Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Egyeni epikus
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
61. hozzászólás - 2009.09.01. 09:09:48
Az egyéni epikus nagyon jó lesz arra, hogy a játékosok végre felismerjék, ha fejlesztik az egészségüket is, sokkal jobban boldogulnak majd a játékban.
Pontszám: 8.50
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
62. hozzászólás - 2009.09.01. 09:17:04 (Válasz Timcsike #61 hozzászólására.)
Örülök, hogy végre valaki rávilágított, nem akartam belepofázni, mert egyszer már sikerült ezzel kapcsolatban, és nem arattam osztatlan sikert!

Előre leszögezném, hogy ha valaki azt kéri, "idézzek már olyan sorokat", nem fogok, de egyértelműen szerepelt - persze burkoltan - jó párszor már a harcrendszeresben is, hogyan kerüljük meg az egészség fejlesztését. Ami persze valahol érthető, valahol meg nem...

Mortimer örülni fog!
Pontszám: 8.75
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
63. hozzászólás - 2009.09.01. 09:24:00
Akkor jólértem, hogy kb.45napig ütjük az epikusokat sorban és csak egy meghatározott számú leölt epikus után kapunk 1 tárgyat, de azt mi választjuk ki a kincstáblából? De ez a tábla a szintünktől függ, vagy a szövetségi epikusunktól?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
64. hozzászólás - 2009.09.01. 09:33:45
Ha az epikus szintjétől függ, nem a szövetségi elért epikus szintektől akkor lehessen harácsolni, hogy csak később váltod be, akár egyszerre többet. Amikor eléred azt a szériát amiből szeretnél tárgyat/tárgyakat.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
65. hozzászólás - 2009.09.01. 10:37:49 (Válasz PottomPanna #63 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2009.09.01. 09:24:00
Akkor jólértem, hogy kb.45napig ütjük az epikusokat sorban és csak egy meghatározott számú leölt epikus után kapunk 1 tárgyat, de azt mi választjuk ki a kincstáblából? De ez a tábla a szintünktől függ, vagy a szövetségi epikusunktól?


Attol az epikustol amit utoljara pufoltel.
Kundi: A tartalekolast nem tartom jo otletnek, hiszen a gengebb targyert gyengebb epikust kell leverni.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.09.02. 00:13:05-kor
Pontszám: 5
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
66. hozzászólás - 2009.09.01. 11:04:50 (Válasz Kocos #65 hozzászólására.)
Ha 15 miniepikusonként jön a tárgy és az számit amit utoljára vertem a 10 es tárgyválasztáshoz, lehet hogy nem lesz 10% tulajdonságnövelés költségcsökkentő és akkor tré az egész. Ki kell számolni, melyik szintjen kezdjem el meg minden, szoval valahogy biztos, hogy kell görgetés lehetőségét beletenni.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
67. hozzászólás - 2009.09.01. 11:38:50 (Válasz Kundi #66 hozzászólására.)
A Triasztol kezdve asszem minden szetben van mindenfele %-os targy.
Pontszám: 5
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
68. hozzászólás - 2009.09.01. 11:59:10 (Válasz Kocos #67 hozzászólására.)
Pont, hogy nincs, és azért kell a görgetés lehetősége. 5% szakifeljesztés nevetségesen szánalmasan kevés egy 10% tulhoz képest és csak azért mert rossz szintű vagy amikor elkezdődik a téma, csak az szakisat viheted viheted?

a 10% tulfejlesztés csökkentő a legerősebb jelenleg a játékban. Pont ezért lenne ez a fejlesztés, ha jól értem, nem lehet kizárni belőle embereket, mert nem megfelelő szintűek.
Pontszám: 5
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
69. hozzászólás - 2009.09.01. 12:30:49 (Válasz Kundi #68 hozzászólására.)
15 epikus esetén az utolsó két kincstáblából való választással megoldható, hogy valaki egy tárgyról lemaradjon, nem lesz kimaradó kincstábla.
Pontszám: 7.50
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
70. hozzászólás - 2009.09.01. 13:30:30 (Válasz Kundi #68 hozzászólására.)
Pont, hogy van.
Pontszám: 7.50
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
71. hozzászólás - 2009.09.01. 14:29:28 (Válasz Ywgarrd #70 hozzászólására.)
10% tulosra gondoltam természetesen, lehet, hogy ez nem jött le egyértelműen. Tehát nincs. A többi tárgy finoman szólva eltörpül amellett és gyenge ahhoz viszonyítva.

utóbbi 2 kincstáblából választás jó, az orvosolja eme problémát, jelenlegi epius kincs összetételben. Persze ehhez is már ugy kell kezdeni hogy a 15. kijöjjön a triászos körben.
Vagy akkor a 30. és akkor lesz még egy valami a táp mellé. csak akkor 30 epiket kell leöllni összesen több mint 2X annyi idő alatt ha jól értem, hogy nőne az idő folyamatosan, amíg új epikust lehet hivni.
Pontszám: 8.12
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
72. hozzászólás - 2009.09.01. 17:31:32 (Válasz Kundi #71 hozzászólására.)
Eleve nem arról van szó - mint azt Miklós is írta - hogy mindenkinek -10 % specializációs gyűrűt és -5% szakértelmes gyűrűt. Ha 51. szintűként kezdi valaki, akkor a második kör végén már választhatna rubin triászt. Első körben pedig viheti a zafír csillagot. Szerintem nem rossz biznisz..

Tudtommal az hangzott el, hogy mindegyik szettben van a specializációt 10 %-kal erősítő gyűrű a rubin triásztól számítva.
Igazad van, 50. szintű garnitúrában valóban nincs, az összes többiben megtalálható.
Pontszám: 8.51
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
73. hozzászólás - 2009.09.01. 17:44:04
Bar jobban belegondolva ha mindenkin bunteto lesz az kevesbe izgis, lehet azt ki kene venni a lehetoseg kozul.
Persze tudom, itt nekem kene a legnagyobb csendben maradnom ezugyben
Pontszám: 8.42
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
74. hozzászólás - 2009.09.01. 18:46:40 (Válasz Endyr #73 hozzászólására.)
A Büntetőn kívül is vannak olyan tárgyak, amiknek van csp vesztésre kényszerítő mellékhatása. Azokkal mi legyen?
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.18
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
75. hozzászólás - 2009.09.01. 18:52:48 (Válasz Damage #74 hozzászólására.)
Az mind bunteto.
Ugy ertettem, h az ilyen tipusu targyak.
Pontszám: 7.62
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
76. hozzászólás - 2009.09.01. 19:06:29 (Válasz Endyr #75 hozzászólására.)
Lesz az is mindenkinek. Öröm lesz látni, hogy minden nap max ép-vel kelhetek fel.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.62
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
77. hozzászólás - 2009.09.02. 00:17:25 (Válasz Ricardo #76 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.09.01. 19:06:29
Lesz az is mindenkinek. Öröm lesz látni, hogy minden nap max ép-vel kelhetek fel.


Egy ido utan.
Eleinte a felet zavarja majd, a masik fele meg lemarad. Aztan amikor lemaradt akit nem zavar akkor eljutunk a nirvanaba, es senki nem tamad senkit.

Nalam meg az is beleferne, hogy akinek buntetoje van valaszhasson az adott setbol. Ezt a targyat teljesen kivennem a jatekbol.
Pontszám: 6.71
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
78. hozzászólás - 2009.09.02. 00:45:37 (Válasz Kocos #77 hozzászólására.)
Azért távolról sem olyan zavaró (és kifejezetten szívató hatású), mint egy szkarabeusz, csak magasabb szinten gyakoribbá válik. De ez tök más téma.

Az eredeti viszont véglegesülni látszik, csak a jutalomtábla maradt kérdés.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 8.13
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
79. hozzászólás - 2009.09.02. 01:36:08 (Válasz Damage #78 hozzászólására.)
En sokkal sivatobbnak latom, mert mig egy skarabeuszost konnyuszerrel veszteseg nelkul elpakolsz, sot LE szivassal akar le is vamolod, es kinzokamraa is elviszed, addig, a buntetosnel mindenkepp van egy varhato veszteseg.
Pontszám: 6.72
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
80. hozzászólás - 2009.09.02. 10:22:19 (Válasz Kocos #48 hozzászólására.)
Lássuk be, hogy az egyéni epikus egy kitörési pont, mellyel egy elkalibrált, végtelen erőforrás adó előnyt lehet korrigálni, miközben színesítjük a játékot is.

Akinek nincs -% os tárgya, annak KÖTELEZŐ egyéni epikus szöviket csinálni, és abban gyakni. 2,2 misi építés és 600 őskő elhanyagolható veszteség, ha cserébe 30-60 nap alatt van lélekszívó/-tul/-szaki/+küldi tárgyad. Különösen ha nem az élmezőnyben tolod az őrült versenyben.

Pont ezért csináltam a lé egyenérték számolást V3-on a kémgömbök alapján. A Mohir beáldozta 2 -5%-os tárgyát Dorinának, mely 20-25 szint alatt azt eredményezte, hogy 8677476
Léegyenértéket tudott elkölteni tulokra, míg a 3 szinttel magasabb, második helyezett RAIN csak 7601950-et.

Ezzel totál értelmét vesztette a legfelső kategória, mert csak az RND-ben lehet bízni… Ha ehez hozzávesszük, hogy Dorina alig protyázik, csak hébe-hóba online, míg RAIN napi kocka, akkor igen is kinyílik a bicska a zsebekben. A 3 top szövit nézve 2-nek nem esett bufa egyáltalán, egynek meg legalább 3…

Azaz ha a versenyhelyzetet nézed, akkor MINDENKINEK meg fogja érni, aki nem kitüntetett szerepben van a szövin belül, vagy nem kincspont bajnok! Ez nem egy értelmetlen AH, ahol vehetsz 500 csp-ért +3iq-t!
Pontszám: 4.53
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!