Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
561. hozzászólás - 2009.01.16. 18:44:00 (Válasz Xena #555 hozzászólására.)
Xena próbálj már kicsit objektivabban gondolkozni. Szerintem senki nem azért játssza ezt a játékot hogy másfél órát vadászgasson, nem tudom hogy pattant ki ez a gondolat belöled. Arról nem is beszélve, ha kicsit hosszútávon gondolkoznál rájönnél te is, hogy idövel senki nem tud ebben a játékban olyan karaktert fejleszteni aki tökéletesen védve van a ráérkezö támadásoktól, se Sharpa, se TrueBlood, se a gyakorlatban nem is létezö csak vadászó Pistike.

A szabálymódósításról meg annyit, hogy ez az eddigi elsö valóban értelmes portyával közvetetten kapcsolatos szabálymódosítás.
Kb. Eardogot meg téged zavar, az összes többi top portyás egyetértett vele.

BTW: Ha ennyire zokon vettétek eme farmkarik kiiktatását, el sem merem képzelni, milyen szintü DÖGUNALOM lehetett a ti igen izgalmas portyakörútjaitok sorozata. Szerintem még Pistike is jobban szórakozott a napi másfél órás vadászatával.
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2009.01.16. 18:45:00-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 9.17
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
562. hozzászólás - 2009.01.16. 18:52:14
Te aztán jól megmondtad! Kiragadtad a hozzászólásomból a zárójeles részt melyben túlragoztam a tutista vadászok fejlődését és megtaláltad Pistikét,továbbá csak másodmagammal lázadtam(megjegyzem elsősorban a változás azonnali bevezetése és a vadászok kiváltságai miatt) tehát a többiek biztosan elfogadták...
Na jó: önkritikát gyakorlok és törlöm a hozzászólásaimat! Dehogy állok én le vitatkozni: éljenek a vadászok!
További jó játékot nekik(és meg ne halljam hogy minimum napi 2 SM-et nem fejlesztenek!)!
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
563. hozzászólás - 2009.01.16. 18:56:28
Bekerültek az új gyorsító funkciók. Ha ezzel gyorsul a szerver, akkor erre szükség volt, köszönjük.

Egy apró észrevétel, ami lehet csak engem zavar. A taglistára klikkelve minden tag neve mellett megjelenik egy elég bumfordi "kis kéz" ikon. Ezt nem lehetne mellőzni és a segítségnyújtást csak a konkrét menüből elérni? Illetve a térkaput, mint a leggyakrabban használt elemet a lista tetejére tenni?
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
564. hozzászólás - 2009.01.16. 19:20:06
visszacsatolás: varázslat --> Visszacsatolás: 35% (35.szint varázslata)

Valaki megtudná mondani,mit fog ez a varázslat csinálni?

Előre is köcce a segítséget!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
565. hozzászólás - 2009.01.16. 19:30:31 (Válasz Almási Viktor #561 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.01.16. 18:44:00
Xena próbálj már kicsit objektivabban gondolkozni. Szerintem senki nem azért játssza ezt a játékot hogy másfél órát vadászgasson, nem tudom hogy pattant ki ez a gondolat belöled. Arról nem is beszélve, ha kicsit hosszútávon gondolkoznál rájönnél te is, hogy idövel senki nem tud ebben a játékban olyan karaktert fejleszteni aki tökéletesen védve van a ráérkezö támadásoktól, se Sharpa, se TrueBlood, se a gyakorlatban nem is létezö csak vadászó Pistike.

A szabálymódósításról meg annyit, hogy ez az eddigi elsö valóban értelmes portyával közvetetten kapcsolatos szabálymódosítás.
Kb. Eardogot meg téged zavar, az összes többi top portyás egyetértett vele.

BTW: Ha ennyire zokon vettétek eme farmkarik kiiktatását, el sem merem képzelni, milyen szintü DÖGUNALOM lehetett a ti igen izgalmas portyakörútjaitok sorozata. Szerintem még Pistike is jobban szórakozott a napi másfél órás vadászatával.


Reagálok.

Arra nem gondoltál, hogy csak mi ketten nézegetjük a nagy fórumot, és csak azért mi reklamálunk?

Amúgy nem csak "farmoltam", hanem háborúztam is, és ütöttem a 3 szinttel magasabbakat....sokat fórumozok, élvezem a sok LE forgalmat, és abból a fejlesztést, és a háborúkba megszerzem a izgalmat, meg a győzelmi pontot.....
De ha nem minket veszünk alapul, vegyünk csak sima PP-s embert, aki szintén szerez napi 5-10K-t...valsz azért ő is megtámadott minuszosokat, még ha nem is járt hozzájuk tudatosan vissza..látta hogy jó a portya, és ezért arra gyúrt, de most koppan, és vadásznia kell....de semmi vadászat segítő szakija nincs, és így hátrányba kerül mint állat.....és ez elég nagy kiszúrás, mert eddig ő sikeres volt, és most egy csőd lesz a karaktere, mert nem tud PP-t szerezni, mert az a bevételi forrása...mi lenne ha nálatok meg csökkentenék a vadászat Le-jét felére? kiváncsi lennék hányan "sírnának" itt.....sőt, inkább rájönnének milyen erős a spektrális, és megfeleznék a hatását..no, akkor aztán tolongana a sok vadász itt a fórumon, az tuti
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
566. hozzászólás - 2009.01.16. 19:35:28 (Válasz Eardog #565 hozzászólására.)
Jól van látom itt én nem nyerhetek ugyhogy koccolok

Azért azt még mondd el egy sima pp-s ember hogy tudta kiszúrni azt a 0.5 másodpercet hogy beüsse a farmkarit amig az 15% felett van

Szerk.: A vadászat ebben a játékban a nyersanyagtermelés, minden abból indul ki és abba tér vissza (ez de szép volt Viki)
Az egyetlen cselekvés a játékban ami bárki számára sikeresen használható, nem hiszem hogy korlátozva lesz
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2009.01.16. 19:58:43-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.33
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
567. hozzászólás - 2009.01.16. 19:39:27
Én csak a kis csigámat féltem, amilyen lelkiállapotba került ma. A minap mondtam neki, hogy végetértek a nagy csaták, ideje békés életet élni, akasszuk szögre az akasztanivalót, mire megsértődött és elhúzta a csíkot. Később visszasomfordált, de nem nézett a szemembe, ahogy durcásan elvonult mellettem, apró könnycseppet véltem felfedezni kis szemének sarkában.

Azóta nem szólunk egymáshoz. Ő visszavonult a csigaházába, én meg egy szál ágyékkötőben rohangálok kis vérnyulakat hajkurászva ( ezt hívják egyesek vadászatnak, azt hiszem).
Pontszám: 6.50
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
568. hozzászólás - 2009.01.16. 19:51:09
...
A hozzászólást Xena módosította 2009.01.16. 20:10:04-kor
Pontszám: 3
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
569. hozzászólás - 2009.01.16. 19:57:01 (Válasz Eardog #552 hozzászólására.)
Eardog, azt irtad, egy het eleg lett volna, hogy felvidd az SM-et 20-rol 40-re, es akkor mar jo lett volna. Azt is mondod, hogy befellegzett a karidnak. Bocs, de kicsit ellentmondasban vagy. Gyorsan vidd fel az SM-edet 100-ra, es maris semmifele hatranyban nem leszel, sot...
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
570. hozzászólás - 2009.01.16. 20:17:30 (Válasz Simon #569 hozzászólására.)
én sztem csinálhatnának olyat h piac így mondjuk 25őskőért + 20.000LE ért veszel valamit és ha eladod kapsz 2000LE-t ._. meglenne szabva h az eredeti árnak 50%áért lehetne eladni és ha őskőbe került akkor még mehetne rá plusz őskő*100LE ígyérné meg szerintem és a visszaélés... ezzel nem is nagyon lehetne visszaélni és szerntem ha figyelnének az operátorok észrelehetne venni h valaki mindig 1embertől vesz sztem jah és lehetnecsinálni h mondjuk van 1db 10es és látja h van 36-osszintű tárgy kint... akkor megveheté ésha elérne a 36. szintre akkor használhatná kerskedelem szakértelem ide vagy oda és lehetne válogatni h mi kell fegyver;pajzs stb. GYŰRŰT NYAKLÁNCOT NEM LEHETNE VENNI hisz akkor miértelme a térkapunak? SM ha eléggé nagy akkor miaza 500-1000LE amit ad? nekem 50 ma még 2kült csinálok és 60lecc... mostnába1 apró szörny is 450LE-t d 1óris 1300LE-t szal ... de nem eza lényeg... hanem az h 1 ilyen jól jönne a játékba
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
571. hozzászólás - 2009.01.16. 20:22:48 (Válasz Simon #569 hozzászólására.)
Szerintem nagyobb a füst, mint a láng. Biztos nehezebb most lóerőt szerezni, de abban is biztos vagyok, hogy lehet. Legalábbis V2 6. szinten sokminden nem változott, egy-két ultrabéna kiesett a szórásból ennyi.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
572. hozzászólás - 2009.01.16. 21:45:58 (Válasz Viszok009 #564 hozzászólására.)
Ha jól tudom, ha használod az ellenfél által adott sebzések bizonyos % visszacsap saját magára. Egyszer már támadtak meg ilyennel, de nem figyeltem meg nagyon, mert nem volt időm. Többet vagy helyesbítést majd a nagyobbak írnak. Ha írnak.
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
573. hozzászólás - 2009.01.16. 21:53:58
Arról, hogy minden jövőbeli változás, tökéletesités már bent kellett volna, hogy legyen a játék elején. Hát igen, ez szép elmélet, de egy kellően komplex és hosszútávú játéknál ez lehetetlen. Minden ilyen játék változik, evolvál az idők folyamán, ez elkerülhetetlen. A cél az, hogy a változások a játék, és a játékosok érdekeit szolgálják, ha ez teljesül, akkor a változások megengedettek.

Az előny bebetonozódásáról: egyrészt, a játékot hosszú távra terveztük, tehát ami 20. szinten óriási előnynek tűnik, az 100. szinten már legfeljebb leheletnyi for lesz. Aki pedig mindenképpen versenynek tekinti ezt a játékot, az tudja, hogy időnként indulnak újabb világok, ahol már a kezdetektől érvényesek az a szabály, ami egy másikon csak később lépett érvénybe, így az újabb világok egyre tökéletesebbek lesznek.

Idézet: Mortimer - 2009.01.16. 16:24:29
Hogy az állat alapszintje miért nem számít bele a sebzésfelfogásba, erre még semmilyen magyarázatot nem hallhattunk. Valaki ötlet, hogy milyen racionális ok lehet erre?

Mint mindenre, erre is van ésszerű magyarázat: a béta tesztelés során nem láttuk előre, hogy lesznek pók karakterek, lesz 30 pp-s rendszer, és ennek köszönhetően kiugróan magas szintű állatokat is lehet fejleszteni. Mikor az éles játékban ez előjött, drasztikusnak éreztem volna egy ezzel kapcsolatos változást/korlátozást. Láthattátok, nem túl sok mindent korlátoztunk eddig, amihez kell, ahhoz is a lehető legóvatosabban nyúlunk hozzá, ld. első bekezdés. Valószínűleg a kennel még tovább fog erősödni, úgyhogy nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán piszkálni kell ezt, könnyen lehet, hogy a jelenlegi rendszer is megfelelően lekezeli.

A szövetségi küldetések tervben vannak, ld. 1. hozzászólás ebben a topicban.
Pontszám: 8.75
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
574. hozzászólás - 2009.01.16. 22:34:31 (Válasz Magum #570 hozzászólására.)
Húszezerszer ki lett tárgyalva a piac-kérdés. Nem lesz. Semmilyen formában.
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 5
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
575. hozzászólás - 2009.01.16. 22:51:36
Megvan! Rájöttem!
A teljesen igazságos, ultimate megoldás:
Meg kell szüntetni a portyázást!
Egycsapásra megszűnne az összes rabszolgázási probléma.
Nem finom, nem elegáns, de hatékony.
Egy ilyen aprócska áldozatot pedig mindenkinek megér.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 4.25
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
576. hozzászólás - 2009.01.16. 23:05:04 (Válasz Eardog #565 hozzászólására.)
Arra nem gondoltál, hogy csak mi ketten nézegetjük a nagy fórumot, és csak azért mi reklamálunk?


Hidd el az úgynevezett TOP-karik is olvasgatják a külső fórumot és ami lényeges, a szövin belül megbeszélik. De nem firkálják teli mindenféle sirámokkal, okoskodásokkal és elégedetlenkedéssel ezeket a topicokat, csak igazítanak egy kicsit a kiválasztott útjukon és játszanak tovább. Kicsit mérgelődhetnek ezért vagy azért, de megpróbálják élvezni a játékot. A kákán is csomót kereső emberkék itt élik ki magukat.........
Pontszám: 5.50
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
577. hozzászólás - 2009.01.16. 23:20:16 (Válasz Dragon HUNter #576 hozzászólására.)
Lejöttél az első világról,megeresztettél 3 és fél sort melynek semmi más mondanivalója nincs mint: "DragonHunter vagyok,az első világ sztárja,tudok olvasni és a portyáim között a fórumot is használom melyben-csakúgy mint itt!- fölényeskedve játszom az eszem,be is fejezem már 3 és fél sort csak kierőlködtem magamból megyek elmesélem a fórumunkban hogy most is hogy kiosztottam a lázadókat..."
Köszönjük hogy építő kritikáddal segítettél mindenkinek tisztán látni(persze anélkül hogy mondtál volna "valamit")!
A hozzászólást Xena módosította 2009.01.16. 23:22:55-kor
Pontszám: 2.25
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
578. hozzászólás - 2009.01.16. 23:28:48 (Válasz Xena #577 hozzászólására.)
A te hozzászólásod is nagyon építő volt, sőt jól belegondolva az enyém is az.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.33
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
579. hozzászólás - 2009.01.16. 23:30:22 (Válasz Xena #577 hozzászólására.)
Hmmm.... többek között ezért nem írkál ide a többség, nemcsak a TOP karik. Nem érzem magam sztárnak és nem az én nevem szokott itt előfordulni a hozzászólásokban. Egy kicsivel több hozzászólásom van mint neked, bár szerintem hamar utolérsz.Kritizálni mindenki tud, "három és fél sor"-ból megítélni egy karaktert, pedig .......na nem megyek le egy szint alá. Részemről befejeztem, de azt még hozzáteszem van pár ember, akit becsülök itt a külső fórumon végzet munkájuk miatt. Jó éjszakát!
Pontszám: 4.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések
580. hozzászólás - 2009.01.16. 23:34:05
Tegnap megittam 1-2 bambit szövitársammal, aminek végén a következő álláspontra jutottunk:
lehet fejleszteni (kell is), mert ez a világ rendje. Viszont az alapelképzelés ott veszti értelmét, amikor a fejlesztők a legnagyobb probléma orvoslására nem tesznek semmit, de azt nagy ívben!
Jelen pillanatban a multizás nagyban mehet, amennyiben a delikvens szépen vásárol őskövet, netán bétateszter, vagy mittomén kicsoda.
Gondolom Miklós ezt cáfolni fogja, lehet én is azt tenném a helyében. A tény akkor is tény!
Már olyan szövetségek vannak, akik lépcsőben rabszolgáznak. 1 karakter csinál rabszolgát, a rabszolga is csinál rabszolgát stb.... Aztán pedig lépcsőkben ütik non-stop "alattvalóikat", így tolják fel magukhoz a LÉt. Erre a módszerre pedig a mindenféle nehezítés semmilyen hatással nincs jelenleg. Amíg a fejlesztőknek fáj kivágni a játékból a tejelő karaktereket, addig a becsületesen játszogató emberkéknek esélye igencsak lecsökken sikerélményt is nyújtó játékra. Szövitársam fogalmazása: "király játék lenne ez, ha a Beho korrekten csinálná."
Ezt inkább nem kommentálom, most vettem rahedli őskövet. Viszont nem csináltam rabszolgát, és nem is fogok! Apropó, eddig két alkalommal jeleztem multizás gyanúját (véleményem szerint alapos indoklással), de válaszul még annyi sem jött, hogy kabbe. Nemhogy tiltást kaptak volna...
Összefoglalva: fontosabb lenne tisztává tenni a játékot, mint agyalni képleteken! Becsületes játékos jóval több van, mint fizető csaló! Hosszútávon gondolkodva pedig nem kérdés mi a helyes út. jelenleg 25-30-as szintű játékosok írják, hogy nem vesznek több őskövet, mert a multizókkal szemben esélyük sincs. Ennek tükrében lehet velem vitatkozni, ha van miről.
Pontszám: 8.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!