Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1081. hozzászólás - 2009.04.12. 20:52:26
Rengeteg variáció létezik ilyen italok terén, ha Miklós bevezeti.
Azirafael, TGY
Pontszám: 7
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1082. hozzászólás - 2009.04.12. 22:59:31 (Válasz Azirafael #1081 hozzászólására.)
Nagyon vigyázni kell az ilyen italokkal, mert könnyen rosszul sülhet el a dolog, ahogy ez a védelem italával is megtörtént. A célja az volt, hogy csökkentse a vereség mértékét, ehez képest megfordítja a győzelmi arányokat. Aki ilyet iszik védve lesz felülről, de lefelé ugyan úgy támadhat.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 2
fórumozóNagycapaFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1083. hozzászólás - 2009.04.13. 18:45:05 (Válasz Ariel #1082 hozzászólására.)
mi a kulonbseg a vereseg mertekenek csokkentese es a vedo fel gyozelmi mutato javulasa kozott? Vagy azt vartad, hogy az italtol dontetleneket fog elerni?
Pontszám: 5
irritálóEbegab92Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1084. hozzászólás - 2009.04.13. 19:02:32
Tovább gondoltam a Kovácsolást.
Úgy nézhetne ki,hogy a Tevékenységek között lenne Kovácsolás gomb.Itt először ilyen-olyan nyersanyagokat kellene beszerezni,pl. vasérc.Ezeket 1-2 csp-ért.És persze a kovácsolandó tárgy szinthez kötött legyen.Azaz pl.a buzogányt 1.szintű kovácsolással lehetne készíteni.Ja és minél magasabb szintű a kovácsolás,annál több nyersibe,azaz csp-be kerül.A felszerelésekhez egy idő után mondjuk VP-t is kell használni,hogy pl. a szilmill tőrből szilmill varázstőr lehessen.
És,ahogy egy korábbi választ olvastam,hogy majd a szintjéhez képest majd über fegyvert készít.Mondjuk maximum mindenki a kereskedelem által vásárolható cuccok szintjéig ltudjon kovácsolni.Pl:20-as keresekedelem,30-as karakter--->32-es szintű cuccot tud max. azon a szinten kovácsolni.
Ebegab92-VILAG1-en (gyémánt horda)Kovales kötés tagokat keres!
Pontszám: 5.67
irritálóEbegab92Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1085. hozzászólás - 2009.04.13. 19:03:57
Én nagyon szeretném!Így szerintem,ha pihen valaki,vagy a katakombákban van,akkor is tudja ily módon fejleszteni magát.
Ebegab92-VILAG1-en (gyémánt horda)Kovales kötés tagokat keres!
Pontszám: 2.67
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1086. hozzászólás - 2009.04.13. 19:25:13
Szegény Lélekkufárok meg csődbe mennek.

A ideiglenesen ható tekercseket jó ötletnek tartom. Ezeket a kufár árusítaná.
Gyengébbeket csak LE-ért lehessen vásárolni. Erősebbeket már őskőért és/vagy PP-ért. A legdurvábbakhoz meg CSP-t is kelljen áldozni.
Ezek megjelenését (pl. 30 szinten jelennek meg) és használatát lehetne szinthez kötni.

Antimágikus tekercs: A varázslás kört te kezded. Az ellenfél varázslata hatástalan rád.
Felhasználható: 2x
Ár: 2000 LE, 1 őskő és 2PP.
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1087. hozzászólás - 2009.04.14. 05:53:58 (Válasz Nagycapa #1083 hozzászólására.)
Idézet: Nagycapa - 2009.04.13. 18:45:05
mi a kulonbseg a vereseg mertekenek csokkentese es a vedo fel gyozelmi mutato javulasa kozott? Vagy azt vartad, hogy az italtol dontetleneket fog elerni?


A vereseg merteke es eselye ket elegg eltero dolog.
Az elso azt jelzi, hogy mondjuknem 800-100 csak 400-100 aranyban kapsz ki. Ez a vereseg mertekenek csokkentese.
A gyozelmi esely javulas az, hogy 2-18-rol 8-12-re ugrik mondjuk a szimulacio.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1088. hozzászólás - 2009.04.14. 15:08:28
olyat találtam ki hogy milenne ha a kiégett őskönek lenne még egyébb szerepe is azon túl hogy őskövásárlásnál jóljön és hogy lehet épiteni a kristályosítót...

hogy mit lehetne kihozni belőle azt nemtom...de hátha lehetne találni valmi egyébb dolgot neki mer az az igazság hogy dugig vok kővel és annyi őskövet nem rendleek a kristályosítót meg nem kell a végsőkig épiteni...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5
népszerűtlenMpsithFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1089. hozzászólás - 2009.04.14. 16:32:04 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
A ,,közeljövő," és a ,"hosszútáv,, mennyi időt jelent??(nem türelmetlenkiedésnek szánom.) Igaz én arra gondoltam hogy, több lélekfutár kéne.És ,mindeggyiknek saját árai és termékei.
A hozzászólást Mpsith módosította 2009.04.14. 16:35:07-kor
Pontszám: 4
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1090. hozzászólás - 2009.04.15. 09:07:57
Nem lehetne, hogy a fejlécben az idomítás idejét is kiírná a játék?
Pontszám: 4
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1091. hozzászólás - 2009.04.15. 11:23:16
olyanra gondoltam mivel sokan panaszkodnak hogy nincs léé a játékban magsabb szinten(ileltve nem tudnak rabolni)

hogy egyrészt a tárgyak árát kicsit feldrágitanák hogy nehlehessen egyik óráról a másikra kigyüjteni...

a másik pedig a 15% alatti életdolgot konkretizálni szal mittomén 50 életpont alatt nemlehet támadni a karit...egyébként igen...ez azé lenne jó merígy nem lenne az hogy leüttetik magukat aztán élnek mitn marci hevesen és órákig védve vannak

tudom tudom sokak szerint ez kiszúrás volna viszont talál nagyobb léémozgást biztosítana a karakterekközött magasabb und alacsonyabb szinten is
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.23
népszerűZirrianFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1092. hozzászólás - 2009.04.15. 18:56:04 (Válasz Ebegab92 #1084 hozzászólására.)
Nem hiszem, én jobban hiszek a lélekkufáros vásárlásnál, így ha ügyesen csinálod, még LE-t is nyerhetsz belőle.
Inkább az egyedivé tétel, vagy valami hasonló, esetleg a randombuffok (nem fókuszkristályosan), ami hatnak a cucc nevére is, de ezeket csp-ből/pp-ből/le-ből lehetne, és prémes tárgyra nem.
Márpedig itt béke és tökéletesség lesz. Ha beledöglötök, akkor is.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1093. hozzászólás - 2009.04.15. 20:51:26
Őskövel vagy CSP-vel nem lehetne azonnal újrahasználni az idomítást?????
Pontszám: 9
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1094. hozzászólás - 2009.04.16. 05:36:50
Jó ötlet
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1095. hozzászólás - 2009.04.16. 10:18:06
olyanra is gondoltam mint plussz opció és vagy leehtőség a játékban hogy játékbarlang(tétre lehetne tenni őskövet léét dukátot) esetleg 21ben vagy kissebb vagy nagyobb játékban

vagy amolyan fogadóverseny...a Thrillion kincseiben volt oylan hogy Gwuff verseny naponta eccer...lehetett fogadni ha nyertél kaszíroztál...ha nem akkor meg úszott a pézed...

ezek amolyan kis délelött a melóban eszembevillanó ötletek tehát nem kell lehurrogni...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1096. hozzászólás - 2009.04.16. 10:22:08
Nekem tetszik!
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1097. hozzászólás - 2009.04.17. 13:03:26
most meg az jutott az eszembe hogy ugye van kvízmedál bajjnoki medál végzet medál és hogy ennek formájára lenne még pár megszerezhető medál ami mondjuk szintén konkrét dolgokhoz lenne kötve(épits egymillió léét,vagy szakértelem 500 esetleg rabolt léé 1 millio) meg iylen hasonló kis apróságok...vagy lenne iylen fokozott ápgrédtipusú hogy mittomén 100 000 épitsnél megkapod a medált 500 000nél kapsz rá egy kis plusz juttatást 1 millionál szintén...vagy igazából sokféle megoldás lehet a dolgora de a lényeg hogy...LEGYEN MÉG MÁS MEGSZEREZHETŐ MEDÁL (nem kiabálok hanem kiemelek xD )

erre gondoltam éppen az elöbb és úgyvoltam vele hogy le is írom hátha látnak benne fantáziát...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.20
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1098. hozzászólás - 2009.04.17. 13:22:07
Addig írtam a válaszomat erre, hogy végül egy új ötletet találtam ki én is. Szal miért csak LE-t lehet kapni a küldetésekért? Sztem tök hangulatos lenne, ha lehetne választani, hogy LE-t kérsz, vagy ilyen egyedi tárgyakat: medált, páncélt, pajzsot, fegyvert, varázslatot, gyűrűt, nyakláncot, italokat. Természetesen ezeket a tárgyakat csak és kizárólag így lehetne megszerezni!
Pontszám: 8.83
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1099. hozzászólás - 2009.04.21. 09:51:45
Összegyűjtenék néhány régóta kért dolgot, ne vesszenek szem elől:
- állatfelszerelések őskő árának csökkentése. Mostanra már a horribilis 25 őskőnél járunk. Ugyanúgy le kellene csökkenteni magas szinten, ahogy a gyógyitaloknál vagy a fókuszkristályoknál már megtörtént.
- az 5 hónapos szövetségi tagságot követelő küldetés 3 hónapra csökkentése, vagy alternatíva berakása
- az idomítás könnyítése. Indokolatanul időrabló - ha lassítást akarunk, legyen szintenként 100 LE - 1 óra, de folyamatosan menjen. Ezzel értelmet is adnánk a szakértelem növelésének, mert a jelenlegi szisztéma óriási előnyt ad a folyamatosan a gép előtt ülők számára.
- ugyanehhez kapcsolódik az állatok gyógyítása - egyszerre egyet lehet, ugyanígy félóránként. Amikor egy epikus által lőtt varázslat mind a négyet sebzi 100 felett, ez a rendszer használhatatlan. Hasonlóan folyamatos kapcsoló kellene, ugyanúgy felgyógyítani éjszaka az állatot, mint a karaktert.
- a nagyon kevesek által használt - nem sebző - varázslatok feljavítása. Gyengítés, vakító fény, tiszta fény stb. ha az ellenfél megdobja a mentőt, akkor is fejtsen ki némi hatást. A sebző ilyenkor is sebez, de ezek semmit nem csinálnak, ami óriásit ront a használhatóságukon, így speciális eseteken kivül (lásd döntetlen küldetés) alig vannak használatban.
- részletesebb háborús statisztika. A háború a játék egyik legérdekesebb része, de még izgalmasabb lehetne, több taktikára nyújtana lehetőséget, ha egy tagokat is tartalmazó táblázatban jelennének meg az eredmények.
- az ÉP csík mellett jobbra egy százalék, ami az adott mennyiség maxhoz képesti mértéket mutatja.

Kényelmi szempontok:
- a vadászatoknál egy checkbox, hogy ha megtelik a befogott állatoknak szánt hely, akkor hagyja abba a vadászatot
- a vadászatoknál a 20 vadászat megnövelése. Ez azzal lett elutasítva, hogy sok kezdő otthagyná, és még többet lehetne rabolni tőlük. Legyen a korlát az, hogy csak kimaxolt, 57-es elementáris fúziónál lehet ezt használni - ekkor már túl gyakran oda kell nézni a gépre. A csapdakészítésnél 20. szinten van egyedi befogásra lehetőség, ez is hasonló lenne.
- a tárgyak egyenkénti cserélgetése helyett 3-4 előre beállítható "csomag", melyek előre megadott tárgyakat tartalmaznak, és ezekre kattintva az összes (mind a hat) tárgy cseréje megtörténik a karakternél. (egészségcucc - tárgyak magas egészséggel, leveretős cucc - bőrvért, bőrpáncél stb.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.62
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
1100. hozzászólás - 2009.04.21. 10:34:39
Miklós által említésre került a szövetségi hordaváltás is, igaz, csak mint egy kósza gondolat.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!