Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
kedvencGdd808Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
741. hozzászólás - 2009.02.02. 13:10:45 (Válasz Texex #740 hozzászólására.)
És ha nem tetszik neki egy küldetés, szorítsa össze a fogát, és essen túl rajta kényszerből.

Nekem sem tetszik, hogy most egymás után egy rakat olyan küldi jön, amiben kénytelen-kelletlen vadásznom kell majd, de legfeljebb nem 10 perc alatt végzek velük, hanem három hét alatt. Na és?
LE veletek! )
Pontszám: 5
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
742. hozzászólás - 2009.02.02. 13:14:31 (Válasz Texex #737 hozzászólására.)
Ne haragudj, de erre szvsz az a válasz hogy ha másképp nem megy, kb. bármelyik portyás küldetést megoldhatod úgy hogy összebeszélsz valakivel. Még a leggyengébbek is találhatnak ehhez partnert egy másik gyenge harcos személyében, és egy kis levetkezés mindenre orvosság. Ezzel szemben a portyások a vadászós küldetéseket (ejts el egy rakás ilyen-olyan lényt, legyen 3 millió állatod, válaszolj 5000 kvízkérdésre) nem tudják kiváltani sehogyan sem, tehát vagy a fogukat szívva gyűjtik a tp-t, vagy beragadnak.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 3
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
743. hozzászólás - 2009.02.02. 13:33:06
Mindjárt sajnálom majd a portyásokat, csak érjek rá. Szegényeknek kell pár plusz tp-t lenyelni.
Azért nézd csak meg hány küldetést csináltak átlagba azok akik vadásznak és kisebb a tulajdonságuk , de több az építésük, mint azok akik inkább portyáznak.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 7
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
744. hozzászólás - 2009.02.02. 15:54:20 (Válasz Texex #743 hozzászólására.)
Idézet: Texex - 2009.02.02. 13:33:06
Mindjárt sajnálom majd a portyásokat, csak érjek rá. Szegényeknek kell pár plusz tp-t lenyelni.
Azért nézd csak meg hány küldetést csináltak átlagba azok akik vadásznak és kisebb a tulajdonságuk , de több az építésük, mint azok akik inkább portyáznak.


Nekem pl sok az építésem is pedig portyás kari vagyok de abban igaza van Bolseviknek hogy ha kellene csinálni alternatívát a portyás küldikre akkor ugyan kéne a vadászosokra is. De lenne egy olyan kérdésem miért van az hogy mindig azok panaszkodnak akik vadászok és a portyások meg megcsinálják mindet? Lehet hogy nem alacsonyabb szinten mert elhalasszák de mégis kibírják sírás nélkül. Nekem most megy a 7 óriás küldi ami nem kis TP-vel jár de megcsinálom mert kell a küldi.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 6
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
745. hozzászólás - 2009.02.02. 17:35:52 (Válasz Meszy86 #744 hozzászólására.)
nagyon egyszerű a válasz. amíg a portyásnak ugyanúgy csak egy gombnyomás hogy vadásszon és biztosan jöjjön valami addig a csak vadászósnak nem szimplán egy kattintás hogy legyőzzön valakit.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 8.33
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
746. hozzászólás - 2009.02.02. 17:47:49
Szerintem idáig mindenki megtudta oldani ezt a hatalmas problémát mind vadász mind portyás. Nem tudom miért kéne változtatni rajta inkább új dolgokat kéne behozni és nem a régieken változtatni PL: Akadémia
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
747. hozzászólás - 2009.02.02. 17:50:45 (Válasz Meszy86 #746 hozzászólására.)
egyetértek.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
748. hozzászólás - 2009.02.02. 17:53:16
üdv

Az igazi top portyás nem csinál küldit
Majd megcsinálja az egészet sorban, amikor már nem portyából él, hanem vadászatból..

maci
Pontszám: 5.33
népszerűZirrianFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
749. hozzászólás - 2009.02.02. 20:36:23 (Válasz Maci #748 hozzászólására.)
Maci megmondja Ritkán szól, de nagyot
Márpedig itt béke és tökéletesség lesz. Ha beledöglötök, akkor is.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
750. hozzászólás - 2009.02.02. 22:07:15
Szerinted az 1500 LE-ás küldetés egyenlő 2,5 ezer építéssel? Szerintem nem,mert ha "átlagos" játékos vagy minimum 25-27. szint kell,ahhoz hogy idáig eljuss és ezen a szinten már 20 K LE is kevés lenne építésre...nemhogy 2,5 ezer.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
751. hozzászólás - 2009.02.02. 22:11:43 (Válasz Maci #748 hozzászólására.)
Hát persze....
De az "igazi" portyás sose fog vadászni inkább törli a karakterét...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 8.33
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
752. hozzászólás - 2009.02.03. 11:34:06 (Válasz Viszok009 #751 hozzászólására.)
Nem kell neked törölnöd a karit reméljük a beho megteszi helyetted ha végre rendesen felderítik a portyás fejlődés alapját képező LE forrását.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 3.89
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
753. hozzászólás - 2009.02.03. 20:18:10 (Válasz Otoaak #752 hozzászólására.)
Ezt most nagyon nem értem? Én nem vagyok "igazi portyás",mert akkor nem 20-as lennék,hanem 12-es! Ha kifejtenéd bővebben és nem rébuszokban írnál,azt megköszönném!!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
754. hozzászólás - 2009.02.04. 10:41:06
Az akademiarol erdeklodnek, hogy all-e valahogy. Jo regota be lett igerve, szivesen hallanank rola valamit
Pontszám: 8.33
népszerűZirrianFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
755. hozzászólás - 2009.02.04. 18:17:38 (Válasz Endyr #754 hozzászólására.)
Csatlakozom a kollégához, ugyanis az egyik általam legjobban preferált fejlesztés lenne az az épület. Sok fincsi skill
Márpedig itt béke és tökéletesség lesz. Ha beledöglötök, akkor is.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
756. hozzászólás - 2009.02.05. 12:39:44 (Válasz Texex #737 hozzászólására.)
Idézet: Texex - 2009.02.02. 11:52:56

Érthető a fenti , de akkor gondol kéne azokra akik nem a portyában élik ki a játékot a következő küldetéseknél illetve a hasonlóknál:

Zsákmányolj legalább 1500 LE-t egy másik végzetúrtól, akit megtámadsz!
Győzz 10 egymás utáni portyában, amikor te támadsz!
Lopj kiégett őskövet!
Zsákmányolj legalább 500 LE-t egy másik végzetúrtól, akit megtámadsz!
Támadj meg és győzz le portyában egy nálad magasabb szintű végzeturat!
Győzz 3 egymás utáni portyában!
Győzz 15 olyan portyában, amit te kezdeményezel!
Portyázz úgy, hogy legalább 30% mínuszt kapsz tulajdonságaidra, és arass győzelmet!
Győzz 5 olyan portyában, amit te kezdeményezel!

Vagyis az összes olyan kérdéshez ami nagyon harcos típusú legyen második lehetőség amit
szakértelemmel , vadászattal ,vagy egyéb feltétel teljesítésével meg lehessen csinálni.


Szia!

Nem tudom, észrevetted-e, de ez a játék a HARC-ra épül. A tulajdonságaidat, a szakértelmeidet, az állatodat, a felszereléseidet mind-mind azért fejleszted, hogy eredményesebb legyél harcban. Ha nem akarsz harcolni, akkor miért fejleszted bármelyiket is?

Ebben a játékban a karakter ERŐSSÉGE abban nyílvánul meg, hogy mennyire eredményesen tud harcolni. Ezért van Bajnoki Viadal, ezért van portya. A küldetések is erről szólnak: erősödj, és tegyél bizonyságot arról, hogy komolyabb kihívásoknak is meg tudsz felelni.

Egy picit úgy érzem, mintha valami olyasmit kérnél, hogy: te nagyon szeretsz sakkozni, de milyen jó lenne, hogy úgy módosítanék a szabályokat, hogy úgy is tudj játszani, ha nem akarod leütni az ellenfél egyik bábuját sem.
Pontszám: 7.83
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
757. hozzászólás - 2009.02.05. 13:06:28
A sakkban az a cél hogy az ellenfél királyát mattold. A végzetúrban (ésa legtöbb MMORPG-ben úgy általában) nincs cél, nem lehet "nyerni". Gyakorlatilag karakterfejlesztés a vakvilágba. Innentől az hogy csak egy féle képpen lehet csinálni a dolgokat igenis zavaró. Kicsit amolyan TFes, mindenki harcosmáguspappszionicistavadtehetség feelingje van... ami nem lenne baj, ha lenne felfedezhető világ vagy valami tartalom. Gyakorlatilag ötvözi a leggyengébb részeit a TFnek (egysíkú harc, egyen"nekem vágó az elsődleges, nem szúró"karakterek, kevés interakció karakterek közt) és az ŐVnek (nincs világ amit szabadon bejárhatsz/felfedezhetsz). Másfelöl ingyenes. Többnyire.
Pontszám: 8
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
758. hozzászólás - 2009.02.05. 13:48:05
Lehetne esetleg a portya ablakba olyat, hogy csak a tamadhato haborus ellenfeleket szeretnem latni?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
759. hozzászólás - 2009.02.05. 13:52:17 (Válasz AranyAlma #758 hozzászólására.)
Igen, beírod a szövetség nevét, akivel épp harcban állsz.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
760. hozzászólás - 2009.02.05. 14:03:27 (Válasz Craslorg #759 hozzászólására.)
Ez azért nem ilyen egyszerű, csomó attól még támadhatatlan, hogy megjelenik, és frissítés után is ott marad.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!