Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Egyeni epikus
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
581. hozzászólás - 2009.09.19. 15:49:54 (Válasz Rokamoka #580 hozzászólására.)
Mert értelmetlen.

Büntetésként legyen az, hogy ha elájulsz, akkor a következő egy órában -10%-ot kapsz a vadászatra. Elvégre ezt akarjuk megakadályozni, nem?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.43
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
582. hozzászólás - 2009.09.19. 15:59:58 (Válasz Mortimer #581 hozzászólására.)
Na, ez egy konstruktív javaslat, nagyon is értelmes! Nekem tetszik, meglátjuk, ki mit szól hozzá!
Pontszám: 7.96
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
583. hozzászólás - 2009.09.19. 16:08:40 (Válasz Mortimer #581 hozzászólására.)
Szerintem ez egy nagyon kényelmetlen büntetés lenne. Újabb egy óra várakozás és üresjátat a játékban nem hiszem, hogy kellene.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.91
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
584. hozzászólás - 2009.09.19. 16:12:18 (Válasz Ricardo #583 hozzászólására.)
Éppen a kényelmetlen mivolta kényszerítene rá sokakat, hogy ne 15% alól kibújva farmolja/farmoltassa magát az epikussal. Ilyetén módon adna egy kis vért a játék PvP részének. Igaz, a PvE hátrányára, de az jóval unalmasabb.
Pontszám: 8.98
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
585. hozzászólás - 2009.09.19. 16:20:53
Viszont hátránya, hogy növeli a játékidőt, azt meg állítólag nem akarjuk.

Amúgy jó és értelmes ötletnek tartom, csak csak megnéztem egy másik aspektusból is.
Pontszám: 5.83
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
586. hozzászólás - 2009.09.19. 16:22:09 (Válasz Ricardo #583 hozzászólására.)
Ha csak CSP-t veszít, simán levereti magát, és az se tesz jót a portyának.

Javasolj mást, ez csak ötlet volt részemről.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.48
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
587. hozzászólás - 2009.09.19. 16:24:34
MIKLÓS!!!!

Lécci most már maradjon ez a sebgyógyítás követelménynek, és 10-esre feltoltam CSAK EZ MIATT, meg azért előre, hogy mihamarabb el tudjam majd kezdeni az egyéni epiket, mert ugye ha bejöna játékba, és nincs CSP-m és nincs sebgyógyításom akkor még várhatok pár napot....Nem tudom más hogy van vele, lehet csak én voltam ekkora Ökör, hogy előre kifejlesztettem(bár jó pár társam is már), ha nem is 20, de akkor egy 10-es sebgyógyítás legyen az alap hozzá, legalább az is kipróbálja a szakit, aki nem használja, meg nem is olyan sok LE addig felvinni...nekem mondjuk 110K LE volt kb...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 3.69
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
588. hozzászólás - 2009.09.19. 16:26:13 (Válasz Eardog #587 hozzászólására.)
Dögöljön meg a szomszéd tehene is
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.06
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
589. hozzászólás - 2009.09.19. 16:37:47 (Válasz Eardog #587 hozzászólására.)
OFF: Tanulság mindig legyen nálad tartalék csp
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.28
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
590. hozzászólás - 2009.09.19. 16:53:55 (Válasz Almási Viktor #579 hozzászólására.)
Igen de neked sebgyógyításod is volt mellette. Ezt már korábban írtam magas egészség és sebgyógyítás = sokkal több portyacélpont. De már önmagában a sebgyógyítás is nagyságrendekkel több célpontot "termel" mint a magas egészség. Lehet dobálózni a számokkal 5-10-15k életerőkkel de még 70-es szint környékén is azért nézzétek már meg mennyibe kerül akár csak 1-2k nem, hogy 5k életerő.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5.28
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
591. hozzászólás - 2009.09.19. 17:24:59 (Válasz Mortimer #581 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.09.19. 15:49:54
Mert értelmetlen.

Büntetésként legyen az, hogy ha elájulsz, akkor a következő egy órában -10%-ot kapsz a vadászatra. Elvégre ezt akarjuk megakadályozni, nem?


Az a baj, hogy ez csak a vadászatot oldja meg. Nem csak vadászat miatt veretjük magunkat 15% alá, hanem pl. háborúba is. Lehetne mondjuk -10%-ot portyára is adni de aki direkt levereti magát az valószínű nem azért csinálja, hogy portyázzon utána.

A játékidőt ez a megoldás mondjuk csak akkor növeli ha valaki olyan hülye, hogy vadászat előtt áll neki az epikusnak, ha nem akarsz vadászni vagy előtte vadászol akkor teljesen érdektelen mennyi mínusz %-od van a vadászatra.

Egyértelműen a sebgyógyítás a legjobb megoldás a leveretés ellen. Mivel mindenkinek meg kell csinálni aki epikusozni akar ezért senki nem kerül hátrányba. A vastag bőr az állatok életben tartásához jobb megoldás aki sebgyógyítással csinálja az eleve hátrányban van mert nem optimális megoldást választott, szóval egyformán rossz mindenkinek a fejlesztése.

A sebgyógyítás regenjét meg kikapcsolhatóvá kell tenni portyában, így lényegesen több portya célpont nem lesz de az eleve nem is volt belekalkulálva az egyéni epikusba, hogy több portyacélpontot kell generálnia, a lényeg az volt, hogy leveretésre ne lehessen használni. A portyacélpontok növelése eleve önmagában sokkal összetettebb probléma amit csak szimplán egy sima szakival meg lehetne oldani, anélkül, hogy ne csináljunk boxzsákot kb. minden gyengébb karakterből.
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.09.19. 18:21:05-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5.28
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
592. hozzászólás - 2009.09.19. 17:50:31 (Válasz Mortimer #581 hozzászólására.)
Ez már majdnem jó megoldás. Az volt ugye az ellenvetés, hogy várakozással ki lehet kerülni a büntetést, amit nyilván mindenki így csinálna, ez viszont lassítja a játékot. Mi lenne, ha konkrétan LE-t veszítene? Azt várakozással sem lehetne kikerülni. Egyszerűen az aktuális szinten egy vadászatért kapott LE 10%-át elvesztené, és mínuszba is mehetne.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.25
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
593. hozzászólás - 2009.09.19. 19:12:50 (Válasz Otoaak #578 hozzászólására.)
Igen, kitalált adatok (nem is írtam mást, nem is mondtam szintet). Igen fogalmam sincs. És NEM nem vagyok hülye, csak az elvet szerettem volna igazolni Neked. Úgy látom teljesen haszontalan módon.
Mindenki azt fog fel belőle amit akar. De tudod mit: legyen alacsony egészséged, mert az jó. Részemről utolájára ecseteltem a magas egészség értelmét.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 3.29
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
594. hozzászólás - 2009.09.20. 04:24:51 (Válasz Otoaak #591 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.09.19. 17:24:59

A sebgyógyítás regenjét meg kikapcsolhatóvá kell tenni portyában, így lényegesen több portya célpont nem lesz de az eleve nem is volt belekalkulálva az egyéni epikusba, hogy több portyacélpontot kell generálnia, a lényeg az volt, hogy leveretésre ne lehessen használni. A portyacélpontok növelése eleve önmagában sokkal összetettebb probléma amit csak szimplán egy sima szakival meg lehetne oldani, anélkül, hogy ne csináljunk boxzsákot kb. minden gyengébb karakterből.


"Ha portya során megtámadnak, és ellenfeled legalább háromszoros sebzést okoz annak ellenére, hogy hatalmadnak megfelelő fegyvert és varázslatot használsz, saját magadat is meggyógyítod."
Vagyis alapvetően kikapcsolható...
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5.37
kedvelt tagmajnxNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
595. hozzászólás - 2009.09.20. 10:45:34
Senki nem figyel rám ezért néha ismétlek.
Mondjuk akkor sem, de nekem jól esik. Tehát:

Ha az egyéni epikus csak 10 percenként lenne üthető, akkor sokkal több ember figyelne a portyaablakban. Tök egyszerűen azért, mert egy gyógyital után 2-3 csata is belefér, és addig is 15% fölött várom, hogy leteljen a 10 perc.

A sebgyógyítás meg egy jó dolog, csak elvárja, hogy félóránként kockuljak (hol itt a játékidő csökkentés?). Ha ismételhetően lehetne kiadni, mindenki imádná.
Pontszám: 6.33
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
596. hozzászólás - 2009.09.20. 11:26:40 (Válasz majnx #595 hozzászólására.)
A sebgyógyítás nem az állatok miatt van, hanem hogy a karakterek regeneráljanak!

Ha 10 percenként lehetne ütni, az időrabló lenne, már V4-en a 20 perc is az volt, többen írták V1-esek (gondolom, epik spec nélküliek, de továbbra is fenntartom, hogy ez a szaki nem olyan átlagos/természetes, mint ahogy annak veszik), hogy fura ez nekik, mert kényelmes az az egy óra, megcsapod, elmész valamit mókolni, ránézel, megcsapod, stb. Sőt, bárkit odaküldhetsz, hogy ugyan nyomja már meg azt az egy gombot helyetted, mert Te éppen a hamburgeresnél vagy.

Abban igazad van, hogy a 10 percet 15% felett várnánk meg.
Pontszám: 8.97
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
597. hozzászólás - 2009.09.20. 14:18:51
Több portyacélpont nem feltétlenül jelent jobb játékot, ugyanis ezek nyilván semennyi lét sem tartanának maguknál, úgy meg igazából semmi értelme sincs. Talán ha leverethetik magukat, az sem akkora baj, mint amekkorának látszik, ez eddig is megoldható volt, ráadásul mások kárára. Aki foglalkozik annyit a dologgal, hogy elvadássza az összes csp-t, annál lehet, hogy rendben is lenne, hogy ne kapjon semmilyen büntetést, amíg nem kapja meg az elsőt. Annak, hogy csp-t veszít, aki elájul kb annyi lesz a következménye, hogy továbbra is leveretik magukat a szövetségi epikussal, más karakterekkel, térkapuval vagy bármivel és erre semennyi gyógyítás sem megoldás, sőt lehet, hogy az ellenkezőjét fogja elérni, mint ami a célja lenne. Kifejlesztik, ugye vagy mert kell hozzá, vagy mert lesz haszna, ütik az egyénit, fogy az ÉP, amikor már kevés van leveretik magukat valami vagy valaki teljesen mással, visszagyógyulnak és mehet tovább a dolog. Erősen sántít.
Pontszám: 7.82
fórumozóLinducFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
598. hozzászólás - 2009.09.20. 14:46:54
A leveretést büntetni... HÜLYESÉG...

HA nem megyek 15% alá és vadászok, akkor azonnal kapom az áldást( tp növekedés ellenőrzése, 2 kémkedés 10 min különbséggel (megkérnek vkit... mielött vitatkoztok) és támadnak is)

De még így is, hogy 15% alatt vadászik az ember váltáskor sokszor levámolják....

100% életről pedig szint *2 Nephilia simán ledurrant 18-20%ra átlagban. Ha kicsit vesztek a Hp-ból akkor simán ájultra ver..... Most ilyenért CSP-vesztés nagyon elmenne a kedvam a játéktól, pedig nem kevés Ft-ot fizettem be őskőre, de ha ilyen bekerül többet nem fogok az biztos.
Sör&SEX&Rock&Roll
Pontszám: 4.92
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
599. hozzászólás - 2009.09.20. 14:50:02 (Válasz Linduc #598 hozzászólására.)
Linduc csak az egyéni epikusra vonatkozna a büntetés (már ha lesz) és nem az egyéni portyákra, szövetségi epikusra.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.19
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
600. hozzászólás - 2009.09.20. 15:34:36
Vagy nem kell az egyéni epikusra sem, vagy akkor az összes többire is. Szövetségiért elég nagy hiba lenne, azok azért tényleg erősek, lehet tőlük kapni, akármennyire is esélyes, hogy leveri valaki, elég, ha a random megad neki egy varázslatot meg 2 közelharci kört. Portyánál eddig sem volt büntetve, pedig eredetileg nem azért lett kitalálva a 15%, hogy mindenki úgy vadásszon, mégis lehet így csinálni, ez eddig sem volt baj, ráadásul sokkal jobban örülnék, ha így veretnék le magukat és nem rajtam. Ennyi erővel kelljen szint*100 LE, hogy támadhass másokat, vagy ha portyában elájulsz úgy, hogy te indítottad a csatát veszíts csp-t, de ne egyet, hanem az összesnek a felét. Sokkal igazságosabb lenne, mint az ilyen leveretés büntetése, aztán nem kéne olvasnom a leveleket, amikor a leveretőket visszatámadom vagy hadat üzenünk nekik. Jelenlegi formában a jól fejlesztett karaktereket büntetik és nem azt, aki 15% alá megy.
Pontszám: 5.55
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!