Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Egyeni epikus
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
861. hozzászólás - 2009.09.26. 18:43:23
Miért baj a sebgyógyítás mint követelmény? Van előnyös oldala is,ahogy ezt már többen elmondták előttem. Nem értem,miért várják el az emberek,hogy mindent ingyen kapjanak... De gondolom,ha már egy birtokukban lévő szaki lett volna a feltétel,akkor nem menne a sírás. Azon gondolkodom, hogy azok miért nem kezdtek még el sírni,akiknek nincs kreatív affinitása,és nem értik miért nem rabolhatnak másfélszerest...
A hozzászólást masterv módosította 2009.09.26. 18:44:15-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5.87
fórumozóKrobFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
862. hozzászólás - 2009.09.26. 18:55:20
Köszönöm a választ. Pár hónapja elfelejtettem a sebgyógyítást, ezért lepett meg jobban a kelleténél, meg ennyi erővel a lopás vagy a kivégzés is lehetett volna...
Pontszám: 5.60
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
863. hozzászólás - 2009.09.26. 20:26:35
Azt javasolnam, hogy a 72 orat vegyetek le 70 vagy 68 orara, mert igy ha nem percre pontosan csinalom az entitast, akkor mindig egyre kesobbre fog csuszni az oles idopontja. 68 ora mar 4 ora mozgast jelent, az mar boven eleg
Pontszám: 6.55
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
864. hozzászólás - 2009.09.26. 20:37:10 (Válasz Endyr #863 hozzászólására.)
Optimális esetben 45 nap az első kincs. Ha mind a 15-nél csúszol egy kicsit, ami törvényszerű, akkor 46 vagy 47 nap lesz. Nem olymind1?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.06
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
865. hozzászólás - 2009.09.27. 16:33:43
Ó ez a 3 nap, el is ment a kedvem ettől is!

Nem lehetne azt, hogy a kincseskamra hasson erre is?
Pontszám: 3.39
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
866. hozzászólás - 2009.09.27. 18:57:23
15 leolt utan milyen kincstablabol lehet majd valasztani?
Pontszám: 6.27
közellenségSzikra87Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
867. hozzászólás - 2009.09.27. 22:32:59
nekem csak annyi lenne e felöl a kérdésem hogy ha esetleg sikerül is valakinek epikus lényt kinyirni akkor álltalában mennyi tapasztalati pontot ad egy lny????
Csak azért kérdem mert nem rég kezdtem a játékot és még 1-2 dologgal nem vagyok tisztában.
Pontszám: 5
közellenségSzikra87Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
868. hozzászólás - 2009.09.27. 22:35:42 (Válasz Kocos #1 hozzászólására.)
nekem csak annyi lenne e felöl a kérdésem hogy ha esetleg sikerül is valakinek epikus lényt kinyirni akkor álltalában mennyi tapasztalati pontot ad egy lny????
Csak azért kérdem mert nem rég kezdtem a játékot és még 1-2 dologgal nem vagyok tisztában.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
869. hozzászólás - 2009.09.27. 22:45:38 (Válasz Draglov #866 hozzászólására.)
Az utolsó leölt lény és az az előtti kincstábla.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.66
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
870. hozzászólás - 2009.09.27. 22:47:49 (Válasz Szikra87 #868 hozzászólására.)
Ha nemrég kezdted, akkor még hónapokig nem fogsz találkozni epikus lénnyel. Alapesetben egyébként nem jár érte TP.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.66
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
871. hozzászólás - 2009.09.27. 22:52:20
Kis segítség szakértelem- és tulajdonságfejlesztés csökkentő kincsre várakozóknak. A lehető legkisebb erőfeszítéssel, szép sorban haladva is meg lehet szerezni mindkettőt, csak a végén kell ugrani egy aprót:



Az utolsó lény legoptimálisabb esetben 90 nap múlva ölhető le, és az egy 80. szintű entitás lesz. Azaz ha most 40. szintű a karakteretek, akkor 90 nap múlva legalább 58. szintű lesz, amely néhány gyógyitallal biztosan le tudja győzni a 89-es epikust.

Sok sikert mindenkinek!
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.09.27. 22:54:31-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.83
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
872. hozzászólás - 2009.09.28. 03:38:50
ok. egy kérdés: csak olyan tárgyat kaphatunk amit már pottyantott epikus? mert az pl pokoli nagy szívás lenne. az első kategóriában nálunk nem pottyant Bufa gyűrűje, ez azt jelenti hogy a szövitársaim minimum 3 hónapig kell várjanak az első hasznos tárgyra, a Zafír Csillagra. és annak a 2 embernek akinek már megvan, annak 4 és fél hónapot kell várnia. a 40-es epik tárgyak között nekünk volt 4 rohadt szárnyas nyakláncunk és most a 45-ös tárgyaknál már fosunk hogy lehet nem pottyan a Rubin Triász. lehet hogy másfél húnap múlva megindul az entitásturizmus?
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.31
utáltResslerFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
873. hozzászólás - 2009.09.28. 07:56:49
Hali
Szerintem nagyon gáz, hogy 3 napot kell várni mire újra neki lehet esni a következőnek, mert ezek szerint 45 napot, vagyis másfél hónapot kell várni, hogy valami hasznod legyen a dologból. Igazán visszavehetnének a két entitás közötti időből (mondjuk 1 napra), vagy legalább megcsinálhatnák, hogy minden 5. vagy 10. után lehessen kincset venni. Szerintem.
Pontszám: 2.67
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
874. hozzászólás - 2009.09.28. 08:07:31
Engem inkább az zavar, hogy belátható időn belül nem lesz kihívás az entitás elleni harc, csak pár klikkelgetés 3 naponta. A megszerezhető tárgyak 45 nap múlva már túl sokat úgy sem fognak érni, így én kihívást szerettem volna kapni. (Ezt Otoaakkal többször is leírtuk.)

66. szinten kezdtem meg az entitások püfölését ezért én is 50. szintűvel kezdtem. (Az eredmény 3 klikkelés és 241 kapott seb.) A szövetségi epikus tegnap este 112. szintű volt, ott a csata olyan 5000-2500 körül mozgott. (Már ez sem nevezhető kihívásnak, de még élvezetes a csata.) Ezt az epikust entitásként optimálisan 186 nap, azaz fél év! múlva érem el, ami addigra szinten csak 4-5 kattintás lesz. Így teljesen felesleges fejlesztés lett ebből a nagyszerű ötletből.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.87
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
875. hozzászólás - 2009.09.28. 08:23:51 (Válasz Ricardo #874 hozzászólására.)
Hármasával lehet ugrani az epikusokon, tehát nem kell 62 epikuslt leölnöd, elég a harmadát.
Pontszám: 8.63
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
876. hozzászólás - 2009.09.28. 08:33:26 (Válasz Timcsike #875 hozzászólására.)
Ilyen van?! Kicsit, mintha elveszne az érdemi információ a fórumban .. (mindenesetre ha tényleg így van, akkor ennek nagyon örülök.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.81
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
877. hozzászólás - 2009.09.28. 08:47:42
Bejon egy ALTALUNK kert fejlesztes, meg relative gyorsan is osszehozzak, erre kizarolag fikazo kommentek jonnek.
Hihetetlenek vagytok...
Pontszám: 7.24
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
878. hozzászólás - 2009.09.28. 09:06:27 (Válasz Endyr #877 hozzászólására.)
Endyr, mert SEMMILYEN tájékoztatás nincs sehol.

Solaris, választhatsz, azt szerzel, amit akarsz.

Akinek van már Zafír csillaga, és Triászra vágyik, annak ezt kell csinálnia, hogy 45 nap múlva legyen neki egy:
http://kepfeltoltes.hu/090927/triasz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.44
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
879. hozzászólás - 2009.09.28. 09:17:20 (Válasz Timcsike #875 hozzászólására.)
Idézet: Timcsike - 2009.09.28. 08:23:51
Hármasával lehet ugrani az epikusokon, tehát nem kell 62 epikuslt leölnöd, elég a harmadát.



Hogy van ez? És leginkább honnan van ez?
Pontszám: 8.52
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
880. hozzászólás - 2009.09.28. 09:24:07
Endyr, sajnos Miklós nem csinált összefoglalót, így a lényegi információkhoz rengeteget kellene visszaolvasnia annak, aki a "működését" szeretné megérteni az egyéni epikusnak

Éppen ezért leírom, hogy én mire emlékszem az egészből:

Az Entitás hivatott "enyhíteni" az elballanceolt epikus tárgyak rnd adta igazságérzet csorbulását. Azaz BÁRKI számáre elérhetővé teszi némi befektetés árán a %-os tárgyakat.

A ballance lehetőségnek ÁRA VAN, melyért cserébe némi effektet is kaptunk. Ez lehetett volna akármi, de Miklós a sebgyógyítás mellett döntött, mely már meglévő szakértelem, így gyorsabb programozást eredményezett, valamint a gyógyító effekt miatt csökkentett leveretési lehetőséget, ezzel támogatva a portyát. (Puszta jóindulat részéről, hogy a tárgyak, és tudatturbó is beleszámít!)

És akkor a puszta működés:
-Laza 1misi LÉ-ért fel kell hozzá építeni az epikus emlékmű 2. szintjét
-A csatához 20-as sebgyógy kell, ez lehet turbózott/tárggyal növelt is akár
-30. szinttől lehet próbálkozni az entitásokkal
-Amennyiben beesel 15% ÉP alá, úgy -1 csp, és kisül egy sebzéskopmenzációnak megfelelő effekt rád
-Minden csata után regenerál 1-1,5% ép-t az entitás, mely regen mértékét csökkenti az epikus spec szaki
-Amennyiben kipurcan az entitás, úgy kapsz némi TP-t és LÉ-t, melynek mértéke nagyban függ a karakter és az entitás szintjének arányától
-3 naponta generálódik Entitás (Valszeg a 3 nap generálódástól generálódásig számít, és nem haláltól generálódásig. Persze nem teszteltem elsőre )
-A következő entitás "kikérésekkor" kérhetsz szintugrást rá, mely maximum 3 szint lehet. (A max kikérhető entitás szintje kariszint+40.)
-15 megölt entitásonként 10 dukátért választhatsz 1 epikus tárgyat az entitás szintjének, és az azt megelőző kincstáblából. (A büntető jellegű tárgyak valszeg nem lesznek benne.)

Ha valamit kihagytam, szóljatok!
Pontszám: 6.80
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője