Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
121. hozzászólás - 2008.12.21. 21:32:17 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Szerintem jólenne ha a világ 3-ban lenne 1-2 uj horda...pl:-topáz?(ők is mondjuk varázslók..és ők alapbol jóba lennének a smaragdokkal )
VAGY:szikla(nekik például a védekezésük lenne jobb...)
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
122. hozzászólás - 2008.12.21. 22:34:56
Javasolnam a lelekenergia sajtolas es terkapu hasznalat kozotti intervallum csokkenteset. Elfogadhato, hogy ezeknek az a celja, hogy legyen LE az embereknel, ne lehessen pillanatok alatt sok LE-re szert tenni. Ugyanakkor, ezek jelenleg nagyon sokszor arra kenyszeritik az embert, hogy belepjen a jatekba, amikor amugy nem tenne.

Terkapu: lathatoan, magas terkapu szintnel mar egyszeruen nem lehet majd a terkapu pontokat elkolteni, tehat mindenkeppen valami valtozasra lesz szukseg. Mivel terkapunal sebzodik is az ember, mar eleve van egy fek beepitve. Javaslom az idokorlat teljes torleset, vagy pedig minimalisra csokkenteset (peldaul 5 perc).

Sajtolas: kuldetesek miatt szinte mindenkinek lesz legalabb 25-os vezetokeszsege (azaz 6 befogott allat). Ha mar ez van, valoszinuleg mindenki probalja majd a legnagyobb merteku LE-t kisajtolni ezekbol (tudatturbo). Ez naponta tobb orat igenyel, ismet, szinte csak emiatt kell belepni. Javaslok egy uj funkciot, amivel bejelolhetjuk, hogy mely allatokat szeretnenk sajtolni, es ezeket szepen egyesevel (orankent) automatikusan elsajtolja. Igy vadaszat modjara magatol megy a dolog es nem kell csak ezert belepni orankent.

Remelem ezek ertheto es elfogadhato javaslatok. A jatekosokat kerem, jelezzetek pontozassal amennyiben egyetertetek.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 9.22
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
123. hozzászólás - 2008.12.21. 22:56:58 (Válasz Simon #122 hozzászólására.)
Nem-nem Simon, azt hitted a portyázás abbahagyásával meguszod a napi 20 óra végzeturazást?
Ne is számits rá, az csak a bemelegités volt
Ha nem akarsz ennyit játszani egy játékkal menjél Wow-ozni
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 8.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
124. hozzászólás - 2008.12.21. 22:58:01 (Válasz Simon #122 hozzászólására.)
Idézet: Simon - 2008.12.21. 22:34:56
Javasolnam a lelekenergia sajtolas es terkapu hasznalat kozotti intervallum csokkenteset. Elfogadhato, hogy ezeknek az a celja, hogy legyen LE az embereknel, ne lehessen pillanatok alatt sok LE-re szert tenni. Ugyanakkor, ezek jelenleg nagyon sokszor arra kenyszeritik az embert, hogy belepjen a jatekba, amikor amugy nem tenne.

Terkapu: lathatoan, magas terkapu szintnel mar egyszeruen nem lehet majd a terkapu pontokat elkolteni, tehat mindenkeppen valami valtozasra lesz szukseg. Mivel terkapunal sebzodik is az ember, mar eleve van egy fek beepitve. Javaslom az idokorlat teljes torleset, vagy pedig minimalisra csokkenteset (peldaul 5 perc).

Sajtolas: kuldetesek miatt szinte mindenkinek lesz legalabb 25-os vezetokeszsege (azaz 6 befogott allat). Ha mar ez van, valoszinuleg mindenki probalja majd a legnagyobb merteku LE-t kisajtolni ezekbol (tudatturbo). Ez naponta tobb orat igenyel, ismet, szinte csak emiatt kell belepni. Javaslok egy uj funkciot, amivel bejelolhetjuk, hogy mely allatokat szeretnenk sajtolni, es ezeket szepen egyesevel (orankent) automatikusan elsajtolja. Igy vadaszat modjara magatol megy a dolog es nem kell csak ezert belepni orankent.

Remelem ezek ertheto es elfogadhato javaslatok. A jatekosokat kerem, jelezzetek pontozassal amennyiben egyetertetek.


ja, legyenek makrók, lehessen beállítani az automatikus vadászatot, ha logout alatt 15% alatt van a karakter, sőt, az automatikus fejlesztést a LE-ől.

akinek 6 állata van, annak hadd okozzzon egy kis gondot a sajtolás, nem? nem hiszem, hogy ők nem tudák elviselni az egy órát...
Pontszám: 1.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
125. hozzászólás - 2008.12.21. 23:09:29 (Válasz winnie #124 hozzászólására.)
winnie, most komolyan... mert neked valami rossz, legyen mindenki masnak is rossz? Nem ertem a hozzaallasodat. Mar tobb beszolasod volt ami hasonlo stilusu (lasd peldaul allat felviditas tema). Kerlek, probalj meg kicsit epitobben gondolkodni. Az elet (es ez a jatek is) a folyamatos fejlodesrol szol. Ha valamit lehetne jobban csinalni, akkor miert ne probaljuk jobban csinalni?

Vegul, lathatolag teged nem erint a problema, ugyhogy legyszives ne nyilatkozz arrol, hogy hogyan viselik azok, akiket erint.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.67
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
126. hozzászólás - 2008.12.21. 23:18:52
winnie az nem egy óra, hanem arrol van szó, hogy aki optimálisan ki akarja használni a játék adta lehetöségeket, annak minden egyes órában fel kell valamiért lépnie a játékra. Ez egyrészt káros a HC játékosok magánéletére, föleg mert kökemény függöséget alakit ki, másrész megint csak borulni fog a játékegyensúly, mert a HC játékosok jobban ki fogják használni a lehetöségeket.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 8.75
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
127. hozzászólás - 2008.12.21. 23:21:40
nem t'om én spec örülnék ha nem kéne órákat ülnöm a gép elött(vagy legalábbis rendszeresen visszatérni)ha valamit el is akarok érni itt bár a játék nagyon tetszik és kevés negatívumot tudok rá mondani(azért ha megerőltetem magam mondnék párat de ezek nem olyan hatalmas próblémák)de az azért hiányzik hogy szinte semmi nincs amit nélkülem is megtud tenni a karakterem(komolyan mintha a bölcsiben lennék és fognom kéne egész nap a kezét )
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
128. hozzászólás - 2008.12.21. 23:28:18
Terkapu: lathatoan, magas terkapu szintnel mar egyszeruen nem lehet majd a terkapu pontokat elkolteni, tehat mindenkeppen valami valtozasra lesz szukseg. Mivel terkapunal sebzodik is az ember, mar eleve van egy fek beepitve. Javaslom az idokorlat teljes torleset, vagy pedig minimalisra csokkenteset (peldaul 5 perc).


Leirom itt is. Mivel a napi 20 terkapuzas mar olyan mint a portyazas. Legyen ugy mint a portyanal. Orankent ketto, utana meg jonnek a minuszok.
Pontszám: 9.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
129. hozzászólás - 2008.12.21. 23:30:22 (Válasz AranyAlma #128 hozzászólására.)
Igen, ez is egy teljesen elfogadhato megoldas lenne. Talan meg egyszerubb is.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvelt tagToscaNő
Végzetúr tehetség
173 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
130. hozzászólás - 2008.12.22. 00:05:34 (Válasz Magum #33 hozzászólására.)
Bocsi, de ha az 5. hordában van vlki, mind a 4 másik hordánál erősebb, ráadásul még fizetnie is kellene őskőben azért, hogy hordát váltson, ugyan miért váltana bárki is hordát?
Pontszám: 5
kedvelt tagToscaNő
Végzetúr tehetség
173 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
131. hozzászólás - 2008.12.22. 00:35:38
Én a smaragd horda nevében kérnék figylemet, nem tudom őszintén, hogy a változtatási javaslataimat hova küldjem.
Véleményem szerint a smaragd horda a játék elindulása óta van hátrányban.
-OK, hogy előbb vásárolhatjuk meg 1 szinttel a varázslatokat, mit a többiek, VISZONT: ugyanannyi LE-ért. Szóval, eggyel magasabb szinten ()csakis a szontből fakadóan) több LE-t vadászik ill. portyázhat össze vlki, ráadásul a gyémánt horda még olcsóbban is vásárolhat a lélekkufárnál, ergo: magasabb szinten még könnyebb is megvenni az adott varázslatot.
-Bár a varázslatok használata a smaragd hordának kedvez, az eddigi tapasztalataim sajnos azt mutatják, hogy BÁRKI (hordától függetlenül) sikeresen használhatja a varázslatokat, ha az ezzel kapcsolatos tulajdonságokat (taumaturgia, IQ, mágia) fejleszti...
-Én a lélekkufárnál úgy láttam, hogy: azoknak a tárgyaknak, amiknek megvásárlásához őskő kell, java részt (nem az összes) "varázslós" (tehát ami +IQt, Tau.t, Mágiát ad), és sajnos fordítva is igaz, hogy a "varázslós" tárgyaknak több mint a fele őskőbe (is) kerül. Ráadásul új "varázslós" tárgyak csak kb minden 2-3. szinten vásárolhatók meg, míg +erőt, sebzést, vagy támadást adó tárgyak minden szinten.

Ha vlki ezzel nem ért egyet, szíve joga, de ajánlom,(sőt, szépen kérem) hogy a játék fejlesztői nézzenek utána a fentieknek, mert szerintem a smaragd hordának ilyen körülmények között eleve nem volt értelme.

Esetleg tudok ajánlani 1-2 megoldást, ami a fentieket (vagy egy részét) kiküszöbölhetné:
-Lélekkufárnál a horda tagjai vásárolhatnák a "varázslós" tárgyakat, ill. a varázslatokat kevesebb LE-ért (de csakis azokat)
-vagy: Varázslatokat nem 1 szinttel, hanem pl 3, vagy 5 szinttel korábban vehetnénk meg, mint a többi horda
Bár, a belegondolunk, a Legenda szerint minden hordának van egy egyedi képessége, a SMARAGD hordának az, hogy VARÁZSOLNI tud, ergo, a többi horda elvileg nem is tudná használni a varázslatokat. Mivel a játék nem így indult el, ezért nem is kér(het)em hogy ezen változtassanak, de a 3. világ indítása előtt szerintem érdemes lenne átgondolni...

Előre is köszönöm, remélem lesz olyan fejlesztő aki elolvassa, és elgondolkozik rajta

A többieknek további jó játékot, fórumozást!

Tosca/Soleil Moon
Pontszám: 5.08
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
132. hozzászólás - 2008.12.22. 01:17:10 (Válasz AranyAlma #128 hozzászólására.)
Idézet: AranyAlma - 2008.12.21. 23:28:18
Terkapu: lathatoan, magas terkapu szintnel mar egyszeruen nem lehet majd a terkapu pontokat elkolteni, tehat mindenkeppen valami valtozasra lesz szukseg. Mivel terkapunal sebzodik is az ember, mar eleve van egy fek beepitve. Javaslom az idokorlat teljes torleset, vagy pedig minimalisra csokkenteset (peldaul 5 perc).


Leirom itt is. Mivel a napi 20 terkapuzas mar olyan mint a portyazas. Legyen ugy mint a portyanal. Orankent ketto, utana meg jonnek a minuszok.


Napi 20 térkapuzás mondjuk nem lesz. Maximum 14,4. De sztem ez is sok. Egy idő után a játékra fordítandó idő túl sok lesz így.
Pontszám: 9
kedvelt tagToscaNő
Végzetúr tehetség
173 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
133. hozzászólás - 2008.12.22. 01:32:44 (Válasz Miklós #112 hozzászólására.)
Ehhez én csak a következőt tenném hozzá:
ezzel a módszerrel tudjátok csak szűrni, hogy ki multikarakterezik, ezzel nincs is semmi bajom. Csak attól félek, hogy én ok nélkül leszelk ennek az áldozata, leírom miért: Én a szövetségemből több embert személyesen is ismerek, és elég gyakran találkozom is velük. Ha összejövünk 4-5-en, több órára, előfordul, hogy fellépünk a karaktereinkhez (mindenki a sajátjához,mind2 világban), de nyilván ugynarról a gépről... Ez a ti szemszögetekből úgy néz ki hogy 1 címről több karakterhez is léptek fel...

Csak érdeklődésként (mert erre max. a ti tapazstalatotok alapján kaphatok választ): előfordul, hogy baráti összeröffenések miatt én is vlmikor "fennakadok a hálón"?
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
134. hozzászólás - 2008.12.22. 02:05:41 (Válasz Tosca #133 hozzászólására.)
Idézet: Tosca - 2008.12.22. 01:32:44
Ehhez én csak a következőt tenném hozzá:
ezzel a módszerrel tudjátok csak szűrni, hogy ki multikarakterezik, ezzel nincs is semmi bajom. Csak attól félek, hogy én ok nélkül leszelk ennek az áldozata, leírom miért: Én a szövetségemből több embert személyesen is ismerek, és elég gyakran találkozom is velük. Ha összejövünk 4-5-en, több órára, előfordul, hogy fellépünk a karaktereinkhez (mindenki a sajátjához,mind2 világban), de nyilván ugynarról a gépről... Ez a ti szemszögetekből úgy néz ki hogy 1 címről több karakterhez is léptek fel...

Csak érdeklődésként (mert erre max. a ti tapazstalatotok alapján kaphatok választ): előfordul, hogy baráti összeröffenések miatt én is vlmikor "fennakadok a hálón"?


Szerintem csak akkor lennél "veszélyben", ha ezek a karakterek egymással játszanak, illetve mondjuk 2-3 csak adja a LÉt. Gondolom én, de remélem Miklós válaszol pontosan.
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
135. hozzászólás - 2008.12.22. 06:29:28 (Válasz Tosca #133 hozzászólására.)
Szervusztok!

Idézet: Tosca - 2008.12.22. 01:32:44
Ehhez én csak a következőt tenném hozzá:
ezzel a módszerrel tudjátok csak szűrni, hogy ki multikarakterezik, ezzel nincs is semmi bajom. Csak attól félek, hogy én ok nélkül leszelk ennek az áldozata, leírom miért: Én a szövetségemből több embert személyesen is ismerek, és elég gyakran találkozom is velük. Ha összejövünk 4-5-en, több órára, előfordul, hogy fellépünk a karaktereinkhez (mindenki a sajátjához,mind2 világban), de nyilván ugynarról a gépről... Ez a ti szemszögetekből úgy néz ki hogy 1 címről több karakterhez is léptek fel...

Csak érdeklődésként (mert erre max. a ti tapazstalatotok alapján kaphatok választ): előfordul, hogy baráti összeröffenések miatt én is vlmikor "fennakadok a hálón"?


Ennyire ne félj, nem harapnak. Ha nem naponta jártok össze különböző helyeken, hanem mondjuk szombatonként, akkor a logokból látszani fog, hogy a karakter gazdája milyen IP-ről játszik, a többi a vendégség. Ha minden nap összejártok, azért nem biztos, hogy jó tipp lesz így játszani, a logokban csak a belépés ténye szerepel, az oka nem.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
136. hozzászólás - 2008.12.22. 11:03:32 (Válasz Tosca #131 hozzászólására.)
hmn szerintem azért jogos hogy mindenki tud varászolni hisz ha elolvasod a legendát akkor azt olvashatod hogy alapból mindenki tudott varászolni csak a javaelfelejtette hogy hogyan kell de tekecsekből újra megtanulhat amúgy egyetértek veled a smaragdok tényleg nem kapnak valami nagy elönyt(+x taumaturgi és IQ meg néhányas kereskedelem és már ugyanott van a két emberke de mondjuk a rubint is hasonló cipőben van csak ott erőt és támadást kell növelni a gyémántnak van használható elönye igaz az is állítólag kezd eltünedezni vagy már nem is jelent olyan nagy elönyt meg még van a zafír ami elég sokat kap és nem is lehet kompenzálni néhány tul növelésével hisz ha növeled ő többet von le a gyógyulás a gyengébb kariknak meg inkább hátrány mert kevesebb idejük van gyüjtögetni(bár én zafíros vok és eddig egyetlen egyszer csúsztam ki az időből)
A hozzászólást Hauer92 módosította 2008.12.22. 11:07:02-kor
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
137. hozzászólás - 2008.12.22. 17:36:52 (Válasz Simon #125 hozzászólására.)
Idézet: Simon - 2008.12.21. 23:09:29
winnie, most komolyan... mert neked valami rossz, legyen mindenki masnak is rossz? Nem ertem a hozzaallasodat. Mar tobb beszolasod volt ami hasonlo stilusu (lasd peldaul allat felviditas tema). Kerlek, probalj meg kicsit epitobben gondolkodni. Az elet (es ez a jatek is) a folyamatos fejlodesrol szol. Ha valamit lehetne jobban csinalni, akkor miert ne probaljuk jobban csinalni?

Vegul, lathatolag teged nem erint a problema, ugyhogy legyszives ne nyilatkozz arrol, hogy hogyan viselik azok, akiket erint.
ő is jobbá szeretné csinálni. csak az ami szerinte jó, az szerinted rossz.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5.33
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
138. hozzászólás - 2008.12.22. 17:48:53 (Válasz Tosca #131 hozzászólására.)
Idézet: Tosca - 2008.12.22. 00:35:38
Én a smaragd horda nevében kérnék figylemet, nem tudom őszintén, hogy a változtatási javaslataimat hova küldjem.
Véleményem szerint a smaragd horda a játék elindulása óta van hátrányban.
-OK, hogy előbb vásárolhatjuk meg 1 szinttel a varázslatokat, mit a többiek, VISZONT: ugyanannyi LE-ért. Szóval, eggyel magasabb szinten ()csakis a szontből fakadóan) több LE-t vadászik ill. portyázhat össze vlki, ráadásul a gyémánt horda még olcsóbban is vásárolhat a lélekkufárnál, ergo: magasabb szinten még könnyebb is megvenni az adott varázslatot.
-Bár a varázslatok használata a smaragd hordának kedvez, az eddigi tapasztalataim sajnos azt mutatják, hogy BÁRKI (hordától függetlenül) sikeresen használhatja a varázslatokat, ha az ezzel kapcsolatos tulajdonságokat (taumaturgia, IQ, mágia) fejleszti...
-Én a lélekkufárnál úgy láttam, hogy: azoknak a tárgyaknak, amiknek megvásárlásához őskő kell, java részt (nem az összes) "varázslós" (tehát ami +IQt, Tau.t, Mágiát ad), és sajnos fordítva is igaz, hogy a "varázslós" tárgyaknak több mint a fele őskőbe (is) kerül. Ráadásul új "varázslós" tárgyak csak kb minden 2-3. szinten vásárolhatók meg, míg +erőt, sebzést, vagy támadást adó tárgyak minden szinten.

Ha vlki ezzel nem ért egyet, szíve joga, de ajánlom,(sőt, szépen kérem) hogy a játék fejlesztői nézzenek utána a fentieknek, mert szerintem a smaragd hordának ilyen körülmények között eleve nem volt értelme.

Esetleg tudok ajánlani 1-2 megoldást, ami a fentieket (vagy egy részét) kiküszöbölhetné:
-Lélekkufárnál a horda tagjai vásárolhatnák a "varázslós" tárgyakat, ill. a varázslatokat kevesebb LE-ért (de csakis azokat)
-vagy: Varázslatokat nem 1 szinttel, hanem pl 3, vagy 5 szinttel korábban vehetnénk meg, mint a többi horda
Bár, a belegondolunk, a Legenda szerint minden hordának van egy egyedi képessége, a SMARAGD hordának az, hogy VARÁZSOLNI tud, ergo, a többi horda elvileg nem is tudná használni a varázslatokat. Mivel a játék nem így indult el, ezért nem is kér(het)em hogy ezen változtassanak, de a 3. világ indítása előtt szerintem érdemes lenne átgondolni...

Előre is köszönöm, remélem lesz olyan fejlesztő aki elolvassa, és elgondolkozik rajta

A többieknek további jó játékot, fórumozást!

Tosca/Soleil Moon


Szia!

Én egyetértek azzal, amit mondasz, de sajnos nem érünk el ezzel semmi, hogy ide irogatunk...nekem is az volt a tervem, hogy egy varázsló karit csinálok, csak a varázslatra hagyatkozok, és hiába "sírtam" itt, hogy az lehetetlen, mert a varázslat az 1szer van egy harcba, míg közelharc később 6szor is, és akkor miért is nevezik őket variknak, ha harcolniuk is kell? Engem is leugattak, hogy fejlesszem a közelharcot, stb,stb, stb....úgyh pár emberen kívül minket mindenki kiröhög, mert nem gondolnak bele a játék szerepjáték voltába, hogy egy varázsló az nem pallossal rohangál és oszt mindenkit. Pedig én is ajánlottam hogy legyen olyan szaki, ami a varázssebzést növeli, vagy már 2-3 szinttel előbb tudjanak a varik varit venni, olcsóbban, vagy eleve egy harcos ne is tudjon varázsolni, mert az nem varázsló, vag y legalábbis gagyi varikat....én is már tápolom a védekezés/támadást, jó a karim, de ránézésre semmiben sem látszik rajta hogy varázsló, azon kívül, hogy ott a zöld medálka...úgyh sajnos itt nem igazán vannak hordák, vagy legalábbis vannak, de nem sok a különbség, mert mindegyiknél ugyanazt kell fejleszteni, hogy boldogulj.

Úgyh egyetértek veled, de ne légy szomorú, ha lepontoznak, velem is ez volt....talán majd egyszer egy másik játékba lesz értelmes varázsló...itt is lehetett volna, csak meg kellett volna nézni a játék készítése előtt egy két RPG játékot, és akkor tudná mindenki mi a különbség egy harcos és egy vari között!
Sok sikert!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.80
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
139. hozzászólás - 2008.12.22. 17:53:19
bocsi, még az előzőhöz annyit, hogy az jó ötlet lett volna, hogy több a VP a varinak, de az nevetséges, hogy mennyivel több csak....az lenne az értelmes, ha egy harcos azonos szinten a mentális robbanásból tud varázsolni 3-at a vari 8-10-et...és akkor ez tényleg megoldaná azt is, hogy egy harcos nem tud olyan komoly varázslatot megtanulni, vagy ha meg is tud, egyszer elnyomja...amúgy az is hülyeség, hogy a vari VP-je nem regenerálódik gyorsabban, hiába van több VP-je, ha a zafír skkal gyorsabban regenerálódik, még az is ráver.....de nem panaszkodok, mert a mi fajtánknak kuss van
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
140. hozzászólás - 2008.12.22. 19:59:30 (Válasz Eardog #139 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2008.12.22. 17:53:19
bocsi, még az előzőhöz annyit, hogy az jó ötlet lett volna, hogy több a VP a varinak, de az nevetséges, hogy mennyivel több csak....az lenne az értelmes, ha egy harcos azonos szinten a mentális robbanásból tud varázsolni 3-at a vari 8-10-et...és akkor ez tényleg megoldaná azt is, hogy egy harcos nem tud olyan komoly varázslatot megtanulni, vagy ha meg is tud, egyszer elnyomja...amúgy az is hülyeség, hogy a vari VP-je nem regenerálódik gyorsabban, hiába van több VP-je, ha a zafír skkal gyorsabban regenerálódik, még az is ráver.....de nem panaszkodok, mert a mi fajtánknak kuss van


El vagytok tevedve de nagyon. Itt nincs harcos, meg varazslo, meg tolvaj. Itt mindenkinek mindenhez ertenie kell, de mindenki valaszthat, hogy mihez ert egy picit jobban. Attol mert valaki smaragd hordas meg lehet csapnivalo varazslo, attol, hogy valaki rubin hordas meg lehet zsenialisan jo varazslo. De egyes horda adnak aprobb bonuszokat. Nem a horda nem kaszt. Nem a horda nem hatarozza meg a karaktert,
Reklam ON
de a szovetseg igen, csatlakozakk te is az Azur Legiohoz!
Reklam OFF
A smaragd horda a varázslatban rendelkezik előnyökkel, aki smaragdos annak érdemes rágyúrni, hogy maximálisan kihasználhassa az előnyét.
Pontszám: 6.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője