Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Egyeni epikus
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
781. hozzászólás - 2009.09.25. 09:27:27 (Válasz PottomPanna #779 hozzászólására.)
Elolvastad, amit írtam?

Csak egyéni epikusnál számolná 20-nak. Azt mondd meg, hogy milyen előnye származna ebből annak, aki nem leveretni akarja magát? Semmi, mert nem leveretni akarja magát, és pláne nem akar CSP-t bukni, tehát igyekszik majd elkerülni az olyan szituációt, amikor ez az automata gyógyítás bekattan. Aki pedig leveretni akarja magát, annak pedig kifejezetten rossz lesz, mert emiatt ugyanúgy nem tudja megtenni, mintha kifejlesztené a sebgyógyítást. Nem pont az a cél, hogy aki nem leveretésre akarja használni, annak semleges legyen, aki pedig leveretésre akarná használni, annak pedig hátrányos?
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 3.52
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
782. hozzászólás - 2009.09.25. 09:32:42 (Válasz Prisma #781 hozzászólására.)
Hátrányos is. Mert nagyon úgy látszik, hogy sokaknak nem fűlik a foguk hozzá, hogy +nemtomhány másodpercig a portyalistán legyenek. Márpedig ők valószínűleg örülnének egy újabb leveretési lehetőségnek. De ha megkérdeznénk őket, hogy vajon szomorúak-e, hogy 1,3724-szer több áldozatot látnak, nyilván nem érkeznének szomorú válaszok. Mindig van aki elver, ez okés. Csakhogy mindig vannak gyengébbek is, akiket elverhetsz.


*: Elég vicces, hogy még mindig T/3-at használok, és folyamatosan mosolygok. Tényleg azt hiszitek, van értelme egyedül a világ ellen-eset játszani, és lepontozással érvelni?
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.09.25. 09:39:08-kor
Pontszám: 6.56
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
783. hozzászólás - 2009.09.25. 09:40:19 (Válasz Prisma #781 hozzászólására.)
Elolvastam és értem is. Csak mennyivel egyszerűbb ez, hogy csak egyéninél számolja annyinak, ha nemis annyi, mint felhúzni egy sz*ros szakit 20ra? Most már komolyan nemtudom megérteni, biztos velem van a gond. Elmagyarázhatod itt is van pmben, mert megy a vonatom.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 4.98
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
784. hozzászólás - 2009.09.25. 10:00:07 (Válasz PottomPanna #783 hozzászólására.)
Erre nagyon egyszerű a válasz: 100 000 LE-vel "egyszerűbb" az általam javasolt megoldás. Ennyibe kerülne nekem ezt a teljesen felesleges szakértelmet felhúzni. És nemcsak nekem, hanem sokaknak (én alig ismerek olyat, aki ne tartaná ezt feleslegesnek). Vagy ez nem számít?

Tehát szerinted az nem elég jó megoldás - egy egyébként nem is létező - problémára, ami nem okoz sem kárt, sem előnyt senkinek? Csak az elfogadható, ha valaki megszívja?
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 4.11
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
785. hozzászólás - 2009.09.25. 10:16:30
Elolvastam a hozzászólásokat, sőt azt hiszem az egyéni epikust is annó én vetettem még fel legelöször a kristálypontos topicban. Szóval lényeg hogy egy 10-es szakértelem egyszerűen nem költség azokhoz az előnyökhöz képest amit kapsz cserébe. Lehet hogy neked lenne egy "olcsóbb" megoldásod, de lehet hogy a JV-nek meg más célja is van a 20-as (10-es) sebgyógyításal azért éppen ez a kötelező. Amúgy ha neked nem tetszik, nem kötzelező egyéni epikusokat ölni. Ez egy lehetőség, van befektetési költsége, van jutalom, elöbb utóbb kihívás is talán. Ha úgy érzed neked ez neked nem éri meg, nem kell megtenni a befektetést. Amúgy jobb lesz ha megszokod az életben hogy a világ nem úgy működik ahogy szeretnéd és ha sokat hisztizel az csak anyuval szemben javítja a helyzeted.
Pontszám: 4.90
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
786. hozzászólás - 2009.09.25. 10:33:41 (Válasz Prisma #784 hozzászólására.)
Prisma! Értsük meg már végre egymást. Kb mindenkinek voltak már ötletelései a fórumon és mindenki ismeri azt a "sértett érzést", hogy de miért nem az enyém az oké. Hidd el, jobb ha túllépsz rajta. A te megoldásod túlbonyolított, nehézkes plusz hibaforrás. Ha nem bírsz ki egy 10-es szaki kifejlesztést, hááát... De tudod mit? Kb mindenki ki fogja fejleszteni. És örülni fog neki, hogy tud epicezni. Ha te nem fejleszted ki, magánügyed. Akkor örülj a 100.000 LE-nek. Egészségedre.
Nem véletlen, hogy a nagy többség egyet ért ezzel. Akik nagyon elől járnak és nem verik őket X szinttel magasabbról, azok nyilván húzzák kicsit a szájukat, tiszta sor, bár nagyobb részt ők is elfogadták. (Jó Butchman egy másik kérdés, de ő mindig húzza a száját). Gyakszi nulla megterheléssel kapunk egy színesítő opciót a játékba, gyorsan, könnyeden. Inkább örüljünk neki. Gyanítom hiába folytatod az egyszemélyes kereszteshadjáratod, max annyit érsz el, hogy az emberek egy idő után ebben a topicban automatice fogják átugrani a hsz-aidat, max a lepontozásig figyelnek oda. (Mielőtt valaki kitalálja, nem nem pontoztam Prisma hsz-ait).
Szerintem felejtsd el végre és döntsd el, kell az egyéni epi, vagy a 100.000 LE a fontosabb (ami szentem nem tétel)
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.06
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
787. hozzászólás - 2009.09.25. 11:18:30
Én már nagyon várom, hogy bekerüljön az egyéni epikus.
A leveretés körüli siránkozást meg 1általán nem értem. Ha akarnám, 1000 féle képen le tudnám veretni magam.
Nem teljesen mind1, hogy most lesz egy 1001. lehetőség is????
Zarknod sem volt kötelező ez sem az. Akinek nem tetszik ne használja és kész.
Az állandó siránkozás meg már tényleg nagyon unalmas.
Pontszám: 4.25
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
788. hozzászólás - 2009.09.25. 11:43:33
Már alig várom a mókát, gyerünk baraty mester járjon az ujjad a klaviaturán
Amúgy 45-ös szinten van a térkapúban a regeneráló gyöngy ami ad +3 sebgyógyot, ami gondolom minden 45 föllöttinek csak idő és random kérdése míg beszerzi.

Miklós lenne egy kérdésem is: az epikust plusszban sebző tárgyak hatása itt is megmutatkozik majd avagy sem?
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 3.03
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
789. hozzászólás - 2009.09.25. 11:50:43 (Válasz Sun13 #785 hozzászólására.)
Sun13, ha tényleg elolvastad a hozzászólásokat, akkor nem tudok másra gondolni, mint hogy bizonyára nem érted, amit olvasol.

Költségről csak te beszélsz, meg a hasonlóan nehéz felfogásúak. Valaki kitalálta, hogy meg kellene oldani egy nem létező problémát, a leveretést. Nem azt, hogy legyen valami költsége az egyéni epikusnak. Hanem a leveretést. A megbeszélést persze akadályozták winnie, és hasonló retardáltak ostoba hozzászólásai, ez azonban nem ok arra, hogy rossz megoldás szülessen.

Ha pedig az a cél, hogy bizonyos karaktereket megszopassanak, akkor nem kell itt kamuzni a leveretés nem létező problémájával. Miklós azonban nem írt eddig ilyet. Ha pedig te személy szerint nem tudod elviselni, hogy valakinek ne legyen rossz, akkor neked sem muszáj ködösíteni, mondd ki nyugodtan: azt akarod, hogy márpedig valakik számára igenis legyen költsége, annak ellenére, hogy Miklós soha nem írt olyat, hogy szeretné, ha lenne.

Egyébként nem kifejezetten a 100k miatt verem magamat, hanem csak nem bírom az irracionalitást. Miért nem lehet jó megoldást adni valamire, ha lehet? Csak azért, hogy a rosszindulatú embereknek meglegyen az elégtétele?

Byzon, hidd el, hogy nem érdekel, hogy valaki unja a hozzászólásaimat. Legfeljebb lepontozza, na és? Úgyis az volt az ultimate érv eddig - hovatovább az egyetlen -, hogy ne epikusozzak ha nem tetszik. Nos, ha valakinek pedig nem tetszenek a hozzászólásaim, hát ne olvassa.

Az pedig óriási tévedés, hogy mindenki elfogadta. Beletörődtek, az igaz. Sokan vannak, akik azért nem írnak ide, mert a winnie-féle idióták miatt úgyis elvész a zajban az értelmes hozzászólás. Én még nem írtam olyan sokat a fórumra, és momentán éppen szórakoztat. Majd ha megunom, akkor nem fogok írni, és akkor örülhettek.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 4.76
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
790. hozzászólás - 2009.09.25. 12:29:41 (Válasz Sun13 #785 hozzászólására.)
Idézet: Sun13 - 2009.09.25. 10:16:30
jobb lesz ha megszokod az életben hogy a világ nem úgy működik ahogy szeretnéd és ha sokat hisztizel az csak anyuval szemben javítja a helyzeted.


hmm, valószínűleg ott lehet a kulcs, hogy már vele szemben sem javítja:)

remélhetőleg hamar bevezetésre kerül az egyéni epikus és lezárul a topik, mert még számomra is megdöbbentő, hogy hiába mondja 10 ember, az az egy nem képes felfogni a többször is leírt gondolatmenetet.

bár abban van igazság, hogy mindenkit máskor ér egy kemény reality-check. ő most döbben rá.

én egyéni epikus helyett inkább valami szörnyarénaszerű képződmény mellett kampányolnék, ahol az erős karaktereket ugyanolyan nevű, de arányosan erősebb, még nekik is kihívást jelentő lényekkel lehetne megküzdeni.
Pontszám: 4.64
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
791. hozzászólás - 2009.09.25. 12:32:48
lol
Pontszám: 5.19
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
792. hozzászólás - 2009.09.25. 12:33:54 (Válasz winnie #790 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.09.25. 12:29:41

én egyéni epikus helyett inkább valami szörnyarénaszerű képződmény mellett kampányolnék, ahol az erős karaktereket ugyanolyan nevű, de arányosan erősebb, még nekik is kihívást jelentő lényekkel lehetne megküzdeni.


ez egy nagyon jo otlet (asszem ez az elso eset, h winniet dicserem, ez mar a veg ), csak szinten sok fejlesztes kell hozza (leginkabb az egyensuly miatt). OV-n ugyanez volt es nagyon bejott, jo kis versenyeket lehetett rendezni, hogy ki hol tart (vezettem is a listat anno, /flex )
Pontszám: 5.41
irritálóTrimble2Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
793. hozzászólás - 2009.09.25. 12:48:16 (Válasz winnie #790 hozzászólására.)
Én az egyéni epikust képzeltem el így.
Fejleszd az oszlopod mozgalom egészséges tagja.
Pontszám: 2.47
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
794. hozzászólás - 2009.09.25. 12:51:57
Az egyéni epikusban is meg lesz ez, csak nem az első néhány, ugye azokat bedarálja mindenki és kész. Talán később, ha lesz rá idő, karakterlapon megjelenhetne, ki mennyit nyomott le eddig, esetleg toplistában az eredményeknél.

A licitet a Gyógyító Amulett tárgyra nyerte: Rafkós (45 kincsponttal). Tegnap, 17:00



amíg vitáztok elhappolom a lényeget
Pontszám: 7.29
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
795. hozzászólás - 2009.09.25. 12:53:59 (Válasz winnie #790 hozzászólására.)
Az egyéni epikus pont ugyan ez, csak a magasabb szintűeknek elöbb át kell jutni a gyengébb epikusokon. De ha valaki folyamatosan 3 szintet ugrik az epikusokkal, akkor elég hamar kemény ellenféllel találhatja szembe magát.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.13
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
796. hozzászólás - 2009.09.25. 13:05:41 (Válasz Ariel #795 hozzászólására.)
tudom, azért is ide írtam, de valami olyasmire gondolok, mint az ősök városában: lehetne benne némi versengésjelleg - itt magunknak fogjuk öldösni inkább őket.

és nem csak sebzésre egy 20.000-es lénybe, nem csak több nekifutásra, nem csak nyerésre, hanem megölésre menne a dolog (valljuk meg, nyerni nem nehéz, ellenben megölni igen, vagyis időről-időre biztos falba ütközbe a karakter, a leküzdendő akadály, a kihívás pedig jó:) (oké, mindez más harci értékekek kívánna az ellenféltől), a több lényes harcot már nem is említem (az ellenfeled két sárkányifjú), mert hiszem, hogy a játék 1-2 éves jövőjében benne lesz efféle bonyolítás, de ez bonyolultabb programozást kíván.

s persze a legjobb eg yolyan mechanizmus lenne, ha már versengés, hogy egy alul erős kalandozó is lehetne az aréna ura, hiszen mindenki a saját erősségéhez igazítva kapna ellenfelet. de mindez csak ábránd.
Pontszám: 5.59
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
797. hozzászólás - 2009.09.25. 15:31:42
Szerettük volna, ha ez a fejlesztés minél hamarabb elkészül, ezért a harc és egyéb részek leprogramozása után, de még a kincsválasztás elkészülte előtt nekiálltunk vadul tesztelni, és most délután beélesítettük az egyéni epikusokat! Lehet az epikus emlékmű 2. szintjét épiteni.
Pontszám: 9.55
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
798. hozzászólás - 2009.09.25. 15:35:40 (Válasz Miklós #797 hozzászólására.)
Koszi!
Pontszám: 5.41
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
799. hozzászólás - 2009.09.25. 15:43:24
Na az első meg is volt. Kár, hogy a 3 nap bent maradt.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.06
népszerűtlenMarioFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
800. hozzászólás - 2009.09.25. 15:44:20
Alig várom , hogy kipróbálhassam .
V1 :Mario/Igazak (gyémánt)
Csatlakozz te is !
Pontszám: 3.95
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője