Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Egyeni epikus
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
41. hozzászólás - 2009.08.31. 16:01:14 (Válasz Birka #38 hozzászólására.)
Ha térkapu pontba kerül, ráadásul ilyen sokba, akkor teljesen értelmetlenné válik újabb két ismételjető küldetés, mert senkinek sem marad térkapu pontja. Csp költség szintén nem jó, mert sokaknak ez nem erőforrás.
Az egyéni epikus legyen elérhető ott is, ahol nincs maxos térkapu, és ne zabálja az erőforrásokat. Az epikus ütését max ép-hez kötni nem jó ötlet. Ha valaki felmegy 70%-ra, máris laposra verik 6-7 szinttel feljebbről, mielőtt még ütni tudna. Ha akarja, üsse kevés életponttal, vállalva azt a kockázatot hogy csp-t veszít ha elájul.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
42. hozzászólás - 2009.08.31. 16:08:44
Szerintem egyszerűbb, ha CSP és PP helyett LE-ből lehetne aktiválni. Így egyik fél sem sír, hogy a másik tök ingyen aktiválhatja! A térkapu pontok is megmaradnak, ha netán valaki a fókuszkristályok miatt féltené, vagy küldetés miatt.
Pontszám: 3
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
43. hozzászólás - 2009.08.31. 16:21:53 (Válasz Timcsike #41 hozzászólására.)
Ha térkapupontból lehetne előhívni a dögöt akkor növekedhetne a pont termelődése ha valaki 12. szint fölé viszi a térkaput (nemcsak a tárolható). Bár lehet 1-2 küldetés így túl "könnyű" lenne.

Állatfejlődés:
Sztem a LE erőforrás (legalábbis eddig az volt) amiből az ember gyógyitalt vesz ha agyonverte a mini epikusa.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.50
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
44. hozzászólás - 2009.08.31. 16:23:43
Igaz hogy csak a saját példámból indulok ki de ha a szükség úgy hozná engem nem tartana vissza az a -1csp amit fel kellene áldoznom leveretés miatt! Ha nem is a többség de szerintem sokan nem vennék figyelembe azt a -1csp-t! A másik probléma az is lehet hogy ha nem is szándékosan leveretés céljából menne be epikust verni valaki akkor is előfordulhat hogy 1ÉP-re veri az adott dög!

A 40% alatt nem lehet ütni mini epikust szerintem biztosabb megoldás lenne!
Ti hogy látjátok?
A hozzászólást Szaki06 módosította 2009.08.31. 16:27:32-kor
V2-Ayhagdun
Pontszám: 6.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
45. hozzászólás - 2009.08.31. 16:28:12 (Válasz Szaki06 #44 hozzászólására.)
de ha 2 vagy 3 csp, akkor mar meggondolnad!

A 40% feletti dolog meg nagyon maceras, hirtelen felbukkansz 40-50 extra ember portyalistajan, kb 10 masodperc alatt beutnek. Ezt 1-2szer meg meg lehet oldani, de ha 10 utes kell, h az epikusod megpurcanjon az eleg gaz.
A hozzászólást Endyr módosította 2009.08.31. 16:37:00-kor
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
46. hozzászólás - 2009.08.31. 17:04:36
És ha csak 15%-20(25)%-ig járna büntetés (ami mondjuk lehetne elrettentő 5csp ) ha 1ÉP-re verne az epikus? Ezzel akadályozva meg azon feltevésemet miszerint akkor is beájulhat az epikustól egy átlagkarakter ha nem leveretés céljából hanem rendeltetésének megfelelően használná a mini epikusokat!
V2-Ayhagdun
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
47. hozzászólás - 2009.08.31. 17:04:41
.
A hozzászólást Szaki06 módosította 2009.08.31. 17:05:03-kor
V2-Ayhagdun
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
48. hozzászólás - 2009.08.31. 18:10:53 (Válasz Birka #38 hozzászólására.)
Ket komment:

Ha barmilyen eroforrast rendelsz hozza, akkor azt ered el hogy nem mindenkinek fogja megerni. Namost ha valakinek mnem eri meg, akor az a remek helyetbe kerul, hogy vagy elvezi a jatekot, vagy hatekonyan jatszik. Hat ez nem egy kivanatos valasztasi lehetoseg. Raadasul nem ertem miert akarnal hozza eroforras igenyt rendelni, amikor MAR VAN eroforas igenye: a sebzodes. Feltehetoeg egy ido utan mar csak gyogyitalokkal lehet majd birni, ami kemeny LE-be krul. It szerencsere nem az a valaszts, hogy elvezem vgy fejlodok, inkabb az, hogy mikor megek neki. Mert minel kesobb, annal kevesebb gyogyitallal le fogom tudni verni.

A masik: a TP az tapasztalati pont a jatekban, ha mindenaron roviditeni akarod a terkapu pontot, akkor az TKP legyen.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
49. hozzászólás - 2009.08.31. 18:13:15 (Válasz Szaki06 #44 hozzászólására.)
Idézet: Szaki06 - 2009.08.31. 16:23:43
Igaz hogy csak a saját példámból indulok ki de ha a szükség úgy hozná engem nem tartana vissza az a -1csp amit fel kellene áldoznom leveretés miatt! Ha nem is a többség de szerintem sokan nem vennék figyelembe azt a -1csp-t! A másik probléma az is lehet hogy ha nem is szándékosan leveretés céljából menne be epikust verni valaki akkor is előfordulhat hogy 1ÉP-re veri az adott dög!


Ha ertelmes mennyisegu EP-vel mesz be akkor kizart. Ha minden szarul jon ki, akkor tud egy epikus 50%-kal az atlaga fole sebezni, de egy epikus, amelyik 4K-t ut atlagban, az 8K-t ha megszakad se bir osszehozni.
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
50. hozzászólás - 2009.08.31. 21:40:26
Idézet: Eliteninja - 2009.08.31. 15:25:10
Ha nagyon ritkán lehetne ütni akkor szerintem minimális reg kéne neki.

Itt arra gondoltak, hogy a soron következőt lehetne ritkán ütni. Az adott epikust ugyanúgy óránként (szakival gyakrabban) ütheted, mint a normált.

Ha lever a szörny csp-t vesztesz - ez jó ötlet, de a min. 40-50% nekem kicsit szimpatikusabb, Szaki06 érvelése
Ha nem is a többség de szerintem sokan nem vennék figyelembe azt a -1csp-t! A másik probléma az is lehet hogy ha nem is szándékosan leveretés céljából menne be epikust verni valaki akkor is előfordulhat hogy 1ÉP-re veri az adott dög!
helytálló, igaz, Endyré is:
hirtelen felbukkansz 40-50 extra ember portyalistajan, kb 10 masodperc alatt beutnek.


Az új ellenfél kérés gyakoriság lehet 3 nap is, akkor tényleg nem kell lassitani az időt. De akkor az első kincs kiütéséhez minimum 45 nap kell, ha ez elfogadható...

Birka: az egyénileg épitett épület szükségtelen, ezt úgy hivják, hogy szakértelem. A térkapu pontot mint aktiválási költséget nem tartom jó ötletnek, ez hátrányt jelent annak, aki keveset sebez, és növeli a fejlesztés anti-táp faktorát.
Pontszám: 8.83
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
51. hozzászólás - 2009.08.31. 21:41:25
Klar

edit: ez így frankó lenne.
A hozzászólást Eliteninja módosította 2009.08.31. 21:45:44-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
52. hozzászólás - 2009.08.31. 22:09:45 (Válasz Miklós #50 hozzászólására.)
Lehet sokan leveretésre használnák az epikust akár egy csp árán is, de ez nem lenne annyira jellemző szerintem, mert gyakran leveretheti magát a szövetségi epikuson is. HA pedig erre a célra feláldoz ennyit, akkor szerintem megfizette az árát. Ezzel nincsen gond

Lehet túlbonyolítom, de egy egyszerű "egyéni epikus" checkbox-szal ki lehetne kerülni a 40-50%-ról gyors lecsapás problémáját. Ha ki van pipálva, és valaki gyógyitalt fogyaszt, akkor üthetetlenné válik, viszont nem portyázhat/térkapuzhat, nem üthet szövetségi epikus lényt. Ám csak az egyéni epikus megtámadásával tüntethető el a kipipálás, akkor viszont azonnal.
Ha nincs elérhető egyéni dög, akkor a checkbox használata letiltott állapotban van, a lény elpusztulásakor azonnal inaktívvá és nem kijelöltté válik. A jószág megjelenésekor pedig mindenképp üresen válik elérhetővé a checkbox.
AZ egyszerűség kedvéért lehetne "auto on/off" funkciója is a dolognak...
HOgy még szebb legyen a helyzet, az ikonja pedig kerülhetne közvetlen a gyógyitalok mellé.

* kifelejtettem, hogy LE-t költeni sem lehet a védelmi állapot ideje alatt, sőt, semmilyen egyéb tevékenységet végezni, csak egyéni epiket ütni.
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2009.08.31. 22:12:24-kor
Pontszám: 3
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
53. hozzászólás - 2009.08.31. 23:10:19 (Válasz Ywgarrd #52 hozzászólására.)
ez igy tulkepp buntetesmentes katakomba lenne, mivel bekapcsolva hagynak az emberek
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
54. hozzászólás - 2009.08.31. 23:24:40 (Válasz Miklós #50 hozzászólására.)
A 45 nap teljesen elfogadhato, elvegre nem egy +3 egeszseget ado kristaly lesz a jutalom se.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
55. hozzászólás - 2009.08.31. 23:29:56
Mi is a legutolso allaspont a jutalomrol? Mibol valasztunk?
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
56. hozzászólás - 2009.08.31. 23:49:36 (Válasz Endyr #55 hozzászólására.)
Gondolom az utolsó leölt epikusokhoz tartozó tárgyakból.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
57. hozzászólás - 2009.08.31. 23:51:53 (Válasz Ariel #56 hozzászólására.)
Csak ugye volt olyan javaslat, h nem 0rol indulna, hanem kariszint+10-rol. Ezesetben az adott epikus kincstabaljabol lehet, vagy az osszes alacsonyabbol is (jobb lenne az utobbi)
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
58. hozzászólás - 2009.08.31. 23:59:54 (Válasz Endyr #57 hozzászólására.)
Hát igen, a legjobb az lenne, ha bármit lehetne választani, ami az uccsó epikusig elérhető volt, kérdés, hogy tényleg kell-e ekkora választék, vagy elég-e az utolsó 1-2 kincstábla.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
59. hozzászólás - 2009.09.01. 00:00:07 (Válasz Ywgarrd #52 hozzászólására.)
Ezzel a csekbox-szal végleg megszünne minden portya. Mikor nem vadászok/nem portyázok benyomom. Amég fel nem regenerálom az ép-t meg a vp-t addig támadhatatlan lennék.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
60. hozzászólás - 2009.09.01. 08:47:57
Igaz, erre nem gondoltam. Viszont ezt időlimittel ki lehetne küszöbölni.
Gyógyital fogyasztása utána automatikusan indulna a visszaszámláló, és leteltekor üthetővé válna, ám továbbra is csak az egyéni epikus támadása "nyitja ki" a többi cselekvést.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!