Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
321. hozzászólás - 2008.12.30. 11:41:52 (Válasz Balor #320 hozzászólására.)
Idézet: Balor - 2008.12.30. 11:10:31
Szerintem semmi siras nem volt a hozzaszolasomban, ellenben a tiedben mar annal inkabb. Ha konkretan a velemenyemre vagy kivancsi, akkor tessek. Aki hagyja, hogy 6 szinttel magasabbrol folyamatosan lecsapjak, bena a jatekhoz. Ahhoz eleterejenek a legalabb 45 %-an kell allnia.
Masreszt azert "vedem", mert egy ket korlatozasnak koszonhetoen mar csodbe ment egy-ket hosszutavu tervem, amibe rengeteg eroforrast oltem, megis alkalmazkodtam, mint ahogy sokan masok is. A helyzet egyszeru, alkalmazkodni kell a jatekhoz, elvegre forditva megsem lehet. A sok korlatozas, amit elsosorban az ugyetlenebb es/vagy irigy jatekosok eszkozoltek ki, igy is elegge elsablonositottak a jatekot.


V2-n gondoltam fasza gyerek leszek, PP-zek mint TrueBlood....el is kezdtem, erre milyen jó, hogy a TP értéket megnövelték, ha felfelé támadsz...engem gyengítettek, a vadászos topkariknak ez mindegy volt...akkor én fogtam el az elsők között állatot, na, mondom ebből über táp állat lesz, erre gyengítik a magas szintű állatokat...eddig nekem is mindig keresztbe tettek, de én is alkalmazkodom, ott vok Eraman néven V2-ben a szerzett LE listán a 2.helyen...és ezt úgy merem válalni, hogy nem multizok...igaz van egy-két ember, akihez visszajárok, mert nem tanul a hibáiból és sok LE-t tart magánál, de az az ő baja...úgyh én is alkalmazkodok, de akkor mond meg hogy alkalmazkodjak a 6.szinttel feljebb jövő támadástól? Ne is mondd, kereskedés, szívósság..tudom, de az ellenlél is növeli, és ha nem a kereskedés 3-4-es, nekem 5-6 az még nem sok előny, úgyh örülök, hogy ha egálba leszek 3-4 szinttel magasabbakkal szemben....de a 6 akkor is sok...és ahogy valaki írtam, hogy csökkentik 1 szinttel az a 20.szint alatt az igen jó..hát igen, de persze ebből megint kimaradok, mert amire az megvalósul, már 15-20 között leszek, most 10 vok....tehát megint nem érint engem annyira ez a fejlesztés...de én küzdök mindennek ellenére ...és nem sírok, inkább határotott érvekkel állok ki az igazam mellett.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.33
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
322. hozzászólás - 2008.12.30. 11:42:53
Amúgy nem veszekedek senkivel, egyszerűen így látom, és csak megírom a véleményem...lehet még 3000 végzetúr így látja, csak nem fórumoznak...úgyh akkor én őket képviselem
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
323. hozzászólás - 2008.12.30. 11:55:14 (Válasz Eardog #321 hozzászólására.)
Ha ilyen hatásfokkal portyázol tovább, akkor egy idő után simán visszaversz bármiféle támadást felülről.

Ne akarj egyszerre mindent:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
324. hozzászólás - 2008.12.30. 12:01:58 (Válasz Crimson #323 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2008.12.30. 11:55:14
Ha ilyen hatásfokkal portyázol tovább, akkor egy idő után simán visszaversz bármiféle támadást felülről.

Ne akarj egyszerre mindent:)


Hát ez az, hogy 15.szinttól már nem nagyon lehet PPből LE-t szerezni....onnantól vadászat kell, de hiába vok erős, akkor is sok a 6 szint különbség sztem...de majd meglátjuk
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.33
irritálóRivfaderFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
325. hozzászólás - 2008.12.30. 12:24:06
Ha esetleg a közeljövőben tervezik új épület bevezetését,akkor az én ötletem erre az Áldozati oltár lenne.Itt fel lehetne áldozni azokat a befogott,esetleg beidomított szörnyeket,amikre a kariknak nincsen szüksége.(pl volt egy káoszkígyód,befogtál pl. egy mocsári csápot.Ezután csak az erősebb mocsári csáppal harcolsz,a káoszkígyóval nem csinálsz semmit,így azt feláldozod,és visszakapod a képzésébe kerülő lét.)
Egy gyerek a gép mellől.
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
326. hozzászólás - 2008.12.30. 12:35:26
Nyitott ajtókat döngetsz, nem pont így, de ez meg van valósítva szakértelemben.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
327. hozzászólás - 2008.12.30. 13:13:04 (Válasz Balor #320 hozzászólására.)
Szerintem ez fontos teny, hogy csak 40-45% felett tudnak tamadni magas szintrol. Ugyanakkor, az is igaz, hogy ez sem ad olyan nagy savot az alacsonyabb szintunek.... Ugye 15% alatt nem tud tamadni, tehat marad egy 25-30%-os sav (ami mondjuk ~300-500) EP-nek felel meg. Ha barmikor e fole kerul, egy 6+ szintes siman belecsap ennel tobbet, tehat egy lepesben akar 15% ala uti.

Ez a gond. Talan tulsagosan elszaladtak a sebzesek, szinthez varhato EP-hez merve?
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.25
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
328. hozzászólás - 2008.12.30. 13:26:07 (Válasz Simon #327 hozzászólására.)
Jah, mert az egészséget és mágiát senki nem fejleszti annyira, mint a többi tulajdonságot.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
329. hozzászólás - 2008.12.30. 13:38:57 (Válasz CaveMaN #328 hozzászólására.)
Magasabb szintunek nem kell, mert szintlepesert kap maxEP-t. Alacsonyabb szintu *kellene* hogy kompenzaljon EP novelessel, de ugyanazt a LE-t a magasabb szintu harci TO-be teszi, tehat tovabb noveli sebzeset... megint veszto a keplet...

Mindent osszevetve, szerintem sincs azzal gond, hogy tamadhatnak lefele. Talan a szintenkenti 5%-ot lehetne ujravizsgalni.

1 +5%
2 +10%
3 +17%
4 +25%
5 +34%
6 +45%

Tehat, 6 szinttel magasabbrol mar csak 60% feletti EP-vel rendelkezore lehetne tamadni. Egy ilyen tamadast tul is elne a tamadott, es nem lehetetlenitene el a jatekat.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 9
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
330. hozzászólás - 2008.12.30. 13:52:24 (Válasz Simon #329 hozzászólására.)
Nekem tetszik De lesz ebből hejehuja, küld el Miklóséknak privátba, mert itt elveszik az ocsú közt. Más kérdés, hogy ez ismét a "szintvisszamaradott" (Blöeeeee) karaktereket "erősíti".
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6
népszerűINf3rNo2Férfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
331. hozzászólás - 2008.12.30. 14:00:01 (Válasz Simon #329 hozzászólására.)
De akkor már, hogy egységes legyen:

1. +5% (+5)
2. +11% (+6)
3. +18% (+7)
4. +26% (+8)
5. +35% (+9)
6. +45% (+10)

Az ötletet jónak tartom.
Thordin (Végzeturak mesterei)
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
332. hozzászólás - 2008.12.30. 14:02:12 (Válasz INf3rNo2 #331 hozzászólására.)
Jerikó meg vagy tucatnyi postban reklamált a jelenlegi korlát miatt is, ti meg erősítenétek. Fel fog robbanni
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
333. hozzászólás - 2008.12.30. 14:29:28
A masik megkozelitese a dolognak, hogy nem a tamadas lehetoseget csokkentjuk, hanem annak eredmenyet. Ilyet mar irt is valaki.

Az mar letezik, hogyha alacsonyabb szintre portyazunk, akkor kevesebb LE-t kapunk. Megforditva, ha magasabb szintrol csapnak meg, vissza lehetne generalni a vesztett EP-k bizonyos szazalekat, szintkulonbsegtol fuggoen (vedekezokent).

Ezzel nem a portya lehetoseget csokkentenenk, viszont szinten elerne a kivant eredmenyt, miszerint alacsonyabb szintuek ne legyenek kiszolgaltatva a magasabb szintueknek.

Ez talan jobb is lenne.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
334. hozzászólás - 2008.12.30. 21:23:35
Látom parázs vita keletkezett hozzászólásomból.
Bocs, de egy kicsit éppen ki voltam akadva, mivel éppen akkor zúztak le.

Ez a gond. Talan tulsagosan elszaladtak a sebzesek, szinthez varhato EP-hez merve?

Sajnos ez így van. Ez a legnagyobb gond. Két egymást követő prémium tárgy sebzése között ég és föld van. A sebzést lehet kompenzálni az ERŐ növelésével, de sajna ez nem jelent igazán sokat.

Ugye 15% alatt nem tud tamadni, tehat marad egy 25-30%-os sav (ami mondjuk ~300-500) EP-nek felel meg. Ha barmikor e fole kerul, egy 6+ szintes siman belecsap ennel tobbet, tehat egy lepesben akar 15% ala uti.

Na igen. Jelenleg 47-es Egészségnél 1308 ÉP-m van. Ezzel kb. két ellenfelet bírok ki és utána szundi. Két ilyet pedig biztos kapok egy nap. Csak az kérdés, hogy milyen időközönként. Nem panaszkodom nincsen állandó belátogatóm - mármint napi nincs, de 3-4 naponként jönnek szépen sorba - de azért vannak felettem jócskán, akiknek ütéstávban vagyok.

Bár lehet, hogy csak azért esik rosszul, mert van egy rossz szokásom, én csak két szinttel ütök le. Tudom hülyeség. De az enyém.
Alapvetően a játék hangulatához illik ez a "Erősebb lezúzza a gyengét" de sajnos ezzel sok játékosnak veszi el a kedvét a játéktól. És ez nem jó. Bár igaz, hogy ott lesz a 3. világ, de nekem ez, az első az igazi. Én itt akarok játszani. És ha sokan elpártolnak innen, akkor sajnos ennek a világnak lőttek.
Az természetesen nem megoldás, hogy mutogatunk bizonyos emberekre, szövetségekre. Ők, nem hibásak, hogy leghamarabb indították karaktereiket és egy kiépített stratégiát használtak saját és szövetségük fejlődéséhez.

Az egész "sírásomra" azért került sor mert régebben 20 támadásból négyet-ötöt megfogtam még a jelenleg a csúcson ülőktől is, azonban manapság ez nullára csökkent hiába fejlesztgetem magam és ez egy kicsit demoralizáló.

De próbáljunk visszamenni a topic eredeti céljához és adjunk új, építő javaslatokat, vagy tanácsoljunk egy-két értelmes változtatást a készítőknek!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 8.83
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
335. hozzászólás - 2008.12.31. 09:48:46
Az en velemenyem az, hogy ha barmilyen korlatozas kerul be a jatekba a felulrol valo tamadhatosagot (vagy barmi mas) illetoen legyen valamilyen ellensulyozas is. Pl. a portyapontok bevezeteset kovetoen bekerult a jatekba a valosagformalas (?) szakertelem, egyetlen hibaja annyi volt, hogy jopar hettel kesobb. Ugyanigy lehetne tenni ezesetben is: ha korlatozva lesz a lefele tamadas szint- vagy ep %korlatja, akkor legyen hozza szakertelem is, amit az akademian lehet elsajatitani. Elsosorban ugyis a topszovetsegek tagjainak volna szuksege ilyen szakertelemre maximum, 20-22 szinteken es onnantol lefele meg akad bosegesen celpont. Viszont akkor a korlatozast bevezeteset az akademia elerhetove valasaval kellene szinkronba hozni.
Pontszám: 8.33
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
336. hozzászólás - 2008.12.31. 14:06:28
Én szerintem az oldaná meg legjobban a gondokat, ha csak azt lehetne fellülről támadni, aki lefelé is támadhat. Megmarad minden a régiben, de aki nem támad nála alcsonyabbakat, azt nem zargathatják fellülről. Tehát aki 15 pp-n van, azokat tudnák csak fellülről támadni. Ez így lenne igazságos...
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 2.88
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
337. hozzászólás - 2008.12.31. 14:10:17 (Válasz Cofee #336 hozzászólására.)
Különösen a szint visszamaradottakkal szemben lenne igazságos. Soha senkitől nem kapnának ki.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 8.33
kedvencGdd808Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
338. hozzászólás - 2008.12.31. 14:15:23 (Válasz Cofee #336 hozzászólására.)
Nem mellesleg abba is gondolj bele, hogy milyen az, hogy te ugyan nem támadhatod az alattad 2-3 szinttel lévő karit, mert 30 PP-vel megy, ő viszont támadhat téged?!
Ennek így nem sok értelme van, CSAK a szintvisszamaradt karikat erősíti (akit ugyanis farmolnak, az 15 PPvel megy, hogy valahogy megpróbálja alulról behozni, már magamból kiindulva), és pont ők azok, akik a legtöbb LE-t húzzák tőletek közepes szinten (12-18).
LE veletek! )
Pontszám: 5
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
339. hozzászólás - 2008.12.31. 14:21:19
Az lehet, de ők csak páran vannak. Én most a világ1-en 22. szintű vagyok, és folyamatosan 26-27. szintűek támadnak, akik ellen semmi esélyem (400-600sebzés)... Én meg 30 pp-n portyázgatok, nem támadok alattam lévő szintűt. Nem 200 ember verne símán, csak 50. Ez a mostani szisztéma csak az élen álló 50 karakternek jó mert őket senki sem bánthatja! Mindez az előny azért, mert 1 hónappal hamarabb kezdett játszani mint én.
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 6.40
közkedveltKecskexFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
340. hozzászólás - 2009.01.01. 15:09:04
Tényleg nem akarok okoskodni mert nem fórumozok és nem vagyok erős játékos se de még csak okos sem de most 12-es szinten van az a fel le támadó határ ami szerintem tökéletes mert fentről jövő támadások visszaverhetőek persze a vereség még mindig túlnyomó! És szerintem ha már egy ilyen "kaotikus" világban játszunk viseljük el hogy nap mint nap kivégzik karakterünket.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!