Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
fórumozóNeonFluxFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
261. hozzászólás - 2008.12.27. 15:27:46 (Válasz Mong0ose #260 hozzászólására.)
ez talán igaz és mérsékelni fogom az építkezésem de még akkor is marad a 100*szint de amíg meg nem lesz a katalizátor pár szinten addig építeni kell...amugy nem panaszkodtam csak ötletet vetettem fel mert szerintem jó ötlet hogy valamiféle rendszert vagy nem tom mit bevezetni..ez olyan mint pl:ha portyázol is van szintlimit meddig üthetsz le meg fel..az sem hiába van...azért hogy ne üthess túl nagy vagy túl kicsi ellenfelet...
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
262. hozzászólás - 2008.12.27. 17:02:21 (Válasz NeonFlux #261 hozzászólására.)
Szóval többen kifejtették Neked, hogy inkább más stratégiát kéne választanotok a szövidnek(kevesebb építés), de Te mégis inkább azon lennél, hogy a játékot igazítsák hozzátok. Érdekes......
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5.40
fórumozóNeonFluxFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
263. hozzászólás - 2008.12.27. 17:12:30 (Válasz krishy #262 hozzászólására.)
nem nem ne érts félre...a stratégiánk jó és nem tudunk minden szövi ellen védekezni... 6 tagunk benne van a top 50 legnagyobb sebzésbe és a toplistán is remekelnek nagyon sokan...de értsd meg pl ha lenne egy olyan szövi amiben a toplistás szövetségek legjobbjai összegyűlnek (ez csak egy példa) és csinálnának 1 új szövetséget elég nehéz lenne őket megállítani(és megtehetnék és onnantól mindenkit megverhetnének csak ugyebár nem teszik)...van ez a 15k-s szövetség annyi a kútjuk, de a toplistáról az elit nagyja benne van és volt hogy az egyik emberük az első volt a toplistán...most úgy őszintén ilyenek ellen még minimális építés esetén sem lehet védekezni!!!Nem azt kérem hogy igazítsák hozzánk csak egy alternatívát mondok..gondolj bele a portyázásba.. ez is ugyan az ha 15-ös támadhatna 9-est és fordítva az nem lenne valami vidám...ezért van a szintlimit...és a kútnak a limitálásában is ez lenne a lényeg hogy igen is építsenek ha nagyobb kutasokat akarnak támadni és hogy ne állhasson össze egy erős banda és csináljon 1 legyőzhetetlen szövetséget...
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
264. hozzászólás - 2008.12.27. 18:39:25 (Válasz NeonFlux #263 hozzászólására.)
Ez nem egeszen igy mukodik azert, egy csipet taktikavak es nemi felaldozassal ki lehet vedeni egy ilyen tamadast. De ennek a haborus vitanak inkabb a szovetsegi haboruk topikban van a helye.
Pontszám: 5
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
265. hozzászólás - 2008.12.27. 19:25:31
Én Világ 1-en a Világépítők közé tartozom, minket is farmol az élmezőny, bár fogcsikorgatva küzdünk ez ellen. Alacsonyabbról nézve, még elég elrettentőek a 24.-25 szintű karakterek, a gyengébbek mellett. Van már Térkapunk, bár a morál és a létszám is csökkent.
Ennek ellenére, vagy pont ezért a Világ 2-re egy portyázó csapatot, a Zafírt választottam. Nálunk a kötelező építés szint*50/nap, de max. 5000, nehogy a karakter fejlődésének rovására menjen. Felépített épületekben simán az első oldal közepén a csapat, pedig Lélekkút méretben a 2. oldal végén kullog.
Sokan választották ezt a taktikát és működőképesebb. Mindkét formát ismerve mondom ezt. Ésszerű karakterfejlesztési heteket beiktatni, különben állandó célpontokká váltok többek számára. Mi megígértük, hogy többször nem megyünk, de a most feltörekvők még veszélyesebbek lesznek (pl. Plezúr).
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 5
népszerűtlenDeathforceFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
266. hozzászólás - 2008.12.27. 21:32:29
Lehetne fejlesztésnek olyan hogy bank. 10. szinttől elérhető és itt 25000 LE-át lehet berakni max! 20-as szinten pedig 50000 LE és így tovább. és egy nap csak 3-szor pakolhatsz a bankba és csak 1-2 hét után veheted ki! nem tom szerintem a kettő hét jobb lenne és hetente 10%-ot kamatozna. és így nem lenne az hogy nem tok gyűjteni. aki portya párti annak se lehet kétsége mert naponta csak 3-szor lehet eltenni zsét szóval nem biztos hogy nem vinnél el semmit se. gondolkozzatok rajta szerintem jó ötlet.
“We impose order on the chaos of organic evolution. You exist because we allow it, and you will end because we demand it." - Nazara
Pontszám: 3.80
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
267. hozzászólás - 2008.12.27. 22:05:25 (Válasz Deathforce #266 hozzászólására.)
Idézet: Deathforce - 2008.12.27. 21:32:29
Lehetne fejlesztésnek olyan hogy bank. 10. szinttől elérhető és itt 25000 LE-át lehet berakni max! 20-as szinten pedig 50000 LE és így tovább. és egy nap csak 3-szor pakolhatsz a bankba és csak 1-2 hét után veheted ki! nem tom szerintem a kettő hét jobb lenne és hetente 10%-ot kamatozna. és így nem lenne az hogy nem tok gyűjteni. aki portya párti annak se lehet kétsége mert naponta csak 3-szor lehet eltenni zsét szóval nem biztos hogy nem vinnél el semmit se. gondolkozzatok rajta szerintem jó ötlet.


ez csak a játék lényegét ölné meg, hogy LE-t lehet rabolni mástól és teljesíthetetlenné válna pár küldetés.
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
268. hozzászólás - 2008.12.28. 12:20:16
üdv

"ha valakinek extrém magas a rablott LE és vadászatból szerzett LE aránya, az valamivel kevesebbet tudjon rabolni azoktól, akiknél ez az arány extrém alacsony."

Ezzel a fejlesztési tervvel kapcsolatban érdeklődnék.
Mikor tervezitek bevezetni, és mit jelent az hogy "valamivel kevesebbet tudjon rabolni"?
Mint portyából élő végzetúr(és mint ilyen a sok LE-t vesztő karakterek állandó szipolyozója;) ) állhatok optimistán a dologhoz, és mondhatom, hogy a "valamivel kevesebb" kifejezés alapján ez mondjuk 10%al csökkentett LE-t jelent, de lehetek borúlátóbb is és készülhetek falra akasztani a "kaszámat"...

maci
Pontszám: 4.25
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
269. hozzászólás - 2008.12.28. 15:19:27
ha valakinek extrém magas a rablott LE és vadászatból szerzett LE aránya, az valamivel kevesebbet tudjon rabolni azoktól, akiknél ez az arány extrém alacsony.

Én inkább erre olyan megoldást képzelnék el, hogy ne kevesebbet raboljon a portyázó hanem kevesebbet bukjon el a védekező fél. Tehát a rablás értéke maradjon ugyanannyi de akit lefarmoltak az bukjon kevesebbet. Így mindkét fél jól jár és nem a portyázókat kell jobban sújtani amúgy is szívás lenne aszóknak akik most kezdték el igazából a portyázásokat és kevés vadászatot mellette ráadásul vannak páran akik lassan felérnek olyan magas szintre ahol amúgy sem rabolnak már sokat, mert addigra már mindenki tanul a hibáiból akiket meg folyamatosan szétvernek az meg úgy is abba hagyja a játékot.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5.33
kedvencLK'S'Férfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
270. hozzászólás - 2008.12.28. 15:26:43
Nem lehetne azt megoldani, hogy max 2 szintel alacsonyabbat lehessen támadni de fölfelé annyit ammennyi jól esik?
Nem kellemes mikor 5-6 szintel fentebről +8-10 szintel erősebb cuccal fegyverrel másznak az ember arcába. Mekkora az esélye annak, hogy akár láthatatlanul is sikeresen védekezzen az ember?
Nem a LE vasztés a bosszantó hanem az, hogy 4-800 ép-t borotválnak le az emberről no meg esetleg a jószágáról is 40-80-100 ép-t amitől kifekszik.
Ezzel kéne csinálni valamit mert lassan aki előlvan az élvezkedik, hogy mindenkit bedarál a többi meg szívja a fogát.
A hozzászólást LK'S' módosította 2008.12.28. 15:28:17-kor
Pontszám: 7.67
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
271. hozzászólás - 2008.12.28. 16:26:00 (Válasz LK'S' #270 hozzászólására.)
Idézet a láthatatlanságból: "ha magasabb szintű játékos támad, akkor 10 + szintkülönbség x 3, pl. egy hárommal magasabb szintű játékossal szemben +19-et kapsz minden tulajdonságra. Ezt azért elég nehéz átütni, persze ha nem túl gyenge a támadott karakter...
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
272. hozzászólás - 2008.12.28. 17:10:55 (Válasz Mortu #271 hozzászólására.)
Ez azóta ráadásul erősebb is lett, szint * 4-re nőtt. Ennek ellenére simán át lehet ütni, hiszen az alacsonyabb szintűnek biztosan gyengébb a fegyvere, és ha nekünk jó nagy sebzésű, jó eséllyel nyerünk. Miklós ezért tervbe is vette, hogy láthatatlanságban a sebzés is nőjjön 10%-al.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagdzsuszFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
273. hozzászólás - 2008.12.28. 17:28:21 (Válasz Meszy86 #269 hozzászólására.)
Idézet: Meszy86 - 2008.12.28. 15:19:27
Én inkább erre olyan megoldást képzelnék el, hogy ne kevesebbet raboljon a portyázó hanem kevesebbet bukjon el a védekező fél.

Azért a világ3-at nem kellene átvezetni a többire is...
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
274. hozzászólás - 2008.12.28. 17:42:46 (Válasz LK'S' #270 hozzászólására.)
Idézet: LK'S' - 2008.12.28. 15:26:43
Nem lehetne azt megoldani, hogy max 2 szintel alacsonyabbat lehessen támadni de fölfelé annyit ammennyi jól esik?
Nem kellemes mikor 5-6 szintel fentebről +8-10 szintel erősebb cuccal fegyverrel másznak az ember arcába. Mekkora az esélye annak, hogy akár láthatatlanul is sikeresen védekezzen az ember?
Nem a LE vasztés a bosszantó hanem az, hogy 4-800 ép-t borotválnak le az emberről no meg esetleg a jószágáról is 40-80-100 ép-t amitől kifekszik.
Ezzel kéne csinálni valamit mert lassan aki előlvan az élvezkedik, hogy mindenkit bedarál a többi meg szívja a fogát.


akkor a legjobb karakter nem tudna senkit támadni.

a topkarakterek kivételével mindenkit bedarálnak. akit bedarálnak, az másokat darál be egészen a legkisebb karakterig.

egész egyszerűen nem szabad engedned. ennyi. egy 4 szinttel magasabb szintű csak 35%-os életpontban tud elkapni, addig simán témadhatsz te is, ha akarsz.
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
275. hozzászólás - 2008.12.28. 17:52:09 (Válasz dzsusz #273 hozzászólására.)
Azért a világ3-at nem kellene átvezetni a többire is...

Nem a világ hármat akarom átvezetni csak azt, hogy ne azok szívjanak akik portyából élnek amúgy meg miért a lúzereket kell támogatni akik nem értenek a játékhoz és sok LE-t hagynak maguknál aztán meg sírnak megint elrabolták tőlem.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
276. hozzászólás - 2008.12.28. 22:46:38 (Válasz Mortimer #272 hozzászólására.)
A fegyverek sebzésén lenne hivatott segíteni az ERŐ tulajdonság de sajna nem sokat ér. Nekem 84-es erőnél csak +4 sebzést ad ami édes kevés, mivel a +4,+5 szinttel felettem lévők fegyvere már átlagba 27-tel nagyobbat csap! Sajnos erre elég soká ébredtem rá és addig jó sokat toltam az erőmre.
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 7
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
277. hozzászólás - 2008.12.28. 23:30:49 (Válasz Kyron #276 hozzászólására.)
Idézet: Kyron - 2008.12.28. 22:46:38
A fegyverek sebzésén lenne hivatott segíteni az ERŐ tulajdonság de sajna nem sokat ér. Nekem 84-es erőnél csak +4 sebzést ad ami édes kevés, mivel a +4,+5 szinttel felettem lévők fegyvere már átlagba 27-tel nagyobbat csap! Sajnos erre elég soká ébredtem rá és addig jó sokat toltam az erőmre.


nyilván én vagyok a hülye, lehet, hogy lemaradtam az infóról, de kijelzi az erőbónuszt a tárgyaknál? mert nálam nem - 80 fölött sem. és mégis, kritikus ütés nélkül is sokszor a sebzésmaximum felett ütök. (ellenben mióta növelem, sokkal nagyobbakat csapok:)
A hozzászólást winnie módosította 2008.12.28. 23:31:25-kor
Pontszám: 7
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
278. hozzászólás - 2008.12.29. 00:01:20 (Válasz Meszy86 #275 hozzászólására.)
Ezzel csak az a baj, Miklós megmondta, hogy az extrém alacsony arány az kb azokra lesz igaz, akik -100k-s LE diff alatt vannak, mert annak hogy valaki ekkora lúzer legyen, elég kicsi az esélye, ezeknek a kariknak a többsége rabszolga.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvencDeronFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
279. hozzászólás - 2008.12.29. 03:51:34
A tudatturbo használatát lehetne kicsit finomitani.
Had állitsam be én, hogy mennyi bonuszt adjom, kevesebb bonuszt kevesebb vp-ért.
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
280. hozzászólás - 2008.12.29. 07:07:38 (Válasz winnie #277 hozzászólására.)
Megnéztem a fegyver alapsebzését majd a kezemben lévő fegyvernek is és az eltérést számoltam.
Pl.: Trollagyar 17-68 sebzés alapból, 21-72 nálam. 70+14-es erővel. Én eddig nem számolgattam a sebzéseimet, de mostantól odafigyelek és majd meglátom, milyen követketetést vonok le.
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 6
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője