Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Egyeni epikus
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
381. hozzászólás - 2009.09.16. 07:43:25 (Válasz Aurri #380 hozzászólására.)
Az epiken nem megy a lélekszívás....
Pontszám: 6
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
382. hozzászólás - 2009.09.16. 08:31:45 (Válasz Otoaak #378 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.09.16. 00:04:04
Az epikus spec már most is csökkenti az epikus sebzését, az miért nem elég előny ? Szerintem fölösleges még több mindent beleerőltetni csak azért, hogy akinek már megvan annak nőjön az előnye.


Nem azért, hogy akinek megvan, annak nőljön az előnye, hanem azért, hogy akinek nincs meg annak is megérje kifejleszteni. Hiszen nyilvánvaló, hogy akinek nincs meg (mondok valamit: egy 40. sztinű karakter), és az erősebb szövitársai darálják az epikust, annak az epik spec a szövetségi epikusnál tapasztalható előnyeit soha fogja éélvezni, mert soha nem lesz olyan erős, mint amennyire halad a szövi előre az epikusokkal. Így ha nem ad szemmel látható előnyt (mint a szövi epik esetében a 10percenkénti támadás), akkor nem fogja senki kifejleszteni. Persze ha óránkénti támadás lenne, akkor logikus, hogy érdmes a -1perc/szint -ben gondolkodni, de szerintem nem óránkénti támadás lesz semmiképp. Az túl sok gép előtti időt jelentene, és ezt Miklósék nem hiszem, hogy be fogják vállalni. Ezért fektettem a támadás/sebzés kmpenzációra a hangsúlyt.


Idézet: Aurri - 2009.09.15. 23:51:30
Jó ötlet hogy nem szöviszinthez kötitek az epikust hanem saját szinthez. Szerintem lehetne a saját szint az üthető epikusok határa 1:1-ben, ez kb elméleti határ, és ennél több úgyis nehezen teljesíthető(azaz egy 50. szintű az 50. epikusnak is nekieshet ha akar). A min. szint amivel be lehet szállni lehetne 30. Kb ezen a szinten már bejöhetnek az első epikus küldetések és akik nagy szövikben ragadtak, azoknak problémás lesz továbbra is
(sőt megoldhatatlan szöviváltás nélkül) ezen küldik megoldása.


Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy az üthető epikus felső határa nem logikus, hogy a saját szint legyen; egysrészt nem is értem miért kellene felső határ (ha úgy érzed erős, akkro fejlődsz kicsit és visszamész később hozzá), másrészt ha csak a térkapura gondolsz, ott is +10 szintű lényekkel harcolsz, márpedig az csemege. Igaz nem sok10000 ÉP, regen...de a csatát megnyered. Abban, hogy az alsó határ lehetne 30. szintű epikus, én keveslem. Egy 30. szintű epikus ellen egy 25. szintű karakter (térkapuból kiindulva) midnen gond nélkül le tud győzni, ha nem túl gyenge (ha túl gyenge akkor egyébként is mit akar az epikustól). Miklós erre nyilatkozta, hogy az első egyéni epikus mindenkinek 50. szintű lenne, bár szerintem mehetne kicsit lejjebb is ez a szint, de 40 alá semmiképpen. Így talán max. 35. szint körül el lehetne kezdeni az öldöklést, így a végzeturak nagyobb része vehetné ki a részét, mintha csak a 40. szint felett lenne aktív a dolog. Mellesleg az alpprobléma, miszerint az alacsonyabb szintű karakterek nem tudják kivenni a részüket a szövetségi epikusmészárlásban nem feltétlenül a 45-50. szintűeket érintik. Ezért gondolnám egy kicsit lejjebb tolni a határt úgy 35. szintre, vagy nem minimalizálni a szintet, hanem mindnkinek aktív lenn (a 3. szintűnek is), csak egyszerűen olyan erősségű epikust betenni, amihez kell egy 35-40 szint, hogy le tudja győzni az ember.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.26
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
383. hozzászólás - 2009.09.16. 09:17:23
Leragadtatok egy, az előző verzióban fontos kérdés tárgyalásában, ez az epikus min és max szintjében.

Mivel az időtényezőt közben lesöpörte Miklós az asztalról (Ami szerintem is nagyon üdvözítő!), így akármennyi epiket le lehet darálni egymás után időfüggetlenül... (Egy 1 perces technikai szünet kötelező 2 epik ütés közt különben a szerver terhelés szempontjából problémák adódnak majd.)

Ennek egyenes következménye az, hogy fölösleges felvállalni, a minimum szint korlát meghatározását, aminek mértékére valaki tuti morogni fog! Minek betenni minimumot, ha sorba ölhetőek az epikek idő korlátlanul? Induljon el 50. szintű epikről mindenkinek, és az erős karik úgy is 1 óra alatt leklikkelik magukat 20. szintű epikre kb.

Természetesen ennek feltétele az, hogy legyen időlimit és minimális epik szám is a tárgyak közt. Ha elérted a limitet, akkor felveheted a cuccot az uccsó megölt epik táblájából, ha ez neked bagatel, akkor tolod tolod tovább az epikeket...

Ezzel a megoldással nincs sírás, hogy én 30. szintű vagyok, szeretném ütni, én 70. szintről meg miért X-től ölhetem, mért nem Y-tól stb. Nem kell betenni 1-2-3 ugrálós gombot, nem kell 20 tárgyat megjeleníteni a listában (ezzel nagyobb adatmennyiségeket listázni, terhelve a szervert stb..), nincs rinya arról, hogy melyik az első lista amiből választhatsz stb...

Iszonyatos szabad kezet kapnak a játékosok, és cserébe minimalizálódik a kérdéssel kapcsolatban a potenciális sírás!
Pontszám: 5.67
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
384. hozzászólás - 2009.09.16. 09:34:51 (Válasz Kocos #379 hozzászólására.)
Annyira percízen van belőve, hogy szerintem még csak utánna se számoltál egyes szinteken ez mit jelent.

40-es szintű kari 50-es epikussal kezd, ez kvázi azt jelenti, hogy térkapus ellenfelet üt. Arrol mindenkinek van tapasztalata, hogy a térkapus ellenfél mekkora kihívás a karakter számára. Az első epikusnak 10k életereje van 40-es szinten nem jellemző az epikus spec. szerintem a regen csökkentése és a sebzés miatt ezen a szinten értelme sincs megcsinálni vagyis kb. 416 ép-t regen csatánként. Nekem 40-es szint környékén top TÖ-vel 1000-1400 volt a sebzésem (kb. 650-700 TÖ-vel, a jelenlegi átlag kb. 550) vagyis kvázi leharmadolod lefelezed a karakterek sebzését. Amitől a pontosan térkapus erősségű epiket semmivel nem lesz nehezebb legyőzni csak tovább tart, vagyis csak a játékidő nő amit el akarunk kerülni.

Ugyan ez a kari 60-as szinten (Kb. 120 nappal később) a 40. epikust ütheti (a 3 napos korlát miatt) ezen a szinten már nem gond a max.-os epikus spec. így a 63k-s epikus 437-et regen és ezzel a sebzése is jelentősen csökkentve van, ha nehezebb is legyőzni mint egy térkapus ellenfelet jelentős különbség szerintem még mindig nincsen, nem okoz komoly megterhelést a karakter számára, lényegi különbség csak a támadások számában van több támadás kell a legyőzéséhez mint 40-es szinten a regeneráció itt is csak az egyéni epikussal eltöltött időt növeli és 120 nap alatt még mindíg nem jutottunk el oda, hogy bármilyen kihívást jelentene legyőzni.

Arról nem is beszélve, hogy a bevezetés után a 3 napos korlát miatt a 40-es az 50-es és a 60-as szintű karakterek is ugyan annyi epikust fognak 120 nap után ölni se verseny se taktika se kihívás se semmi csak a szinte ingyen epikus cucc.

Én azt mondom nem kell regen, ne legyen 3 napos korlát, két támadás között csak rövid időt kelljen várni és csak azok a csaták számítsanak amikor megvered az epikust. Ezzel a verzióval még az átlagos vagy lassan fejlődő karik is biztosan tudnak 3 naponta epikust ölni, akinek meg több ideje van többet költ, az elmehet egészen a karakter tejlesítőképességeinek a határáig. Lényegesen több epikust senki nem fog tudni ölni azokhoz képest mint akikkel kb. egyforma erősségen van (a pókok egymással versenyeznek a nem pókok között meg nem hiszem, hogy van olyan aki annyira kiugróan erős, hogy akár csak 10-el is több epikust ölne mint a környezete). Ezzel a módszerrel csak 2 gond van kell e és ha igen mennyivel, emelni az epikusok életerejét (Miklós is ezt kérdezte), és hogy adott szinten ki hányadik epikustól kezdje el ölni az epikusokat 80-as kari az első 50-es szintű epikussal kezdjen, vagy erősebbel.
Ha nincs állatfejlődés és nincs üthetőségi korlát szerintem nem gond ha mindenki ugyan azzal az epikussal kezd mert a karakter nem fejlődik a csatáktól és adott szinten mindenkinek ugyan annyi epikus tárgy megszerzésére lesz lehetősége (feltéve, hogy nem sokkal gyengébb vagy erősebb a környezeténél).

Szerintem így alakul ki verseny ki mennyit öl, így lesz taktika ki hányadik tier cuccot farmol ki magának, és így lesz kihívás hiszen egy 60. szintű karinak a 80. epikus már biztosan nagyon izzasztóan nehéz lesz, regen nélkül is. És nem az lesz a cél, hogy gyógyitalokkal ütési gyakoriság növelésével vagy más módszerrel átüssük az epikus regenjét hanem az, hogy LEGYŐZZÜK megverjük az epikust.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 6.38
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
385. hozzászólás - 2009.09.16. 09:35:50 (Válasz Birka #383 hozzászólására.)
Csak az üthetőség korlátozása lett lesöpörve (az is csak javaslat), a 3 napos korlát maradt.

Idézet Miklós hozzászólásából:

"Baraty javaslata az volt, hogy az egyéni epikusnak több ÉP-je legyen, mint a normálnak, viszont ne regeneráljon. Ehhez én azt tettem hozzá, hogy korlátozás nélkül akár többször egymás után is meg lehessen ütni, hiszen ha nem regenerál, ennek nincs jelentősége, és a 3 nap úgyis határt szab."
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.09.16. 09:38:17-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.27
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
386. hozzászólás - 2009.09.16. 09:41:21 (Válasz Offsboy #382 hozzászólására.)
A max szint eltörlése semmiképpen nem jó! Pókok, ügyeskedők stb igencsak "megszaladhatnak" ezzel magasabb szintű tárgyakat szerezhetnek fixen, mint ami indokolt lenne. Tudom hogy normál epiknél is megoldható ez, de így legalább a normál epik értelme tovább erősödik az ellen hangok ellenére!

Én valszeg úgy lőném be az egyéni epik maximális szintjét, hogy a kiszedett relikviák ne lehessenek nagyobbak mint a karakter szintje. Persze ez se olyan egyszerű, mert 10 epik szintenként ugrik 5-el a tárgyak szintje. 30. szintű ember max 59. szintű epiket, 35. szinű max 69-es stb ülhetne szerintem.
Ezt lefordítva értelmes számadatra:
A maximálisan megölhető egyéni epik szintje: karakter szint*2-1, azaz karakterszint*2-51. epikust lehetne max megölni a sorban.

Ezt a saját példámon nézve:
55. szinten 59 epikusig mehetek el, most a 26-os ölöm, és óránként 2,5-3k sebzéssel át tudom még ütni.

Azaz az extrém eseteknek ad egy féket, de a "normál" játékosok addíg üthetik, amíg bírják.

Ja még valami, lehet úgy tűnik, hogy nekem "sietős" az egyéni epik, de a valóságban minden top klánnak az. Tőlünk eddíg 2 ember törölt, és már 2 epik szövi is épül... Éppen ezért próbálok érvelni egy olyan megoldás mellett ami gyorsan, de hasznosan leprogramozható. Mi már most is buktunk a dolgon. A %-os tárgyak mennyiségi hiányán nem kevés szöviben óriási viták vannak, szövetségek szakadnak szét, emberek törölnek a megromlott hangulat miatt stb... Ez a sürgetés, nem az, hogy xy sokat pofázik a fórumon És mielőtt azt hinnéd, magamnak harcolok a dologért, megsúgom neked, hogy a normál epiket verem a szöviben, úgyhogy elvagyok, de nem szeretném, ha tovább romlana az előbb felvázolt helyzet, így próbálok ötletelni, segíteni, és olyan ötleteket bedobni, melyek leprogramozása nem további flameket generál, hanem játékosi megelégedést lehetőleg minimális programozással...
Pontszám: 5.44
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
387. hozzászólás - 2009.09.16. 09:53:55 (Válasz Otoaak #385 hozzászólására.)
Ebben az esetben ott vagyok, ahol a part szakad
Ha valaki elmegy nyaralni 2 hétre 3-4 egyéni epiket veszít, mert csak 6 napos puffere van az epikeknek.
Remélem Miklós belátja, hogy egy tárgytól tárgyig menő dupla limit és kapcsolattal sokkal rugalmasabb, és teljesen játékidő független. Viszont rengeteg sírási problémát megold, és a teljesítményt helyezi előtérbe...
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
388. hozzászólás - 2009.09.16. 09:55:07 (Válasz Birka #386 hozzászólására.)
"a kiszedett relikviák ne lehessenek nagyobbak mint a karakter szintje."

Jó határ, talán még egy kicsit sok is (karakter szintje -10 is elképzelhető).
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.47
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
389. hozzászólás - 2009.09.16. 09:58:19 (Válasz Birka #386 hozzászólására.)
Teljesen mindegy milyen rendszert csinálunk a póknak meglesz az előnye. Ha a határ mindenki számára elérhető akkor nem lesz benne kihívás nem lesz szórakoztató, ha keményen meg kell dolgozni érte akkor az erősebb több energiát befektető karik mindig előnyben lesznek. Ha a %-os tárgyak mindenki számára elérhetőek 15-és 30 epikus öléssel akkor igazán jelentős aránytalanság még akkor sem lesz a pók és nem pók között ha a pók kari 1-2 tárgyal többet üt ki mint a szintje. És azért azt ne felejtsük el, hogy a pók szintjén ugyan erős de a megszerezhető felszerelés és az epikus szintjének növekedése azért erős korlátot szab, nem hiszem, hogy 1 tárgynál többet ki tudna szedni a környezeténél. 40-es pók nem fog 30 al több epikust ölni szerintem (ha az átlag 15-20-at meg tud ölni kemény munkával az neki már a 45-50. epikus) a környezeténél, még akkor sem ha a TÖ-je megvan hozzá mert a fegyvere sokkal kevesebbet sebez és nagyon magas szintre kell ütnie.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.27
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
390. hozzászólás - 2009.09.16. 09:58:29
A három napos korlát magas szinten nagyon gáz, ha marad, akkor magas szinten hónapokig unalmas lesz még az epik. Egy most 70. szintű karakter idén biztosan nem fog eljutni odáig, hogy kihívást jelentsen.

105 nap van hátra az évből, ezalatt 35 epik ölhető le, és közben a karakter hat napos szintlépéssel számolva 17 szintet lép. Ha szint -10-es epiktől indulunk, akkor a kezdeti 60-as epik felmegy 95-re, míg a karakter szintje 87-re. Azaz még szilveszterkor is nagyobb "nehézséget" fog jelenteni egy térkapus lény (már amennyiben értelmezhető náluk ez a fogalom), mint egy egyéni epikus legyőzése.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.09.16. 10:01:28-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.14
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
391. hozzászólás - 2009.09.16. 10:00:43
Azért a jelenlegi tervek szerint nem lesz egy hip hop megoldás az sem, ha le lesz programozva az epik.

Az, h 45, meg 90 nap múlva lesz tárgy nem biztos, h elveszi a játékosok kedvét az epikus vadász szövikbe való kiszaladgálástól.

v2: a legtöbb epikus 66. viszont a top 7 leölt epikussal bíró szöviben 2 is epikus vadász szövetség 48 és 45 állattal. És van ahol már a 3. szövi is javában vadászik...

Az a szövi ami 3 helyen üt epikust milyen előnyre tehet szert a tárgyakból? nem jelent-e kényszert ez azoknak, akik máshol játszanak?
Mert az, h majd 2-3 hónap múlva lehet egyéni epikusból hasznos tárgyam nem biztos, h lekompenzálja azt, h máshol naponta 3 epikus hal meg.-3 szövijébe a csapatnak

De mindegy csak már lenne egyéni epik. Még a mostani tervek is jobbak mint a semmi.
A hozzászólást BaalCain módosította 2009.09.16. 10:01:37-kor
Pontszám: 6.89
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
392. hozzászólás - 2009.09.16. 10:00:54 (Válasz Mortimer #390 hozzászólására.)
Részben érthető az érvelésed, de a 70. szintűnek ott van addig a szövetségi epikus...nem a top20 kedvéért jött az ötlet.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.93
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
393. hozzászólás - 2009.09.16. 10:04:53 (Válasz Offsboy #392 hozzászólására.)
Nálunk pl. a 60. szintűek hozzá se tudnak már szagolni az epikhez, és neki ugyanúgy nem lesz kihívás. Azaz számukra se az egyéni, se a szövetségi epikus nem jelent izgalmat.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.71
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
394. hozzászólás - 2009.09.16. 10:05:14 (Válasz Offsboy #392 hozzászólására.)
ez nem csak a TOP 20 problémája lesz, hanem mindenkié, aki simán tudja verni a térkapus lényt. Abból meg elég sok van.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.96
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
395. hozzászólás - 2009.09.16. 10:18:52
Örülök, neki, hogy a lepontozásban mindenki bajnok. Érvelni meg gondolkodni kéne nem csak ész nélkül nyomni a gombot de jó, hogy végre más is érti, hogy a 3 napos korlát szar, az elejétől kezdve erről (is) pofáztam.

A regen nem regen kérdés szerintem még mindíg ugyan ott tart, ha regenerál az epikus több támadás kell a legyőzéséhez ami növeli a játékidőt. Aki ezt nem érti és emiatt lepontoz az igazán vehetné a fáradtságot és magyarázza már el nekem, hogy miért jobb, ha regen az epikus és kvázi mindenki megölhet bármilyen epikust aminek a regenjét át tudja ütni. Mintha ténylegesen meg kell verni az epikust és nem regenerál.

Az biztos, hogy az első módszerrel sokkal több epikust lehet ölni, de azért csak kell valami komolyabb korlát is, különben a 80. epikus (max.-os epikus speccel) kb. 1200 regenjét egy 45-50-es szintű erősebb kari is át tudja ütni és meg tudja ölni. Ez nem szövetségi epikus aki ellen nincs esélye a karakternek elég ha valamennyit belesebzek igenis verje meg a kari a neki rendelt ellenfelt ha meg akarja ölni. Ennél még a térkapu is komolyabb kihívás (lenne) pedig ott nem epikus cuccot osztanak de ha kell valamelyik térkapus kincs akkor meg kell verni, vesztes csatáért semmi nem jár.
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.09.16. 10:26:59-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.18
kedvelt tagmajnxNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
396. hozzászólás - 2009.09.16. 10:26:43
A portyaablak kiürülés problémájához:

Amikor epikust ütünk, 50-es speccel 10 percet kell várni. Egy izmosabb gyógyital után általában belefér két csata is, vagyis 10 percet üthető vagyok. Vállalom ezt a kockázatot, ha nem vernek szét, akkor spóroltam egy italt.

Ha az egyéni epikusnál is bent maradna minimum 5-10 perc két ütés közt, akkor gyanítom többen úgy lennénk vele, hogy lötty, aztán addig ütögetni, amíg valaki +5 szintről rám nem lép. (Főleg, ha az epikus kivégezve elvinne tőlem egy csp-ot.) Így inkább növekedne az aktívan 15% fölött tartózkodók aránya.

Szerintem.
Pontszám: 6.26
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
397. hozzászólás - 2009.09.16. 10:32:01 (Válasz Otoaak #395 hozzászólására.)
Otoaak, én lepontoztalak, mert:

-Ha a vesztes csata nem szémít, akkor ugyan megoldod a portya lista kérdést látszólag, viszont cserébe elbagatelizálod az epikus utést. Mi a jó abban, ha "csak" nyerhetek???
-Emennyiben nem regen az epik, úgy ismét semmi kihívás nincs benne, odamegyek és adíg csattogok róla, amíg le nem esik olyan csatákból, ahol nekem kedvez az rnd... A játék alapja, hogy 20% esélyem van bárkit megverni...
-Te alapnak veszed, hogy 40. szinten mindenki maxos epikus speccel rohangál... Ennek kőkeményen ellent mond az, hogy csak azon embereknek érdemes kitolni, akik sokat sebződnek az epiktől varázslat hatására, vagy érdemben részt tudnak venni az epik ölésben szövin belül. Magyarúl meglepöen kevés karakter fejlesztette ki eddíg az epikus specet (v3-on konkrétan senki...).

Ha regen az epik, akkor van kihívás, ha ezt csökkenti az epik spec, akkor ezen szaki a kisebbeknek is értelmet nyer. (Azaz lassul a játék, mert többen fejlesztik ki, azaz több lé tárolódik nem effektíve pvp szkillekben, növeli a további szkillek kifejlesztési költségét...)
Pontszám: 6
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
398. hozzászólás - 2009.09.16. 10:36:20 (Válasz Birka #397 hozzászólására.)
Te azt szeretnéd, hogy regeneráljon a dög, miközben pl V3-on mindenki óránként csak egyszer üthet. Így sosem lesz lenyomva.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.96
kedvelt tagmajnxNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
399. hozzászólás - 2009.09.16. 10:39:10
Nem olvastam mindent az elejétől.

De mi akadálya van annak, hogy mondjuk az epikspec ugyanúgy csökkentse az eredetileg egy óra várakozást, ahogy most is, és mondjuk egyéni epikus esetén ezt (mint a térkapu újrahasználatánál) ezt ki lehessen váltani egy csp (pp, térkapupont, akármi) árán.

Így az epikspec előny marad akinek van, akinek nincs az meg áldozzon rá valami pontokat, ha keveset akar kockulni!
Pontszám: 6.26
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
400. hozzászólás - 2009.09.16. 10:46:35 (Válasz Mortimer #390 hozzászólására.)
Nem csak idén jövőre se. És ha az epikus ilyen ütemben erősödik akkor a tárgy amit szerzel is kb. ez a kategória marad, akinek megvannak a %-os cuccok annak csak dukátfarmra lesz jó az egész abban ez epikus szövi meg megintcsak jobb.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.27
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője