Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
821. hozzászólás - 2010.02.02. 15:34:31 (Válasz Zantetsuken #819 hozzászólására.)
Nálunk is csak 2-3 üti az epikust, a legkisebb karakter 35. a legnagyobb 83. szintű. A legkisebb karakter tavaly decemberben lépett be, azóta 1.6 M LEt épített. Ne adjunk neki epikus cuccot, mert nem tudja ütni??? Ugyan hagy döntsük már el mi, hogy milyen elvek szerint osztozunk a közösen szerzett javakon. Egyszerűen nem is értem, hogyan jössz ahhoz, hogy ezért bárkit etikátlannak tarts. Miért nem jelentkezel egy nagyobb/régibb szövetségbe csak feltöltöd a kutat és már egyenrangú tag is vagy. Persze nem vesznek fel akárkit, ezt megértem.
V1
Pontszám: 6.06
fórumozóVorianFérfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
822. hozzászólás - 2010.02.02. 15:46:03 (Válasz Blazek #818 hozzászólására.)
Lidércmedve a karaktere neve.

És csak halkan jegyzem meg, jobban jártok ha nem foglalkoztok vele. Fél évvel ezelőtt ugyanezt a hisztit levágta, bár akkor még csak az épületek miatt.

*: btw megkérdezhetem, hogy miért jár a lepontozás?
A hozzászólást Vorian módosította 2010.02.02. 16:58:38-kor
V2 Mephistopheles
Pontszám: 6.73
irritálóKurahBerethFérfi
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
823. hozzászólás - 2010.02.02. 15:54:48
Hagy szomorítsam el még jobban az Etikához ragaszkodó játékosokat : én már hallottam olyan klánról ahol eladják az epikus cucokat más játékosoknak , annyi a dolgod hogy belépsz a klánba és néhány őskő ellenében viheted is a cuccost , hogy ez mennyire gusztustalanul etikátlan
A hozzászólást KurahBereth módosította 2010.02.02. 15:55:21-kor
Pontszám: 6.48
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
824. hozzászólás - 2010.02.02. 16:56:21 (Válasz Vorian #822 hozzászólására.)
Lidércmedve? hmmm... akkor viszont nem értem mit pattog az 1403 LE-s össz építésével, amiért keményen megdolgozva kap: +12 védekezés (Védőfal)/+18 támadás (Gyakorlótér).
innentől a szememben meg is bukott végleg az etikáról alkotott rinyálása.

jah, és etika: portyakarakterként 13. szinten 700K rabolt LE-vel. ugyanmár...
A hozzászólást Blazek módosította 2010.02.02. 16:58:23-kor
Pontszám: 5.09
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
825. hozzászólás - 2010.02.02. 17:56:34
Zan...!Alias Lidércmedve!

A múltkór bajnok lettél közöttünk,3 agyontápolt ,epikuscuccos etikátlan között!
Fórumbéli teljesítményünknek remélem semmi köze a randomhoz!

Szövetségetek nincs feltöltve tagokkal,miért irigyled azok építőteljesítményét akik fel vannak töltve.

Te is pók vagy,még nálunk is lassabban haladsz.Te is problémás vagy a többi játékos szemében akiket kifosztassz és a játékkészítők sem szerethetnek mert ritkán cseréled a prémiumos cuccaidat.

Ismerhettél,miért nem írtál privát levelet?

Etika:Sokan írtak levelet,hogy ne fosztogassam őket.Mindig leszálltam róluk(remélem valaki megerősíti)kivéve akiken láttam,hogy továbbra is leadják a Léjüket.Tudom,most az volna a sportszerű,hogy a farmjaimat is megnevezzem és az én farmjaimat zárolják CSAK.
Pontszám: 6.48
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
826. hozzászólás - 2010.02.02. 18:00:02
Zan...!

Lassan mi ketten leszünk a legútáltabb és legirritálóbb fórumozó,pedig ellentétes véleményt képviselünk.
Pontszám: 6.48
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
827. hozzászólás - 2010.02.02. 18:13:34 (Válasz Vorian #822 hozzászólására.)
hahahaha
megtaláltatok! bravó!

akkor ha már személyskedünk kicsit, álljon itt pár tény:

-Iyanden szövetség
-kb 11 tag, akik mind 20. szint alatt vannak
-az építésük mindegyiknek 16k alatt
-a bónuszaik +39 védekezés, +42 támadás, +8 IQ
-náluk útólag lépett be pár 50+ os építő, és rántottak fel több milla értékben épületeket
-38 epikus lényt öltek meg, és ezekhez valószínűleg ezek a 20. szint alattiak hozzá se szagoltak, mégis tele voltak aggatva a 30+ os cuccaikkal

-ezzel szemben nálunk van EGY építő, aki velünk együtt kezdte a játékot, és most hajtunk a Térkapu felépítésére... A bónuszaink +12 védekezés, +18 támadás


valaki látja a különbséget, vagy csak üldözési mániám van??
Pontszám: 1.80
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
828. hozzászólás - 2010.02.02. 18:15:07
Hmm, jó tudni hogy te vagy Lidérc... Így már kicsit más véleménnyel vagyok rólad. Durva hogy egy olyan ember beszél etikáról és aljasságról, aki nap mint nap többtíz ember játékkedvét veszed el avval hogy elveszed tőlük azt, amiért ők órákat várnak (PÓK) . Kezdem azt érezni hogy téged mégiscsak az irígység hajt, és nem az hogy MÁSOK játékélményét próbáld meg javítani. Annyiban értek veled egyet, hogy te talán többet tudnál-tudtál kihozni a semmiből, mint azok akik köré szövit építettek.
A hozzászólást Razz módosította 2010.02.02. 18:19:53-kor
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 5.67
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
829. hozzászólás - 2010.02.02. 18:19:41
szóval ezek 20. szint alattiak miért attól erősek, amit az 50+ osok építettek nekik??

mert a bónuszok nélkül nem biztos, hogy megtudnátok verni, és hogy ilyen szintre jutottak volna el!!
Pontszám: 1.99
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
830. hozzászólás - 2010.02.02. 18:22:31 (Válasz Razz #828 hozzászólására.)
mi sem egyszerűbb, mint engem kivédeni!

2 napig nem tart magánál LE-t, és már el is felejtettem, hogy a világon van!

de amit ezek összehoztak maguknak, azt senki már ki nem küszöböli soha ebben az évezredben!
Pontszám: 1.80
fórumozóVorianFérfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
831. hozzászólás - 2010.02.02. 18:24:32 (Válasz Zantetsuken #827 hozzászólására.)
Nagyon nem akartam belefolyni ebbe, de már bántotta a szemem... Nem kellett keresgélnem, ergo meg se találhattalak. A személyeskedést te kezdted (nem velem, félreértés ne essék, hanem Energiserrel és Razz-al), gondoltam úgy fair, ha ők is ismerik a karaktered nevét.

És, hogy miért pontozzák le az előző postom, még mindig nem értem, de hát ilyen világban élünk. Indoklás ilyenkor elvárható lenne, de feltételezem akik ezt teszik, ehhez nem érzik magukban az erőt.
V2 Mephistopheles
Pontszám: 6.64
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
832. hozzászólás - 2010.02.02. 18:33:29 (Válasz Vorian #831 hozzászólására.)
ha ez vígasztal, akkor elmondanám, hogy fogalmam sincs, hogy ki az a Razz, Energiser, Blazek vagy akár te. eszembe se jutott megkeresni őket, hiszen én általánosságban beszéltem a problémáról!

a pontozásról meg annyit, hogy ember nem volt még, aki pozitíba értékelt volna itt a fórumon (talán Razz kivétel), annak ellenére, hogy én csak egy probléma megoldását próbálom szorgalmazni, teljesen normális hangvételben... és csöppet sem zavar, hogy lepontoznak (nem tudom nektek miért ilyen nagy trauma??), akkor is elmondom a véleményemet!
Pontszám: 3.14
fórumozóVorianFérfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
833. hozzászólás - 2010.02.02. 18:47:08 (Válasz Zantetsuken #832 hozzászólására.)
Hajj, ezt most zokon vettem. Bár már a karakterem az enyészeté, igazán emlékezhetnél a jó öreg Mephistóra... ha már én emlékszem rád.
És mivel emberszámba veszem magam, meg kell, hogy cáfoljalak, anno (igaz, hogy csak 1 postotad), de felpontoztalak.

A lepontozás nem okoz traumát, de csak nem értem. És amit nem értek, azt meg szoktam kérdezni. Ha nem érkezik válasz, akkor még egyszer. És így tovább, egészen a megvilágosodás áldott pillanatáig.

edit: Belátva Archi igazát, új hsz-t nem postolva, visszavonulok a terepről.
A hozzászólást Vorian módosította 2010.02.02. 19:15:18-kor
V2 Mephistopheles
Pontszám: 7.95
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
834. hozzászólás - 2010.02.02. 18:54:57
Esetleg az off topic csevegés miatt? Sajnos én is beszálltam... Ez a hely nem erre való...
V1
Pontszám: 8.10
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
835. hozzászólás - 2010.02.02. 19:01:40 (Válasz Zantetsuken #832 hozzászólására.)
Zan...!
Te ismertél engem,hiszen fej-fej mellett haladtunk hónapokig.
Szövetségi lapunkon ki vagyon írva,hogy a te és az én szövetségem baráti viszonyban vagyunk.
Előző hozzászólásom a közeledést szolgálta nem a személyeskedést.

Nézz szét,hogy más szövetségben is mekkora különbségek vannak tagok szintjei közt.

Rengeteg szövetségben van átjárás epikusokat ölések(küldetések) miatt.Ez olyan mint a döntetlenezéshez levetkőzés,találékonysági küldetés.Láttam ezt a megfogalmazást a játék készítőitől.

Véleményem szerint az építő karakter sem etikus bár nem szabálytalan.(nem nagyon hiszek benne,hogy valaki vállalja a játékkal járó elkötelezettségeket úgy hogy semmi célja,öröme nem keletkezik,csupán másoknak épít.Biztosan vannak fokozatok,elnézést a ténylegesen építőkarakternek vallóktól)
Pontszám: 7.36
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
836. hozzászólás - 2010.02.02. 23:02:46 (Válasz Zantetsuken #827 hozzászólására.)
üldözési mániád van. neked meg van +12/+18 azokhoz képest, akiket napi szinten lerabolsz és nincsenek szövetségben, vagy vannak ugyan, de nincsenek ilyen bónuszaik. és mindezt egy "építőkarakter" segítségével... érdekes, ők nem szoktak idejárni SÍRNI mint te. innentől kezdve s...gget csinálsz a saját szádból.
Pontszám: 4.27
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
837. hozzászólás - 2010.02.02. 23:30:53 (Válasz Blazek #836 hozzászólására.)
atyaég!

nehogy már én legyek itt a közellenség, mert olyanokat támadok, akiket ti is!!???!!
vagy mert egyáltalán bárkit is támadok... vicces fiú vagy te Blazek! komolyan megnevettetsz!

egyébként örülj neki, hogy ők nem fórumoznak, mert ha megtudnák, hogy miket lehet itt a játékban csinálni, akkor vagy elkezdenének anyázni, vagy törölnének azonnal!


és dehogynem emlékszem Mephistóra! emlékeim szerint a manók miatt ment gallyra a hiperkaraktered, és döntöttél a törlés mellett... hozzáteszem a Vörös Bilincs és az Iyanden szövetséggel való "együttműködést" a mai napig kétkedve fogadom. ezt nem én intéztem, hogy így legyen... de hát ez van. a többség döntött...
Pontszám: 1.80
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
838. hozzászólás - 2010.02.02. 23:39:46 (Válasz Zantetsuken #837 hozzászólására.)
lehet h én vicces vagyok, de sosem rinyáltam azért, mert Döngölőnek 7szer annyi a rabolt LE-je, mint nekem, és vmiért erősebb nálam. te meg folyamatosan rinyálsz, és ezzel tönkrevágod mások játékát. már nem csak azokét, akik gyengébbek nálad, hanem azokét is, akik erősebbek.
Pontszám: 2.84
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
839. hozzászólás - 2010.02.03. 09:43:03 (Válasz Blazek #838 hozzászólására.)
ha szerinted egy probléma felvetése, és annak megoldására tett javaslat, vagy igény rinyálásnak meg sírásnak számít, akkor te sajnos nagyon nem vagy képes elvonatkoztatni...

és ugyan mivel rontanám már el a mások játékát? mert használom a fórumot? mert elmondom a véleményemet? mert vitatkozok másokkal?

te jó ég, tényleg!! hát ezek undorító dolgok!
Pontszám: 2.32
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
840. hozzászólás - 2010.02.03. 09:50:26
látom nem érted. azzal rontod el, h levettek rólam miattad (átvitt értelemben) vmit, amiért megdolgoztam, és megérdemeltem volna. ezáltal TE szólsz bele AZ ÉN karakterem fejlesztésébe, és életébe. ehhez pedig nem sok jogod lenne egy ETIKUS világban. és nem az a rinya, h felvetsz egy problémát, hanem az, h másokra mutogatsz ujjal, mert vmit elértek, amit te nem. top 1 vagy a szinteden, ne panaszkodj, meg sírj, hanem JÁTSSZ!!!
Pontszám: 2.46
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője