Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Egyeni epikus
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
321. hozzászólás - 2009.09.14. 16:59:58
Szerintem el lehet venni a regenerációt ha csak azok a csaták számítanak amiben tényleg nyer a karakter (többet sebez). Így nem lehet bármekkora epiket leverni és a kihívás is maximálisan megvan. Így az idővel nem kell foglalkozni (lehessen bármikor ütni) a sebzés bennemarad aki meg elérte a határait az keményen meg fog dolgozni a győzelemér, ha 2-3 csatából csak 1 vagy akár 10-bpl 1 megy át.


mod: az idő korlát 2 epikus között változatlan(reményeim szerint 2 nap, 3nappal gyorsabban fogunk erősödni mint az epikusok és nem lesz kihívás, talán még 2 nappal is ), az üthetőségi korlátra gondoltam. (2 csata között), a karakterek a sebgyógyítással nem fognak "tápolni" max. a gyenge epikusoknál mert a sebgyógyítás max. a sebés 50%-át kompenzálja. Ájulásnál szerintem is jogos a -1csp büntetés.
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.09.14. 18:09:46-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.64
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
322. hozzászólás - 2009.09.14. 17:15:11 (Válasz Miklós #320 hozzászólására.)
Én úgy értettem az első magyarázatodban, hogy szint-10-ik epikus. Tehát egy 70-es karakter a 60-ik epikusig tud eljutni ami ugye 110-ik szintű.

De ha szint-10 darab epikus ölhető le, az megint más. Egy 70-es karakter 60 epikussal végezhet, de mivel írtad, hogy akár 3-al is léphetne az epikus szintje alkalmanként, így akár a 180-ik epikusig is eljuthatna, ami ugye 230-ik szintű.

A karakterek erősödése és az epikusok erősödése nem azonos meredekségű. Magas szinten már akár 40-50 szinttel erősebb epikus is legyőzhető egyedül, ami nem biztos, hogy igaz 40-ik szinten. De ezt mindenképp le kellene tesztelni és egy olyan határt belőni, aminek az eléréséhez tényleg küzdeni kell.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.19
fórumozóGeorgeeFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
323. hozzászólás - 2009.09.14. 17:20:53
Vettem a fáradtságot, és az egész topic-ot átolvastam.
Jó dolog fog ebből kisülni, nagyon jók az ötletek. Én nem vagyok számolgatós,
agyalós emberke, csak várom az eventet
Mikorra várhatjuk?
"Minél feljebb húzod a nadrágod, annál gyorsabban tudsz futni!"
Pontszám: 4.45
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
324. hozzászólás - 2009.09.14. 17:34:19 (Válasz Ariel #322 hozzászólására.)
Az, hogy nem azonos meredekségű a fejlődés, nem feltétlenül igaz, írta Miklós, hogy lehet választani, hogy a következő epikus 1,2 vagy 3 szinttel legyen erősebb az előzőnél. Gondolom ez se fix még, de ez a lényeg.
Akkor pedig egy 70. szintű, aki max 60 epikust ölhet le, kezdve az 50. szintűtől, csinálhatja azt is, hogy:
1.: 50. szint
2.: 51. szint
...
60.:109. szint

vagy

1.: 50. szint
2.: 53. szint
...
60.: 224. szint (Bár mire ide eljut, egyértelmű, hogy nem 60. szintű lesz)

Ezáltal tudod befolyásolni, hogy milyen erős ellenfelek legyenek. Ha jól értelmeztem.
Az viszont nekem nem tiszta, hogy ha 2-3 naponta támadhatod az új epikust, és pl 12 szörnyenként pottyan a cucc, miért éri meg valakinek angyobb szörnyet ütni (és nem egyesével haladni, hogy 50.,51.,52. szintű...), ha úgyis fixen a 12. (24. 36. ...)szörny után kap kincset; jobban jár, ha egyesével halad, mert akkor több x12-t tud legyőzni egyedül. Vagy ha pl. kettessével halad a szörnyekkel (50. 52. 54. ...) miként befolyásolná ez a választható kincspalettát? Jó kompenzációnak tartom, hogy lehessen nagyobb léptékkel haladniuk a magasabb szintűeknek, de miért éri meg sietni, ha minden tucat levágott epikus fejért kap egy kincset, és fixen elsőnél a 30-35. szintűek közül választhat, a másodiknál a 35-40 közül..és így tovább?
Az egésznek a lényege: a legyőzött szörnyek szintje miként befolyásolja majd a választható tárgy szintjét?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.80
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
325. hozzászólás - 2009.09.14. 17:47:44 (Válasz Otoaak #321 hozzászólására.)
A regeneráció, újraütés ideje és szörny ÉP között kell megtalálni a balanszot; én nem mennék ilyen végletekbe, hogy ne regeneráljon egyáltalán, vagy ne kelljen várni 2 ütés között semmit.
Abból a szempontból viszont valóban előnyös lenne, hogy valóban kevesebb időt kellene gép előtt ülni (ami elsődleges veszélye ennek az újításnak), ha várakozás nélkül lehetne ütni újra, ezért ha nem is a legizgalmasabb, de midnenképpen népszerűbb megoldása lenne; és ha Miklósék tudják valahogy kompenzálni ezt (és miért ne tudnák), akkor szerintem ezt az utat választják. Tulajdonképpen csak ezzel lehet elkerülni azt, hogy sírás legyen, hogy óránként be kell lépni epikust ölni, ha meg dolgozok, lemaradok...hozzáteszem érthető a dolog.
Ugyan úgy kezdtem, hogy nem mennék ilyen végletekbe; de most, hogy ogndolkoztam mégis úgy érzem, hogy afelé kellene eltolni a mérleget, hogy minél sűrűbben lehessen ütni (előbb utóbb úgyis elfogy az ÉP, italt kell venni, esetleg portyamínuszos módosító, hogy ne 15ször támadja 2 perc alatt, de ez már nagyon merész okfejtés..); mellé egy minimális regenerációt, és akkor talán lesz egy kompromisszumos megoldás.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.80
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
326. hozzászólás - 2009.09.14. 17:55:58
Látom megint túlpörög rajtam a topik, mire hazaesem

Miklós, én nem dobnám el teljesen az eddigi ötleteket, azaz mossuk össze a 2 dolgot

-Az időt, mint tényezőt próbáljuk meg kiküszöbölni, azaz még nagyobb pufferelési lehetőséget adva a játékosoknak. Ez pofon egyszerű, nem az epikusolést limiteljük be, hanem a tárgyat. Azaz első tárgy x nap múlva kérhető ki, majd újabb időközönként.
-Ne kelljen variálni a szintekkel, vegyük le az optimalizálás terhét, és az ezzel járó sírást a vállatokról. Azaz induljon az első epikkel mindenki!
-A kincsfelvétel-nek 2 feltétele lenne, egyik az idő, másik a leölt epikek száma. A "kincs" gomb, pedig "visszaszámolna", hogy minimum x epik, és x nap kell még a köv kincshez. Ezzel megteremtenénk azt, hogy akik "rohannának" a kincstáblákkal, azok addig ölik az epikeket amíg akarják, és ha a gomb feltétele megvalósúl, akkor veszik fel a kincset, amikor csak szeretnék... (Nem kell minimum szint, nem kell variálni az átugrom a szinteket gombbal stbstbstb...)
-Az epik MAX szintje karakterszint függő lenne, azaz mivel hamarabb "vége" van az egyéni epiknek mint a szövi epikenk szintben a szövi epik továbbra is komoly tényező maradna...
-Az epikek időkorlátlanul üthetőek lennének, de hogy az epik spec se veszítse el az értelmét az csökkentené az epik regen sebességét. Hogy ne terheljük újabb timerekkel a rendszert, az epik nem eltelt idő, hanem ütésalkalom alapján regen. (Minden nekimenertelkor +x hp, melyet csökkent az epikus spec szaki %-osan.)

Végeredményben egyszerűsödött az eredeti felállás, mindenki akkor üti amikor akarja az epiket (Technikai 1 perc term kötelező, hogy ne nőjön meg a folyamatos/dupla kattoktól a szerver load...), addíg üti ameddig akarja, és azt a kincstáblát kéri ki, amelyik neki szimpi (Ezzel a 20-as epiktárgy listát is le lehet venni 10-re csökkentve a szerver terhelést...)

Egyetlen egy probléma maradt, az pedig a folyamatos leverethetőség. Bármikor szintet lép valaki, vagy valamilyen hatással gyógyul, azonnal nekiesik annyiszor az epiknek, hogy visszaveresse magát, és máris totál üresek a portya listák Erre sajnos nem tudok tökéletesnek tűnő ötletet Mert ha regent adunk, sebgyógyítást stb, akkor folyamatosan visszacsatoljuk a karakter ép-jét és ezzel még többszőr ütheti meg az epiket stbstbstb... Viszont az járható út, hogy amennyiben az epik miatt beájul valaki az -1 csp, és 10% hp-ra kerül, valamint ha 15% alá veri az embert az epik, akkor X perc kényszerpihenőt kap az epik ütésben. De ha bárkinek van jobb ötlete, hogy lehetne megoldani azt, hogy ne folyamatosan üssük az epiket (Autó sebgyógyítás pont ezt érné el ), de mégis csak maradjon célpont a portya listában, azt várom

Köv postban csinálok egy rövid összefoglalót, szerintem hol tartunk most
Pontszám: 6.43
fórumozóCharonFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
327. hozzászólás - 2009.09.14. 18:00:49
Szerintem az epikus specnek legyen valami hatása(elég drága kifejleszteni), vagy csak tényleg a győztes csaták kerüljenek be, szerintem ez a legjobb ötlet, s akkor tényleg nem kell felső szint, hogy hány epikust ölhetünk.
Az ugrálással tényleg az a baj(ha nem egyesével öli), hogy akkor milyen palettából választhat.

Szerintem csak sorba lehessen menni, ne legyen 3 naponta korlát hanem csak naponta, vagy annyi se, és csak a győztes csatákkal csökkenjen az ép-je(ilyenkor regenárálás sem kell, mert mindenki a saját korlátjáig juthatna el). Ha mindenki naponta, vagy gyorsabban mehetne, akkor lehetne egyessével minden epikuson végig menni, s az ugrálósok esetén a választható kincs paletta sem lenne gond.
Mondjuk az epikus spec varázslat elnyelése egyéni epikusnál erősebb legyen, vagy gyakrabban lehessen bemenni, mert ha a sebgyógyítás úgyis kisül, akkor sebez valamennyit az epik, de gyógyulok, ezáltal egyből mehetek, s akkár 1 perc alatt a gyengéket leverhetem, mert akár csak ép-t nyerek a csatán, s cak visszagomb támadásoznom kell.... Lehetne spec nélkül 6 percenként bemenni, s a spec minden 10 szintje csökkenthetne rajta 1 percet. Bár tényleg regenerálást is csökkenthetne.
Szerintem nem kell szövi epikhez kötni, annak a mértékét, hogy meddig juthatok el, mert akkor átmenne mindenki az ilyen szempontból a legjobb szövibe 1hónapra, mikor már sajátjában nem tudna haladni, s aztán vissza, s a fogadó szövi pedig, addig valami ellen szolgáltatást kérhetne, amivel még erősebb lenne....
A hozzászólást Charon módosította 2009.09.14. 18:08:33-kor
Pontszám: 3.67
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
328. hozzászólás - 2009.09.14. 18:05:45 (Válasz Birka #326 hozzászólására.)
A leveretés elleniekkel egyetértek; vagy egy majdnem végtelen ciklusba futna a sebgyógyítás-epikus csata folyamat, vagy leverik az ember.
Bár szerintem nem CSP kénbe, hogy legyen a bünti, mert a CSP nem mindenkinek egyforma erőforrást jelent. Legyen aranydukát
Csak vicceltem; de a CSP nem jó szerintem, egy vadásznak többet ér, mint egy póknak.
Inkább olyasmi, hogy ha nullára ütött, akkor nem ütheted x (8? 12? 24?) óráig, és nem mehetsz x (30? 60?) percen át vadászni pl....
Így annak is figyelnie kellene, aki "véletlenül" , és aki direkt üttette le magát. Vagy ez már túl radikális? (Meg bonyolult is kicsit programozni.)
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.80
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
329. hozzászólás - 2009.09.14. 18:09:03 (Válasz Offsboy #328 hozzászólására.)
Csak győztes csata esetén csökken az ÉP egész jó ötlet.
Bár kicsit gagyi a háttere:
"Ellenfeled egy 89. szintű akármi közeledik feléd, elmond egy dimenziókifordítás varázslatot, és mikor látod, hogy PONTOSAN 3451 ÉP-t sebezne vele rajtad, gyorsan elmenekülsz"
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.80
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
330. hozzászólás - 2009.09.14. 18:09:40
Jelenlegi elképzelés szerintem:

1. A nornál epikusokkal párhuzamosan üthető egyéni epikusok.
2. 1 percenként üthetőek az egyéni epikusok, és a blökik nem fejlődnek rajtuk
3. Az egyéni epikusok nem folyamatosan, hanem minden csata kezdetekor regenerálnak valamennyi ép-t, ennek mértékét az epikus specializáció szakértelem minden szintje 1,5%-al csökkenti.
4. Kincsedet minimum x megölt epikus és minimum y idő után, veheted át 10 aranydukátért, ha szeretnéd az aktuálisan leölt epikus kincstáblájából választva. A minimum értékek újra számolnak a köv kincs lehetőségig, amint átvettél egy kincset.
5. Ha az epikus ájultra ver, veszítesz 1 csp-t, de 10% hp-ra gyógyulsz cserébe.
6. Az epikusok mindenkinek 50. szintről indulnak, és maximális szintjüket a karakter szintje határozza meg.
8. Az egyéni epikus feltétele az Epikus emlékmű második szintje. (Felvetés: Építési költsége dinamikus, azaz függ a szövi által felépített épületek számától.)

-Amit még meg kéne oldani az a portyalista ürülés
A hozzászólást Birka módosította 2009.09.14. 18:11:51-kor
Pontszám: 6.88
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
331. hozzászólás - 2009.09.14. 18:10:48 (Válasz Offsboy #329 hozzászólására.)
Szerintem meg lehet találni a balanszot a sebgyógyítás mértéke és a lény között; letesztelik úgyis Miklósék aztán meglátjuk mire jutnak
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.80
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
332. hozzászólás - 2009.09.14. 18:11:37
Egy ötlet arra, hogy ne leveretésre használják a játékosok:
Az egyéni epikus megtámadásának feltétele, hogy a karakter életpontja elérje a maximum 40%-át.
Ennél kevesebbel egyébként sincs sok értelme támadni. Tehát negatív korlátot nem jelent. Esetleg nagyon gyenge epikusok esetén fordulhat elő, hogy alacsonyabb ép-vel is érdemes lenne harcolni ellene.

Ha viszont fel kell menni 40%-ik életpontban, akkor aki leveretésre használná, annak italt kell innia hozzá, amit kevesen fognak választani.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.13
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
333. hozzászólás - 2009.09.14. 18:15:21 (Válasz Ariel #332 hozzászólására.)
Szerintem felesleges ennyire a leveretés miatt aggódni, arra már most is rengeteg lehetőség van. (Szövetségi epikus, néhány gyors egymás utáni térkapu, esetleg ha magaszintű az ember, nekimegy egy 8 szinttel magasabb KH-snak).
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.47
fórumozóCharonFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
334. hozzászólás - 2009.09.14. 18:19:14
Ez a 40%, és akár milyen százalék rossz ötlet, a gyenge karikat még jobban széjjel vernék, s az egyéni epikustól is elmenne a kedve....
Ki örülne neki, amikor mindenki szívesen leütné, s iszik valamit, h 15%alól 40% fölé kerüljön, s beverik az ütés elött. Mert vannak akik még 15% fölött sem sokáig vannak, mivel sokan örülnek, ha megjelennek portyalistán.
Pontszám: 6.67
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
335. hozzászólás - 2009.09.14. 18:21:56 (Válasz Charon #334 hozzászólására.)
Ha ütni akarja az epikust mindenképpen 15% fölött kell lennie, akkor meg ígyis úgyis beüthetik. Gyenge kari meg 20%épn nemfog epikust ütni.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.78
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
336. hozzászólás - 2009.09.14. 18:23:03 (Válasz Charon #334 hozzászólására.)
Charon, ezek a karik szerinted hogy fogják ütni az epikust ? Mielött ütni akarnak mindenképp inni kell. Többször is, hisz nem 2-3 kör szétcsapni egy epikust.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.09.14. 18:23:48-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.19
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
337. hozzászólás - 2009.09.14. 18:29:41
A portyalista kiurulese problemara lenne egy vad otletem. Az utes elott az aktualis EP, es VP tarolodna. Hasonloan a bajnoki viadalokhoz, nem lenne valos EP/VP veszteseg. Hogy ne ingyen legyen termeszetesen a csata, lenne egy puffer. Eletkut es manakut, ami egy szovetsegi epulet. A karaktereknek aldozatos munkaval, azaz LE befektetessel kellene tolteniuk. (minden tagnak sajat kutresze van, amibol mas nem ihat) Csak akkor lehet egyeni epikust olni, ha a kutak toltsege megfelelo. Az egyes csatak utan a bemenetelkori letarolt EP es VP visszanyeresig iszik a kutakbol a karakter. A kutak toltottsege mehet minuszba is, de negativ toltottsegnel nem lehet egyeni epikus csatat kezdemenyezni.
Pontszám: 7.35
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
338. hozzászólás - 2009.09.14. 19:09:18 (Válasz Birka #330 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.09.14. 18:09:40
Jelenlegi elképzelés szerintem:

1. A nornál epikusokkal párhuzamosan üthető egyéni epikusok.
2. 1 percenként üthetőek az egyéni epikusok, és a blökik nem fejlődnek rajtuk
3. Az egyéni epikusok nem folyamatosan, hanem minden csata kezdetekor regenerálnak valamennyi ép-t, ennek mértékét az epikus specializáció szakértelem minden szintje 1,5%-al csökkenti.
4. Kincsedet minimum x megölt epikus és minimum y idő után, veheted át 10 aranydukátért, ha szeretnéd az aktuálisan leölt epikus kincstáblájából választva. A minimum értékek újra számolnak a köv kincs lehetőségig, amint átvettél egy kincset.
5. Ha az epikus ájultra ver, veszítesz 1 csp-t, de 10% hp-ra gyógyulsz cserébe.
6. Az epikusok mindenkinek 50. szintről indulnak, és maximális szintjüket a karakter szintje határozza meg.
8. Az egyéni epikus feltétele az Epikus emlékmű második szintje. (Felvetés: Építési költsége dinamikus, azaz függ a szövi által felépített épületek számától.)

-Amit még meg kéne oldani az a portyalista ürülés


ebben a formában nekem tetszik a dolog, portyalista ürülésre meg draglov javaslata tényleg kicsit vad baraty is tépné a haját mire leprogramozná

Amúgy nem értem mi ez a sírás a portyalista ürülésére???????
Aki eddig le akarta üttetni magát az eddig is letudta az epikussal vagy a térkapuval, kristályhordával is esetleg az nem mindenki számára elérhető, de aki egyéni epikusozni akar ez a 2 leütési mód elérhető mert ugye alapfeltétel az epikus megléte a szöviben.
Szóval kapnak azok akik élnek ezzel (nem mindenki) még egy alternatívát de megmarad a másik 2 is számukra ha itt büntetni akarnátok a leüttetést, ami szerintem felesleges.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 2.46
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
339. hozzászólás - 2009.09.14. 19:20:54 (Válasz Birka #330 hozzászólására.)
Na, ez tömör, jól összeszedett, és hanyagolja a felesleges magyarításba fordult idegen szavakat! Bár ahogy látom, saját elgondolásaid alapján (is) készült.

Két megjegyzés:
1.) A 15%-ra visszagyógyulást meghagynám! Nagyon nem fér a fejembe, ha portyalista-bővülést akartok, miért ne maradhatna annyi. Talán mert mi magunk sem szeretnénk kb. fél perc olyan időt, amikor tehetetlenek vagyunk a bejövő támadások ellen? (Értsd: epikushoz más cuccokat használunk, jószágok elájulhatnak, no meg az üthetőség kevés ÉP-vel maga, stb.) Ez sajnos(?) vica-verza dolog!

2.) A CSP-t se vegyük ki. Ha a pókokat vissza akarjátok fogni, az egy jó elgondolás, de több sebből vérzik. Ott kezdődik a dolog, hogy ők sokkal könnyebben boldogulnak az elején, viszont idővel meg kegyetlenül belassulnak az epikusokkal. Ha mégis úgy érzitek, disznóság, hogy nem vállalnak áldozatot, mivel a CSP nekik semmit nem jelent, akkor - megint csak hasamra ütvén - mondjuk a legalább:
x^a szintediken*szint
LE differenciával rendelkezők fizessenek PP-vel. 'x' természetesen egy jól bekalibrált szám kell, hogy legyen.
Pontszám: 9.04
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
340. hozzászólás - 2009.09.14. 19:21:33 (Válasz Miklós #312 hozzászólására.)
Ez alkalommal mély meghajlás és kalapemelés, ez most nagyszerű Miklós. Alig várom, hogy bekerüljön.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.88
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!