Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Egyeni epikus
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
901. hozzászólás - 2009.09.28. 14:57:21
Nagyon kérlek, ne forgasd ki a szavaim és egyben az egész ötletet értékeld, javítsd, ne ragadj ki belőle részleteket, mert egyben értelmes kizárólag! Remélem.

Több helyen, több személytől olvastam, hogy sokallja a 3 nap várakozási időt. Ez a 3 nap, ha jól értettem akkor azért van, hogy ne lehessen elszállni, pl. egy sokadik szintű szépen fejlesztett karakter 5 perc alatt pár ezer Ép veszteséggel agyonveri 50-től 95-ig az epikusokat (ami ugye elméletileg lehetséges lenne, mert karakterszint + 10 a térkapus lény is és az is csak ujjgyakorlat) és ebből a 45-ből kiszed 3 kincset, míg kisebb társai nem jutnak idáig.

Nem lehetne azzal megtartani a védelmet a kincseső ellen, hogy pontrendszert vezetnétek be?
Pl.:
Az Entitás leveréséért aszerint kapnánk pontot, hogy mennyivel volt nagyobb, mint amit előtte öltünk meg. Tehát, ha egyesével haladunk akkor 1 pontokat gyűjtünk, ha hármasával akkor minden alkalommal 3-at kapnánk.
A kincseket ugye 10 dukátért tudjuk megvenni 45 naponként, ha szépen haladtunk. Ezt módosítanánk arra, hogy 10 dukát és 45 Entitás pontért vásárolhatnánk. Most jön a lényeg: az 1 szinttel nagyobb Entitást, mint az előző azt 1 naponta lehet kikérni, a 2-vel nagyobbat 2 naponta, a 3-mal nagyobbat 3 nap múlva kérhetjük.

Ha jól gondolom és helyes információkra alapoztam az ötletet akkor így ugyanúgy 45 napba kerülne 1 kincs megszerzése, de közben szórakozhatunk az Entitásokkal, gyakrabban, mint 3 nap. Hogy milyen gyakran, azt a szabadidőnk és a karakter ereje határozná meg.

Ehhez kiegészítés, hogy ez választható opció lenne a jelenlegihez. Vagy-vagy alapon, keverni nem lehet. Mint a 15 vagy 30PP/nap. Azért mert pl. egy friss 30-as karakter tegyük fel csak 3 naponta tud megölni csak 1 szinttel nagyobbakat, így ő 45 nap után 15 Entitás legyőzésével csak 15 Entitás pontot szerezhetne ami ugye kevés a kincsszerzéshez. Tehát az ilyen esetekre maradna a jelenlegi rendszer. Viszont én és akiktől szintén olvastam, hogy sok a 3 nap tétlenség és nem a kincsfarmolásért szeretnék az Entitást püfölni azoknak egész üdítő lehetne.


Akkor most jöhet a javítás vagy indoklás, hogy miért nem jó, felesleges vagy olyan sok meló, hogy azért nem lehetséges.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 4.53
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
902. hozzászólás - 2009.09.28. 16:04:52
Nagyon szomorú, hogy az entitásoknak nincs puffere. Jelenleg az entitás legyőzésétől számolja a 72 órát a számláló. Remélem ez a jövőben változni fog. Így is nagyon nagy hátrányba kerül önmagához képest is ha valaki 1-2 hét "szabira" megy és nem lép be, az hogy még az entitás lehetőségeket is elveszíti csak egy újabb adalék.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 6.28
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
903. hozzászólás - 2009.09.28. 16:06:53 (Válasz Otoaak #902 hozzászólására.)
Ugyanaz van, mint a térkapunál volt kezdetben.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.44
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
904. hozzászólás - 2009.09.28. 18:16:42 (Válasz Morroch #901 hozzászólására.)
A legnagyobb probléma szerintem is a halál után induló 72 óra.....egyszerűen nem látok benne logikát, hogy miért nem a megjelenésétől indul az óra....
Morroch, szerintem ez túl nagy fejlesztés (programozástechnikailag), és nem lesz belőle semmi :s
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 3.89
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
905. hozzászólás - 2009.09.28. 20:12:33 (Válasz Otoaak #902 hozzászólására.)
Otoaak: lenyomtad a masodikat es ez igy mostmar fix?

Ha ez igy van, akkor idovel javitva lesz sztem, mert errol Birka egyertelmuen meggyozte Miklost.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.09.28. 20:14:41-kor
Pontszám: 4.83
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
906. hozzászólás - 2009.09.28. 20:25:34
Én megpróbáltam puffer ügyben amit lehetett...

-A mostani rendszer marad: onnantól számolódik a 3 nap, hogy az első csata megvolt.
-Az első pár epikusnál még így marad, megvárják a reakciókat, aztán meglátják.

A max entitás is sántít

Jelenleg ha a legyőzött egyéni epikusok > szint-10, akkor nem kérhetsz ki több entitást.

Azaz ha valaki folyamatosan 3-asával ugrál (egyáltalán működik az ugrálás?), akkor 50. szinten már 39*3+50. szintű entitást hívhat ki valaki, ami 167. szintű entitás... Az azúr légió hol is tart jelenleg? megvan már a 170. szintű?
Szóval ezt is nem a kihívott entitás mennyiségére, hanem szintjére kellene bekalibrálni...

Én feladtam innen
A hozzászólást Birka módosította 2009.09.28. 20:27:47-kor
Pontszám: 6.27
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
907. hozzászólás - 2009.09.28. 20:34:44 (Válasz Birka #906 hozzászólására.)
Hat ez igy gaz.
Pedig Miklos meg bele is ment a megfelelo megoldasba, aztan megis szarul csinaljak meg? Nem ertem.
Pontszám: 6.12
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
908. hozzászólás - 2009.09.28. 21:00:42
Tudom, hogy nem témához tartozik, de olyan kíváncsi lennék, hogy melyik hugyagyú pontozta le a 2 hsz-em közti embereket mindenféle értelem nélkül!
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 3.35
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
909. hozzászólás - 2009.09.28. 21:05:25 (Válasz Kocos #905 hozzászólására.)
Igen a másodiknál is ugyan úgy indult a számláló mint az előnél. Pontosan a 2. epikus halálánál kezdte a visszaszámolást.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5.04
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
910. hozzászólás - 2009.09.28. 21:14:39 (Válasz Birka #906 hozzászólására.)
Az azúr 166-os szintnél tart. De 50-es szinten a 100-as se hiszem, hogy lemegy nem, hogy a 150 fölöttiek.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.07
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
911. hozzászólás - 2009.09.28. 21:33:37 (Válasz Kocos #907 hozzászólására.)
Te erőltetted hogy kihívás legyen. Hát így az lehet valakinek, ha akarja.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.26
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
912. hozzászólás - 2009.09.29. 07:58:56 (Válasz Mortimer #911 hozzászólására.)
Nem azon kesergek, hogy fel lehet kuszni vegtelen epikusig (ugysincs ertelme), hanem azon hogy az idotenyezo nem lett megoldva.
Pontszám: 7.82
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
913. hozzászólás - 2009.09.29. 10:56:13 (Válasz Kocos #912 hozzászólására.)
Asszonytól meg is kaptam, hogy mi ez a hajnali 1 óra, ha már nem Travizok, nem úgy volt, hogy ez nem "csörgőórás" game?

Most erre mit mondjak, legközelebb 1/4 2 lesz, utána 1/2 2 stb... Ha ez nem idő függés, akkor nemtom micsoda
Pontszám: 5.90
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
914. hozzászólás - 2009.09.29. 14:00:00 (Válasz Birka #913 hozzászólására.)
Szerintem marha jó lett egyébként az egyéni epikus minden tekintetben. Egyedül a puffer ill. az idő tényező csorbítja csak a képet.

Az idő tényező megoldása akár a térkapuhoz hasonlóan is működhetne, további epikus emlékmű szint építéssel egybekötve. (ebbe akár a szövi epikusok is lehetnének pufferelve), legalább 2-3 hétnek megfelelő mennyiségű entitást eltárolva.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.53
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
915. hozzászólás - 2009.09.29. 18:34:44
Mortimer kössz a táblázatokat.

kérdések: visszamenőleg is lehet majd tárgyakat kérni? mármint ha ugrom pár kategóriát akkor is kérhetem mondjuk az első kategóriás tárgyak valamelyikét? érzésem szerint érdemesebb volna a triász felé elindulni az elején, és csak a második hullám után nézni mondjuk egy zafír csillag vagy egy annál erősebb tárgy után.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.46
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
916. hozzászólás - 2009.09.29. 18:50:56 (Válasz S0laris #915 hozzászólására.)
Nem. A jutalmat a leölt szörny 10-es kincstáblájából plusz az előző 10-es kincstáblából lehet kérni. Azaz ha neked először egy Rubin Triász kell, és utána egy szakértelemcsökkentő, akkor ezt kell csinálnod:

http://kepfeltoltes.hu/090929/rubin_zafir_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mint látható, tökéletesen hibás taktika elsőnek a Triászt, és utána a Zafír Ősgyűrűt begyűjteni, mert egyrészt a 64. szintű karaktered borzasztóan meg fog szenvedni a 100. szintű epikussal, másrészt sokkal jobb tárgyakat választhatnál abból a szekcióból.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.09.29. 18:54:10-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.06
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
917. hozzászólás - 2009.09.29. 19:07:05
kössz megint. egyébként ezek az epikusok (bocsi, entitások) mások mint az epikusok voltak, most csaptam agyon a másodikat, de ez is és az előző is halálra mentette a varázslataimat, márpedig én szénné aláztam az eddigi 80 felettieket varázslattal. szóval nem tudom hogy vannak az entitások belőve. az eltellt idő alatt amíg eljutnék a zafír ősgyűrűig, nagyon megerősödnék, jelen pillanatban tudom tartani az erőnlétemet epikusról epikusra. Zarknod most kicsit bekavart, pár szövitársam nagyon sokat beáldozott és nagyon megerősödtek a végén, egyik pillanatról a másikra a 80 feletti epikusokat szinte fél-egy nap alatt szétszedtük.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 4.23
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
918. hozzászólás - 2009.09.30. 12:48:52 (Válasz Otoaak #914 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.09.29. 14:00:00


Az idő tényező megoldása akár a térkapuhoz hasonlóan is működhetne, további epikus emlékmű szint építéssel egybekötve. (ebbe akár a szövi epikusok is lehetnének pufferelve), legalább 2-3 hétnek megfelelő mennyiségű entitást eltárolva.


Ez jól hangzik, működhetne a térkapuhoz hasonlóan úgy, hogy 2 entitás pontot eltárol a játék és ugyanúgy 72 óránként kapod, ez megoldás lehetne arra, ha valaki nincs gépnél egy ideig, ez már 6 nap mozgásteret biztosít kapásból.




Pontszám: 7.66
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
919. hozzászólás - 2009.09.30. 12:57:56
Jó feltevés. Ha teszem azt 1 hétig nem jutok netközelbe, az minimum 2 entitás legyőzését késlelteti és a hátrányt nem lehet behozni - az egész folyamat tolódik.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 7.88
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
920. hozzászólás - 2009.09.30. 13:26:59
Már erre is megvan a "csoda" ötlet, csak valamiért nem indíthatok szavazást

Az óra 72 óránál nem állna meg, hanem számolna tovább epikus emlékmű szint*72 óráig maximum.
Ha kikérsz egy entitást, akkor -72 órát rávág az óra aktuális állására. (term csak akkor "hívhatsz" ki ha legalább 72 órán áll a számláló...)

Az emlékmű minden további szintje négyzetes építési költségben realizálódna.
Első szint 500k volt második 1 misi harmadik 2 misi negyedik 4 misi ötödik 8 misi stb.

Szavazást akartam kiírni a lehetőségekről, de se időm, se jogom valamiért
Aki ráér megcsinálhatná a szavazást, és a leadott szavazatok alapján látszódna mekkora igény van rá!

Variációk a szavazáshoz:

-jelenlegi rendszer (haláltól megjelenésig 72 óra)
-entitás pontos (Miklós nem szeretné, mint a térkapu)
-minimáisan pufferelt (megjelenéstől-megjelenésig számolja a 72 órát)
-Az idő továbbmegy 72*x óráig (x-re nincs hatásunk, Miklós dönt egy max pufferről)
-Az idő továbbmegy 72*x óráig (x-et az epikus emlékmű szintjei maxolják)
Pontszám: 5.89
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!