Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Egyeni epikus
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
821. hozzászólás - 2009.09.25. 17:21:42 (Válasz Cormac #818 hozzászólására.)
Idézet: Cormac - 2009.09.25. 17:13:59
A csatában összesen 1002 sebzést okoztál, és 493 sebzést kaptál.
Harcképtelenné váltál, mivel ÉP-d 15% alá került (-1 cselekvéspont). Bekötözöd a sebeidet (+198 életpont).
Te nyerted a csatát.


Miklos, nem ertelek, nem azt irtad, hogy kiveszed a CSP bukast, mert meggyoztelek? En pont azt irtam, hogy mivel elsznek "balesetszeru" lesebzodesek, ezert inkabb a fix gyogyitas legyen, mintsem a CSP bukas. Legalabb akor ne legyen bukta ha a sebgyogyitas 15% fole hoz. Igy elvileg 100%-ban kikuszobolheto.
Pontszám: 6.10
kedvelt tagCormacFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
822. hozzászólás - 2009.09.25. 17:22:01
A sok topjátékos mellet megszólalok mint kisember 45-ös szint V3

tul:

Erő: 72 (+6)
Támadás: 78 (+6)
Védekezés: 101 (+72)
Egészség: 64 (+9)
IQ: 98 (+29)
Mágia: 104 (+39)
Taumaturgia: 97 (+29)
Szerencse: 106

a mérleg 24 csata 3 gyógyital és 2 liliomfőzet emellett buktam 1 csp-t is, szóval gyengébb kariknak eléggé megerőltető a dolog, de nekem akkor is tetszik, köszönöm a fejlesztést
V3 - Lord Iron - Omega
Pontszám: 5.63
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
823. hozzászólás - 2009.09.25. 17:24:57 (Válasz Cormac #822 hozzászólására.)
És a térkapus szörnyek ellen hogy muzsikálsz? Csak mert azok nálad 55. szintűek, ez meg csak 50-es ugye. Szóval ujjgyakorlatnak kell lennie számodra.

24 csata borzasztó sok, ha még 500-at se sebzel csatánként akkor valamit nagyon eltoltál. Azt kell írjam, hogy mindenképp nálad van a hiba.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.45
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
824. hozzászólás - 2009.09.25. 17:26:53
Hm.
Ez a TP elég rapszodikusnak tűnik.
0, 14(?), 1.
Ez vajh mitől függ?

Edit:
Ha jól sejtem az a 14 TP-s egy alsó határ közeli kari lehet, és a végső csatát úgy veszi, mintha portyacsata lenne, és úgy oszt TP-t.
Vaaaagy nem tudom.
A hozzászólást Darah módosította 2009.09.25. 17:33:41-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.65
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
825. hozzászólás - 2009.09.25. 17:32:10 (Válasz Darah #824 hozzászólására.)
Bétateszterek vagyunk. Ez történt volna Miklós írása szerint a hétvégén, és hétfőn került volna be. Ennyi hibát ki lehet bírni.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.09.25. 17:32:26-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.45
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
826. hozzászólás - 2009.09.25. 17:34:54
Editáltam, nem biztos hogy hiba, lehet kariszint függő.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.65
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
827. hozzászólás - 2009.09.25. 17:47:06
Nem tudom volt-e szo rola, +sebzesek epikus ellen jatszanak itt is?
Pontszám: 7.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
828. hozzászólás - 2009.09.25. 17:51:37 (Válasz Kocos #827 hozzászólására.)
Játszanak.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.83
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
829. hozzászólás - 2009.09.25. 17:52:01
a Bunteto tipusu targyak vegulis valaszthatoak lesznek, vagy kiveszitek oket?
Pontszám: 7.60
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
830. hozzászólás - 2009.09.25. 18:56:35 (Válasz Kocos #821 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.09.25. 17:21:42
Idézet: Cormac - 2009.09.25. 17:13:59
A csatában összesen 1002 sebzést okoztál, és 493 sebzést kaptál.
Harcképtelenné váltál, mivel ÉP-d 15% alá került (-1 cselekvéspont). Bekötözöd a sebeidet (+198 életpont).
Te nyerted a csatát.


Miklos, nem ertelek, nem azt irtad, hogy kiveszed a CSP bukast, mert meggyoztelek? En pont azt irtam, hogy mivel elsznek "balesetszeru" lesebzodesek, ezert inkabb a fix gyogyitas legyen, mintsem a CSP bukas. Legalabb akor ne legyen bukta ha a sebgyogyitas 15% fole hoz. Igy elvileg 100%-ban kikuszobolheto.


Attól tartok, hogy most már mindegy, ez így marad.

Egyébként könnyen kiszámolhatod előre a válaszokat, a topikban uralkodó színvonal alapján:
1. Igazán nem nagy ár néhány CSP az epikusozásért.
2. Ha nem tetszik, ne használd. Kész.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 3.70
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
831. hozzászólás - 2009.09.25. 18:59:56
Javitsatok ki, ha tevednek, de mintha az egesz egyeni epikus dolognak a celja az lenne, hogy a random altal biztositott iszonyatos elonyoket kiegyenlitsek.

Nem ertem, miert kell 15 mobot varni igy az elso targyra, kvazi ujabb 1,5 honap igazsagtalan, ledolgozhatatlan elonyhoz juttatni a targyak birtokosait.

Sokkal tisztabb lenne, ha elso 2 targyra sokkal hamarabb lehetne szert tenni, igy onnantol kiegyenlitodnenek a lehetosegek, es nem lenne meg ez a random altal generalt kozel sem tisztesseges helyzet.
Pontszám: 5.47
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
832. hozzászólás - 2009.09.25. 19:22:45 (Válasz McPaul #831 hozzászólására.)
Igazsagtalan, ledolgozhatatlan elony..???????????? Ember 1 evet gyujtogettem a kincspontot, hogy megvegyek egy tulajdonsag %-os cuccot, Te ezt sima utogetessel megkapod masfel honap alatt, es neked is lesz... En meg 1 even at, a jatek legnagyobb epikusait utogettem, LE-s gyogyitalok hegyeit hagyva magam mogott, es epitettem mint a guzu.. Na ne mar Te legyel itt megsertve, hogy nem az egbol hullik le az ujjadra a kov. percben... Azt a ripittyom mindenit, mondta itt barki akinek mar van, hogy ne legyen ilyen fejlesztes, mert majdnem "ingyen" megkapsz olyan cuccot, amiert mas vert izzadt...?!?!?! Nem.. Akkor mar ne akard egybol a sultgalambot......................... Behhhh..... Megyek is, lelovoldozok par ellent egy FPS-ben...
Pontszám: 8.02
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
833. hozzászólás - 2009.09.25. 19:49:07
Ugyanez történt velem is, Solina. Több hónapot vártam a %-os cuccra, ütöttem az epikust több-kevesebb (inkább kevesebb) sikerrel, vettem literszámra a gyógyitalokat, közben néztem, ahogy az erősebb karakterek elviszik ezeket a kincseket. Most pedig szinte elveszti az értékét a kincspont, megvalósult a Mindenkinek Rubin Triászt mozgalom.
Pontszám: 6.76
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
834. hozzászólás - 2009.09.25. 20:19:20
A csatákat nem véletlenül nem tároljuk. 10-15 csata egymás után, amiben ugyanazt a dögöt páholod, nem túl izgalmas, csak teleszemetelné az adatbázist és az eddigi csatáidat.

Büntető tipusú tárgy nem lesz választható.

+sebzés epikus ellen játszik itt is azért, hogy ez ne legyen nehezebb, mint a normál epik.

A tapasztalati pont a te és a szinted különbségétől függ, ha a szörny nagyon alacsony szintü hozzád képest, akkor 0 TP jár érte.

Az epikus küldetések itt nem teljesithetőek (épp ezért neveztük entitásnak, hogy ne tévesszen meg senkit).

Részletes leírás: elvben minden le van irva az oldalon, ahova az entitás csata gomb megnyomásakor jutsz. Ha kimaradt valami, pótoljuk.

Kócos, az, hogy legyen v ne legyen csp bukás 15% alatt sosem volt vitatéma. A sebgyógyításról vitáztunk csak.
Pontszám: 8
népszerűGrelnarFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
835. hozzászólás - 2009.09.25. 20:23:07
Solina: Szivembol szoltal, 10 pont!!

"Büntető tipusú tárgy nem lesz választható."

Ezt nagyon bolcs dolognak tartom...
Pontszám: 8.41
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
836. hozzászólás - 2009.09.25. 20:25:38 (Válasz Solina #832 hozzászólására.)
Szovetsegemben nekem a legtobb az epitett LE, en utottem a legtobbet az epikusokba. Szerinted kinek van a legtobb kincspontja???

Mindezek ellenere igenis allitom, hogy mivel nem mindeki szamara elerheto targyakrol van szo, sot, nem is szovetsegenkent limitald x db targyrol (bar ezt is balance-boritonak ereznem), hanem a random altal ide 4 db, oda 0 db eseterol, igenis igazsagtalan, es ledolgozhatatlan elonyre tettel mar igy is szert a targyakkal a tatyodban.

Mivel ezt az egyenlotlen, inkorrekt "kedvezmeny osztast" hivatott az egyeni epikus megszuntetni, (ami nagyon is jo, es helyes) ezert nem ertem, miert kell meg tovabbi 1,5 honapot varni a tenyleges eredmenyre.

Maga az egyeni epikus az eddigi legjobb fejlesztes, amit megvalositottak, sot, talan az egyeduli, ami mindenkinek egyarant jo.
Neked mar van targyad? Sirsz a kincspont miatt? Itt a lehetoseg hogy valassz helyette olyat, amit vettel volna a pontjaidert, ha nincsenek ezek a koltsegcsokkento targyak, sot, az eddig megsporolt es mashova koltott LE-t ugyanugy elvezed, azt mar behozni nem lehet...
Nincs ilyen targyad? Itt a lehetoseg, hogy immaron ne nojon masok elonye toled teljesen fuggetlen ok miatt...
Pontszám: 4.93
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
837. hozzászólás - 2009.09.25. 20:30:10
Nekünk most zsinorban adott 3 gyógyító amulettet az epik, így is szórakoztató, leverjük, játékélmény, de ezek szerint lehet, hogy még hármat dob, sokkal jobb, ha tényleg lehet választani. szövetségire ezután is lehet licitálni, ha annyit építettél, annyit ütötted, mindig egyel több ilyen tárgyad lesz, mint a többieknek.
Pontszám: 8.19
népszerűDaffyFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
838. hozzászólás - 2009.09.25. 20:35:24 (Válasz Grelnar #835 hozzászólására.)
Idézet: Grelnar - 2009.09.25. 20:23:07
Solina: Szivembol szoltal, 10 pont!!

"Büntető tipusú tárgy nem lesz választható."

Ezt nagyon bolcs dolognak tartom...



Én meg igazságtalanságnak
Pontszám: 5.57
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
839. hozzászólás - 2009.09.25. 20:40:47
McPaul: kaptam olyan javaslatot is, hogy legalább az első egyéni epikusig lehessen az időn rövidíteni, akár őskő árán, de nem tudom, ez mennyire lenne jó. Én egyetértek azzal, hogy a másfél hónap nem nagy ár ahhoz képest, hogy a cucchoz tuti hozzájutsz, a régi rendszerben is minimum ennyit kell rá várni.

A randomról, azért ennek is megvan a varázsa (nem véletlenül a lottó az egyik legnépszerűbb játék), de persze nem jó túlzásba se vinni. Most tervezem a kristálypontos fejlesztést, ott a jutalmazás úgy fog kinézni, hogy a kalandok teljesítéséért nem random tárgyakat kapsz, hanem egy új erőforrást ("lélekgyémánt"), és a boltban ezekért vásárolhatsz olyasmit, ami leginkább szimpatikus, így a random kiküszöbölhető.
Pontszám: 9.62
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
840. hozzászólás - 2009.09.25. 20:42:11 (Válasz Miklós #839 hozzászólására.)
Nofene, Kristálypont-infomorzsák?
Megtört a jég?
Pontszám: 8.70
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője