Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
701. hozzászólás - 2009.01.22. 18:46:15 (Válasz Maci #698 hozzászólására.)
Ha a top 25-öt nézzük, akkor eddig csak a huszonötöde keverte magát gyanúba, ez nem is olyan rossz arány:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
702. hozzászólás - 2009.01.22. 18:47:52 (Válasz Balor #697 hozzászólására.)
Igen és ezenkívül még biztos többtucat elkészítési és felhasználási módja van a primör rabszolga készítésének. Ez a probléma kábé az online játékok feltalálásánál kezdödött, és neves professzorok máig sem találják ellenszerét.
Persze hogy csunya dolog de nem kell ösköves összeesküvés-elméleteket szöni köréjük.
A fejlesztök szinte a játék alapkoncepcióját felborító modosítást hoztak be miatta és ez becsülendö de csinálhatnak bármit a perverzje mindig meg fogja találni a kiskaput.

Ez van, én a saját karakteremet nézem, mint ahogy a való életben sem bukok ki a szomszédon mert szétlopta az agyát a komcsi rendszerben.

Hú micsoda bölcs hasonlat volt ez. Most jöttem rá a Végzetúr felkészít a való világra
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
703. hozzászólás - 2009.01.22. 18:54:43 (Válasz Almási Viktor #702 hozzászólására.)
Itt van a kutya elasva. Ratapintottal a lenyegre. El lehet erni kiugro LE differenciat, csak nem mindegy mennyi jatekidovel...
A "mossa kezeit" taktika ellen pedig drasztikusan es diktatorikusan kellene felepni. Sot KELL, mert az nem mas, mint undorito, gusztustalan csalas. Annak pedig nincs helye a jatekban, mert (tobbek kozt) serti a becsuletesen kuzdo jatekosok zomenek onerzetet.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagAlex90Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
704. hozzászólás - 2009.01.22. 19:02:44 (Válasz Kukatz #689 hozzászólására.)
Idézet: Kukatz - 2009.01.22. 16:08:19

Kedves Otoaak!
Igazad van! De ne az irjon ilyenekről akinek a szövetségében névszerint "Kibelezdeszaporán - 19. szintű végzetúr" 260 Tö vel 500k-t épített a szövetségben durván meghaladva a szerveren 2. legtöbbet épített játékost. Ez asszem durván szolgakarakter szagú... És tudod mi az érdekes még? Az, hogy ez a karakter prémiumos.

Csak a tisztánlátás végett.
Tudod, volt a kezdeti lelkesedés, tetszett játék, bevásároltam egy halom őskövet.
Aztán a lelkesedés elmúlt, a hócipő telelett, és kezd a játék baromira nem érdekelni.
Nincs kedvem azzal vesződni, hogy hogyan fejlesszem a karaktert.
Nincs kedvem az elb...-ot randomon bosszankodni.
Nincs kedvem az idióta kvíz kérdésektől megőszülni.
Annyira viszont vagyok skót, hogy többszáz őskővel ne töröljem a karaktert.
Így amíg a kavicsok tartanak veszem a prémium tagságot, és hogy ne menjen az egész értelmetlenül a levesbe, illetve hasznára legyek a csapatnak aki befogadott, építek.
Ehez Otoaak-nak, bármilyen vezető pozícióban is van, vajmi kevés köze, és még kevesebb beleszólása van.

Üdv: Kibelezdeszaporán
A hozzászólást Alex90 módosította 2009.01.22. 19:18:08-kor
Pontszám: 6.27
népszerűtlenKukatzFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
705. hozzászólás - 2009.01.22. 20:28:50 (Válasz Alex90 #704 hozzászólására.)
Nekem meg van 2 tesom, így összesen 3n játszunk. Mivel szüleim milliárdosak vettünk fejenként 2000 őskövet. Olyan bitang erőssek vagyunk, hogy a egész szerveren csak a tesoim az igazi ellenfeleim, ezért tiszteletből csak őket támadom. Képzeld tegnap olyan szerencsém volt, hogy pont 20 vadászat után támadtam meg és elvittem tőle 2000LE-t. Persze senki sem játszik több accal. Ja, hogy ezt senki se hiszi el? Nemis kell a prémium az engem bizonyít és pöröghetsz te a farkadon akkoris ígyvan.

Továbbra is HF & GG...
Ha zavar, hogy levernek akkor menj teveklubbozni. Ott nem tudják elvinni a datidat...
Pontszám: 3.46
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
706. hozzászólás - 2009.01.23. 08:42:09
Sziasztok!
Biztos játszott már mindenki más ilyen fajta játékkal, érdekes módon nagyon jól ki lehet szűrni a multi játékosokat.
Az a legnagyobb hülyeség, hogy, ha prémiumot veszel akkor valós játékos vagy. Igenis kellene egy bejelentőnek lennie, hogy ez meg ez vagyok és egy gépről játszom xy-al.Szerintem ez senkinek nem megerőltető, innentől kezdve azonos ip-cím esetén automatikus kizárás.
Ha bejelentik a manusok akik azonos gépről játszanak, ők egy szűrővel külön csoportot képeznek és bármilyen gyanú esetén figyelmeztetés utáni kizárás következik.
Ez így lenne normális, csak így jópár játékos kizárásra kerülne, nem fizetne egy ember több karit, és lehet,hogy egy világon nem hétezer csak négy-ötezer kari lenne.
Pénz beszél kutya ugat!
Dorn
Pontszám: 5.40
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
707. hozzászólás - 2009.01.23. 10:17:29 (Válasz Hagya #706 hozzászólására.)
Idézet: Hagya - 2009.01.23. 08:42:09
Sziasztok!
Biztos játszott már mindenki más ilyen fajta játékkal, érdekes módon nagyon jól ki lehet szűrni a multi játékosokat.
Az a legnagyobb hülyeség, hogy, ha prémiumot veszel akkor valós játékos vagy. Igenis kellene egy bejelentőnek lennie, hogy ez meg ez vagyok és egy gépről játszom xy-al.Szerintem ez senkinek nem megerőltető, innentől kezdve azonos ip-cím esetén automatikus kizárás.
Ha bejelentik a manusok akik azonos gépről játszanak, ők egy szűrővel külön csoportot képeznek és bármilyen gyanú esetén figyelmeztetés utáni kizárás következik.
Ez így lenne normális, csak így jópár játékos kizárásra kerülne, nem fizetne egy ember több karit, és lehet,hogy egy világon nem hétezer csak négy-ötezer kari lenne.
Pénz beszél kutya ugat!



Ez azért is lenne jó, mert igaz, a csaló is szépen bejelentheti, hogy több karival játszik, de ekkor már nem 20.000 embert kell szűrni a beho-nak, hanem csak 1000-et..és ez nem mindegy....

Aki meg nem jelenti be, hogy többen játszanak egy IP-ről, akkor az magára vessen, és automatikusan törölni kell.....ez sztem tuti jó megoldás!!!!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.75
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
708. hozzászólás - 2009.01.23. 10:37:33 (Válasz Eardog #707 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2009.01.23. 10:17:29

Aki meg nem jelenti be, hogy többen játszanak egy IP-ről, akkor az magára vessen, és automatikusan törölni kell.....ez sztem tuti jó megoldás!!!!


a sok felkiáltójel is az, mert jelzi a hozzászóló korát. hogy lehet ilyen butaságokat javasolni? nyilván csak szándékosan lehet két karakternek egy IP-je, véletlenül nem.
Pontszám: 2.33
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
709. hozzászólás - 2009.01.23. 10:46:54 (Válasz winnie #708 hozzászólására.)
Amugy mi köze az IP címnek a multizáshoz a mai világban?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.50
irritálóMat_Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
710. hozzászólás - 2009.01.23. 10:47:21
pl ha valaki iskolából, netkávézóból játszik akkor simán lehet azonos IP
hogy lehet valaki ilyen buta, hogy erre nem gondol...
Pontszám: 4.50
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
711. hozzászólás - 2009.01.23. 10:54:14 (Válasz Mat_ #710 hozzászólására.)
Annak semmi köze a multizáshoz. Pont emiatt nem (csak) IP cím által szüri a Beho a multizást, hanem logok alapján.
Aki multizni akar annak számtalan lehetösége van folyamatos IP cím cserére, biztos nem ugyanarról csinálják.
Aki meg igen az gyorsan bukik a log miatt (kettös bizonyosság).
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.50
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
712. hozzászólás - 2009.01.23. 13:27:39
Dzsó (Tökéletes gyémánt) kérésére szeretnék egy javaslatot tenni:
Maximalizálni kellene, hogy egy szövetség hányszor támadhatja egymás után egy ellenfelét. Mivel hetente egyszer jönnek, és nincs rá szabály, hogy máshogyan is lehet, így ők teljesen szabályosan járnak el. Szerintem lehetne egy limitet bevezetni, hogy 1 hónap alatt maximum 3-szor lehessen ilyet tenni. Egyébként szerencsére csak a Tökéletes Gyémántot érintené ez a módosítás, más (tudomásom szerint) nem viselkedik így.
Más ötletem nincs arra, hogy miként lehetne javulást eszközölni. Illetve lenne, de azt meg inkább nem írom le.
Nem kell az a válasz, hogy építsünk béke csarnokát. Nekünk ez a játék arról szól, hogy harcolunk. Csak kicsit unalmas mindig ugyanazok ellen. Meg unalmas, hogy nem tudunk mit tenni.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 4.25
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
713. hozzászólás - 2009.01.23. 13:57:26 (Válasz Butchman #712 hozzászólására.)
Maximalva van, hogy egy szovetseg hanyszor tamadhatja egymas utan egy ellenfelet. Hetente egyszer, ugy, ha a tamadott azonnal kapitulal, es a beke azonnal felbontott -- pontosan 180 orankent egyszer. Valojaban legalabb 3 nap a haboru, tehat 228 orankent egyszer, amire rajon a csuszas szavazasokbol. Egy 30 napos honap 720 orabol all, tehat jelenleg havonta 3.15-szor tud tamadni egy szovetseg, maximum!

Tehat, a limit amit javasolsz, mar letezik. Gondolj bele mi lenne, ha nem lenne beke haboruk kozott? Es mivel a havi 3 mar megvan, akkor havi 2 kell majd?

Egyebkent ertheto hogy senki nem szeret vesziteni. Ha megnezed, a TGY nem vezeti a haborus listat, tehat valakikkel azert csataznak a masik szovetsegek is. Tobb lehetseges celpontjuk van? Kisebb szovetsegek ellen is csataznak? Nem tudom a valaszt. De nem olyan egyszeru a szituacio mint amilyennek itt feltunteted.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5.33
népszerűtlenKukatzFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
714. hozzászólás - 2009.01.23. 14:52:40 (Válasz winnie #708 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.01.23. 10:37:33
Idézet: Eardog - 2009.01.23. 10:17:29

Aki meg nem jelenti be, hogy többen játszanak egy IP-ről, akkor az magára vessen, és automatikusan törölni kell.....ez sztem tuti jó megoldás!!!!


a sok felkiáltójel is az, mert jelzi a hozzászóló korát. hogy lehet ilyen butaságokat javasolni? nyilván csak szándékosan lehet két karakternek egy IP-je, véletlenül nem.


Ezt ugy szokás megoldani, hogy amikor valaki csinál egy új karaktert a szabályzatót elfogadom hombot kötelező kipipálni. Igen... Most jön az az ellenérv, hogy jajj de hát az olvassa végig a hülye. Ez szinten MINDEN webes felületű játékban megvan adva. Bizony lehet sírni, de ld. ikariam, bitefight, hódító. Ezekben a jólmenő játékokban ez mind működik. Közzé van tévve ha nem jelented előre, hogy multigyanús vagy akkor ne csodálkozz ha kapod a bann-t.

Másrészt ikariamot nagyon sokat toltam. Majdnem 1 évet. Ott ez ugyvan megoldva, hogy minden szervernek van egy Game Operátora aki ilyenekkel foglalkozik. Nála lehet ezeket bejelenteni, illetve ha van tipped, hogy ki multizik belehet köpni. Utobbi lehetőségemmel élve vagy 10 embert jelentenék éítős, farmolós karik visszaélése miatt.

Pere járathatom itt a szám, ugyse téved erre Miklós, bár megis értem, hogy van 1001 más dolga minthogy ezekre a postokra vadásszon. Majd 1 év múlva kb. ez a játék is kiforr.
Ha zavar, hogy levernek akkor menj teveklubbozni. Ott nem tudják elvinni a datidat...
Pontszám: 5
közellenségMégzérisáronFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
715. hozzászólás - 2009.01.23. 15:01:52
egy kis más témájú 5let:a lélekkufárok
a hordákat vezető galetki lordok titkos ügynökei, akiknek a haragját semmiképp sem hívhatod ki.
más helyeken ellenben ezt írja:
a lélekkufárok a bolygó leghatalmasabb végzeturainak szolgálatában állnak, végső soron az ő számukra gyűjtik a lélekkristályokat és ősköveket, ezért aki megpróbálja elpusztítani őket, uruk haragjával kell, hogy szembenézzen.
az utóbbit figyelembe véve azt javasolnám,hogy x szinttől legyen lélekkufár-képzés.így egy galetki vadászat során találhatna max.az ő szintjével megegyező eszközt,és kitenné portékának.vagy ha nem,bár a fegyver/pajzs/páncél stb.találása jól jön,főleg azoknak,akiktől mind lopját a LE-t,ígyszerezhetnének fegyvert.
A hozzászólást Mégzérisáron módosította 2009.01.23. 15:02:13-kor
Pontszám: 3
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
716. hozzászólás - 2009.01.23. 15:15:58 (Válasz Mégzérisáron #715 hozzászólására.)
Szerintem ilyesmit vetettek már fel, de mivel egy vadászat alatt ez olyan mennyiségű LE-t jelentene, amit máskor 10-20 vadászat alatt szerzel, kicsit megborítaná a játékot.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
717. hozzászólás - 2009.01.23. 17:12:05 (Válasz Mormord #716 hozzászólására.)
Idézet: Mormord - 2009.01.23. 15:15:58
Szerintem ilyesmit vetettek már fel, de mivel egy vadászat alatt ez olyan mennyiségű LE-t jelentene, amit máskor 10-20 vadászat alatt szerzel, kicsit megborítaná a játékot.


és ilyen alapon azt is lehetne javasolni, hogy legyen arra esély, hogy valaki vadászat során LE-t veszít - valamiért mindig lyan javaslatok jönnek, amelyek +LE-t jelentenek, holott azt úgyis mindenki megkapná. (ilyen alapon minden szám mögé mehetne egy nulla minden karakternek és még jobb lenne:)
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
718. hozzászólás - 2009.01.23. 19:05:38 (Válasz winnie #717 hozzászólására.)
Miért kicsinyecskedsz? 1db nulla? Mire elég az? Követeljük az "Azonnal kapok 10.000 LE-t" feliratu gombot, amit mindössze percenként 1x lehet aktiválni, természtesen, "Azonnal kapok 10.000 LE-t" pontokkal együtt, amiből 1440-et lehet összegyűjteni, hogy aki nem ül egész nap a gép előtt, az is hozzáférhessen
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
719. hozzászólás - 2009.01.23. 19:11:40 (Válasz CaveMaN #718 hozzászólására.)
Hát ez egy jó ötlet!!
Vagy ne csak őskövet lehessen venni,hanem lélekenergiát,épületeket,állatokat(különböző szintűeket) Na kb. ekkor lenne itt káosz!!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
fórumozóNeonFluxFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
720. hozzászólás - 2009.01.23. 19:40:14
Nos nem tudom hogy voltak e már ezek az ötletek de van 2 ötletem,(+1 régebbi ötlet amiről most olyan véleményt kérdezek hogy érdemes e elküldeni Miklósnak PM-be):

1. Az energiakristályosítóba való építésért tudtommal semmi bónusz nem jár a többi építéssel szemben, lehetne érte valami bónuszt kapni vagy + szerencsét az építés fejében vagyis pl 15 kiégett őskőért kapsz +1 szerencsét vagy 30-ért vagy LE-t kapsz érte vagy ilyesmi.

2.Ha véletlenül valaki félreépít (előfordult egy párszor nálunk és sztem máshol is) azt nem lehet kivenni az épületből.Szóval az lenne az ötletem hogy egy építés alatt lévő épületből átlehetne rakni a már felépített mennyiséget egy másik épületbe...pl.: valaki véletlenül(ő se érti hogy, mert katalizátorba akart rakni csak gondolom fagyott a nete) 500-at beleépített a Béke csarnokába, vagy ha most Mágustornyot építünk és valaki az Őrtoronyba rakott ...szóval ezeket nem lehet kivenni az épületekből pedig lehet az őrtornyot csak 2 hónap múlva építjük és így tök fölöslegesen lett beleépítve +fölöslegesen nőtt a kút nagysága

3. Könyvtár nevű új épület a mágustorony akárhanyadik szintjétől. Minden szintje nőveli az IQ-t 3-al...
Pontszám: 7
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője