Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Egyeni epikus
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
421. hozzászólás - 2009.09.16. 15:04:43 (Válasz Birka #420 hozzászólására.)
1. És azzal mi a gond, hogy bárkinek megölhető ? Mindenki eldöntheti, hogy tonnaszámra veszi hozzá a gyógyitalt, és legyőzi úgy az ellenfelet, vagy vár amíg ital nélkül is leütheti. Ezzel nem tudom mi a probléma.

2. Az epikus nem üthető limit nélkül, Miklós írta, hogy továbbra is 3 nap a limit, esetleg kettőre csökkenthető. Tehát nem egy óra kiütni az első 20 epikust, hanem jó esetben is 38 nap...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.18
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
422. hozzászólás - 2009.09.16. 15:16:44 (Válasz Ariel #421 hozzászólására.)
De azt is írta, hogy nem akarja hogy a játékra fordított idő problémás legyen.
Ebben az esetben a 2 nap vagy 3 nap is igencsak problémás eredmény időfüggés szempontjából. Ezért javasoltam, hogy ne legyen időfüggés, hanem mennyiségi limitek legyenek, és ciklusidők 2 tárgy kikérése közt.

Azaz HA Miklós úgy dönt, hogy van valami abban, hogy tárgytól tárgyig egy minimum epikus limit, és egy időlimit teljesítése kell, akkor akár nonstop üthetőek lehetnek az epikusok, és máris megszűnik az időföggés.

De megjött Miklós a fórumra, nézzük, hogy a felmerült ötletek es javaslatok és az ő elképzelése menynire találkozik, és hol tart most a téma...
Pontszám: 5.44
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
423. hozzászólás - 2009.09.16. 15:24:47
ez az egész egyéni epikus dolog a totális megcsúfolása mindannak amikor kalandozók kis kiválasztott csoportja elindul hogy akármilyen szörnyet vagy idegen hatalmat a túlvilágra küldjön...ha már egyedül is leölheted őket azmár gagyi vérpistikézés...nem pedig Krónikákba illő legendás összecsapás...

tudom tudom most majd jól lepontoztok merhát hogyjövök én ahoz hogy itt megpróbáljam bevétózni ezt az egészet...de ez az egész nem játékélmény szinesítés hanem a sok optimalizátornak öhhh párdon nagyszintű optimalizátornak tápolás...röhej...

dehát amig olyan kis számokbűvöletében éldegélő emberkék a főhangadók akik ezt kiharcolják addig asszem hiába is próbálkoznak páran az ellenállással...csináljátok csak...aztán hadlegyen midnenkinek meg a világ legjobb motyója odafent és nehogymár eséyle legyen bárkinek is majd azzal valamiképp előnyhöz jutnia mert egyrészt jószövetségben van másrészt kemény léicitharc árán megszerzett valami ritkaságot...

az pedig hogy Miklóüs ehez az egészhez aszisztál az a legnagyobb LOL jelenleg...bezzeg a szájbavert bajnoki viadalt vagy a kulátnemérő kvízolimpiát senkisem akrja már képbe tenni...azokat ne is...hanem viszont az egyéni epikus hujuj nah az totális prioritást élvez...nonszensz...én mondom nonszensz...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.54
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
424. hozzászólás - 2009.09.16. 15:33:39 (Válasz Dr_Faktor #423 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.09.16. 15:24:47


tudom tudom most majd jól lepontoztok merhát hogyjövök én ahoz hogy itt megpróbáljam bevétózni ezt az egészet...de ez az egész nem játékélmény szinesítés hanem a sok optimalizátornak öhhh párdon nagyszintű optimalizátornak tápolás...röhej...



Én úgy tettem a javaslataim, hogy 32. szinten vagyok.

A mondandód második feléhez meg inkább nem fűzök semmit, ezért kár volt fórumra jönnöd.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 4.48
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
425. hozzászólás - 2009.09.16. 15:35:01
Mellesleg én sem értek egyet sok elhangzott javaslattal, de ezért kell Miklós, hogy megmondja merre tovább.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.29
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
426. hozzászólás - 2009.09.16. 15:35:14
Shaktor tőlem spec 10-est kaptál. Szerintem is szégyen hogy ez lett az epikusból pár hangadó miatt. De már tényszerűnek tűnik a dolog, tegnap az emlékművön már ott virított az egyéni gomb. Most már azon kellene ötletelni, hogy minél jobb legyen és tényleg ne az amúgy is tápos karik továbbtápolását oldja meg(mert ez nem probléma, hanem max egy mohó igény), hanem azoknak nyújtson plusz élményt akik eddig ilyen vagy olyan okból a perifériára kényszerültek az epikus ütközetekben. (Persze ha fentebb végigolvasod az ötletelések 75%-a arra megy ki hogy minél hamarabb kieshessen a megatápikusz.)

A prioritásokkal és a vezetőség befolyásolhatósággal szerintem is gond van. Ennek egy JÓL átgondolt fejlesztésnek kellene lennie, nem szabadna elkapkodni.

Offsboy: félreértesz. Egyet írtunk. Én is a karaterek min. szintjét vinném le (az epikus lény szintjét nem is lehetne mivel fixen 50. szintű a legkisebb). De igaza van Birkának. Minek limit? Mindenki üsse ahogy bírja. Feltéve HA regenerál a dög. Ha nem, akkor kell felső limit mindenképpen, mert akkor csak türelmi kérdés bármilyen dög leverése. Viszont óvatosságból a kiugró teljesítményű karik miatt talán csak biztosabb mind alsó, mind felső limit.

* Lélekszívásos baki miatt mea culpa. Nincs ilyen cuccom és úgy gondoltam epikustól is lehet LE-t szívni.
A hozzászólást Aurri módosította 2009.09.16. 15:55:28-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 6.37
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
427. hozzászólás - 2009.09.16. 15:39:22 (Válasz Dr_Faktor #423 hozzászólására.)
-A bajnoki reformnak van saját topickja, majd egyszer arra is sor kerül... (A bajnoki jelenleg a VF-esek és a pókok szórakozása, még nagyobb LOL, hogy ezt összeveted a midnenkinek elérhető egyéni epikussal..)
-A kvízolimpia CSAK netsebesség és keresési algoritmus függő dolog, a rendszere tökéletes, csak a medálnak nem lenen szabad ennyire drastikus cuccot adnia. (ha NEM jó a kví kérdésed, akkor kapx +x% lét...) De ennek is van saját topikja...
-Az egyéni epikus alapvetően nem az optimalizátor krém miatt alakult ki, hanem az rnd sújtotta igazságtalan elosztás, és a szöviket szétverő (ezzel a társasági játékot) egyéni epikszövik tömeges megjelenése, melyet az elkalibrált %-os tárgyak adnak okot...
-Azzal, hogy 2-3 tárgyat megszerezhet mindenki, még nem lesz egyen karakter készítés jobban, mint most, amikor csak az iq-t és kritikus sebzést kell fejleszteni a sikeres portya taktikához... Inkább az amúgy is erős karakterek előnye fog lelohadni, mert a szövin belűl aukciora eselytelenek is megszerezhetik ezeket a %-os tárgyakat.
-Továbbá én nem nevezném szövetségi összefogásnak azt, hogy a szövi top3 szintű karaktere 3-4 óra alatt benyomja az epikust, hoyg a szövinek legyenek tárgyai. (de erre is ott a szövi epik topik..)
-A kincselosztásra teljsene alkalmatlan kincspont licitet meg hagyjuk, ennél LOL-abb NOOB megjegyzést még tőled se vártam
Pontszám: 5.08
kedvelt tagmajnxNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
428. hozzászólás - 2009.09.16. 15:43:37 (Válasz Dr_Faktor #423 hozzászólására.)
Nézd, lehet szembe pisilni a széllel, de nem érdemes.
Ha ez a fejlesztés nincs, folytatódik a tendencia, hogy egyes veteránok létrehoznak új szövetségeket, napok alatt kész az emlékmű, és számolatlanul darálják a valódi epikusokat, 10000 ép-stől kezdve. A cuccok nagyrészt dukáttá válnak.

Ha lesz egyéni epikus, én nem nagyon töröm tovább a fejemet ilyesmin. Meglesz az élmény, meg a cucc is.
Csomóan alig várjuk. Bajnokságra meg nem neveztem január óta.
Pontszám: 6.26
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
429. hozzászólás - 2009.09.16. 15:47:23 (Válasz Offsboy #425 hozzászólására.)
Aurri szerintem ennél jobban körbejárt fejlesztés még nem volt. Már így is úgy érzem, mintha a magyar parlementben ülnék, és csak menen a szókarate, semmi döntés :)Különbség az, hogy itt igen hasznos, és használható ötletek hangzottak el, és nem a széthuzás miatt nincs döntés, hanem Miklós időt ad kibontakozni, és egyben olvas el napokat, hogy ne csak ebből álljon az élete, amit totál megértek.
Ha megnézed már 2x vett teljesen más irányt az egész fejlesztés, és alapjaiban más irányokat követnek az ötletelések is ennek megfelelően...

Offsboy, mért ne szolhatnál hozzá a témához 32. szinten? Téged is érint, és akárkinek lehet jó, mások által még nem körbejárt ötlete, ami a végén lehet hogy jó irányba tereli a fejlesztést!
Pontszám: 6
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
430. hozzászólás - 2009.09.16. 15:50:48
mivel ha tényleg úgyvan hogy az egyéni epikus sorsa eldölt és bevzetésre fog kerülni így akkor nem is nagyon vitatkoznék(hisz fölös)...ha ígydöntöttek hát legyen így...

csak ne mondjátok azt hogy ettöl majd jobb lesz minden meghogy ez lesz aztán csak minden játékélmények csúcsa...mert ökölbe szorul a kezem...ez szimpla táp...és ezzen ne is vitatkozzunk...

ami meg a stilusomat illeti Aurri...nagyon is megfelelő most is...csak kissé háborgós...ritkán szoktam balhézgatni mostranság de azt nev árja már tőlem senki hogy a szart is törökméznek hívjam...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.01
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
431. hozzászólás - 2009.09.16. 15:51:15 (Válasz Birka #429 hozzászólására.)
Csak rá akartam cáfolni, hogy nem csak a magas szintűeket érdekli a dolog
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.53
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
432. hozzászólás - 2009.09.16. 15:56:16 (Válasz Ariel #421 hozzászólására.)
1. Ha csak gyógyital korlát van akkor gyakorlatilag LE-ért veszed az epikus cuccot.
2. Ez megint egy olyan dolog ami kb. senkinek nem volt szimpatikus mert kb. térkapus szinten megrekednek az egyéni epikusok.


A sebgyógyítás a leveretés miatt került képbe, hogy 15% fölé gyógyuljon és kis mértékben segítse az epikus leverését. A szintkorlát meg ezért kell, hogy akinek nincsen az ne tudjon visszaélni azzal, hogy ő nem gyógyul semmit. (szerintem is kicsit bonyolult) Szerintem elfogadható megoldásnak tűnik. (alapvetően nem rajongok az ötletér de valami azért kéne és ez a további támadásokat is segíti)
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.26
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
433. hozzászólás - 2009.09.16. 16:09:55 (Válasz Otoaak #432 hozzászólására.)
1. Mindenképp LE-ért veszed a cuccot. Egyik esetben gyógyitalokra költöd, másik esetben tulajdonságokat és szakértelmeket növelsz vele, hogy le tudd győzni.
2. Ha kétnaponta 3 szintet ugorhatsz az epikussal, akkor azért el lehet jutni olyan szintre ahol kihívás az epikus. Igaz, hogy a magas szintűeknek tovább tart, de nekik is elérhető.

A leveretés nem tudom mennyire lenne probléma, de szerintem még mindig az a legjobb megoldás, hogy bizonyos életpont alatt nem lehet megtámadni az epikust. Aki valóban le akarja győzni, az nem 15% életponttal fogja egyébként sem támadni, hanem gyógyitalt iszik elötte, vagy mágikus regenerációt használ, vagy csak simán pihen. Egyszerűen annyi kell hogy 30-40% max ép alatt nem lehet támadni. Így a 15% alatt vadászó és közben felgyógyuló karakter nem tudja ezen leveretni magát, csak akkor ha felgyógyítja magát elötte.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.18
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
434. hozzászólás - 2009.09.16. 16:13:17
En amugy amelett vagyok, hogy legyen idokorlat, ne lehessen 1 het alatt kivegezni egy ilyen fejlesztest (mert ha sorban lehetne utni oket, az lenne belole), es ne csak ugy hipp-hopp kapjon mindenki meg minden cuccost... En 1 evet gyujtogettem a kincspontot a fejlesztos targyaimra.. Most meg 2 nap alatt kiuthetne barki..?? Enyhen vicces.. Regeneracio.. Ha nincs, max. ep-t fognak emelni.. Akkor mar inkabb tartsuk meg az eredeti epikus ezen vonasat, elhangzott egy kupac otlet hogy lehetne, es milyen mertekben.. Ha nincs regeneracio, akkor gyakorlatilag amig tudom sebezni az ellenfelet, barmely szintu epikus kivegezheto, csak sokszor kell nekimenni.. Ha van regeneracio, azert arra is figyelni kell, nagyobb a kihivas, jobban kell tevezni, stb.. Valahogy bent kene maradni a kihivast jelentsen, de normal idoben hozza lehessen jutni targyakhoz, es tul extrem valos idoraforditast se okozzon szentharomsagban..
Pontszám: 6.30
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
435. hozzászólás - 2009.09.16. 16:15:53 (Válasz Aurri #426 hozzászólására.)
Aurri: van jó pár ötletelő aki nem igazán szenved az extra megatápikusz hiányától (én se) mert vagy megvan neki vagy nem az érdekli. Ahogy az optimalizátorokat a számolásra úgy titeket meg ennek a fórumnak az olvasására meg úgy általába a gondolkodásra nem kényszerít senki. Ha olyan fejlesztéseket akarsz látni ami neked tetszik és szerinted szükséges szerintem megtalálod hozzá a megfelelő topikot és lehet annyi energiát meg időt belefektetni mint az itt ötletelők és akkor lehet, hogy lesz is belőle valami.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 3.50
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
436. hozzászólás - 2009.09.16. 16:51:24 (Válasz Ariel #433 hozzászólására.)
1. A tulajdonságokat és a szakértelmeket nem tudod korlátlanul növelni, a gyógyital azért enyhén szólva könnyebben beszerezhető, nehogy már a 2 ugyan az a kategória legyen és néhány gyógyitallal akár több 100TÖ fejlesztést ki lehessen váltani.

2. Miért haladnál gyorsabban ha az epikusok száma határozza meg a kincset ? Vagy az idő korláton változtatsz vagy a jutalmazáson.


Erősebb epikus 50-60%-ról is ájultra üt ha meg levetkezel akkor főleg, sokan az 1csp vagy a gyógyital árát is szívesen kifizetik egy ilyen fix. lehetőségér. És a leveretést ne keverjük azzal össze ha valaki tényleg le akarja verni, ha le akarja verni nyilván nem 15% életerővel próbálkozik. 40-45-ös szinten szintenként több mint száz karakter van a 15% alá kerülés ott sokkal többet ér mint magasabb szinten. (ahol eleve több lehetőséged is van)

A nyers táp ellen ágálóknak: ha fejlődik az állat és megjelenik a karlapon ki hány egyéni epikust ölt eddig, akkor tárgyjutalom nélkül is sokan versenyezni fognak, én már ezzel is elégedett lennék. De attól mert tárgyat is lehet szerezni csak keményebb lesz a verseny és ettől én igen is azt várom, hogy élvezetesebb lesz a játék. Nem lesz Le a portyában nem oldja meg a kvízt stb. de arra szüljön más olyan megoldást amihez nem kell az egész programot átírni az itt ötletelőknek csak ennyire futotta.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.25
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
437. hozzászólás - 2009.09.16. 17:06:09 (Válasz Solina #434 hozzászólására.)
Teljesen egyetértek veled. Aki magas szintű, nem fair "büntetést" tolni rá (hogy valaki 40. szinten megszerezzen egy ilyen tárgyat pl.) csak mert magas szintű, és esetleg komoly viták mentek egy szöviben egy-egy cuccért....
Ahogy Miklós mondta 2-3 nap egy lényre, 12-15 lényenként egy tárgy, mindenki alulról kezdi, így egy kincs 24 (2x12)-45(3x15) nap alatt lenne meg. Ha nincs regen, az egyszerűen hülyeség (bocsánat, aki emellett van, nem személyeskedés), mert tényleg át lehet ütni ez esetben bármekkora lényt, csak idő kérdése. (Én 30. szinten a szövi epikusba (65-70. szintűbe) tudtam tolni max 200 ÉP-t.) Irreális, ne legyen meg a lehetőség, hogy egy 30. szintűnek bármi esélye is legyen egy 65. szintű lény ellen.
Hogy magasabb szinten is hamar élvezhető legyen az egyéni, pusztán annyit kell tenni, hogy beállítható legyen a következő lény szintje.
Példa:

Ha az első lény 50. szintű, egy 45-s kari lecsapná pl. egyesével haladva így: (1.:50. szint, 2.: 51. szint....12.:61. szint), addigra eltelik pl 2x12=24 nap, lépne is pár (4-6) szintet (VF-et nem számolom, baromság belevenni, én is VF-ezem, bevállalom, hogy előnyei és hátrányai is vannak, ennyi.) Teszem azt legyőzött lények szintjeinek átlaga: 55,5 szint

60. szintű kari: első lény 50-es, mindenki innen kezd ugye; ő kettessével halad, legyőzött lények szintjének átlaga: (50+52+54+56+58+60+62+64+66+68+70+72)/12=61

70. szintű kari: hármassával halad, lények szintátlaga: 66,5

A kincstábla fel van osztva legyőzött lények szintátlagától függően:
55-60 között: 35-40. szintű cucc
60-65 között: 40-45. szintű cucc
...ésígy tovább.

Így egy magasabb szintű epik speces is viszonylag gyorsan elérheti a személyes korlátját. Aki meg lentről kezdi, szépen halad egyesével. Lehet mondani, hogy az aktív játékosok zöme 55. szint alatt van, nekik hosszú időre (pláne, mi VF-esek kifejezetten lassan haladhatunk, de akinek ez nem tetszik elfelejti, és nincs rinya) hosszú hónapokra kihívást adhat ez, mert egy 50-55. szintű már lehet izzadni fog a következő (62., 63., ... 73.) szériával is. Magasabb szinten nem látok rá így, mert attól még messze vagyok, de legyen akármekkora epikusölő is valaki, ha hármassával halad, hamar elérheti az izzadási szintet ő is; márpedig haladni fog, mert mindenkinek az jobb relikvia a célja.

Ha van bárki szerint kompromisszumképesebb megoldás lepontozás helyett csak bátran vezesse elő.

Kéne már Miklós, hogy rendet rakjon ebben a topicban....
A hozzászólást Offsboy módosította 2009.09.16. 17:09:07-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.00
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
438. hozzászólás - 2009.09.16. 17:11:34
Ha meg szeretnénk gátolni, hogy alacsony szintű karakter relatív erős tárgyhoz jusson egyéni epikus által, akkor ne az ütés lehetőségétől kellene megfosztani, hanem inkább a tárgyak kiváltását szintfüggővé tenni (x. szinten max 1 tárgy, x+y. szinten max 2, x+2y szinten max 3...).
Ebben az esetben ha valaki a szintjéhez mérten jobban halad az epikusokkal, akkor sem jutna semmilyen gyakorlat előnyhöz, lévén a tárgyat csak magasabb tapasztalati szinten vehetné át, viszont maga az élvezet és kihívás ugyanúgy megmaradna.
Ettől függetlenül egy alsó szintkorlát kell mindenképp (most magam ellen beszélek, de az én tapasztalati szintemen nem hiszem hogy mérvadó és általános lenne a fejlettségem).
Kifejezetten alacsonyabb szinteken ezt úgy lehetne kivitelezni az ingyen leveretés elkerülésének figyelembevételével, hogy minden egyes támadáskor az összes felhalmozott csp elvész. Ez utóbbival gyakorlatilag senki sem jutna semmilyen előnyhöz, csak a játék válna színesebbé tőle (most viszont a saját érdekemben beszéltem ).
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2009.09.16. 17:12:03-kor
Pontszám: 8.26
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
439. hozzászólás - 2009.09.16. 17:26:22 (Válasz Ywgarrd #438 hozzászólására.)
Azt, hogy alacsony szintű karakter túl erős tárgyhoz jusson szerintem az epikus erősségének kellene befolyásolnia, ha az jól be van lőve, akkor felesleges szám szerint megadni, hogy milyen szintű a max cucc a szintedhez. Egyértelmű, hogy ne az legyen a cél, hogy 2 hónap alatt kirázzon mindenki magának egy 60as tárgyat.
Mellesleg láttam már 35-s karaktert 75-s nyaklánccal szaladgálni (igen, kiakadtam rajta..). Ha a szövi epikus engedi az ilyet (ahol egyértelműen nem ő ütötte ki a lényből!!), nem tartanám fairnek az egyéninél lehúzni.
A hozzászólást Offsboy módosította 2009.09.16. 17:27:20-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egyeni epikus
440. hozzászólás - 2009.09.16. 17:37:16 (Válasz Otoaak #436 hozzászólására.)
1.Valahogy most sem ölik azemberek gyógyitalba mindenüket, csak hogy leverjék az epikust. Most sem regenerálnak olyan gyorsan, hogy 10 perces támadásokkal szét ne lehessen csapni. Sőt, olyan szövi is kevés van, ahol folyamatosan, naponta darálnák az epikust. Ha pedig a karakter szintjétől függ a maximális elérhető epikus, akkor nem hiszem, hogy sokan vedelnék az italokat folyamatosan, hogy leüthessék, ha sokkal erősebb náluk. Ha pedig mégis megtennék, akkor is van egy korlát amit semmiképp nem léphetnének át.

2.A tárgyak nem az epikus számától függenek, hanem a szinjüktől. Ha erősebb tárgyakat akarsz, akkor hármasával lépkedsz és egy hónap múlva már 95-ös epikust ölsz, nem pedig 65-öst.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.18
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!