti.
Már látom, hogy rossz utat követtem, eddig az összes változtatás engem szivatott:D

De ne elégedetlenkedjetek, inkább nézzétek, ahogy a szemetek előtt zajlik egy webes játék születése. Fél év, és tán kész is lesz. Én vagyok a hülye, hogy fizetek a tesztelésért:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.54
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
35. hozzászólás - 2008.12.20. 17:43:49
Miklos tényleg ne hozzatok már minden héten egy portyáskarakterbüntetö-szabályt, mert kiborul a bili
Ráadásul semmi értelme, mert a kitünöen jó portyások bármilyen szabályt is hoztok mindig meg fogják találni az elönyösebb játékstilust, mondjuk akkor ha nem borul ki a bili, mert akkor törlik a karakterüket és akkor potenciális, a játékot támogató embert vesztetek, szemben a tamagocsizo, meg naponta kétszer felnézö nem prémiumos tagokkal, akik teleszemetelik a forumokat tönkreteszik a játékomat felkiáltásokkal. Simon irta jol, inkább az ö játékukat könnyitsd, de eddig csak és csakis olyan szabály született, ami mellet ugyanugy le vannak szivva az oda nem figyelö játékosok, csak mellette a HC játékosoknak több idöt kell beleölniük a játékba.
Szerintem a béke csarnokával is teljesen magatok ellen szavaztatok, hisz igy egy tamagocsizó szövetség teljesen be tudja védeni magát, ha felhúzza 10-es szintre, és fejlödni 15% alatt fejlödik, onnantól sérthetetlen, magyarán semmi ösztönzö erö nem maradt nála az öskövásárlásra. Most ezzel az überdurva portyásbüntiszabállyal ami lecsökentené az elvehetö LE-t marginálisra szerintem szintén öngólt löttök, mert igy egy idö után még ennyire sem fogja megérni portyázni, ergo erös ösköves tárgyat venni.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.07
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
36. hozzászólás - 2008.12.20. 17:49:34 (Válasz Crimson #34 hozzászólására.)
Ja, és mit értek el vele? Azt, hogy meg vagy szivatva, de meg lehet nézni az LE diff. elsö oldalán, hogy az oda nem figyelö játékosokon nem segitett.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.14
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
37. hozzászólás - 2008.12.20. 17:52:23 (Válasz Almási Viktor #36 hozzászólására.)
De biztosan nagy elégtétel nekik, az sokat számít ám:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
38. hozzászólás - 2008.12.20. 18:46:13
Na nem fejezem be, mert lehet nem lehet egyértelmüen leszürni mondandomból amit közölni akarok:

Egy olyan játékban, ahol öskövásárlásra-támogatásra elsösorban a harcos-portyás játékosoknak van érdekük, egyfolytában a fejösteheneiteket szivatjátok.
És a prémiumtagságot is az elsö napon indulokon kivül szinte csak ök veszik meg. Hidd el, én most 12. szinten aktivan portyázok, ebböl kifolyólag naponta 50-100 karakterlapot megtekintek, és a nem harcos beállitottságu karaktereknek kb. az 5%-a prémiumtag, és még ennyinek sincs ösköves fegyvere, ellentétben a portyásokkal, ahol ez 95% mindkét esetben.

ÉS ezt látom végig közép-alacsony szinten, és ez a többség, ugyhogy tessék, most megmondtam
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
39. hozzászólás - 2008.12.20. 18:47:17 (Válasz Miklós #20 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2008.12.20. 15:58:25

Mi van????????????????????


Lassan lehetetlenné teszitek a hordabónuszt, az van.

Hogy folyamatosan a portyát nyirbáljátok, háborúban, békében, sima portyaként, karácsonyi ajinak, és ez mit jelent más hordáknak és mit a gyémántnak, mint gondos fejlesztő, gondolom pontosan felméred, akkor viszont nem értem a kérdésed.

Sokkal egyszerűbb lenne a gyémántnak adni valamire %-os akármit, mint a többieknek van, és akkor valóban úgy manipulálható a portya, ahogyan a helyzet megkívánja. De míg a másik háromnak egész mást jelent, mi, gyémántok ebből "élnénk". Bármilyen portyázással összefüggő változtatás (eddig még csak büntetéshegyek) minket még inkább sújt.

Viszont köszönöm, hogy figyelemre méltattál, még ha így is.
A hozzászólást Darah módosította 2008.12.20. 18:48:25-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.09
kedvencLélekmesterFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
40. hozzászólás - 2008.12.20. 18:50:51 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2008.12.20. 08:38:37
Várható fejlesztések

- Ha egy kérdést a kvíz admin utólag, értékelés után töröl azért, mert már szerepelt, vagy helyesírási hiba szerepelt benne, akkor az ne változzon át a játékos számlálójánál rossz kérdésre.




Visszamenőleg is?
Lélekmester - Tökéletes Gyémánt

Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!