Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
901. hozzászólás - 2009.03.06. 10:56:26 (Válasz Enchanter #899 hozzászólására.)
Idézet: Enchanter - 2009.03.06. 08:47:31
Jah, totál igazad van, költsek egy olyan szakértelemre ami pont semmi előnyt nem ad, ellenben minden szakértelmem megnöveli 200-al. Ha mondjuk elején kifejlesztettem volna, mindössze 70000LE-t bukok azért mert nem akarok óránként gép elé ülni. Tök logikus, miért is nem gondoltam erre...


Ezt a 70000-et magas szinten lassan egy nap alatt kitermeli az ember, én sem fogok még egy állatnak 1-es idomítással nekimenni aprópénzért cserébe. Mire kész lenne már elévülne
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.50
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
902. hozzászólás - 2009.03.06. 20:15:00
Nekem is dilemmát okozott a dolog és mikor a kis Negátoromat idomítottam 4-esre felhúztam az idomítást és megturbóztam így 800-asával ment félóránként. Ez még nem olyan sok és lényegesen lecsökkenti az időt.
Apropó akkor lobbizzuk ki a sebgyógyításnál is az automatizálást bár kíváncsi vagyok az ÁEÜ reform után mennyire lesz hasznos.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűAshcrofttFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
903. hozzászólás - 2009.03.07. 10:41:10
Amilyen ritkán idomít új állatot az ember, annyiszor azért el lehet viselni azt, h. félóránként rá kell nézni. Mivel az idomítás amúgy csak egy url meghívása (...index.php?m=allatok&allat=(állatod száma)&tev=idomitas), biztos vagyok benne, h. van aki ír rá egy egyszerű botot/scriptet. Ha randomgenerált időközönként lép be, nem hiszem, h. bárhogy észlelhető lenne. Persze ezt tiltja a szabályzat, de amennyi építőrabszolga rohangál mindenfelé, nem hiszem, h. pont ezt ne csinálná valaki.
Pontszám: 5
népszerűtlenTYRA.17TNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
904. hozzászólás - 2009.03.07. 15:35:59 (Válasz Mazlee #2 hozzászólására.)
Hali!

Csupán egy javaslat fejlesztéshez?:
- szerintem jó lenne, ha portyázás pontot lehetne cselekvés pontra cserélni, avagy
fordítva,
- meg lehetne valami kütyüt amibe LE-t lehetne gyüjtögetni, mert kicsit nehéz egy-
egy mütyürire gyüjtögetni ha folyton lerabolnak.
Pontszám: 4.25
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
905. hozzászólás - 2009.03.07. 17:37:19 (Válasz TYRA.17T #904 hozzászólására.)
Idézet: TYRA.17T - 2009.03.07. 15:35:59
Hali!

Csupán egy javaslat fejlesztéshez?:
- szerintem jó lenne, ha portyázás pontot lehetne cselekvés pontra cserélni, avagy
fordítva,
- meg lehetne valami kütyüt amibe LE-t lehetne gyüjtögetni, mert kicsit nehéz egy-
egy mütyürire gyüjtögetni ha folyton lerabolnak.

- Az elsőt már többször felvetették, még nagyon előnytelen arányokban is, de elutasították. (Ha visszaolvasol biztos találsz valaholl indoklást is, most hadd ne találjak ki egyet )
- Próbálj úgy vadászni, hogy az életerőpontjaid mindvégig 15% alatt vannak, ilyenkor nem vagy támadható. Ha el lehetne rejteni minden LE-t, a portyázás értelmét vesztené.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
906. hozzászólás - 2009.03.07. 17:58:20 (Válasz AranyAlma #896 hozzászólására.)
Tudtam én, hogy pályát tévesztettem
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
907. hozzászólás - 2009.03.07. 19:27:17 (Válasz TYRA.17T #904 hozzászólására.)
Idézet: TYRA.17T - 2009.03.07. 15:35:59
Hali!

- meg lehetne valami kütyüt amibe LE-t lehetne gyüjtögetni, mert kicsit nehéz egy-
egy mütyürire gyüjtögetni ha folyton lerabolnak.


A mütyi a transzendetális projekció nevű szakértelem.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűVeloscsontFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
908. hozzászólás - 2009.03.08. 14:01:44
transzcendális projekció :p
13-as tanulásnál van, elég alacsony szintű
de nem tudom, hogy csinálod h állandóan lerabolnak, tőlem 100-nál többet még nem vittek sosem, csak úgy, hogy én támadtam, pedig a projekció csak 4-es és mindig van nálam 1500 LE
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
909. hozzászólás - 2009.03.08. 14:08:35 (Válasz Veloscsont #908 hozzászólására.)
Mi is a karaktered neve?
Pontszám: 7.50
fórumozóSiscoFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
910. hozzászólás - 2009.03.08. 21:30:54
Nem lehetne egy karakter megjelenitést, pl hogy lássuk miképpen is nézki a karakterünk tetötől-talpig?!
Pontszám: 5
népszerűVeloscsontFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
911. hozzászólás - 2009.03.09. 17:46:39
nem hiszem, h megcsinálják, nagyon leterhelné a szervereket
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
912. hozzászólás - 2009.03.09. 17:49:02 (Válasz Veloscsont #911 hozzászólására.)
Idézet: Veloscsont - 2009.03.09. 17:46:39
nem hiszem, h megcsinálják, nagyon leterhelné a szervereket


mindenki meg tudja magának csinálni, hiszen a fej megvan, a jobb-bal kéz megvan, a test megvan (páncél), már csak lábat kell odaképzelni. az, hogy nem lehet real time barbie-zni, annyira nem gáz.
Pontszám: 5
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
913. hozzászólás - 2009.03.09. 18:26:08
Hi,

lassan megint eltelik 2 hónap, lesz V4? Vagy ez csak kacsa?
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
914. hozzászólás - 2009.03.09. 20:37:42
434 hozzászólás
Re: Végzetúr friss hírek
60. hozzászólás - Ma, 16:29:10
Beraktuk, hogy aki válaszolt 100 kvízkérdésre helyesen, és lehetősége lenne kérdés írására, az rögtön kérhet lélekenergiát. A kvíz menüben egy gomb megnyomásával ilyenkor azonnal megkapja az 50%-kát annak a lélekenergiának, amit a kérdés írásáért kaphatna. Tehát akinek nincs kedve kérdés írással bíbelődni, vagy úgy érzi, hogy a kérdését nagy eséllyel el fogják utasítani, az használja nyugodtan ezt a lehetőséget.
A hozzászólást Miklós módosította Ma, 16:29:32-kor



Ez tök jó fejlesztés, rögtön lemondtam 5 kérdésfeltevésről, ezzel jelentős plusz LE-hez jutva, mintha feltettem volna
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2009.03.09. 20:48:26-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.50
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
915. hozzászólás - 2009.03.09. 23:27:51
Én 42-ről mondtam le...
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
916. hozzászólás - 2009.03.11. 10:15:08
Én nem mondok le egyről sem, de egy másik topicban megvitattuk, akinek nem megy maradjon távol a kérdésfeltevéstől, legalább a színvonaluk jelentősen emelkedik, nem lesz lutri a kvízolimpia sem és idővel ki lehet a vacak kérdéseket rostálni.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
irritálóKetchupFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
917. hozzászólás - 2009.03.11. 13:09:39
Lesz valami uj fejelsztés?
Pontszám: 5
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
918. hozzászólás - 2009.03.11. 15:35:42
Szakértelmek
IDOMÍTÁS:
valahol van benne igazság, hogy csak azért felnyomni magasabb szintre, hogy kevesebbszer fél órára üljek gép elé....
Persze pont ez a jó a szakértelemben. Ha nem akarsz szívni, növeld.

Azért egy kis fejlesztést bele lehetne vinni, hogy magasabb szinten kevesebb LE-ért többet idomítana, vagy, hogy a beidomított lényt is tovább lehetne tanítani, így LE-ért TP-t kapna...

Sajnos azért sok olyan szakértelem van, aminek gyakorlatilag semmi értelme...
Nem tudom kinek van esetleg 10 nél magasabb szubtéri érzékelése.... de a kontinuumszűkítés is egy hurka szakértelem, bár a top karakterek akik nagyon elhúztak, csak egy kis réteget tudnak ütni, ott érdekes lehet, de nem hinném, hogy valaki költött rá.

No meg a felejtés. Igazából 2 szakértelem van, amit érdemes lehet elfelejteni, a többiért meg kár kifejleszteni. Tegyük fel van 2 olyan szakértelmem, ami 20as, és nem használom mondjuk affinitás és másodlagos támadás. ezért felnyomom 20ra a felejtést, elfelejtem a szakikat, hogy utána kicsival olcsóbban fejlesszek mást? Ezért kár felejtést nyomni, jobban járok, ha maradnak a szakik, még így is olcsóbb, mint a felejtés. Ráadásul, csak 2 szakértelem van, ami "zavarhatja" az embert: szinguláris ismeretek és a másik, ami a vadászatért kapott TP-t csökkenti (neve nem jut eszembe).

Szóval lehetne ezeken még javítani.
A végére egy pozitívum: a kronokompenzációból azért sikerült egy majdnem használható szakértelmet csinálni... már csak annyi javítás kéne, hogy 60-as lenne a max szintje, a fáradságot 10 percél rövidebb időre nem csökkentené, de a térkaput, sajtolást, turbót a 60-as maximális szinten AZONNALIVÁ tenné. Ha már felnyomom 50-re, akkor ahhoz képest sok az a 10 perc várakozás, főleg, hogy őskővel azonnali.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.50
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
919. hozzászólás - 2009.03.12. 14:53:40
Nem tudom hova írhatnám, de van most ez az új fejlesztés hogy:
"Bekerült egy várva várt fejlesztés, a "sebzéskompenzáció". Ennek lényege, hogyha egy játékost portyázás során megtámadnak, és legalább 3x annyit sebződik, mint amennyit ő sebez, akkor gyógyít magán a csata végeztével. A gyógyulás mértéke a sebgyógyítás szakértelmedtől és az egészség tulajdonságodtól függ.
A sebzéskompenzáció csak akkor működik, ha a megtámadott játékos fegyverének és varázslatának szintje nem jelentősen alacsonyabb, mint a játékos szintje (elkerülendő azt, hogy valaki direkt arra játszik, hogy a kompenzáció mindig kisüljön)."

Ez tényleg okos gondolat, de mégse tetszik, módosítani kéne mert , hogy a varázslat szintje is számít.
Én rubin hordás vagyok, a mágiát, taumaturgiát hanyagolom, ezért aztán ritkán veszek szintemhez mért varázslatot. Ezért ezt a feature-t én nem tudom élvezni. Valamint ha épp leüttetni akarom magam egy Energialövedékkel hogy ne veszítsek sok VP-t és megtámadnak közben is b...om. Miért került be a varázslat szintje is a kritériumba Miklós?
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
920. hozzászólás - 2009.03.13. 11:41:50 (Válasz Tiha #918 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2009.03.11. 15:35:42
Azért egy kis fejlesztést bele lehetne vinni, hogy magasabb szinten kevesebb LE-ért többet idomítana, vagy, hogy a beidomított lényt is tovább lehetne tanítani, így LE-ért TP-t kapna...

Ez már van, sőt, még LE-t sem kell rá költened, csak egy Kennellel rendelkező szövetség kell hozzá.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!