Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1421. hozzászólás - 2009.06.26. 20:18:24 (Válasz D4vid #1414 hozzászólására.)
Idézet: D4vid - 2009.06.26. 09:55:25
Szerintem meg úgy is lehet elérni eredményeket hogy nem fizetsz be őskövet.
Amúgyis ha már fizetsz,nem muszáj minden ősköves cuccot megvenni...Én csak fegyvert és varázslatot vennék,utóbbit sem mindig pl hideg tűz jó vari de ott van a momfordi csapás,az nem ősköves és nem sokkal sebez kevesebbet...Meg gigantosz karma se olyan brutáltáp,helyette inkább legendás tőr marad.
A prémium meg igenis olcsó...
Állatfelszerelés igaz még mindig drága szerintem csak az vegyen aki tényleg sokat fizet be,mert nem éri meg.
A fókuszok meg szerintem jó árba vannak...


nekem is az maradt... de sztem akkor is lehetne olcsóbb....
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1422. hozzászólás - 2009.06.27. 10:57:57 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2008.12.20. 08:38:37


Közeljövőben várható fejlesztések
- Térkapuból 30. szint felett essenek nyakláncba és gyűrűbe illeszthető fókuszkristályok (dokumentáció már elkészült)
- egyszerre több állatot is lehessen gyógyítani


Khm. Még mindig nem lehet több állatot gyógyítani. Nehezen hiszem el, hogy ez a fejlesztés ilyen nagy erőforrásokat igényelne.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvencDrevanFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1423. hozzászólás - 2009.06.27. 11:56:10 (Válasz winnie #1418 hozzászólására.)
Nem a sírás, vagy az irigykedés a lényeg winnie, láss már a dolgok mögé pls:D Arra akartam kilyukadni, hogy páran szinte behozhatatlan előnyre tesznek szert ezzel a módosítással. Nekünk már csak a kiherélt ismételhető küldis rendszer marad (lassabb előrehaladás, kevesebb LE). Már felmerült az a felvetés, hogy csak X teljesített küldi után kattanna be ez a rendszer, tehát mi is megtehetnénk azt, amit ez a jónéhány ember, így tisztességesebb lenne a dolog.

Most gyere, szólj be megint, mert szemmel láthatóam megint sírok. Ha nem értenéd mire gondolok, akkor elmagyarázom, (csak neked csak most).

Képzeld el, hogy állsz reggel a bolti sorban a kenyereddel. Mindenki megveszi előtted pölö 200Ftért, mire odaérsz neked azt mondják hasraütés szerűen, hogy 500Ft-ba kerül, mert eddig túl olcsó volt... Ha nekiállsz magyarázkodni, hogy "pedig ők is 200ért vették, énishaggyyy^^" akkor mindennki lehurrog, hogy sírsz, irigykedsz... Hát nekem nem lenne őszinte a mosolyom...
Attól, hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos, hogy a víz a hülye...
Pontszám: 8.25
kedvencRsrsFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1424. hozzászólás - 2009.06.27. 13:34:45
Üdv.

Nem tudom volt-e már téma, hogy esetleg a Kémgömböt is lehetne azonnal újrahasználni egy csp-ért?

(Hááát..., valóban sok újítást bevezettek mostanában, ami által aki korábban kezdte a játékot, az kiaknázhatott olyan lehetőségeket, amiket mostmár nem lehet... ennek a kompenzálására sztem egész jó megoldás lenne, ha magnövelnék a szintlépésekhezhez szükséges TP-t egységesen... PL.: 20-25%-al. Ezáltal az újítások jogossága is el lenne ismerve, de a kisebb szintűek is lehetőséget kapnának, hogy képesek legyenek ugyanolyan szintet elérni fejlődésben a következő szintlépésig, mint a régebb óta játszók.)
Hüpp, hüpp, barbatrükk.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1425. hozzászólás - 2009.06.27. 13:35:59
Látom piros lett a sikertelen turbóváltás üzenetszíne.
Köszönjük.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.33
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1426. hozzászólás - 2009.06.27. 14:22:24
Az ismételhető küldetések korlázásával osztom a többség véleményét. Az hogy valaki (egy igen szűk réteg) gyakorlatilag megoldott 100 db bénítós küldetést ezáltal bezsebelt különösebbb áldozatok nélkül egy rahedli LÉ-t és dukátot szerintem elfogadhatatlan mértékű előny (a 3 dukátos is az volt, de ott relative hamar felismerték a problémát és léptek).

Szerintem is 200 megoldott küldetéstől kellene meghúzni a határt (azt hiszem ezt még nem érte el senki, de már közelítik), onnantól kezdve kellene bevezetni a 'megszorításokat', ami szerintem jogos. Már az elejétől kezdve így kellett volna, én spec. nem is tudtam hogy ígyí van, kb semmi értelme nem volt jelen formában a 10 választható küldetésnek. Megint a kivégzéses vagy kvíz olimpiás broken érzés merül fel: akik éltek vele azok nyilván érezték, hogy ez így nem egészen reális, de hát ugyan már miért is szólnának, saját ágyunkba nem *unk...
Jelen megoldással (ami még csak terv ugyan) megintcsak a béta-érzést sikerült felénk sugározni: ők még élhettek vele (mintha csak egy bug lenne), de realizáltuk, hogy táp, patch-eltük: ti már nem. Ebből nem kellene trendet csinálni, vagy tényleg írjuk ki a végzetúr után hogy V0.3 és senki nem fog hőbörögni az iylen 'apró' nüanszok miatt. Persze az éremnek valóban két oldala van (lásd felejtős küldetés), de míg a felejtősnél a visszakompenzációt nehéz volt megoldani (és igen keveseket érint, a szűk topot, itt gyakorlatilg fordítva: rajtuk kívül mindenkit), itt igen egyszerűen (200 küldetéses határ) megoldható hogy senki ne szenvedjen jogosulatlan előnyt/hátrányt.

edit: Caveman: nyilván ez az áldozat arányban lesz azzal, amit akkor kell elérni, ha váltogatod majd a küldiket?
Meg mi az hogy jól pörögni? Naponta 1-2-3 küldetésre gondolsz? Szerinted erre lett kitalálva az ismételhető küldetések rendszere?
Oké nem te vagy a hibás, hogy a rendszer eleve nonszensz (ki az a hülye aki a döntetlenest választja amikor van egyszerűbb alternatíva).
A hozzászólást Aurri módosította 2009.06.27. 14:37:13-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 7.20
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1427. hozzászólás - 2009.06.27. 14:25:17 (Válasz Aurri #1426 hozzászólására.)
Vitatkoznék a különösebb áldozatok nélkül kitétellel. Egész szép összeget kell invesztálni ahhoz, hogy tudjon annyira pörögni amennyire pörög.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1428. hozzászólás - 2009.06.27. 14:45:29 (Válasz CaveMaN #1427 hozzászólására.)
Akkor csak engedtessék már meg az eztán odaérőknek is az eldöntése, meghozzák-e adott áldozatot, vagy nem. Nem ingyen akarja megkapni senki az ismételhetősök jutalmát, hanem csak ugyanolyan esélyeket akar rájuk, mint ami eddig megvolt a többieknek.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1429. hozzászólás - 2009.06.27. 14:47:00 (Válasz Darah #1428 hozzászólására.)
Nem rajtam múlik
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1430. hozzászólás - 2009.06.27. 14:47:54 (Válasz CaveMaN #1429 hozzászólására.)
Hátha rajtad is.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1431. hozzászólás - 2009.06.27. 19:16:42 (Válasz Darah #1425 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.06.27. 13:35:59
Látom piros lett a sikertelen turbóváltás üzenetszíne.
Köszönjük.


Miután 3-szor megszívtam, gondoltam írok Baratynak és még aznap reagált rá a legegyszerűbb, de leggyorsabb módon.
Pontszám: 9
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1432. hozzászólás - 2009.06.27. 19:52:51 (Válasz Craslorg #1431 hozzászólására.)
Jól tetted, akkor neked köszönjük.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
kedvencRsrsFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1433. hozzászólás - 2009.06.28. 19:28:53 (Válasz Rsrs #1424 hozzászólására.)
Ezeket a fórumokat olvassák a játék fejlesztői is, vagy csak a játékosok?
A hozzászólást Rsrs módosította 2009.06.28. 19:29:58-kor
Hüpp, hüpp, barbatrükk.
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1434. hozzászólás - 2009.06.28. 19:36:25 (Válasz Rsrs #1433 hozzászólására.)
Egy részét olvassák, de a nagy részét csak játékosok. Szerintem a Kvíz 3 topikon kívül nincs olyan topik, ahol mindig naprakészek az adminok, annyi hozzászólást termelnek a játékosok.
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1435. hozzászólás - 2009.06.28. 22:07:44 (Válasz Mormord #1434 hozzászólására.)
Én most rosszindulatú leszek de szerintem a kvíz topicokban sincsenek toppon az adminok.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 8.33
kedvencRsrsFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1436. hozzászólás - 2009.06.29. 12:41:50
Hááát... akkor nem igazán értem, mi értelme van egy "Várható Fejlesztések" topiknak...

Akkor most hova lehet írni, ha az ember a játék fejlesztőihez szeretné eljuttatni a véleményét valamiről?

(... Akkor ez itt most olyan, mintha a mozdonyvezető beszélgetne a kalauzzal, hogy "Öreg, új vonalat kellene építeni Csajágiröcsöge felé" vagy nem? . ..)
Hüpp, hüpp, barbatrükk.
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1437. hozzászólás - 2009.06.29. 13:21:26 (Válasz Rsrs #1436 hozzászólására.)
Úgy gondolom, ha privát üzenetet küld az ember akkor nagyobb az esély arra, hogy érdemben reagáljon rá valaki de nyugodtan írd be ide is az ötleted majd elagyalgatunk rajta.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1438. hozzászólás - 2009.06.29. 16:17:46 (Válasz Rsrs #1436 hozzászólására.)
Az az értelme a topicnak - mint az a nyitó hozzászólásban is le van írva - hogy ide nem a játékosok ötletei kerülnek be, hanem Miklós közli, ogy mik azok a fejlesztések, amik x időn belül várhatóak. Amire te gondolsz, az ez az alfórum:

Javaslatok
Itt várjuk a játék fejlesztésével kapcsolatos javaslatokat, illetve itt jelezd, ha programhibát találtál.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1439. hozzászólás - 2009.06.29. 16:42:08
Amúgy topicot nyitni csak az tud aki elég sok hsz-t írt már a fórumra? Mert én pl. nem találok ilyen opciót és én úgy érzem hogy közel eleget pofáztam már itt. Ami azt jelenti, hogy akinek fejlesztési ötlete van, annak igencsak szószátyárnak kell lennie. Sztem ez nincs így jól.
Legalább lenne egy általános érvényű topic a Javaslatokon belül ahova az ilyen emberkék is oda tudnák hányni az ötleteiket, mert így is hánynak csak így mindenhova. Bocs ha nagyon vulgáris voltam.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 4
kedvencRsrsFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1440. hozzászólás - 2009.06.29. 22:13:49 (Válasz Lanmandragoran #1438 hozzászólására.)
Kösz. Lanmandragoran.
Hüpp, hüpp, barbatrükk.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője