Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Egyeni epikus
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
961. hozzászólás - 2009.10.22. 11:46:48
Hogy ez az entitás micsoda egy gagyi fejlesztés!!!!!
Csakis gombnyogotás. És most, hogy nem a leöléstől számolja a következőt, még egységesebb.
Vagyis nyomkodd a gombot 3 naponként párszor, és x nap múlva biztosan lesz epikus tárgyad.
Na ebben aztán sok játékélmény és kihívás van.

És majd az izmos entitások sem lesznek jobbak, max annyin múlik, hogy mennyi gyógyitalt szán rá az illető. (iiletve az lesz a stratégia, hogy ha kevesebb italból nyomod le, annyival gazdaságosabb vagy.)

Pedig mennyire vártam ezt a fejlesztés, és most totális csalódás
Ha a kalandozás is hasonló gagyi lesz, akkor nem tudom mit kezdjek magammal...
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 2.32
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
962. hozzászólás - 2009.10.22. 11:56:05 (Válasz Tiha #961 hozzászólására.)
Hülyeséget írsz. Ha 20-30. szinttel alacsonyabb lennél, nem kattintgatás lenne. De ha háromnaponta három szinttel erősebbet kérsz ki, nemsokára kihívás lesz.

Egyébként a célja kifejezetten az, hogy mindenki szerezhessen 1-2 epikus kincset.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.41
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
963. hozzászólás - 2009.10.22. 11:57:15 (Válasz Tiha #961 hozzászólására.)
sztem torolj most es kerj IPban-t is, nehogy ujra regisztralni tudj

Konyorgom, az egesz jatek kattintgatas. Portyazni is ugy mesz, h kattintasz parat aztan elfogy az EPd. Terkapuzni is. Epikusozni is. stb... Talan a kvizben van kis valtozatossag.
Egy ido utan meg elersz oda, ahol kihivas is lesz a dolog nem csak 3 kattintas. Ott mar ugyeskedhetsz, hogy mindig legyen eleg EPd az entitasra es nem verjen 15% ala.
Nemtom megis mit vartal, ez egy teljesen jo fejlesztes, azt hozta amit a JATEKOSOK TOBBSEGE itt kert. Az ilyen mentalitas rombolja ezt a jatekot amit most te eloadsz itt.
Pontszám: 8.80
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
964. hozzászólás - 2009.10.22. 12:04:26
Húha, most agyon is vernétek ha tunátok? Mi ez a nagy felháborodás?
Én itt a fórumon nem azt éreztem, hogy ez lesz a vége a dolognak. Igenis kellene kis idő a két ütés között. (mondjuk 5-10 perc), és igen is onnét kellene számolni az újabb entitás, amkor én megölöm. És mondom ezt úgy, hogy már 3 nappal el voltam csúszva, mert nincs olyan sok időm a játékra, és most egyből utol értem azokat, akik emiatt esetleg éjjel felkeltek, hogy ne csússzanak.
Na mindegy, majd meglátom mi lesz magasabb szintű entitásnál.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.03
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
965. hozzászólás - 2009.10.22. 15:02:35
Ha szövetséget váltok lenullázódik a leölt entitások száma?
Köszönöm a választ előre is!
V2-Ayhagdun
Pontszám: 6.95
kedvelt tagSilveradoFérfi
Végzetúr tehetség
121 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
966. hozzászólás - 2009.10.22. 15:35:31 (Válasz Szaki06 #965 hozzászólására.)
Nem. Onnan fojtatod, ahol a másik szöviben abbahagytad.
( Persze csak akkor, ha az új szövinek is van 2. szintű epikus emlékműve. )
Pontszám: 5.80
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
967. hozzászólás - 2009.10.22. 16:04:59 (Válasz Tiha #964 hozzászólására.)
Ez bizony így van. Mert akkor kaparna mindneki mint állat, hogy leölje, hogy optimális legyen, ne vesszen időt.
Míg így pufferral, kb úgy néz ki, hogy mikor is kell leüttetés? ja most, akkor megyek is entitásra. Persze 15% alá már a nagy epikus ver, nehogy csp-t bukjak. Köszi a kisírást!
Pontszám: 7.81
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
968. hozzászólás - 2009.10.22. 16:17:02 (Válasz Mortimer #951 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.10.19. 19:57:44
Ugyanolyan kemények, mint a saját szövetséged epikusai. Azaz nemsokára falba fogsz ütközni.

lehet valami más is a képletben. a 80 feletti epikusokat könnyűszerrel levarázsoltam, némelyikük a gyenge közelharci statok miatt alig tudtak sebezni. ezzel szemben az eddigi entitások elleni harcban a csaták felében mentik a varázslatomat, nem kevés LE bukást okozva a gyógyitalok miatt.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.48
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
969. hozzászólás - 2009.10.22. 16:30:16 (Válasz Kundi #967 hozzászólására.)
hidd el a többség kapar mint állat hogy leverje amint lehet, kevesen használják leveretésre. egy átlagos 40 feletti kari már bőven meg kell tudjon birkózni jópár entitással úgy hogy alig szed be sebzést.

Tiha, mit vártál az első pár entitástól? közel 70-es szintű vagy és meglehetősen erős, az első 2-3 hónapban a térkapuban nagyobbakat kapsz. fene tudja hogy később mi lesz, a 60 körüli szövitársaim valósággal eltiporják a 90 feletti epikeket. neked, mint az egyik legerősebb szövetség tagjának, már hónapokkal ezelőtt megvolt a lehetőséged hogy megszerezd a szaki és TÖ fejlesztő tárgyakat, egy közepes szövetség még csak most tart ott hogy leütheti az erősebb epikusokat. és így is marad a random, a szövetségünk eddig 2, azaz 2 darab ilyen tárgyat vert ki epikusból, 2 darab zafír csillagot, se Bufa Gyűrűje, se Triász. ha nem haragszol, mi örülünk minden könnyítésnek amivel ezeket a tárgyakat megszerezhetjük, semmi kedvünk 1-3 tagonként kilépkedni és epikverő szöviket létrehozni.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.48
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
970. hozzászólás - 2009.10.22. 22:51:21 (Válasz S0laris #969 hozzászólására.)
Egy olyan tárgyam sincs, ami csökkentené a fejlesztést.
Hiába vagyok top szöviben, nem olyan gyakori az ilyen tárgy, hogy jusson mindenkinek. Sőt, ha megnézem, alig pár emberünk tudott szerezni ilyen tárgyat. Szóval ez mindenkinek jól jön. Nekem csak annyi volt vele a problémám, hogy SEMMI taktikázás nincs benne. Ennyi erővel azt is fejleszthettük volna, hogy mindenki kiválaszthat 2 tárgyat 1 gombnyomásra, azt szevasz.

Na, de majd kiderül minden, egy fél év alatt, addig sokminden történik, meglátjuk addigra lesz-e külömbség a játékosok relikviái között...
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 8.02
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
971. hozzászólás - 2009.10.23. 12:40:57 (Válasz Tiha #970 hozzászólására.)
szerintem várjuk ki a végét. a magasabb tárgyaknál majd lehet taktikázni, viszont az első 2-3 tárgy a többségnek biztosan Zafír Csillag és Triász lesz. az egész fejlesztést inkább hiánypótlónak nevezném.

a kalandrendszerhez fűzök inkább nagy reményeket, ott szerintem te is megkaphatod a hőn áhított taktikázás lehetőségét.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.32
kedvelt tagCsaba112Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
972. hozzászólás - 2009.10.23. 15:20:34
Ha végeztünk a 15 entitással akkor több epikus tárgyból lehet választani?

Ha igen kb mennyiből?

"Megfutamodni a harctól, ez a legrosszabb, ami megtörténhet velünk. Rosszabb, mint vereséget szenvedni, mivel a vereségből mindig tanulhatunk valamit, de a megfutamodással csak ellenségeink győzelmét segítjük elő!
Pontszám: 6.27
kedvelt tagSilveradoFérfi
Végzetúr tehetség
121 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
973. hozzászólás - 2009.10.23. 15:54:30 (Válasz Csaba112 #972 hozzászólására.)
15 megölt entitásonként 10 dukátért választhatsz 1 epikus tárgyat az entitás szintjének, és az azt megelőző kincstáblából. (A büntető jellegű tárgyak nem lesznek benne.)
pl.: 30. és 35. szintű epikus kincsek közül választhatsz.
Pontszám: 6.12
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
974. hozzászólás - 2009.10.24. 13:54:19 (Válasz Birka #957 hozzászólására.)
Köszi, Birka!
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 5.70
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
975. hozzászólás - 2009.11.06. 16:52:03
Hahó! Meg van a 15 epikus, de a kincsválasztás nem működik! Semmit se lehet választani, adatbázishibát ír ki, meg kiugrik egy oldalra! Sejtettem, hogy ezzel is lesz probléma....
Pontszám: 6.29
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
976. hozzászólás - 2009.11.06. 17:04:26 (Válasz Tabac #975 hozzászólására.)
Próbáld most.
Pontszám: 9.28
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
977. hozzászólás - 2009.11.06. 17:10:04 (Válasz Baraty #976 hozzászólására.)
Wow ez gyors volt, szép! Most már működik!
Pontszám: 8.05
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
978. hozzászólás - 2009.11.07. 10:27:32
15 megölt entitás után kötelező kikérni a tárgyat vagy mehetek tovább és akár a 20. után is kivehetem az elsőt, természetesen az annak megfelelő kincstáblából ?
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.07
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
979. hozzászólás - 2009.11.07. 10:35:53 (Válasz Otoaak #978 hozzászólására.)
Biztos, hogy nem kötelező, hiszen 10 dukátot kell fizetni érte.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.59
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
980. hozzászólás - 2009.11.07. 23:36:52 (Válasz Mortimer #979 hozzászólására.)
A 10 dukát csak egy gyenge fék az aranydukát inflálódása ellen, azt aligha befolyásolja, mikor és melyik epikus után veszek ki tárgyat.

A kérdésem arra vonatkozik a 15. entitás után rögzül e a kincstábla és elölről kezdi számolni a 15 entitást vagy egészen addig ölhetem az entitásokat amíg akarom és csak akkor kezdi újra számolni a 15-öt ha vettem ki tárgyat. Valamint ha nem a 15. után veszem ki a tárgyat akkor a kincstábla az utolsónak leölt entitás szintje szerint alakul vagy fix.-en csak a 15.-nek leölt entitás kincstáblájából válogathatok. Így már talán egyértelműbb. Kivenni természetesen nem kötelező, rossz volt a szóhasználat, de azért szeretném tudni, mi van ha nem veszem ki egyből.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.04
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője