Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
kedvelt tagLeofordFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1521. hozzászólás - 2009.07.17. 09:52:22
szerintem azt se felejtsétek el, hogy a dukátok vásárlása egy kvázi visszafogott fejlődésként is funkcionál, amivel szépen lehet leszakadni a top-tól!
Pontszám: 6.14
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1522. hozzászólás - 2009.07.21. 21:45:36
Mikor szűnik már meg a kvízkérdéses küldetés? Még mindig vaktában dobálják vissza a kvízkérdéseket, és v4-en haladna az ember.
Pontszám: 5
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1523. hozzászólás - 2009.07.22. 09:25:16 (Válasz Doktordikhed #1522 hozzászólására.)
Nem tudom, nekem az első kérdésemet kapásból el is fogadták. Szerintem nem fog megszűnni...
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 5
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1524. hozzászólás - 2009.07.22. 20:12:56
Nekem most dobtak vissza azonnal töröljétek kifogással egy fórumon is megtárgyalt, jó kérdést...
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1525. hozzászólás - 2009.07.22. 22:12:25 (Válasz Doktordikhed #1524 hozzászólására.)
Elvileg kvízadminok értékelnek és nem vaktában, valamint amiket újabban írok én is megtárgyaltatom a fórumon és ha ott átmegy nem szokott gond lenni. Egyszer kaptam vissza a kérdésem de ott egy vesszőhiba javítása után elfogadták.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1526. hozzászólás - 2009.07.24. 13:17:17 (Válasz Freez #1516 hozzászólására.)
Idézet: Freez - 2009.07.16. 22:41:19
Ha jól rémlik január körül jelent meg mint tervezet, az ékszerek fókuszkristályosítása.


Ezzel kapcsolatban szerintetek jó ötlet lenne olyan (térkapus) fókuszkristályok bevezetése, amik úgy működnének, mint a rendesek, de sokkal gyengébbek lennének. Gondolok itt olyanra, ami pl. 30. szinttől eshetne, és adna +2 támadást és pajzsba lehetne illeszteni.

Nem lenne nagy "táp", nem gyengítené a prémiumosokat (30as szintnél +5 támadás, -1 védekezéses fk van), de színesítené a játékot, adna egy kis taktikázási lehetőséget. Nem vagyok programozó, de szerintem sok programozást sem igényelne, mert ott vannak már a lélekkufárnál alacsonyabb szinten.

Nagy hülyeség amit írtam, vagy van benne értelmes gondolat?
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1527. hozzászólás - 2009.07.24. 13:22:05
a térkapus fókusztkristályok hosszú ideje "90%-kon" kész van, de más, sürgösebb dolgok miatt hátracsúszott, de most már ez következik.

A bevezető topicot frissítettem.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1528. hozzászólás - 2009.07.24. 13:39:14
"- a felejtést csak bizonyos időközönként lehessen használni (hogy ne lehessen tönkretenni valakinek a karakterét, ha ellopják a jelszavát)"

azt vissza tudjátok állítani, nem? ezzel most nagyon csúnyán sújtod azokat, akik a törlés előtt minden szakértelmüket le akarják felejteni, hogy beépíthessék önzetlenül a többmillió LE-t.

nem tudom, de ezzel a lépéssel őket lehet, hogy el fogjuk veszíteni...
Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1529. hozzászólás - 2009.07.24. 13:50:20
Én meg azt remélem, hogy ez a barátságos portyázás nem egy komoly fejlesztés akar lenni. Már alapból hülyén hangzik...barátságos portyázás egy végzetúr nevű játékban?
V1:Eliteninja
Pontszám: 8.60
irritálóKovaFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1530. hozzászólás - 2009.07.26. 18:13:07
Egy apró megjegyzésem lenne a térkapus fókuszkristályokkal kapcsolatban. Azt már megcsináltátok, hogy a nyakláncok és gyűrűk aukciós házban történő eladásakor lehet látni, hogy hány darab van az egyes tárgyakból. Arra is kéne majd valamilyen megoldás, hogy ha majd valakinek pl. a 3 kristálynyakláncából kettőben van két különböző fókuszkristály, akkor ki lehessen választani, hogy a háromból melyiket szeretné eladni. Ne utólag jöjjenek olyan kérések, hogy "de hát én nem is azt akartam eladni, hanem a másikat". A karakterlapon is meg kell majd valahogy különböztetni a különböző fókuszkristállyal ellátott térkapus tárgyakat a többitől. Nem tudom, hogy ez hogyan lesz megoldva, és ezt át lehet-e venni az aukciós házba is. Ha már ti is gondoltatok erre, és megvan rá a megoldás, akkor nem szóltam.
A hozzászólást Kova módosította 2009.07.26. 18:18:51-kor
Pontszám: 7.33
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1531. hozzászólás - 2009.07.27. 13:58:12
Tippre egyfele nyaklancban, csak egyfele fokusz lehet... A masik, hogy dukatra valtasnal valoszinuleg eloszor a simakat fogja bevaltani a progi, utoljara marad a fokuszos....
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1532. hozzászólás - 2009.07.27. 16:23:12
Engem az érdekelne, a pottyanó kristályok bele fognak-e számítani a térkapus küldibe, vagy azok maradnak a régi tárgyak?
És ha utóbbi, a kristályokkal gyakrabban fog esni tárgy/fókusz, avagy az eddigi %-ban esik?
Mert ez nagyon nem mindegy.
A hozzászólást Darah módosította 2009.07.27. 16:27:52-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
javaslatok
1533. hozzászólás - 2009.07.27. 16:38:46
Pár észrevétel és javaslat tőlem:

Bár nem látjuk még a "barátságos portya" lehetőségeit (mennyi LE, mennyi TP), de hacsak nem egy egészen elhanyagolható jutalomról van szó, vagy nincs nagyon lekorlátozva, akkor csúnyán boríthatja az asztalt, és ez a portyásokkal elég nagy kicseszés. Nem mellesleg a pvp-k megcsúfolása lenne. De ne legyünk borúlátóak.
Valószínűbb h csak színesítő kis fun-patch lesz jelképes jutalommal. Én pl morálnövekedést, vagy mondjuk kristálypontot adnék mást nemigen (bár ezt nem tudjuk mennyir elesz táp, de tekintve hogy 10-et ad egy küldi így val.szeg annyira azért nem jelentős előny). Esetleg extrém esetben kismértékű állat TP, LE Ha nagyon fanná akarjátok tenni akkor egy szakival lehetne mondjuk kiégett őskőért, dukátért vagy kincspontért is versengeni, de ezt csak nagyon óvatosan Őszintén szólva eza fejlesztés bőven ráér szerintem...

Amit viszont jó lenne előbbre venni az pl az epikus ellenfelek újboli leverése. Ezt lehetne pl epikus specializáció szakértelemhez kötni. Pl mindenki beletölthet az epikus emlékműbe max annyix100 LE-t amennyi a szakija. Ha összegyűlik anniy amennyi a lény ÉP-je (mondtam valamit de ezt ki kell tesztelni) akkor megjelenik (ha tud)). Csak LE-ből lehet építeni és semmivel nem lehetne turbózni. Ez kellene, uyganis enélkül elkerülhetetlen a nagyobb szövikből a kisebbek ideiglenes (?) elvándorlása ez epikusverő küldetések miatt (amit magas szintű epikusoknál képtelen telejsíteni) és sokakat csábítanak az epikus tárgyak megszerzésének lehetősége is - nem egy alibiszövi van ami csak emaitt alakult. Ez nem eleht kívánt cél, egy szövetség nem erről szól.


Javasolnám a a szövetség és karakter(!) névváltás előbbre vételét is a listán (akár őskőért). Egyre több a gazdát váltott karakter és a szinte teljes tagcserén átesett szövetség. A legtöbb pvp játékban simán van lehetsőég ezek módosítására, nem értem miért ez a nagy elzárkózás ettől az egyszerűen megoldható fejlesztéstől.

A kvízek utólagos értékeléséhez annyit tennék hozzá, hogy én már nagyon régóta hiányolok egy opciót a kvízeknél, hogy "jelentem a kvízadminnak" vagy ilyesmi (esetleg rövid üzenetet lehet írni hogy szerintem miért rossz). Még mindig elképesztő mennyiségű gagyi és helyesírási hibákat tartalmazó kérdés megy át. Ezzel segíthetnénk az ő munkájukat is.

A fókuszkristályos upgrade pedig már lassan hosszabb ideje van beígérve mint a négyes metró és tényleg úgy hiányzik mint egy falat kenyér, szóval ha tényleg kész van a fejlesztés, akkor...

A vesszőparipám a bajnoki viadal itt sem maradhat ki: meggyőződésem hogy a játék egyik legizgalamsabb és sok játékos által talán legjobban várt eseményéről van szó. Némi külső-belső pofozás igazán ráférne a rendszerre. Úgymint a végeredmény TF-olimpia szerinti kiírása, dobogós helyezettek jelképes jutalmazása, 5-6-7 szintes kategóriák szűkítése a fairplay nevében...

Ami igazán színt vihetne a játékba az a szövetségi küldetések és a kristálypont-rendszer. Jó lenne ha minél hamarabb kijönnének persze ezek, de én nem sürgetnélek Titeket: ezeket alaposan gondoljátok át, mert többek között ezen a fejlesztések tehetik megunhatatlanná a játékot újabb hodsszú hónapokra. A fertőzés leküzdése sztem sokaknak csalódás volt (táp-táp, de valahogy a katarzis nem jött el), ezt nem kellene elszúrni

A játékban akadémia fejlesztés nélkül is rejlenek potenciálok: a meglévő üres akadémia szintekre egy jó -akár csak színesítő, kényelmi- szakit bármikor be lehet rakni a játékba. Ezért szerintem sok játékos hálás lenne, kissé frusztrálóak az üres tanulás szintek

Hm most igencsak kritikusnak tűnhettem, pedig muszáj megemlítenem, hogy midnezek ellenére a VU az eddig általam játszott messze legélvezetesebb pvp játék. Le a kalappal!

További jó fejlesztést és kitartás! Mi cserébe megpróbáljuk meghálálni ropogós őskövek vásárlásával az igyekezetet

Aurri

u.i.: elgépelésekért elnézést
A hozzászólást Aurri módosította 2009.07.27. 16:48:31-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.64
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1534. hozzászólás - 2009.07.27. 22:16:55
Egy észrevétel és javaslat tőlem: Toljuk már ki a valóságformázás maximumát. Felőlem lehet 10-20 szintenként is +1 PP, de így rossz idők fognak jönni, ha már epikusütés közben is 0-1 PP-n van az ember:)

nyilván a megoldás egy akadémiaszint lesz, mely drága megépítésével szakértelemmaximumok tolhatók ki - ez idővel (1-2 év) elkerülhetetlen lesz, hiszen az új szakik sem fogják azt elfedni, hogy mindenki kimaxolt szinte mindent és csak a kritikusok közötti verseny folyik.
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1535. hozzászólás - 2009.07.28. 07:56:22
barátságos portyánál az állatok kapjanak dupla morált, de ne lehessen sebezni és ne lehessen kamrázni sem (viszont járjon ugyanannyi TP). valamint a max ütőtáv 50% ÉP határát le kéne nyomni mondjuk 30%-ra, arányosan csökkenjen ha valaki ütőtávban közelebb van, az alsó határ lehetne 5-10%, ha sebzés nincs, nem számít az ÉP, viszont a szerezhető LE legyen csak 5-10%-a szokásosnak. ezzel szerintem megoldódna egy probléma a top kariknak, többen írták hogy 2 garnitúra állattal nyomulnak és felváltva kenneleztetik őket. a gyenge vagy extrém gyenge karik is jól járnak hiszen százalékosan csökken az őket ért sebzés.

Aurri szösszenetéhez tennék még hozzá valamit:
-új akadémiás "lyuktömő" szaki, lehessen barátságos portya során generálni vagy lopni kristálypontot.
-nem akadémiás szaki ami növeli a vadászatért kapott TP-t, mindíg annyi százalékkal ahány szintel a delikvens le van maradva a mindenkori top 1 játékoshoz képest. ha valaki úgy dönt az elején hogy inkább bevállal egy rakat maflást de fel akar zárkózni a tophoz, legyen rá lehetősége, magasabb szinten egy gyengébb karakterrel is lehet gyorsan fejleszteni TÖ-t vagy SZÖ-t a nagyobb LE bevétel miatt.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 3
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1536. hozzászólás - 2009.07.28. 12:40:39
Tovabbra is kernem az allatok szabalyozhato felviditasat, azaz ne csak a maximumot lehessen nekik adni. Koszi
Pontszám: 5.75
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!