Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
721. hozzászólás - 2009.12.23. 11:06:17 (Válasz Birka #719 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.12.23. 07:50:21
Nem vagy köteles eldobni a VF-et, sőt még azt se tudod mit csinál, hogy egyáltalán lesz-e ilyen szaki, de már előre megy a nyafi?


Hát ha neked az nyafogás, hogy megkérdeztem, hogy mégis mi a búbánatos rézfánfütyülős köze van egymáshoz a kettő szakinak, akkor nagyon sajnállak. Részemről befejeztem a témát (és a veled való kommunikációt is)
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 6.01
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
722. hozzászólás - 2009.12.23. 14:25:50 (Válasz Birka #719 hozzászólására.)
Birka Te olyan magas lóról tudsz mindenkit fikázni, meg nyafogással vádolni, hogy az hihetetlen. Holott Neked van a legkevesebb jogod ilyet tenni, bármi sz@rul érint a játékban azonnal írsz privát levelet a JV-nek és jönnek a változtatások. Komolyan mondom ideje lenne kérned egy saját szervert, saját szabályokkal, aztán ott játszhatsz egyedül a statisztikáiddal.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.95
népszerűAndrew89Férfi
Végzetúr
68 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
723. hozzászólás - 2009.12.23. 18:54:13 (Válasz Kateto #720 hozzászólására.)
Idézet: Kateto - 2009.12.23. 10:50:58
Számomra rossz hír hogy kereskedni nem lehet a vetélytársakkal, s erre gyengécske ok a visszaélés lehetősége, mert szerintem azért vannak ez onlinejáték készítői, hogy zárják ki ennek a lehetőségét, mint ahogy más online játékokban is megoldották, úgy ahogy, mert ha ezt nem tudják megoldani akkor az egyébb visszaéléseket, tárgyak szerzésévelvaló visszaéléseket sem tudták szerintem, de nem vok programozó, csak felhasználó, így lehet velem vitatkozni ...!


Vetélytársak alatt a max. 6 szinttel erősebbekre gondolsz? Ha olyan felszerelésre vágysz, mint a magasabb szintű támadóid, fejleszd a kereskedelmedet és próbálkozz a lélekkufárnál. Nincs olyan holmi, ami másoknak elérhető, neked viszont nem (az aukciós tételek többségén kívül). Ha pedig az őskő hiánya okoz problémát, akkor nincs mese, venned kell. Ha ezt teszed, legyen nálad ugyanannyi kiégett őskő is, és máris megdupláztad a hasznodat. Apránként össze lehet gyűjteni a kívánt mennyiséget, amit aztán a kiszemelt tárgyra költhetsz. Én is így csinálom.
Vannak olyan játékok, ahol nem fix, hanem random tulajdonságokkal rendelkeznek a felszerelések. Azoknál még van is értelme a játékosok közötti kereskedelemnek, itt viszont nincs. Valószínűleg nemcsak szerintem. Remélem, tudtam segíteni.

Mindenki mástól pedig elnézést kérek az off-ért (mivel ez nem egy várható fejlesztés ).
Karakterem: Voleron, V1, Dawn of fire

A hatalmon levők nem félnek az igazságtól. Ellenkezőleg, bátran harcolnak ellene.
Pontszám: 6.34
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
724. hozzászólás - 2009.12.30. 16:15:23
Aukcios topikban mar bent van, de jobb ha itt is szerepel:

Lenne egy olyan javaslatom, h az aukcios tetelek koze minden szeriaba keruljon be egy "Zsakbamacska" nevu tetel, ami megvetelkor atvaltozik egy eddigi AHban veheto targgya. Total random, de plul engem nagyon erdekelnenek a licitek ra. Aki gyujt vmire ugysem nyomna ra sokat, viszont akinek a dukatmennyisege a kozepmezonyben van annak lenne lehetosege vmi tapot is behuzni (ha makja van).
Pontszám: 9.01
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
725. hozzászólás - 2009.12.30. 23:19:14 (Válasz Endyr #724 hozzászólására.)
Ebből nagy elégedetlenkedések is lennének
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.62
népszerűBryan1717Férfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
726. hozzászólás - 2009.12.31. 22:40:31
Én se örülnék neki ha valaki 100 dukátért vinne például egy gyilkos szkarabeuszt, mások meg 450-500 dukáttal veszik meg
Ne szaladj, a halál mindenkit utolér!Amúgy is, gyorsabban futok mint te!
Pontszám: 4
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
727. hozzászólás - 2010.01.01. 13:30:01 (Válasz Bryan1717 #726 hozzászólására.)
Elhiheted, hogy nem 100 dukátért menne el a zsákbamacska sem pont azért mert van esély tápos tárgyra (és egyben gagyibbra is). Akkor gondolom annak se örülnél ha Te vennél olcsóbban egy jó tárgyat.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5.18
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
728. hozzászólás - 2010.01.01. 19:40:09 (Válasz Bryan1717 #726 hozzászólására.)
Idézet: Bryan1717 - 2009.12.31. 22:40:31
Én se örülnék neki ha valaki 100 dukátért vinne például egy gyilkos szkarabeuszt, mások meg 450-500 dukáttal veszik meg


én örülnék, jó poén lenne.

anno az aukció elején én is ajánlottam hasonlót miklósnak, de el lett vetve az ötlet.
Pontszám: 5.03
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
729. hozzászólás - 2010.01.02. 17:15:39
Szerintem teljesen jó ötlet a zsákbamacska. Amúgy is elég lassan pörögnek a jobb AH-s tárgyak. Eddig asszem V1-en 3 szkarabeusz ment ki, és van pár száz (-ezer) játékos, aki ácsingózik rá. Most egyel több vagy kevesebb lesz játékban, ugyan kit érdekel. De mégis benne van az izgalom, hogy valami jó esik.

Így is az a baj, hogy aki dukátilag középmezőnyben van, az a büdös életben nem tudja elhasznáni a dukátjait, kár volt neki eddig költenie rá.

PL: most az AH-ban a +szívósságot adó öv 920 dukát körüli liciten áll. Nekem 880 van, amivel szerintem a vagyonos dukátbirtokosok közé tartozom. De ezzel tápos tárgyat nem tudok venni, több dukátot meg nem igazán tudok termelni azoknál a nálam vagyonosabbaknál, akik szintén gyűjtögetnek. És akinek mondjuk most olyan 500 dukátja van, mert később ébredt rá, hogy gyűjtenie kéne, annak bizony esélye sincs behozni a "top" dukát birtokosokat. És hiába vette eddig, nem tud vele mit csinálni.

Mondjuk ezen már a zsákbamacska sem sokat javít, de mégis egy csepp a tengerben.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.96
fórumozóCharonFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
730. hozzászólás - 2010.01.05. 12:23:27
Nem tudom, h erről volt-e már szó de leírom:

Fontos lenne h aki nem éri el a kivánt szintet az epikus kincs használatához, az legalább licitálhasson, mert félő, h sosem éri utol az epiket annyira, h ezt megtehesse. Legalább várhassa azt a pillanatot mikor eléri a kívánt szintet, h használhassa.

Mert ha egy szöviben nem nagyjából azonos szintű karik vannak(VF, Szinguláris), azaz hasonló stratégiával, hasonló aktivitással, akkor ott olyan jelentős különbségek lesznek, h az alacsony szintűek sohasem licitálhatnak, ergó a kincspont sem ér semmit.
Pl: Azurlégió, ahol szent dolog az epikharc, ott 100as szintű tárgyak esnek, azaz ha 20 szint diff megengedett, akkor a legalább 80as szintűek licitálhatnak, s ez már eleve kizár jó pár embert, s főleg, ha jön a következő széria. Így egyértelműen beszükülne azoknak a száma, akik jöhetnének 1-1 szövibe.
A hozzászólást Charon módosította 2010.01.05. 12:24:55-kor
Pontszám: 5.80
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
731. hozzászólás - 2010.01.05. 17:41:45
Ez az epikus tényleg balul sülhet el.. bár próba szerencse.. csak félő ha már beteszik ,utána ha mégsem jönne össze , már nem csinálják vissza. :S
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 6.27
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
732. hozzászólás - 2010.01.05. 17:45:32 (Válasz Charon #730 hozzászólására.)
Idézet: Charon - 2010.01.05. 12:23:27
azaz ha 20 szint diff megengedett, akkor a legalább 80as szintűek licitálhatnak, s ez már eleve kizár jó pár embert, s főleg, ha jön a következő széria.


nem 20 szint diff a megengedett, hanem 20 VAGY a szinted ketszerese. Tehat azt a 100as szintu targyat 50es szinten mar siman tudod hasznalni.
Pontszám: 5.39
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3618 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
733. hozzászólás - 2010.01.08. 13:35:55
Hétfőn, január 11-én bekerülnek a játékba az alábbi topicban leirt fejlesztések:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,286.0
Ugyanezen a napon, hétfő délután kiírjuk a 4-es világ előregisztrációját.

ezt követően a következő dolgokkal fogunk foglalkozni (nem feltétlenül ebben a sorrendben):
- baráti portyázás
- egy régóta tervezett webes optimalizáció
- 5-ös világ indítása
Pontszám: 7
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
734. hozzászólás - 2010.01.08. 20:49:24
"egy régóta tervezett webes optimalizáció"

Ez mit jelent pontosan?
V3-Alíz
Pontszám: 4.87
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
735. hozzászólás - 2010.01.12. 17:52:59
Írok pár ötletet
lehetne pár új szakértelem olyanok amik csak fertőzőtek vagy csak a gyógyultak tanulhatnak

fertőzőteknek
1. sötét oldal a varázslatok negatív hatásait lélekszívás/-védekezés/-támadás stb nagyob hatása lesz.

sötét aura:az ellenfeled az általa okozott fizikai sebzése X% át elszenvedi.


gyógyultak
mentor: ha segítőkezet nyújt akkor +szint*0,5% all többet ad és szint*1%al kevesebbel csökken a segítő kéz adójának a tulajdonságai.

és lehetne több uj tárgy is mind a két frakciónak

lehetnének a térkapus ékszerekben szettek

sokk helyen olvastam arról hogyan kéne a térkapus tárgyakat átadni a kisebb társainknak
íme egy megoldás ami egyáltalán nem tápos a kincseskamra kapna egy 16. szintet és az azt tudná hogy mindenki aki akar beteheti azt a térkapus relikviáját amire nincsen szüksége és ha van bent mogyuk minimum 50 darab csak akkor működik bárki aki akar szerencsét próbálhat és befizet 5000let és kap egyet véletlenszerűen a bent levőkből zsákbamacska szerűen.
V1-antilop
Pontszám: 2.50
kedvencScorpion666Férfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
736. hozzászólás - 2010.01.14. 17:09:26 (Válasz Miklós #733 hozzászólására.)
- lesz a játékban egy új opció (Fejlesztések) ahol a játékosok megszavazhatják a fejlesztések sorrendjét

Miklós ebből lesz valami? Csak mert már vagy fél éve ott van a közeljövőben várható fejlesztések között
A hozzászólást Scorpion666 módosította 2010.01.14. 17:17:39-kor
V2 - Sith Lord - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.04
fórumozóMekiFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
737. hozzászólás - 2010.01.14. 18:36:43 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Ha mindent vissza fogtok akkor az új belepöknek értelmetlenné válik a küzdelem.
Ha viszont valaki a mostani szabályok alapján sikeresen kihasználta a lehetőségeket, akkor vidáman ülhet babérain mert az utána jövök lényeges hátrányba kerültek.


ÜDV MEKI
Pontszám: 5.25
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
738. hozzászólás - 2010.01.15. 11:24:29
Nekem az új szakértelemmel csak annyi a bajom hogy amíg a vf a tp-ét fogja vissza, addig az új szaki + LE-t ad.
A kevesebb tp-ból nem lehet felszerelést venni, de a plusz LE-ból igen, szerintem inkább ott is a tp-ot kellet volna csökkenteni.

Lenne még egy kérdésem is.
Az aukciós házban miért nem lehet portyapontért dukátot venni?
A portya karakterek simán vesznek dukátot csp-ért, akkor a vadász karakterek miért nem vehetnek portyapontért?
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 7.25
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
739. hozzászólás - 2010.01.21. 18:01:58 (Válasz A7935 #738 hozzászólására.)
Na ez egy tipikusan olyan kívánság,hogy"nekem ez így jó lenne,tehát miért nincs így".
Sakkoztál már valaha?Hatszáz éve ugyanazok a szabályok,parti közben nincs szabálymódosítás,ha meg parti után akkor annak a neve nem sakk!(franciasakk,szíivárványsakk...stb),tehát más játékok.
Itt is kellene több különböző szerver ahol mindenki ízléséhez közelálló szabályokkal játszhatna.(de akkor közbe ne reklamáljon hanem váltson szervert).
Pontszám: 5.63
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
740. hozzászólás - 2010.01.27. 13:02:43
Megjelent egy ilyen sor az eredmények közt.
Győztes kihívás: 0
Mi lehet ?
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5.85
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!