Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
581. hozzászólás - 2009.01.16. 23:46:33 (Válasz Zaccmester #580 hozzászólására.)
Majsztro, 25-ön nem a multizókkal szemben nincs esélyük, hanem a 36. szinten levő legendás tőrrel szemben, amivel egy 29-30-as karakter mészárolja le őket. Nem mellesleg remélem érzed mekkora blődségről beszélsz, amikor azt feltételezed, hogy 20-30 szinten keresztül tolják "fel" az LE-t? Alacsonyabb szinten kategóriákkal kevesebbet lehet gyűjteni, mint feljebb, mekkora .... "felfelé" tolni az LE-t. A másik iránynak még talán lenne értelme...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
582. hozzászólás - 2009.01.16. 23:56:52 (Válasz Dragon HUNter #579 hozzászólására.)
...
A hozzászólást Xena módosította 2009.01.17. 00:04:59-kor
Pontszám: 2
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
583. hozzászólás - 2009.01.17. 00:20:16 (Válasz Xena #562 hozzászólására.)
Ott vagytok baromira eltévedve amikor azt hiszitek ezt a játékot csak kétféle végletben lehet csak játszani. 1 azaz 1 olyan karakterről tudok aki kizárólag vadászatból él. Egyenlőre olyan is 21-es szinten buzogánnyal rohangál, ez hosszú távon vagy működik vagy nem egyenlőre nem lehet biztosat tudni. Csak portyából élőt már annál többet láttam szinte mind egyforma szint visszamaradott rabszolgákon élősködő karakter, ha a rabszolgázás nem lenne ők sem lennének, vagy egyáltalán nem lógnának úgy ki a tömegből mint most.

Valószínű most is fölöslegesen írom le mert képtelenek vagytok kitörni az általatok felállított korlatokból és csak futjátok sorba ugyan azokat a köröket. Mindenesetre a lényeg az normális fejlődés mellett NINCS kimondott vadász és NINCS kimondott portyázó karakter, ez nálatok valami újdonsült végzeturas rasszizmus, hogy mindenáron vadászokra és portyázókra probáljátok felosztani a játékostábort, csak azért hogy a magatok igaza érdekében egymás ellen lehessen fordítani őket. Jelenleg a legbiztosabb módszer a fejlődésre (a csalást leszámítva természetesen) az aktív portyázó és vadászó tevékenység, a végletek létjogosultsága vagy működőképessége egyenlőre semmilyen oldalról sem bizonyított.

Részemről semmi bajom azokkal akik keresik a lehetőségeket próbálnak jobbnál jobb stratégiát kidolgozni amivel erősebbekké tehetik magukat másoknál. De mindennél jobban utálom az ügyeskedőket akik csak a kiskapukat keresik és a szabályokat próbálják megkerülni. Ez nem áll minden szint visszamaradott karakter tulajára nem akarok álltalánosítani, de egyre inkább az az érzésem, hogy az LE dif. élboly ill. azok számár akiket csak és kizárólag a rabszolgafarm éltetett csak az lenne az elfogadható ha kizárólag a "portyázó" karakterek részére maga a Beholder tenne be farmolható botokat.... hát nem köszi de inkább tanuljon meg mindenki csalás nélkül játszani.

Szomorúan hallom, hogy máris megszületett a megoldás az új szabály kijátszására. Erősen kívánatos lenne ezeknek a karaktereknek a figyelmeztetés nélküli törlése aki ennyire nem ért a szóból és továbbra is csalással próbál előrejutni azokkal szemben nagyon remélem, hogy a Beholder erőteljesen és a játékból való teljes kizárással fog fellépni. Részemről nem örülnék annak, ha néhány gátlástalan hülye miatt menne tönkre a játék.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
584. hozzászólás - 2009.01.17. 00:22:49 (Válasz Xena #582 hozzászólására.)
Xena - ez mar a sokadik "...".

Ha nem vallalod a velemenyed, akkor inkabb ne is irj.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.50
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
585. hozzászólás - 2009.01.17. 00:33:17 (Válasz Otoaak #583 hozzászólására.)
"Ez nem áll minden szint visszamaradott karakter tulajára nem akarok álltalánosítani, de egyre inkább az az érzésem, hogy az LE dif. élboly ill. azok számár akiket csak és kizárólag a rabszolgafarm éltetett csak az lenne az elfogadható... ha kizárólag a "portyázó" karakterek részére maga a Beholder tenne be farmolható botokat.... hát nem köszi de inkább tanuljon meg mindenki csalás nélkül játszani."

Vagyis általánosítasz, és mégiscsak csalónak állítod be az LE diff élbolyt:)
De azért közben ugye egy kicsit sem zavar, hogy az "LE diff élboly" nem szólalt fel a változtatás ellen, sőt többen elégedettségüket fejezték ki, rosszabb esetben közömbösen fogadták?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.20
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
586. hozzászólás - 2009.01.17. 00:37:05 (Válasz CaveMaN #581 hozzászólására.)
Te melyik világon játszol?
Nevesítsek rabszolgákat, vagy megnézed a listát magad? 24. szinten 200 TÖ és 1 SZÖ??? Mellé 200k vesztett LE? Szerencsétlen és becsületes védendő karakter, ugye?
Egyébként nem nevesítettem rabszolga és rabszolga tartó szinteket, csupán őskő és játék abbahagyó 25-30-as szinteket. A multinak nincs határa, mert nincs ki meghúzza.
Pontszám: 5.50
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
587. hozzászólás - 2009.01.17. 00:45:34
Én egy ideig gondolkoztam rajta, amikor napokig csak ketten ütöttünk egy karit, hogy tényleg nekünk vannak berakva farmbotnak...
de tényleg..
Pontszám: 6.80
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
588. hozzászólás - 2009.01.17. 00:45:58 (Válasz Crimson #585 hozzászólására.)
Ezt ne hangoztasd, mert amilyen összeesküvés-elméleteket látnak a háttérben, képesek ráfogni, hogy direkt azért álltok ki a változás mellett, hogy ne lehessen titeket befogni a toplistán. A végén még kénytelenek lennétek tagadni és hazudozni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
589. hozzászólás - 2009.01.17. 00:48:39 (Válasz Lanmandragoran #588 hozzászólására.)
Pszt, tudod mennyi pénzbe került ezt elintézni?;-)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5.50
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
590. hozzászólás - 2009.01.17. 00:53:15
Én itt fórumon nem álltam ki a változás mellett, de Miklóst állandóan bombázom email-ekkel, amióta kijöttem a farmzónából
Pontszám: 5.33
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
591. hozzászólás - 2009.01.17. 01:04:42 (Válasz Maci #590 hozzászólására.)
Kar, hogy nincs vadaszat LE toplista. Arrol is lehetne beszelni. Egeszen meglepodnenek sokan az itt felszolalokbol, hogy mennyire szoros a mezony.

Meglatasom szerint, a szintben elenjarok mar gyorsabban fejlodnek (tobb LE-t szereznek naponta), mint a szintvisszamaradott TOP portyazok. Es az ido a kezukre dolgozik... mig a napi portya merteke viszonylag konstans, ok szintlepesenkent tobb es tobb LE-t szereznek.

Szerintem erdekes latvanyt fog nyujtani a toplista TO es SZO szempontbol 3-4 honap mulva. Es nem szintvisszamaradott karakterek lesznek az elen, ez szinte garantalhato.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.67
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
592. hozzászólás - 2009.01.17. 01:21:22 (Válasz Simon #591 hozzászólására.)
OK, hogy nem top portyások lesznek.
Csak ne felejtsd el, hogy pl. az én szövimben senki sem kezdett a játék elején, kb 3-4 hét lemaradásban voltunk. Úgyhogy célunk eredetileg nem is az volt, hogy a topot leelőzzük, hanem azokhoz képest legyünk jók, akik velünk együtt indultak.

Tehát, ha egyszerre kezdtünk volna az összes játékossal szeptember x-én, és elkezdünk lemaradni szintben,szerintem ott lennénk az elején befektetett LE-ben is..

Olyan karakterek azért lesznek a TO, SZO lista élbolyában, akik szintvisszamaradottak voltak és jókor váltottak
Pontszám: 5.33
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
593. hozzászólás - 2009.01.17. 01:46:55 (Válasz Crimson #585 hozzászólására.)
Ha teljesen egy kalap alá venném őket akkor nem írtam volna külön, de elég nagy az átfedés ahhoz, hogy ne kelljen túlságosan hangsúlyozni a különbségeket.

Ami a felszólalást illeti, a "top"-ból igenis írtak itt néhányan védve a csak portyázásból fejlődőket, olyan érvek is elhangzottak amik valóban figyelemre méltók. De a többség valóban nem szólalt fel a hallgatást viszont nem feltétlen vehetjük elfogadásnak ill. beletörődésnek lévén, hogy a rabszolgázós állapot fenntartására máris több megoldás született, vagyis jó néhányan lehetnek akik továbbra sem hajlandóak letérni a "törvénytelen" útról. Szóval néhányan inkább csak csendben röhögnek a markukba és ugyan úgy csalnak tovább ahogy eddig, és közben valószínűleg baromi okosnak hiszik magukat nem fogják fel, hogy a tevékenységükkel újabb változtatást generálnak majd ami még inkább ront majd a portyázásos játékélményen és ez egészen addíg így lesz amíg vagy meg nem szűnik teljesen a lehetőség, vagy olyan szintre nem csökken ami már igazából senkit sem zavar.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 3
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
594. hozzászólás - 2009.01.17. 01:59:40 (Válasz Maci #592 hozzászólására.)
Szerintem azok alkotják majd az élbolyt akik elsőként maxolják/ták ki a spektrálist meg az elementárist és teljesen mindegy, hogy milyen módszerrel szedték össze rá az LE-t. És onnantól kezdve már csak az fog számítani ki tud portyából többet hozzátenni a vadászatokhoz. 3-4 hónap múlva már visszajön a 2 LE termelő szakértelemre fordított LE és nagyon nagy hátrányba kerülnek majd azok akik nem sietnek a szakértelem fejlesztéssel.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
595. hozzászólás - 2009.01.17. 01:59:56 (Válasz Otoaak #593 hozzászólására.)
Otoaak, sajnos (szamodra) ezt elegge benezted. Legyel mar egy kis bizalommal az emberek fele... Biztos van egy-ket tovabbra is csalo jatekos, de tomeges csalasnak "top" karakterek reszerol nincs jele.

Leginkabb fel-bena jatekosok inditanak farmkaraktert, amivel probaljak ellensulyozni benasagukat (mar elnezest). Anno legalabbis en ilyenektol kaptam ajanlatokat kooperaciora. A sajat fokarakteruknel csak a farmkarakteruk volt gyengebb.

Azert, mert a te jatekbeli elveid pedig masok mint az eredmenyhajhaszo jatekosoke, azert ne legyenek egybol csalok meg rossz emberek. Tanulj meg egyutt jatszani ilyenekkel is, mert mindig is lesznek.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5.33
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
596. hozzászólás - 2009.01.17. 02:02:30
Otoaak

Szerintem nem teszel éles különbséget azok között, akik saját rabszolgákkal játszanak és azok között, akik nem, pedig kellene. Az egyik sérti a felhasználási feltételeket, a másik nem.
Én semmiféle szabályt nem szegtem meg, ráadásul a top 25-ből 10-en a mi szövinkben vannak, ismerem mindőjüket, nagyrészt személyesen is, pontosan tudom, hogyan portyáznak, és nem futtatnak egyéb karikat. GYakorlatilag név szerint végig mennénk az LE diff top lista első oldalán, nehéz lenne olyat megnevezni, akinek tuti van rabszolgája, mert hogy az a nyert LE-ből nem lászik.
Szerintem azok, akik futtatnak egyéb karikat, nem kiemelkedő portyás, amolyan hobbirabszolgázó, kiegészítésként jön az LE neki a kariból. Lehet ezért nem szűrhető ki könnyen.

Ezek alapján nem értem, hogy kikre gondolsz, amikor top portyásokról írsz, akik röhögnek a markukban, mert az új korlátozást is kijátsszák.

maci
Pontszám: 5.33
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
597. hozzászólás - 2009.01.17. 02:17:20
Ha valaki bankot rabol és a pénzt úgy rejti el, hogy kis keresgéléssel vagy akár csak véletlenűl is bárki megtalálhatja akkor az aki megtalálja ezt a pénzt és rendszeresen visszajár rá ugyan olyan bűnös mint aki elrabolta és elrejtette.

Ne is haragudj de 2 lehetőség van: vagy a ti klánotok esszenciája a naívitás és az ártatlan jóhiszeműség, hogy ezek csak balekok és nem rabszolga karakterek. Vagy erősen megkérdőjelezhető a tagok többségének a becsületessége a játékkal szemben ha annak ellenére is visszajár ha tudja, hogy rabszolga karakterről van szó.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 3.60
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
598. hozzászólás - 2009.01.17. 02:24:27 (Válasz Otoaak #593 hozzászólására.)
"Ha teljesen egy kalap alá venném őket akkor nem írtam volna külön, de elég nagy az átfedés ahhoz, hogy ne kelljen túlságosan hangsúlyozni a különbségeket."
Vagyis nem az összes portyázó csaló, csak a többség, ez azért megnyugtató. Milyen lesz, amikor majd általánosítani kezdesz?

"Ami a felszólalást illeti, a "top"-ból igenis írtak itt néhányan védve a csak portyázásból fejlődőket,"
Mármint visszautasítva azt, hogy csalók lennének. De ha arra célzol, hogy a "néhány" a változtatás ellen tette le a voksát, akkor sajnos nem mondasz igazat. Eardog és még ki alkotja azt a "néhány" top portyázó? Csak nem Xena? A világ 1-ről (lássuk be, ott vannak a nehézsúlyúak) ki volt benne abban a "néhányban"?

"De a többség valóban nem szólalt fel a hallgatást viszont nem feltétlen vehetjük elfogadásnak"

Nagyon érdekes, hogy a változtatást helyeslő, és ide beíró fél tucat top portyázó véleménye nem jelent számodra semmit, az egyetlen ellenző megszólalása alapján viszont ordasat általánosítasz:) A hallgatók többsége nevében valóban nem tudok nyilatkozni, de a két világon lévő két szövetségemben fellelhető 6 top portyázó a kezdeti zavar után garantáltan tojik a változtatásra. És ahogy látom, például a Lélekszipolyozók sem estek kétségbe...

"a rabszolgázós állapot fenntartására máris több megoldás született, vagyis jó néhányan lehetnek akik továbbra sem hajlandóak letérni a "törvénytelen" útról."
Általánosítás. Már megint. Többen jelezték, hogy helyes a változtatás, mint ahányan ellenezték. Miért nem az ő oldalukról általánosítasz?

Nem is folytatom, ez reménytelennek tűnik:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
599. hozzászólás - 2009.01.17. 02:32:35 (Válasz Simon #595 hozzászólására.)
Csak akkor van ebben igazad, ha elfogadjuk, hogy a rabszolga karakterek farmolása nem csalás csak a futtatásuk az. Nyilván a ténylegesen multizók ha úgy tetszik a "kemény" csalók de had ne dicsérjem már azokat akik olyan okosok és ügyesek voltak, hogy jobban kihasználták ezen emberek rabszolgáit mint maguk a rabszolga tartók....
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
600. hozzászólás - 2009.01.17. 02:36:43 (Válasz Otoaak #599 hozzászólására.)
Szabaly nincs arrol, hogy "rabszolga" karakterek farmolasa csalas, es mivel nincs ilyen szabaly, ezert ez nem csalas. Ennyi.
A hozzászólást Simon módosította 2009.01.17. 02:37:32-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!