Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Egyeni epikus
kedvelt tagAnyukadvanceFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
481. hozzászólás - 2009.09.17. 09:56:27
A dolog végtelenül egyszerű... akinek kellenek az egyéni epikusból kipottyanó relikek, azok kifejlesztik a sebgyógyítást, akiknek nem kell a relik azok nem fejleszti ki.
A hozzászólást Anyukadvance módosította 2009.09.17. 09:57:17-kor
Pontszám: 5.79
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
482. hozzászólás - 2009.09.17. 09:57:00 (Válasz Butchman #478 hozzászólására.)
ironi on: Igen ez büntetés, csak neked, csak most, csak azért is. Az egyéni epikust is csak azért biggyesztették a kötelező sebgyógyítás mellé, hogy ezzel álcázzák annak a 90%-nak a szopatását aki megteheti, hogy csak vastagbőrrel tartsa életben az állatait. Direkt erre lett az egész kihegyezve. ironi off

Már bocs de asszem a gondolkodásra te jobban rászorulsz mint itt a többség. Wazeg ez az ára az egyéni epikusnak ha nem kell akkor ne csináld. Senki nem mondta, hogy mekkora királyság a gyógyítás csak annyit, hogy meglehet a maga haszna ha már megvan. Tudlak nagyon sajnálni ha ennyire jól el vagy eresztve tárgyakkal, hogy neked nem ér meg 20-as sebgyógyítást az egyéni epikus. Én baromira örülök neki, hogy csak a sebgyógyítást kell fejleszteni és nem jön helyette új szaki amit esetleg minden epikus legyőzése után folyamatosan fejleszteni kéne, és még ennyi haszna se lenne mint a sebgyógyításnak.

Biztos volt, hogy lesz valami ára az egyéni epikusnak, szeritnem olcsón megúsztuk. Ha veszek (már ha lenne miből) 10 milláér egy autót(epikus 2. szint) nem fogok az eladóval azon vitatkozni, hogy a biztonsági őv nekem nem kell, mert erősen tudok kapaszkodni, és amúgy is tetetek be alternatív megoldásrként 8 légzsákot, a biztonsági övet meg nem fizetem ki.
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.09.17. 10:10:01-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 6.04
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
483. hozzászólás - 2009.09.17. 10:29:15 (Válasz Awenhai #461 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2009.09.17. 08:16:11
két küldetést fagyaszt be végleg, és megkerülhetetlenül a később odaérőknek.


Miert lenne befagyasztva? Miert lenne megkerulhetetlen? Maceras? Igen. Nehez? Igen. Lehetetlen? Semmikepp.

A Legioban 159. szintu epikuson most csinalta meg valaki a 3K sebzest 55. szintukent. Szenvedett vele, de megcsinalta.

A megkerulhetetlensegrol meg annyit, hogy atmesz kisebb szovibe es segitesz leverni nekik egy epikust es meg is vagy minket kuldivel.
Pontszám: 6.77
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
484. hozzászólás - 2009.09.17. 10:39:33 (Válasz Miklós #449 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.09.16. 23:42:51
- egyéni epikus feltétele 30. szint és 20-as sebgyógyitás (a sebgyógyitás nyilván meglesz mindenkinek, ezzel csak néhány extrém esetet akarunk kiszűrni, pl. hogy egy "rabszolga" kari folyton leüttesse magát).


Csak jelzem, hogy a sebgyogyitas egy kihagyhato szakertelem, egyatalan nem trivialis, hogy mindenki rendelkezik vele. Amolyan neheziteskent megertem, ha hozzacsapod, de azt ne gondold, hogy ez mindenkinek van. Nekem pl. nulla.
Pontszám: 6.77
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
485. hozzászólás - 2009.09.17. 10:42:48 (Válasz Miklós #449 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.09.16. 23:42:51
- mennyire kihívás ez: valójában, csak egy rövid szakasz lesz, amikor ez kihívást jelent, az elején az epikusok gyengék, amikor pedig eléret a teljesítőképességed határát, akkor már nem kihívás lesz, hanem lehetetlen / túlzott erőforrás pocsékolás. Szóval ez inkább tápolás, hiánypótlás, sikerélmény lesz, mint kihívás.


Elteroek az elkepzeleseink a kihivasrol. Nekem az a kihivas ami nincs meg "menetbol", hanem ugyeskedni kell, eroforrast aldozni ra.
Pontszám: 7.85
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
486. hozzászólás - 2009.09.17. 10:57:11 (Válasz Kocos #484 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.09.17. 10:39:33
Idézet: Miklós - 2009.09.16. 23:42:51
- egyéni epikus feltétele 30. szint és 20-as sebgyógyitás (a sebgyógyitás nyilván meglesz mindenkinek, ezzel csak néhány extrém esetet akarunk kiszűrni, pl. hogy egy "rabszolga" kari folyton leüttesse magát).


Csak jelzem, hogy a sebgyogyitas egy kihagyhato szakertelem, egyatalan nem trivialis, hogy mindenki rendelkezik vele. Amolyan neheziteskent megertem, ha hozzacsapod, de azt ne gondold, hogy ez mindenkinek van. Nekem pl. nulla.


én magasan lennék, nekem is nulla lenne, de hidd el, lent elég jól jön. (főleg, hogy a legtöbben nagyon szenvednek az állataik életben tartásával.)

és, mint írtam korábban, csúnyán lehet vele kiskapuzni, hiszen, ha betámad egy kristály 100 ÉP-ben, akkor fel lehet egy csapásra gyógyulni 1000 fölé. ez szerintem nem eredeti szándék volt, de eddig nem javították.
A hozzászólást winnie módosította 2009.09.17. 10:58:26-kor
Pontszám: 6.39
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
487. hozzászólás - 2009.09.17. 11:05:25
Bocsi, én lemaradtam valamiről? Most a sebgyógyítás az én ÉP-met is növeli? VAgy mit regenerál? Tudtommal a sebgyógyítás csak az állatok ÉP-jét növeli, nem? Nincs itt kavarás a mágikus regenerációval véletlen? Valaki világosítson fel, mert én már tényleg elvesztettem a fonalat:( Bocsi, biztos bennem van a hiba:(
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4.65
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
488. hozzászólás - 2009.09.17. 11:07:04
oké, én voltam a hülye, most olvastam el a sebgyógyítást, és látom hogy változott a szövege és hogy rám is hat ha levernek:D:D:D Bocsi
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.48
kedvelt tagHellraiser84Férfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
489. hozzászólás - 2009.09.17. 11:55:34
Csak egy kérdés: a sebgyógyítás tudatturbóval együtt is lehet 20-as, vagy alapszinten annyinak kell lennie? Ha már volt itt erről szó, akkor bocs.
Oscar-díjat Johnny Deppnek!
Aranylabdát Xavinak!
Pontszám: 4.50
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
490. hozzászólás - 2009.09.17. 12:14:56 (Válasz Otoaak #482 hozzászólására.)
Otoaak,
Én nem hülyéztelek le, te mégis ezt tetted. (még ha burkoltani is) Kicsit próbálj már tisztességesebben megnyilvánulni!

Akkor az egész sebgyógyítós maszlagnak az az értelme, hogy akinek nincs rá szüksége, az áldozzon is valamit? Nem azért kellett, hogy "ne ürüljön ki a portyalista"? Mert ennek a mi "szemétszinthuszár" játékstílusunknál nincs hatása.
Nagyon elszomorító a dolog, mert folyamatosan mi vagyunk a szemetek, csak azért mert... Na mindegy, hagyjuk. Kezdem megszokni.

Még egy gondolat ezzel kapcsolatban: agyaltok itt (is), hogy legyen ÉP-je a karaktereknek, mert "meghal" a portya, ennek ellenére Miklós sem sebzést csökkent, hanem NÖVEL a portyában. Egyszerűen nem konzekvensek a módosítások.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6.27
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
491. hozzászólás - 2009.09.17. 14:06:30
Még valami: személy szerint még azt is elfogadhatóbbnak tartanám, hogy a sebgyógyítás mellett választhatnánk pl szintX2 egészséget. Ez is megnövelné a portyalistában szereplő játékosok számát, és még a számunkra is lenne némi értelme.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 8.03
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
492. hozzászólás - 2009.09.17. 14:08:34
ha már "kötelező" lesz a sebgyógyítás, nem lehetne megoldani hogy a hozzá kapcsolódó regeneráció opcionális legyen?
mondjuk 20. szakértelem szinttől beállítható, hogy akarom-e, avagy sem
Pontszám: 8.10
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
493. hozzászólás - 2009.09.17. 14:26:30
Ha már kell a sebgyógyítás, kicsit igazságtalannak érzem, hogy az állat nem kap tp-t, van, aki viszonylag alacsony szinten maxolta az int. kedvencet, némi vastag bőr, és így tartja rendben az állatokat, többe került neki, mint a sebgyógyítás lett volna, most mégis ki kell fejlesztenie, ha részt akar venni. Az oké addig, hogy meg kéne akadályozni a túlfejlesztésüket, viszont legalább a lény megölésekor kaphatnának valamennyi TP-t, így teljesen mindegy lenne, ki hány csatából ölte meg. Mellesleg vannak szövik, ahol alacsony szintű az epikus, aki elbír vele, nyugodtan állatozhat azon is, ez a lehetőség eddig is benne volt a játékban, többen ki is használták/használják.
Pontszám: 8.45
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
494. hozzászólás - 2009.09.17. 14:31:59
Alternativ lehetoseg, ha mar a neptomeg ennyire nem akarja a sebgyogyitast, h az epikus emlekmuvet keruljon tobbe epiteni es az szerzodtet papokat, akik minden egyes csata utan gyogyitanak rajtad annyit, amennyit a sebgyogyitas gyogyitana.

Igy az epulet koltsegebe kell beleforgatni a sebgyogyitasos kiadast, es szerepjatekosan is meg van magyarazva miert gyogyulsz. Csak egy felvetes, de ha tetszik a jonepnek es Miklos sem tiltakozik hevesen akkor sztem konnyen megvalosithato.


Ui: egyetlen hatulutoje, h akinek megvan a sebgyogyitas mar legalabb 20ason (plul nekem), az igy jobban sziv rajta, de en ezt bevallalnam.
Pontszám: 4.55
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
495. hozzászólás - 2009.09.17. 14:35:15
Az alap emlékmű így is elég drága, lehetne viszont több szintű, akár segíthetné a regent úgy, mint a mágustorony vagy a nekrofun, ÉP-re ilyen úgy sincs még.
Pontszám: 7.68
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
496. hozzászólás - 2009.09.17. 14:37:06 (Válasz Rafkós #495 hozzászólására.)
ugy tudom az emlekmunek kell majd 2. szintjet epiteni, h hozzaferj az egyenihez. bar reg olvastam mar a topicot, javitsatok ki ha ez mar nem igy van.
Pontszám: 7.60
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
497. hozzászólás - 2009.09.17. 14:44:13
Az plusz egy szint, bármennyibe is kerüljön nagyon gyorsan meglesz mindenkinek, vagy lehetetlenül sokba kerülne. Most egy alap karakter ha 1 ÉP-re kerül, 3.5 óra, mire egyáltalán újra üthető lesz, egy alap vadászat meg 2 óra, kényelmi dolgokat nem számolom bele, az ugye választható. Több szintre elosztva egyszerre kevesebbe kerülne, ha regent ad akkor hamarabb visszakerülne mindenki 15% fölé, amint elérkeznek egyéniben a kicsit erősebb lényekhez, úgyis emelgetni kezdenék, lenne egy kis számolgatás, taktikázás a dologban, regenben van 1.5 óra tartalék, amitől még nyugodtan lehetne vadászni. Mostani formában még csak gyógyital sem kell, csak magas mágia, rávarázsolok, lever, gyógyítás visszadob 15%ra, pókként meg nem nagyon izgat, mennyi csp veszik. Az épületes megoldás ilyen-olyan formában jobbnak tűnik.
Pontszám: 7.68
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
498. hozzászólás - 2009.09.17. 14:46:21
Ezzel együtt természetesen adnia kellene valamennyi azonnali ÉP-t is, hogy játszható legyen a dolog.
Pontszám: 7.68
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
499. hozzászólás - 2009.09.17. 14:54:26
Nem tok mindegy, mire adjuk ki a LE-t normal esetben..?! Igaz, ha nem kell szakit fejleszteni, csak epiteni, akkor ez kikerulheto epitorabszolgaval, vagy majd mas felepiti az en reszemet is hozzaallassal esunnyoghato.. Tisztesegesebb, ha mindenkinek maganak kell elernie a limit feltetelt, ha mar EGYENI epikusrol van szo...
Kuldetesek.. Most nem keresek vissza, ezt felvetettem itt Miklosnak, azt mondta gyakorlatilag tulsagosan leterhelne a programot a dolog, ezert vetettek el...
Pontszám: 5.75
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
500. hozzászólás - 2009.09.17. 14:59:04
Ha mindegy, akkor teljesen felesleges az emlékmű 2 is, aki rabszolgázott eddig, az ezután is fog, sokkal inkább manakonstrukcióból épülnének ezek az épületek, viszont így el lehetne gondolkodni, hogy tényleg kell szint*2 egészség, portyalistán is többen lennének, és ez elvben nem nehezen leprogramozható, hisz vp-re már van ilyen.
Pontszám: 8.45
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!