Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
221. hozzászólás - 2008.12.25. 13:09:03 (Válasz Tiha #219 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2008.12.25. 13:01:24
látom vinnie csak belém akarsz kötni! vagy te vagy egy matek zseni, vagy nem érted az iróniát.

ne használj olyan szavakat, amiknek nem tudod a jelentését. ez Swift* nem irónia volt, hanem költői túlzás



* Swift - nagyon nagyon.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 2.44
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
222. hozzászólás - 2008.12.25. 13:13:24 (Válasz Tiha #219 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2008.12.25. 13:01:24
látom vinnie csak belém akarsz kötni! vagy te vagy egy matek zseni, vagy nem érted az iróniát. de a lényegen nem változtat, hogy egyre drágábbak az ősköves cuccok. és nem azzal van a baj, hogy mértéktelenül szórja valaki az őskövet. csak egyre drágább, és drágább lesz a játék. Miér nem lehte fixen minden tárgy monjuk (csak egy példa) 12 őskő, és a LE költsége növekedne a szintjével. Mivel az én anyagi forrásaim nem növekednek a karakterem fejlődésével, így indokolatlannak tartom a növelést.
És nem arról van szó, hogy a rendszer nem tetszik. mert az tényleg zseniális. elég sok hasonló játékkal játszottam, SEHOL sem éreztem, hogy költenék is a játékra. de a Végzetúr olyan magával ragadó volt, és elfogadhatónak tűntek az "árak", hogy az első héten vettem is egy adag őskövet! de sajnos pont aza baj, hogy nem értékelik a hajlandóságunkat, és egyre jobban "belerántanak" a mókuskerékbe. mert, ha jó játékos vagy, jó cuccokkal, akkor úgyis megveszed a következő ősköves cuccot (kb5-6 szintenként). de erre mondom, hogy azok meg egyre drágábbak lesz, holott időben kb 2-3 hetente jutsz oda, hogy vehess új tárgyat!

itt a mókuskerék az, hogyha veszel, akkor egyre kevésbé hagyod ott a karaktert, mert pénzt öltél bele, és ha lemarad, akkor még többet veszel, és a végén már annyi pénzt öltél bele, hogy egyszerűen nem tudod otthagyni. amúgy ez szerintem nem mókuskerék, hanem ördögi kör.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
223. hozzászólás - 2008.12.25. 13:22:36
najó, akkor lovagoljatok a szavaimon, amit álmosan, ám degeszretömött hassal produkáltam. Amúgy amondanivalómmal sem értetek akkor egyet, vagy csak valamibe bele akrtok kötni.

Nekem ennyi volt a mondandóm lényege: a karakterem fejletségével (szintjével) nem nő (sehogysem) egyenes arányban az én Forintális anyagi forrásom nagysága!

(és pont ezt mondom én is, hogy nem szertném a karakteremet elhagyni, megszüntetni, ha már költöttem rá. de miért kell egyre többet? miért nem leht ezt úgy belőni, hogy kb hasonló "arban" legyen ez állandóan?
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 8.73
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
224. hozzászólás - 2008.12.25. 13:22:59 (Válasz Sir Ny #222 hozzászólására.)
Kész kábítószer. Kipróbálom. Csak egy kicsit, erre úgysem lehet rászokni. Na, még egy kicsit. Oh, még! Még, még, még! Még akarok őskövet! MÉG... ŐSKÖVET....
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 8.86
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
225. hozzászólás - 2008.12.25. 13:29:02 (Válasz Tiha #223 hozzászólására.)
Egyébként szerintem tökéletesen igazad van Thia. A túlélők Földjénis ugyanolyan árú volt egy forduló az 1. szintű karakternek, mint a 700. fordulósnak. Itt jobban járunk anyagilag, ha egy bizonyos szint felett töröljük a karaktert, és újat indítunk. Ezzel csak egy gond van. Sokak számár a karakterük nem csak egy halom szám, hanem együtt élnek, szenvednek, örülnek vele. Egy törlés majdnem olyan, mint egy gyilkosság.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 8
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
226. hozzászólás - 2008.12.25. 13:34:23 (Válasz Sir Ny #222 hozzászólására.)
Nem akarod kivenni azt a bazinagy aláírást? Tök felesleges itt magadat hirdetni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.38
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr friss hírek
227. hozzászólás - 2008.12.25. 13:46:26 (Válasz Mortimer #226 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.12.25. 13:34:23
Nem akarod kivenni azt a bazinagy aláírást?

nem
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 1.28
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr friss hírek
228. hozzászólás - 2008.12.25. 13:56:09 (Válasz Sir Ny #227 hozzászólására.)
Idézet: Sir Ny - 2008.12.25. 13:46:26
Idézet: Mortimer - 2008.12.25. 13:34:23
Nem akarod kivenni azt a bazinagy aláírást?

nem


nem is csoda az értékelés az adatlapon:)

Név: Sir Ny (népszerűtlen)
Pontszám: 4.25
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
229. hozzászólás - 2008.12.25. 13:59:50
winnie, kicsit elegem kezd lenni belőled..
te nem segítő szándékúlag írod a hsz-eidet, hanem gondolom hszszámra mész úgy, hogy közben mindenkit oltogatsz. nekem tökéletesen lejött Thia mondanivalója, és egyetértek vele. próbálj meg segítőleg hozzászólni (mint pl. Byzon és Mortimer), vagy pedig ne is írj egyáltalán.
Módosítás:Sir Ny-nek is csak gratulálni tudok, sok értelme van a fórumot lesni, hátha hozzá tudsz írni egy 1 szavas hsz-t...
Szánalmasak vagytok.
És tényleg zavaró az aláírásod.

Trin
A hozzászólást Trinigan módosította 2008.12.25. 14:03:02-kor
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 9.55
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
230. hozzászólás - 2008.12.25. 14:00:24 (Válasz winnie #228 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2008.12.25. 13:56:09
Idézet: Sir Ny - 2008.12.25. 13:46:26
Idézet: Mortimer - 2008.12.25. 13:34:23
Nem akarod kivenni azt a bazinagy aláírást?

nem


nem is csoda az értékelés az adatlapon:)

Név: Sir Ny (népszerűtlen)

eddig is ekkora volt az aláírásom, csak eddig szöveg volt benne...
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 1.36
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
231. hozzászólás - 2008.12.25. 14:55:23 (Válasz Trinigan #229 hozzászólására.)
Idézet: Trinigan - 2008.12.25. 13:59:50
winnie, kicsit elegem kezd lenni belőled..
te nem segítő szándékúlag írod a hsz-eidet, hanem gondolom hszszámra mész úgy, hogy közben mindenkit oltogatsz. nekem tökéletesen lejött Thia mondanivalója, és egyetértek vele. próbálj meg segítőleg hozzászólni (mint pl. Byzon és Mortimer), vagy pedig ne is írj egyáltalán.
Módosítás:Sir Ny-nek is csak gratulálni tudok, sok értelme van a fórumot lesni, hátha hozzá tudsz írni egy 1 szavas hsz-t...
Szánalmasak vagytok.
És tényleg zavaró az aláírásod.

Trin


ha hozzászólásszámra mennék, akkor nem ennyi lenne. mondjuk akkor nem is válaszolnék.

de leírtam, hogy mi a gáz. ha valaki kritikát fogalmaz meg, akkor azt tegye megalapozottan, érvekkel alátámasztva,mert ha csak a levegőbe beszél, akkor az ember elkezdi olvasni, majd nyerít egyet a butaságokon és továbbgörget - így pedig az esetleges érdemi mondanivaló is elvész.

ha a kollega nem azzal kezdett volna érvelni, hogy milyen drága a fókuszkristály (ami eleve egy bónusztárgy és kábé a legolcsóbb a kavicsosak közül), akkor talán a jó gondolatai (mert voltak) sem találnak süket fülekre.

így vész el az ocsú közé keveredett búza nagyon sokszor, s ezen kéne javítani. hogy a jó gondolatokat ne röhejes állítások vezessék fel, még akkor se, ha szándékosan eltúlzottak.

(kéne egy olyan topik, amibe két-három ember naponta, a napi termésből összeállítja az értelmes javaslatokat (meg egy olyan hibajelentő is, mert az is fuldoklik az értelmetlen kommentekben), hogy az tuti elolvassa, akit illet. mert így nem biztos, hogy minden eljut a játékvezetőhöz.)
Pontszám: 4.38
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: peta
232. hozzászólás - 2008.12.25. 18:02:52 (Válasz winnie #228 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2008.12.25. 13:56:09
Idézet: Sir Ny - 2008.12.25. 13:46:26
Idézet: Mortimer - 2008.12.25. 13:34:23
Nem akarod kivenni azt a bazinagy aláírást?

nem


nem is csoda az értékelés az adatlapon:)

Név: Sir Ny (népszerűtlen)

Kösz, hogy szóltál, javítottam.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 2.25
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
233. hozzászólás - 2008.12.25. 18:52:56
Most tök jó, hogy elvitatkozunk az aláírásokon, meg lovagolunk szavakon, de ez a topic nem erről szól! már 2 oldal óta nem olvasok építő hozzászólásokat a játékhoz! pedig volt, aki értelmes ötleteket dobott fel!

itt van még egy, aminek lehet valami haszna:


tulajdonságturbó szakértelem (akadémia után):
szakértelem minden harmadik szintje után (vagy 4-5, ezt számolja ki a hozzáértő) egy tulajdonságodat megnövelheted 1 órára.
(úgy, mint a tudatturbó) de ez nem végleges lenne, hanem egy óráíg tartana, VP-ből menne, és 1-2 óránként (vagy még ritkábban) használhatnád. és szerencsét is növelhetnél.

szövetségi épület:
minden szintje után LE-vel töltődne a lélekkút. Akkor töltődne, ha a térkapuban leöl valaki egy lényt, illetve, mikor meghal egy epikus szörny.
(ezzel talán a nem agyontápolt szövetségek is tudnának LE_t szerezni, és nem mástól kéne rabolni)

szövetségi épület: (feltétele az energiakrisályosító valahanyadik szintje)
a szövetségnek lenne közös őskő készlete. ez tölthető lenne őskő/kiégett őskő berakásával, epikus lények, térkapus lények leölésével, illetve, ha valaki szintete lép, ide is kerülne valamennyi, az energia kristályosító szintjétől függően.
ezeket az ősköveket játékos nem kaphatja meg, ebből más épületeket építhetnének (amihez kell őskő), vagy vehetnének a szövetség számára szolgáltatásokoat. esetleg varázslatokat. (mondjuk ami védené őket a támadásoktól hadüzenetktől x időre, vagy épp olyat, ami segíti őket a háborúkban, vagy az epikus csatákban adna segítséget stb...)

na, most hirtelen ennyi. Legalább erőltettem a kis kobakomat.
jöhetnek a beszólások!
Remélem a játék készítői látnak benne koncepciót, vagy ad nekik ötletet a további fejlesztéshez
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 9.50
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
234. hozzászólás - 2008.12.25. 20:57:58
winnie: elolvastam, hogy min ment a "vita" és rájöttem! Ez a tipikus 'sarkítás' volt (azaz túlzás) Tiha részéről. Nincs vele semmi gond. (Ráadásul teljesen jogos és érthető)
De Te, és a többi zseni *szarkazmus* elolvassa, de nem akarja megérteni a másik oldalt. Spec én is költöttem a játékra. Elismerem ronda-ronda prémiumos vagyok! Ám, amikor felvetettem egy-két apróságot a Random istennek, kedvesen (értsd: burkoltan) közölte, hogy 'mert, nem'.
Nem tudom, hogy feltűnt-e valakinek, hogy azok közül a játék-fejlesztések közül, amiket mi (vagyis A játékos, azaz mindenki) javasoltunk milyen rengeteg*irónia* valósult meg?

Az a baj, hogy azok a leghangosabbak, akik nem fizetnek sokat (max 1-2 sms) azért amivel játszanak!

Az érdekes az, hogy minden újítás a "szegény, gyenge, állandóan lezúzott" játékosokat segíti. Rendben! De ők vajon mennyivel támogatják a játék-készítőit/fenntartóit? Hmm?

(Apróság: itt volt egy sztem egész használható ötletem, ami szegény elesetteket segítené: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,92.120#hsz107 ebből is a 2-es konkrétan)

Pontszám: 8.75
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
235. hozzászólás - 2008.12.25. 22:53:14
Jól beszélsz Tiha. Nagyon jól! Ne add fel légyszi.
Pontszám: 6
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
236. hozzászólás - 2008.12.25. 23:48:35
"Az a baj, hogy azok a leghangosabbak, akik nem fizetnek sokat (max 1-2 sms) azért amivel játszanak!

Az érdekes az, hogy minden újítás a "szegény, gyenge, állandóan lezúzott" játékosokat segíti. Rendben! De ők vajon mennyivel támogatják a játék-készítőit/fenntartóit? Hmm? "

na ez bizony igaz. a prémiumos játékosok a szemét sanyargatók, akik lehúzzák a gyengébb játékosokat! De azért vagyunk prémiumosok, mert fizetünk a játékért, és talán picit komolyabban is vesszük. Szerintem is arra kéne törekedni, hogy a számunkra hasznos újításokat vezetnétek be! Ehelyett inkább korlátoztok minket. És (bár ezt a játék üzemeltetői jobban tudják) vagyunk egy páran. Csak az a pár haverom, akit én ajánlottam a játékba (kb 10-12) szinte mindenki vett őskövet. van, aki csak SMS-ért de van, aki már több tízezer forintért.

És én most megint csak nem sírni akarok, hanem arra célozni, hogy ne azok osszák már itt az észt, akik csak eljátszogatnak ingyen, napi 10-15 percet, azt sírnak, mert a vadászatra otthagyott karakterüket lerabolják!

(és mégegyszer hozzáteszem, a világ1-es karakterem kb 10 szint óta nem portyázott a haszonszerzés reményében, csak a küldetések miat!)

talán kimerítettük ezt a témát, inkább tegyetek javaslatokat, milyen jó ötleteket látnátok szívesen a játékban, hátha lesz belőle valami.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 8.25
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
237. hozzászólás - 2008.12.26. 19:20:37
"Az a baj, hogy azok a leghangosabbak, akik nem fizetnek sokat (max 1-2 sms) azért amivel játszanak!

Az érdekes az, hogy minden újítás a "szegény, gyenge, állandóan lezúzott" játékosokat segíti. Rendben! De ők vajon mennyivel támogatják a játék-készítőit/fenntartóit? Hmm? "

Őőőőő mondjuk generálják a pageviewt? Tudod, azok a reklámcsíkok az oldalon, amiket Miklós elhelyezett fizetnek azután hogy hányan/hányszor látják őket. Hogy mennyivel járul ez pontosan hozzá azt nem tudom, de tekintve hogy a legtöbb ingyenes webhely szolgáltató gyak. azért cserébe adja a tárhelyet hogy 1 reklámcsíkot elhelyez az oldalon, és ebből nekik hasznuk van (különben ugye nem érné meg), én azt mondanám hogy valamennyit biztos hoz...

Szóval igenis fizetünk azért amivel játszunk; idővel/figyelemmel támogatjuk az oldalt. A legtöbb helyen (pl. Travi) az ilyen pénzes megoldások azért nyújtanak előnyt, hogy aki fizet annak kevesebbet kelljen fent lennie (ergo kevesebb látogatottságot hoz az oldalra, ezt azonban pénzzel pótolja).

Még egy utolsó dolog; ha szerinted ingyen nem érné meg a behónak akkor mi a francnak indították volna a sárkányölőt, ami gyak. végzetúr light?
Pontszám: 5.75
kedvelt tagKomissarFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
238. hozzászólás - 2008.12.26. 20:24:22
nos...most hogy így visszatértünk az építő jellegű hozzászólásokhoz én azt mondom hogy minden jó ötlet,kivéve a szövetségi trófea,hiszen tönkmindeggy mit csinálunk akkor is az Eliteknél lesz ez mindíg amivel méginkább növeli előnyünket a többi szövetséghez képest,hiszen ők a legjobbak.Elképzelhetetlen számomra hogy az olyan kis,de feltörekvő szövetségeknél (mint Pl:a Vörös Cse'pel,mibe tartozom...)legyen ez a bizonyos trófea(mi nemtom hogy mit csinál...),hisz az elit hordához képest mi sehol se vagyunk,szóval szerintem ez hülyeség...
ja és a másik:minek kell lejjebb vinni azt a szintet amit még meg lehet támadni normálisan?Így is úgy is fognak farmolni emberek,én meg azt mondom hogy aki nem mer a vele egyszintűvel kezdeni az menjen a mocsárba...
Pontszám: 5.50
kedvelt tagKomissarFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
239. hozzászólás - 2008.12.26. 20:35:28 (Válasz Tiha #236 hozzászólására.)
nanana!!!!várjunk csak!!!aki nem prémiumos az nem biztos hogy nem veszi komolyan a játékot hé!!!!ezt nagyon elutasítom..egyébként ez egy csodálatos és nagyszerű játék,és még fizetnék is érte ha lenne rá pénzem.
én nagyon komolyan veszem ezt a játékot,hisz szerencsére sikerült kinőnöm magam az"egyszerű köznapi kis kezdő szövetségi tag"ból a szövetség jelenlegi vezetőjévé.Jó rendben elismerem,neke is van olyan haverom aki csak felmegy 5-10 percre vadászni vagy portyázni és utána megsír hogy hogy lehúzta a többi (neadjisten) prémiumos játékos...az ilyenek nem hiszem hogy sokra vihetik...
Pontszám: 6.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
240. hozzászólás - 2008.12.26. 20:43:39 (Válasz Tiha #233 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2008.12.25. 18:52:56

tulajdonságturbó szakértelem (akadémia után):
szakértelem minden harmadik szintje után (vagy 4-5, ezt számolja ki a hozzáértő) egy tulajdonságodat megnövelheted 1 órára.


Ilyen nem lesz.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője