Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
361. hozzászólás - 2009.08.27. 19:30:32
"Miklós
Adminisztrátor
742 hozzászólás

Mai napon bekerült:.....
- A felejtés szakértelmet csak hetente egyszer lehet használni."

Bravo!!!
Gondolom a beépülő karakterek ellen született. Elárulom, hogy azok ellen nem véd. Ők (némi segítséggel) ráérnek majd 4-5 hét alatt beépülni a falakba, főleg, hogy szinte nincs is max létszámú szövetség, ahol kellene a hely.
Azokat viszont nagyon szopatja a fent említett "fejlesztés" akik V4-en az utolsó két nap akartak egyet robbantani a szakértelmek elfelejtésével (könyörgöm, legalább egy figyelmeztető ablak feljöhetne róla). Aki nem olvassa a külső fórumot percnyi gyakorisággal, az 3 epikussal (másfél nap) a vége előtt elkezdi lefelejteni a feleslegessé vált skilleket (nyilván a legalacsonyabb lopással, vagy másodlagossal kezdve) és miután benyomta a gombot, utána döbbenten szembesül avval, hogy hiába húzta 100-200.000 LE-ből a felejtését, kitörölheti vele a *****t.
A hozzászólást Darksol módosította 2009.08.27. 19:31:20-kor
Pontszám: 9.29
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
362. hozzászólás - 2009.08.27. 19:35:27 (Válasz Darksol #361 hozzászólására.)
Idézet: Darksol - 2009.08.27. 19:30:32
"Miklós
Adminisztrátor
742 hozzászólás

Mai napon bekerült:.....
- A felejtés szakértelmet csak hetente egyszer lehet használni."

Bravo!!!
Gondolom a beépülő karakterek ellen született. Elárulom, hogy azok ellen nem véd. Ők (némi segítséggel) ráérnek majd 4-5 hét alatt beépülni a falakba, főleg, hogy szinte nincs is max létszámú szövetség, ahol kellene a hely.
Azokat viszont nagyon szopatja a fent említett "fejlesztés" akik V4-en az utolsó két nap akartak egyet robbantani a szakértelmek elfelejtésével (könyörgöm, legalább egy figyelmeztető ablak feljöhetne róla). Aki nem olvassa a külső fórumot percnyi gyakorisággal, az 3 epikussal (másfél nap) a vége előtt elkezdi lefelejteni a feleslegessé vált skilleket (nyilván a legalacsonyabb lopással, vagy másodlagossal kezdve) és miután benyomta a gombot, utána döbbenten szembesül avval, hogy hiába húzta 100-200.000 LE-ből a felejtését, kitörölheti vele a *****t.


Sőt akinek még van ilyen küldetése, az most keményen fog sz... PL ÉN IS!!!! Amit mások 3 mp alatt megcsináltak azt most én csinálhatom egy héten keresztül!!!!

NA NE MÁR!!!!!!

AZ, hogy hetente lehet felejteni az nem állítja meg a lefelejtős törlősöket, max 1 hetet várnak és lefelejtenek még egy szakértelmet! Ha addig képesek voltak várni, így felhúzzák a felejtést, akkor szerintem ez a hét sem fog nekik megkottyanni!!

Inkább ne adjon a felejtés LE-t! Csak ne hetente
Pontszám: 4.14
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
363. hozzászólás - 2009.08.27. 19:41:16 (Válasz Nari77 #362 hozzászólására.)
Nari: ne légy naív, nem várnak azok egy percet sem. Leadják a passwordot aztán kész. Nagyon szűk látókörre vall azt gondolni, hogy a heti 1 felejtés meggátolja a beépüléses törléseket...
Pontszám: 8.75
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
364. hozzászólás - 2009.08.27. 19:42:14 (Válasz Darksol #361 hozzászólására.)
Én V2-n 2 perc alatt el tudtam felejteni ma mindenemet, lévén töröltem. Van ilyen gátoló valami?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 2.33
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
365. hozzászólás - 2009.08.27. 19:48:36 (Válasz Darksol #361 hozzászólására.)
Ez nagyon nem jó ötlet!
Nekem is hátra van még a felejts el 2 db 10-es szakértelmet küldi, de mi rákot csináljak 1 hétig? Malmozzak? Így még a szerencse faktor sincs meg, mint mondjuk a 20 kisebb állatnál, hogy hátha egyszer sűrűbben jönnek.

Mondjuk a napi 1-et még elfogadhatónak találnám, de értelme annak sincs, ahogy Darksol is írta.

Edit: Így is van rajta büntetés, mert nem a teljes LE-t kapja vissza a karakter, amit a felejtett szakértelemre költött.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.08.27. 19:52:04-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.75
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
366. hozzászólás - 2009.08.27. 19:57:13 (Válasz Ezüstszél #365 hozzászólására.)
Hát igen, mert ezzel nem azokat tartják vissza, akik ellen kitalálták. Két másodlagosomból akartam kereskedelmet tolni,mikor az egyik után megjelent a szöveg. Köszi. Bár igazán ezzel tényleg a küldisekkel csesztek ki, mert a 10mpesből lesz 2hét... Látszik több topicban mennyire örülnek neki, velük esetleg lehetne kivételt tenni,ha aktív a küldi enged kettőt, nem többet.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.33
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
367. hozzászólás - 2009.08.27. 20:35:51 (Válasz Ricardo #364 hozzászólására.)
Dutch...

edit: Azaz Gerard...

Megnyerjük V4-et, te meg felezed a jutalmadat?
A hozzászólást Darksol módosította 2009.08.27. 20:36:50-kor
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
368. hozzászólás - 2009.08.27. 20:49:16 (Válasz Darksol #367 hozzászólására.)
Hát izé .. Meglátjuk először mi is lesz a jutalom, aztán majd kiderül mit hogyan osztok el.

Edit: Jah, értem már a kérdést. A dicsőség a lényeg.
A hozzászólást Ricardo módosította 2009.08.27. 20:50:01-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
369. hozzászólás - 2009.08.27. 21:40:57 (Válasz Nari77 #362 hozzászólására.)
Idézet: Nari77 - 2009.08.27. 19:35:27
Sőt akinek még van ilyen küldetése, az most keményen fog sz... PL ÉN IS!!!! Amit mások 3 mp alatt megcsináltak azt most én


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

KATASZTRÓFAAAAAAAAA!

egy hét alatt lehet majd csak megcsinálni a 88. küldetést. kész, vége a játéknak, összeomlás.

egy hét, miatyánk, ilyen nincs és mégis van.

emberek, ne legyünk már nevetségesek. (lehet, hogy holnap módosulni fog kettőre, mert miklós nem gondolt erre vagy nem, de tök mindegy.)

elmondom, mi a legnagyobb baj a változásokkal kapcsolatos reakcióknál. tisztelet a kivételnek, de majd mindenki a saját rövidtávú céljait figyeli, nem pedig a játék hosszú távú egyensúlyát.

lehet, hogy a lépés nem jó, de nem is rossz, de olvasd el darksol reakcióját. ő, bár lehet, hogy magára is gondol, de még mindig érveket hoz fel (logikusakat, észérveket, amik olvastán miklós beláthatja, hogy van bennük valami), nem pedig annyit,, hogy "nekem rossz lesz".

ne azt nézd, hogy neked rossz, hanem, hogy _valamennyire_ csökkenteni lehet a visszaélés hatását. ennyi áldozatot igazán lehet hozni. bár sokan úgy vannak vele, hogy ami nekik rossz (kevésbé jó), az a játéknak sem lehet jó. ezen kellene változtatni.

rengeteg olyan változás volt, ami nekem vagy másnak rossz volt, de az ember tudja, hogy melyik tesz univerzálisan jót.

de most komolyan: egy hét miatt?

és komolyan lehet venni azt, aki piros színű stressz-smiley-kat rajzol a kommentjábe?
Pontszám: 4.17
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
370. hozzászólás - 2009.08.27. 21:41:27 (Válasz PottomPanna #366 hozzászólására.)
Hat ez a kuldisekkel csesznek ki szoveg azert santit, mert amikor mi panaszkodtunk, amikor bevezettek, h a felejtes ad vissza LEt es joparan mar megcsinaltuk a kuldit, akkor vhogy a forum kozonsege erosen kirohogott es kozolte, h igy jar aki siet. Nos erre mondhatnank azt is, h igy jar, aki lassu.

Gondolom most nem leszek nepszeru, de ez kikivankozott belolem.
Pontszám: 5.46
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
371. hozzászólás - 2009.08.27. 21:44:27 (Válasz Endyr #370 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.08.27. 21:41:27
Nos erre mondhatnank azt is, h igy jar, aki lassu.


remek riposzt. :thumbs up:
Pontszám: 4.60
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
372. hozzászólás - 2009.08.27. 21:51:45 (Válasz Endyr #370 hozzászólására.)
Nem mindenki kezdte szeptemberben a játékot...
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
373. hozzászólás - 2009.08.27. 21:51:54 (Válasz winnie #369 hozzászólására.)
Winnie Téged kérdezett valaki? Nem? Akkor ne oszd itt az igét. Aki fizet mondjuk havi 5000 magyar forintot, az néha nehezen tudja úgy nézni a játékot, hogy nem baj ha nekem rossz is lesz, az én pénzemből sok-sok ingyen játszónak még jobb.

(Egyébként egy olyan játékban, ahol naponta 4-500k LE-t is termelhet egy karakter igen hosszú idő az egy hét.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.10
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
374. hozzászólás - 2009.08.27. 21:58:24 (Válasz winnie #369 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.08.27. 21:40:57
Idézet: Nari77 - 2009.08.27. 19:35:27
Sőt akinek még van ilyen küldetése, az most keményen fog sz... PL ÉN IS!!!! Amit mások 3 mp alatt megcsináltak azt most én


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

KATASZTRÓFAAAAAAAAA!

egy hét alatt lehet majd csak megcsinálni a 88. küldetést. kész, vége a játéknak, összeomlás.

egy hét, miatyánk, ilyen nincs és mégis van.

emberek, ne legyünk már nevetségesek. (lehet, hogy holnap módosulni fog kettőre, mert miklós nem gondolt erre vagy nem, de tök mindegy.)

elmondom, mi a legnagyobb baj a változásokkal kapcsolatos reakcióknál. tisztelet a kivételnek, de majd mindenki a saját rövidtávú céljait figyeli, nem pedig a játék hosszú távú egyensúlyát.

lehet, hogy a lépés nem jó, de nem is rossz, de olvasd el darksol reakcióját. ő, bár lehet, hogy magára is gondol, de még mindig érveket hoz fel (logikusakat, észérveket, amik olvastán miklós beláthatja, hogy van bennük valami), nem pedig annyit,, hogy "nekem rossz lesz".

ne azt nézd, hogy neked rossz, hanem, hogy _valamennyire_ csökkenteni lehet a visszaélés hatását. ennyi áldozatot igazán lehet hozni. bár sokan úgy vannak vele, hogy ami nekik rossz (kevésbé jó), az a játéknak sem lehet jó. ezen kellene változtatni.

rengeteg olyan változás volt, ami nekem vagy másnak rossz volt, de az ember tudja, hogy melyik tesz univerzálisan jót.

de most komolyan: egy hét miatt?

és komolyan lehet venni azt, aki piros színű stressz-smiley-kat rajzol a kommentjábe?


Ezért a hozzászólásodért még a NULLÁS értékelést sem érdemled meg! ARRA BEZZEG nem gondoltál, hogy az az egy hét pont bajoki előtt van? De még ha egy hónappal előtte is lenne bevezetve, akkor is egy hét eltolódás igenis sok, mert azzal más küldetés is tolódik így!!

Nagy a pofád, hogy neked már kész van!!!!
A hozzászólást Nari77 módosította 2009.08.27. 22:02:10-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
375. hozzászólás - 2009.08.28. 00:57:37
Ne vedd személyeskedésnek Winnie, de te gondolkozol mielőtt megszólalsz? Érdekes akármilyen faszságot találnak ki körlátozásként Miklósék, te tuti, hogy melléjük állsz... Márpedig ez akkora faszság (mármint a korlátozás), hogy már túl van a viccesség kategóriáján. Azért mert vannak, akik ilyennel szórakoznak, azokat ez sem fogja meggátolni, másokkal meg ki van cseszve. Mi van ha hirtelen akarok venni valami tárgyat vagy fejleszteni valamit, és el akarok felejteni több szakit, hogy legyen elég LE-m a fejlesztésre. Hosszútávon ennek egyébként mi haszna, mert szerintem semmi... Egy nagy hülyeség az egész... Nem kéne betiltani lassan mindent. Mondjuk a portyát a vadászatot meg ilyeneket, hiszen ellopják a passt és mi van ha gyorsan amíg nem figyelek, addig valaki az én karimmal levadászik egy csomó Le-t, majd lerabol a saját karijával... Ezt is ugyanúgy meg lehet csinálni... Nem csak a felejtést...
Kezd olyan lenni az egész mint a Forma 1 volt néhány éve. Annyi biztonsági szabályt hoztak be, hogy a végén élvezhetetlenné vált az egész...
Csalók mindig vannak, voltak és lesznek is, ezen nem lehet változtatni, és 100%-os biztonság nincs, szóval erről ennyit...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 6.17
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
376. hozzászólás - 2009.08.28. 01:20:45 (Válasz Tyberius06 #375 hozzászólására.)
Ne vedd személyeskedésnek Tyberius06, de te gondolkozol mielőtt megszólalsz? Érdekes akármilyen faszságot találnak ki körlátozásként Miklósék, te tuti, hogy ellenük vonulsz.

Idézet: Tyberius06 - 2009.08.28. 00:57:37
Érdekes akármilyen faszságot találnak ki körlátozásként Miklósék, te tuti, hogy melléjük állsz...


akármilyen? kábé itt hagytam abba az olvasást. tipikus agyatlan flame, pont ma, amikor kétféle JV-döntést is bíráltam. nyugodtan mondj ellent, jó a vélemények sokszínűsége, na de hazudni, kamuból írni dolgokat..., az nem szint. aki ilyet tesz, nem érdemel választ.

(azért egy kis komment mellé, mert ezen hangosan felröhögtem. a kollegának minden korlátozás "faszság". á, nem efogult, nem mocskos szájú, nem... igazából nem is értem, hogy van, aki szerint nem okoz hatalmas egyensúlytalanságot az, ha valaki hirtelen leépíti a karakterét és beletol pármillió LE-t a szövetségébe, mert a kis agyacskájába csak az fér bele, hogy őt hátrányt éri.

nincs bug picture, nem lát összefüggéseket, csak a saját kis világát érő kárt veszi észre és úgy kezdi az érvelést, hogy "mi van, ha...".

mahd akkor kell sírni, hogy szívás. ha ez lett volna az erdeti szabály, akkor nem lenne sírás. de a kánanból való váltást már mindenki szívére veszi. csak azért, mert mi lesz, ha ő akarja használni majd gyorsan többször a felejtést.

van, aki alkalmazkodik a változásokhoz és összeszorított fogakkal tűr és csakazért is megoldja a feladatot. másnál meg eltörik a mécses és a fórumra megy sírni, mert neki túk nehéz lett hirtelen a játék, nem bír dacolni a kihívásokkal.

mondom. "big picture". téged csak az zavar, hogy neked rossz lesz. az nem, hogy az, ami ellen született a döntés, elég nagy lyuk, kiskapu a játékba, amit jó ötlet kihasználni, de nagyon nem fair.
Pontszám: 5.06
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
377. hozzászólás - 2009.08.28. 01:32:59 (Válasz winnie #376 hozzászólására.)
A késői óra számlájára írom a fenti agymenésedet winnie...

"aki szerint nem okoz hatalmas egyensúlytalanságot az, ha valaki hirtelen leépíti a karakterét és beletol pármillió LE-t a szövetségébe"

Erre viszont válaszold már meg, kérlek, hogyan is akadályozza meg ez az új szabály a felejtéssel LE milliókat beépítőket?

Az a mentalitás, amit üdvözítőként vázolsz (összeszorított foggal eltűrni a hülyeségeket) amúgy csak a végtelenül korlátolt, szolgalelkű emberek sajátja, illetve olyanoké, akik erős elnyomás alatt élnek. Egy olyan játékban (mint ez), ahol folyamatosan döntéseket hozva kell előre jutni, ilyen mentalitású ember nem bírja soká. Te vagy az egyetlen ismert kivétel...
Pontszám: 6
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
378. hozzászólás - 2009.08.28. 01:49:23 (Válasz Darksol #377 hozzászólására.)
nem akadályozza meg, talán nem is lehetne megakadályozni, de nehezíti az azonnal BOOM-szerű növekedést.

nem arról van szó a fogösszeszorításnál, hogy az ember tűr balek módjára, hanem, ha valami változást konkrét filozófia alapoz meg (itt az özönfelejtés nehezítése), akkor az ember tudja, hogy a változás végleges és hiába ágál ellene.

én azért nem ágálok, mert szerintem valamit képni kell. de, ha ágálnék, akkor nem azt mondanám, hogy "mert nekem így nehéz lesz" vagy "mi lesz, akkor, ha majd elérek oda", hanem azt, amivel te is előjöttél, hogy egy V4-en például remek taktikai lehetőség megszüntetését jelenti, ami ráadásul bejelentetlen volt, így, aki erre bazírozott, az nagyot szívna.

de, szerintem miklós erre nem gondolt és oda visszateszi, plusz a 2-t a küldetés miatt a lágy szíve engedni fogja.
Pontszám: 3.38
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
379. hozzászólás - 2009.08.28. 02:11:28
Oks, lehet nem mindig, de általában, legalábbis amennyire eddig láttam elég sokszor kardoskodsz a Beho hülye döntései mellett az átlag játékosokkal szemben. Mindegy ezt a részét szerintem zárjuk is le, mert nem ez a lényeg...

A lényeg, hogy mi azzal a probléma, hogy az ember egyszerre el akar felejteni egy rahedli szakit. Pl. kitalálom, hogy én mostantól csak vadászni fogok ezért nem kellenek a kritikus-ok, se a kivégzés, se a kreatív meg lopás stb... másodlagosok... ezért ezeket el akarom felejteni... És aztán az összes innen befolyt Le mehet mindenhova máshova...
Eleve nem értem, hogy mire paráztak rá a Behonál, hogy ezt a hülyeséget kitalálták.

"van, aki alkalmazkodik a változásokhoz és összeszorított fogakkal tűr és csakazért is megoldja a feladatot. másnál meg eltörik a mécses és a fórumra megy sírni, mert neki túk nehéz lett hirtelen a játék, nem bír dacolni a kihívásokkal.

mondom. "big picture". téged csak az zavar, hogy neked rossz lesz. az nem, hogy az, ami ellen született a döntés, elég nagy lyuk, kiskapu a játékba, amit jó ötlet kihasználni, de nagyon nem fair."

Mi a fészkes fenére gondolsz itt? Big picture? Ez nem a Lost. Milyen lyuk, ugyan kit károsít az ha valaki törlés előtt lefelejt mindent, aztán benyomja a szövijének. Mert ez aztán marha nagy előny.... Egy esetleg jó játékost veszít a szövetség néhány milla LE-ért, hát kurvára megéri tényleg, szóval miről is van szó? Egyáltálán ez nem arról szól, hogy nehéz vagy kihívás... ugyanmár perpill semmi kihívás nincs a game-ben, az meg hogy kiskapu, hát szerintem ez nem kiskapu. A kreatívval játszadozás az az volt, de ez? Ha egyszer lefelejtetted a szakikat, azzal nagyon nem nyersz sokat te legalábbis, a szövid is csak néhány milla Le-t az épületekbe, de ez is csak rövidtávon érdekes, mert hosszútávon elolvad...
Big picture-ről beszélsz, és arról, hogy a saját kis világomat nézem, aha de mivel nem vagyok a véleményemmel egyedül, asszem ez nem egy kis világ és nem egy vélemény... És ugyan meséld már el, hogy ez a korlátozás kinek jó? Mert én látom valahogy...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 4.75
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
380. hozzászólás - 2009.08.28. 08:19:30
Húú, látom elindult a flame.
Szerintem is gáz, előttem van még a felejts el két szakit küldi. És sajnos ez az egy hét pont annyi, hogy az ember szintet lép, és nem mindegy, mikor kezdi az ember az utána lévő lépj 5 szintet küldetést. Szóval valószínűleg tolódik egy szinttel az ismételhetők kezdése számomra, kicsit bosszantó.

Én úgy fogom fel, mintha ez egy Ghallán kiszámíthatatlanul le-lecsapó természeti törvény lenne - mármint a szabályok megváltozása. Igen, örülnék, ha a nagytiszteletűk a kivételt tennének, ha valaki pont a 88. küldetést csinálja...

És még egy: ott a pont, aki írta, hogy bezzeg, amikor még semmi LE-t nem adott vissza, akkor nem ment a sírás, hogy ez kitolás azokkal, akik már lefelejtettek szakértelmeket.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 5.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!