Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Egyeni epikus
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
221. hozzászólás - 2009.09.06. 21:50:36 (Válasz Ricardo #220 hozzászólására.)
Ricardo, de nekünk ahhoz előbb egy 20-al nagyobbat is agyon kell verni, hogy agyonverhessem ugyanazt, amit az ő ugyanakkoráinak, mint én, már nem kell, agyon vannak verve, tálalva, citrom a szájukban.

És pont azért, mert Nálunk Se Kocos, Ariel nincs, hanem én vagyok a "nagy".

És nem arról van szó, hogy nem lehet erősebbet ütni, mint ahol a klán tart, hanem arról, hogy nem üthetsz erősebbet, mint ahol a klán tart, - 20 szint.
A hozzászólást Darah módosította 2009.09.06. 21:51:05-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.70
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
222. hozzászólás - 2009.09.06. 21:56:51 (Válasz Darah #219 hozzászólására.)
Valóban komoly gátjaid vannak a többiekhez képest. 27 epikust öltetek le eddig, és 35 kell, hogy megszerezd az első tárgyat. Ha holnap bekerül a játékba a fejlesztés. akkor is van 45 napotok arra, hogy leüssetek 8 epikust... Míg nálunk egy 50-es karakternek szntén 45 nap kell, hogy megszerezze az első tárgyat.

Elárulom, hogy nem amiatt lesz kevesebb tárgyad, mert más nagy szövetségben van és neki nem kell kiütni a szövetségi epikust. A visszafogott fejlődésed miatt fogsz szépen lemaradni. Mert nem csak a fejlődésedet fogja vissza, hanem az epikusölő potenciálodat is. 15 epikus alatt vf nélkül lehet lépni 8 szintet, míg Te csak a felét léped. Ez az ami igazán visszafog. A vf nem hat az epikusra, ő nem fog fele sebességgel erősödni...
A hozzászólást Ariel módosította 2009.09.06. 21:57:28-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.33
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
223. hozzászólás - 2009.09.06. 22:03:19
Zavart érzek az erőben.....
Úgy látom Darahnak az a problémája, hogy az ő szövetsége kicsi és ő benne a "nagy". Szerintem pont az ilyen szövikkel van a baj. Ha valahol van egy-két "nagy játékos" a többi meg kicsi. A nagy játékosoknak nem ott van a helyük, ennyi az egész! Mert a kicsik visszafogják őket, viszont ők, meg a gyorsabb építéssel tápolják a kicsiket. a top szövik azért erősek, mert nincs nagy eltérés a tagjaik között. (ami mondjuk sajnos egyre inkább nem igaz, mert rengetegen hagyják abba a játékot, és fogynak a "nagy" játékosok) Minden top szöviben tagfelvétel van. A kis klánok "nagyjainak" itt a lehetőség szövit váltani. Ha maradnak a lassan fejlődő klánban, akkor meg ne sírjanak, hogy le vannak maradva, vagy hátrányban vannak.
Az AZÚRT sem Barrique és Ariel építette fel, és tápolták a többi tagot. Kemény csapat munka volt nagyjából azonos szintű játékosokbol.

Az meg egy másik probléma, hogy a játék minél magasabb szintre kerül, annál nagyobb különbség lehet két egyszerre indult, és azonos ideje játszó játékos között. És megint csak ott vagyunk, hogy az egyéni epikus megoldás lehet rá, hiszen a saját mércémmel mért ellenfelet kell vernem. (és csak úgy van értelme, ha az egyéni epikus függ a szövetség által leütött epikusoktól)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.79
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
224. hozzászólás - 2009.09.06. 22:03:37 (Válasz Ariel #222 hozzászólására.)
Nem csak én vagyok, és nem csak a mi szövetségünk Ariel.
Ha már csinálunk valami újat, akkor csináljuk meg normálisan, mert ez a probléma mindig elő fog jönni, legfeljebb nálatok "már" nem tudott előjönni.

Hát már vártam, hogy vagy a VF-el, vagy a váltsál klánt-al előjön valaki.
Tudom, hónapokkal előbb legyőzhetem a fertőzést is, ha gyorsan elfelejtem, és nyomok helyette szingulárist.
Csakhogy magával a szinttel sem fogom leverni az epikust, ahhoz nem ártana kondit tartani sem.

Ha már VF.
A játék része.
Tehát ezzel is mindenképp számolni kellene egy ilyen újdonság bevezetésénél, nem?

Edit:
És igen, befutott a váltsál klánt is.
A többi szövetség nem arra való, hogy legyen tagutánpótlása a nagy szövetségeknek Tiha.
A hozzászólást Darah módosította 2009.09.06. 22:04:38-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.35
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
225. hozzászólás - 2009.09.06. 22:08:17 (Válasz Darah #224 hozzászólására.)
Nehogy már a VF-hez igazítsuk a fejlesztést! Nekem 0 a szingulárisom, 0 a VF-m, folyamatosan fejlesztettem az elementárist harminc valahanyadik szint óta, de csak ötven valahanyadikra lett maxos. Napi 5 cspt használok másra (nekem ez dukát, másnak büntető vagy gyorsítás). Úgy érzem minden fejlesztést valahová az én tempóm környékére kell belőni (és mindenki másére, aki így, úgymond normál sebességgel halad), a szinguláris meg a VF meg vagy előnyös vagy hátrányos lesz hozzá képest.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.67
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
226. hozzászólás - 2009.09.06. 22:17:45 (Válasz Ricardo #225 hozzászólására.)
Senki nem akadályoz meg benne, hogy te a saját tempódban haladj Ricardo.
De ha benne vannak a játékban, milyen alapon várod el, hogy a szingulárist, vagy a VF-et ne vegyék figyelembe, és mindenki haladjon a te tempódban, mert neked az jó, legyen jó mindenkinek?

Ha módot adnak egy feljődési stílusra, akkor valahol mégiscsak illene figyelembe venni őket a továbbiakban, nem?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.23
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
227. hozzászólás - 2009.09.06. 22:20:16 (Válasz Darah #224 hozzászólására.)
Az egyéni epikus leölésében nem az lesz a visszafogó erő, hogy 20-al tovább el kell jutni a szövetségiben. Hanem az, hogy nem tudod egyedül leölni az adott lényt. Engem pl nem zavar, hogy a szövetségi epikusban 20-al előrébb kell jutnom, mint egyéniben. Tudom, hogy egyedül a mostani határig sem tudok eljutni. Nekem sem üti ki senki az epikusokat, még sem izgat, hogy másnak az ölébe hullik a lehetőség.

A VF valóban a játék része, számolt vele mindenki amikor kifejlesztette. Tisztában volt az előnyeivel és hátrányaival is. Már az első percben tiszta volt, hogy az epikus ellen öngyilkosság VF-et fejleszteni. Az egyéni epikussal változni fog a helyzet, újra lehet mérlegelni, hogy továbbra is megéri-e a VF az adott játékosnak, vagy sem.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.26
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
228. hozzászólás - 2009.09.06. 22:25:45 (Válasz Darah #224 hozzászólására.)
Kicsit OFF:

A "váltsál klánt" pont erről szól.
amikor inulta VU 5en alapították az Azúrt is ELITE-t is stb.
Ha mindeki csinált volna saját klánt és nem megy át ezekbe, akkor most mi lenne? És honnét jöttek az utolsó tagok? 30-35. fő? Más szövikből. Elég nagy toborzás volt régen a top szövikben. Nekem is egy akkoriban erős szövetségem volt én alapítottam. Mikor megkeresett az ELIT éppen 3. epikust öltünk le. Elég nehezen ment, mert rohantunk az építéssel, a tempót akartuk tartani, és nem voltunk elég erősek. Ekkor jöttem rá, ha maradok a szövimben, akkor előbb utóbb KOMOLY hátrányba kerülök. EZ a probléma mindíg is meg fog maradni, ezért kell tömörülni a top 100 játékosnak néhány szövetségben. Mert a top szövetség tagjai is nagyon fogynak, nálunk az utóbbi 1-3 hónapban vagy 10 játékos törölte magát, vagy vonult "pihenő üzemmódba" (nézd meg Sharpa kiírását a karakter lapjára)

Kell az utánpótlás a top szövetségeknek is. A kis szövetségek meg járják végig a saját útjukat. Egy átlag 30. szintű tagokból álló csapat ne akarjon már előrébb járni, mint amikor a top szövetségel tagjai voltak 30. szintűek. A kicsik a saját szintjükhöz képest így is előnyben vannak, mert a nagyok kijárták már az utat előttük, a hibákat is megtapasztalták.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.65
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
229. hozzászólás - 2009.09.06. 22:30:20 (Válasz Ariel #227 hozzászólására.)
Ariel, _minden_ eztán ehhez a ponthoz érő szövetségnél gond lesz, hogy nem tudnak magánepikusozni, kivételek egyedül azok, akik _már_ tudnak.

Hogy téged nem zavar, hogy nem tudod megverni a nálad 20-al nagyobbat, azt megértem, ugyanis azt senki más sem a környékeden, de a szerveren sem nagyon.

Míg itt lenn igen rendesen szintátfedések vannak, és vannak akik már el tudják, és nem kell nekik +20-ast is elverni hozzá, és vannak, akiknek meg el kellene.
De ezt most írom le kb hatvanadjára.

Az egyéni epikus a szövetségihez képest új.
És nem a ti 50-eseitek fogják eldönteni, hogy ők meddig juthatnak (nem, nem meddig tudnak önerőből, hanem meddig engedélyezett nekik a szöviepik miatt.)

És nem látom be, hogy miért úgy kellene megoldani a magánepikust, ami még sehogyan sincs benn, hogy ehhez el kelljen gondolkodni azon, hogy elfelejtsek egy olyan játékstílust, ami bevált.
Azért kíváncsi lennék mit szólnátok egy olyan fejlesztéshez, ha van szingulárisod, akkor felejtsd el, vagy így jártál.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.07
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
230. hozzászólás - 2009.09.06. 22:40:31 (Válasz Tiha #228 hozzászólására.)
Jól van Tiha.
Akkor minden nagyobb szintű mászkáljon át a nagyszövikbe, azok elhúznak a Himalája felé, több szövetség meg nem is kell, mert minek?
Nem kell közösség, nem kell semmi, az élet értelme bekerülni majd egy nagy szövetségbe, akiknek a játékstílusával pl a tied homlokegyenest ellenkezik...

Nem tudom hogy jön ide a nehogymáelőrébbakarjanakjárnimintanagyszövik, mert ez itt magánepik topik lenne, senki nem akar előrébb lenni a nagy szöviknél.

OFF vége.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.27
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
231. hozzászólás - 2009.09.06. 22:42:30 (Válasz Darah #229 hozzászólására.)
Gondolkozz hosszú távon...
Legextrémebb esetben is csak egy tárgy hátrányba kerülhetsz. aminek hosszútávon nincs jelentősége.
A +20-as állatotpedig szövetségi szinten kell elverni. Nem hiszem, hogy fél tucatnál több olyan szövetség lenne, ahol olyan a felállás, hogy a karakter egyedül elver egy X-ik szintű lényt, de a társai segítségével nem bírnak el egy X+20-as epikussal. És ők is max 1 tárgy hátrányba kerülnek.

A VF-et nem kell elfelejtened, ha bevált. A magánepikusnál is pont annyira válik be mint az eddiginél. Ha eddig nem volt vele problémád akkor ezután sem lesz.

A szingulárist pedig kapásból elfelejteném, ha úgy összességében jobban járnék egy új fejlesztés bejövetelénél.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.11
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
232. hozzászólás - 2009.09.06. 22:47:52 (Válasz Darah #230 hozzászólására.)
Azért jött be ez az OFF, mert a te ellenállásod a szövedséged miatti hátrányodból adódik. Ariel amiket mond nem akarod elfogadni. Pedikg ha egy olyan szövetségben lennél, ami a szintednek megfelelő (itt azt értem, hogy max 10 szint eltérés a legkisseb és legnagyobb tag között), és nem húznak vissza a többiek, akkor szerintem te is egyetértenél Ariellel...
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.72
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
233. hozzászólás - 2009.09.06. 22:58:51 (Válasz Tiha #232 hozzászólására.)
Igen.
Jelenleg 525. a karakterem.
Hát szerintem is mindenki beférne nagyszövikben előttem.
De hova mennének, akik már ott vannak?
De ha magát az 50-es szintet nézem, akkor 599 embernek kellene hely, és már helyén is lenne mindenki.

Ariel, ne mondd már, hogy nincs jelentősége...
Akkor nem erről szólt volna a fáma itt laphosszat, oldalszámra.
És itt nem olyanokkal kerülök hátrányba, akik harminc szinttel vannak fölöttem, hanem olyanokkal, akik egy szinten vannak velem.
És a következő tárgyért megint ugyanannak a pár embernek kellene még több epikust levernie, ami nálatok még mindig alapból adott lenne a velem egy szinten lévőknek.
És mindig adott lenne nekik.
Mire én 80-as leszek, ti 140-esek.
Ebben semmi átmeneti.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.45
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
234. hozzászólás - 2009.09.06. 23:13:02 (Válasz Darah #233 hozzászólására.)
Ez teljesen értelmetlen meddő vita...
Mire 80-ik szintű leszel, lesz már 5 tárgyad. Aki nálunk lesz 80, összeszedhet akár 6 tárgyat is. Valóban komoly előny, tudva, hogy csak két tárgyat hordhatsz. Sokkal nagyobb hátrány az, hogy az igazán értékes szövetségi epikus tárgyakhoz nem tud hozzájutni, mert elviszik előle a nagyobbak.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.16
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
235. hozzászólás - 2009.09.06. 23:21:36 (Válasz Darah #206 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.09.06. 19:10:51
Én is felhívnám tisztelt figyelmed, hogy szövinként egy, max két triásszal rohangáltak eddig.
Ha nagyonmákos volt a szövi, akkor hárommal.


Amivel alatamasztod amit ritam. Vagy igyanazt mondod mint en, vagy mast, de ugyanazzal ervelsz. Nem teljesen ertem.
Pontszám: 6.70
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
236. hozzászólás - 2009.09.06. 23:23:17 (Válasz Endyr #210 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.09.06. 19:32:44
Idézet: Kocos - 2009.09.06. 19:20:46

A 15-20%-os targyak alatt mit ertunk?


gondolom a kesobbi 15% es 20% bonuszt ado targyakat, amik oszinten remelem nem fognak bekerulni a jatekba.


Meglepo lenne, ha miutan kiderult az EDDIGIEK mekkora kulonbsegeket birnak okozni, Miklos nekiallna eldurvitani oket.
Pontszám: 6.70
irritálóPke13Férfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
237. hozzászólás - 2009.09.07. 03:15:54
Mivel az egyéni epikusozás főleg azért merült fel, mert sokan csinálnak epikus kincsvadász szövetséget ezért kb azt kellene nyújtania mint ha külön szövibe elkezdenél epikezni, mert különben még mindig meg fogja érni ilyeneket csinálni. (dukát farmolást nem, azt hiszem ebben már meg született a megegyezés)

Ezért én még mindig azt tartom a legjobbnak, hogy 1. szintű epikustól kezdődjön a buli mindenkinek, és 10 leölt utána az aktuális epikus szériához tartozó tárgylistából lehessen egy kincset választani.

Ennek az előnye:

Nem fog mindenki rögtön rubin triásszal meg hasonló erős tárgyakkal szaladgálni, először csak bufa gyűrű stb, megmarad a jó tárgyak értéke, de még is csökkeni fog a különbség az erősek és a gyengék között, mert a semminél az 5% tul csökkentés meg a 10% lélekszívás is sokkal jobb. Aki meg elől tart annak meg kell várnia egy kicsit hogy igazán erősödhessen, de az is találhat magának 1-2 jó cuccot ami eddig nem volt, pl: fertőzés csökkentést, vagy küldi utána + lét stb.
Nem kell számolgatni hogy hányas szinten vágjak bele melyik szöviben, a feltételek mindenkinek egyenlőek, mintha csinált volna megának egy epik verő szövit, csak nem rombolja a közösséget azzal hogy hónapokra lelép ja és nem kerül 600 őskőbe, amit nem mindenki engedhet meg magának.
További előny, hogy ki kell találni hogy melyik körből melyik tárgyat érdemes elvinni, lehet taktikázni, gondolkodni.

Lehet hogy nem tartozik szorosan ide, de a mi szövetségünkben az 50. epikusig 1 tul csökkentő cucc sem esett és csak most tört meg az átok 1 kelet gyűrű-vel. Gondolhatjátok mi megy érte... Sok embernek meg fordult már a fejében, hogy elhagyja a szövit 1-2 hónapra, de az akár végzetes is lehet a közösségre nézve és ez az amit nagyon nem akarunk!

Az epikus üthetősége lehetne 24 óra + leölt*1 óra és egy szakértelemmel ezt az 1 órát lehetne csökkenteni szintenként 1 perccel, vagy valami ilyesmi, ez már felmerült korábban is, csak ha az elejétől kell kezdeni akkor hogy egy magas szintű erős végzetúr eljusson azokhoz a tárgyakhoz amiket nagyon szeretne sok időnek kellene eltelnie ha 24+X*2 lenne az idő.

Mások problémakör az volt, hogy ne lehessen egyéni epikusban előrébb tartani mint ahol a szövi tart, és erre jött az a korát hogy (ahol a szövi tart)-20. szint legyen csak az elérhető epikus amit mindenki már kéz pénznek vett, és ebből lett a legtöbb vita. Alapból is abszurd az a felvetés hogy valaki le tud verni egy epikust egyedül, de nem verik le együtt a szövivel Belehet rakni ezt a -20 at, de szerintem ritkán fog ez valakit korlátozni, a -10 megaztan biztos hogy senkit.

Másik dolog: Egy szöviben az alacsony szintűek nem jutnak közös epikus ölési-ütési lehetőséghez és kimaradnak ebből a közösségi dologból. Ezt nem az egyéni epikusozásnak kell megoldania, erre van egy másik topik, az epikus reform.

Várom a véleményeket!!!
A hozzászólást Pke13 módosította 2009.09.07. 03:19:53-kor
Pontszám: 6.20
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
238. hozzászólás - 2009.09.07. 06:47:55 (Válasz Pke13 #237 hozzászólására.)
Miklós úgy képzeli komoly hátrány, ha kimész kis szövibe, a gyakorlatban ez kötelező rossz, ha a szöviden belül nem tudsz szerezni %-os tárgyat
A hozzászólást Birka módosította 2009.09.07. 09:24:31-kor
Pontszám: 5
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
239. hozzászólás - 2009.09.07. 10:02:23
Nos, onnan indultunk hogy nem ártana a magánepikus, aminek a segítségével mindenki hozzájuthatna azokhoz a tárgyakhoz, amelyek hiányában extrém hátrányba kerül azokkal szemben akiknek már ilyenjük. De ha nem is mindegyikhez, legalább egyikhez-másikhoz.

Igenám, de a nagy egyenlősdiben azért nem ártana ha lennének egyenlőbbek is. Ariel meglátása szerint ez ideiglenes (bocsánat: temporális) előny, szerintem meg speciel mint minden másban, ebben is "nyílik az olló", a különbség inkább csak nőni fog, mint csökkenni.

Az hogy valaki kizárólag a klántagsága okán eggyel nagyobb kincstábláról választhat (tehát nem feltétlenül az a probléma hogy eggyel többet, hanem hogy eggyel nagyobbat), nem nagy, mondhatni bagatell előny. Ez annyira semekkora előny, hogy ez fogja majd ismét feltölteni a létszámhiányt a TOP epikusolő klánokban. Én ebben ugyan fel vélek fedezni némi önellentmondást, de asszem ezt is megszokhattuk már. Továbbá: ez tulajdonképpen épp hogy csak kompenzálja azt az előnyt amit a nagy klánok kicsinyei elszenvednek a kis klánok nagyjaival szemben. Világos ez is, mint a nap.

Szerintem ennek az új fícsörnek alapvetően nem az lenne a célja hogy az Azúr Légió tagjait tovább tápoljuk, de ha igen, szóljatok nyugodtan.

Na most a kérdés az, hogy ez a -20 szintes korlát egybeesik-e nagyjából a természetes fékkel, azaz valójában tényleg nem számít semmit, mert a TOPok kicsinyei nem fognak tudni egy táblával feljebb jutni mint a kisebb klánok tagjai. Vannak olyanok akik szerint igen (ugye senki nem mert volna akár komolyabb összegben fogadni arra hogy kik fogják ezt a nézetet képviselni), mások meg inkább azt szeretnék ha ezt a kérdést a mesterséges leszabályozás helyett inkább a saját karakterük döntené el. Nahát-nahát.

Arra azért mindenképp felhívnám a figyelmet, hogy egy olyan klánban ahol a VF tiltott, vélhetően Gipsz Jakab nem kicsit lesz gyengébb, mint a vele azonos szintű, de VFező tag egy másik klánból. És igen, a VF a játék része, az hogy ezt a TOPperek elítélik az legyen az ő problémájuk.

Ja, és egy záró megjegyzés: azt hiszem nem túlzok nagyot, ha azt mondom hogy a TOP klánok utánpótlása a TOP klánok tagjain kívül úgy nagyjából a kutyát nem érdekli.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 6.62
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
240. hozzászólás - 2009.09.07. 11:09:12 (Válasz Bolsevik #239 hozzászólására.)
Hihetetlen, hogy mennyi rosszindulatot és önzést tudsz feltételezni az emberből csak azért, mert az élen van.
A -20 szint nem az Azúr Légió fejéből pattant ki, hanem Miklós javasolta azért, hogy a szövetségi epikust továbbra is a megszokott ütemben legyen érdemes verni, és ne veszítse el a jelentőségét.
Javasolj jobbat. Olyat, ami valóban működik, nem veszít jelentőségéből a szövetségi epikus, nem bohóckodássá válik, ahol elég kéthetente leölni szövetségi szinten az epikust, mialatt 5 egyénit kiütnek a szövetség nagyobb tagjai.

A VF-nek önmagában semmi köze az egyéni epikushoz, fölösleges itt beszélni róla. Játékstílus épp úgy mint az összes többi.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.32
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője