Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
81. hozzászólás - 2009.07.30. 13:59:31
olyan szórakozást kell adni a népnek ami amellett hogy kapcsolódik a végzetúrhoz szal amellett nem igényli a brutális karakterfejlesztést...

ilyen lenne pl egy szerepjátékra alkalmas kis városka fogadó vagy akármi létrehozása...biztos vagyok benne hogy sok karakter akikről amugy nem is hallunk megjelenne és sok nagyszintű vagy akármilyen forma nemű és státuszú emberke élvezetes szórakozási élményt kapna...

és hogy mér is volna jó ez...azé mert hosszútávú játékélményt adna és még a túlzott használata se vezetne előnyhöz játéktecnikailag ugyanígy a nemhasználata se okozna hátrányt senkinek...

egy szerepjátékokra szakosodott cégnek amilyne pl a Belholder is már csak a kultura védelmében is biztosítania kéne egy ilyen kis helyszint...talán

aztán idővel ha ebben lenne ráció akkor lehetne kissé összebbhúzni a dolgokat játék és a játéktér között...bizonyos eseményeket kielehtne jáccani ott is...a klánháborúknak is alaphangulatot adna a klánok vásárolhatnának maguknak saját helyszint a városban amit aztán ők üzemeltetnének...lehetne alklmazni tapsztaltabb játékosokből egy mesélő csapatot akik ha van valami oylan esemény vezetnék a dolgokat...szal áhhh....szerintem jó lenne...

mondom nekem vrtuális pályafutásom legszebb időszaka volt a TKs évek...sejj azé az komoly volt...noh mind1...ez a mániám ez a játéktér ezért erről írni pár sort sosem sajnálok még akkor se ha zárt kapukat döngetök vele =)


ami meg a karimat illeti jah én túlfogom élni(remélem) még ha meg is tépáznak de sokaknak még annyi esélyük sincs mint nekem és pont ez a 40-50es szint az ahol többen dobták már be a kulcsot a régiek közül is...szal ez egy rizikós útszakasz...

de az biztos hogy törölni nemfogok...inkább néha kicsit majd sirdogálok mer mondom engem az megnyugtat ha leírhatom a frusztrációimat =)

a célom pedig nekem a Topba való bejutás...és nemakrok VFezni mert a szintstopper taktika ugyan erősebbé tesz de higgyétek el kevés pókból lesz nagyszintű játékos mer sokan anynira kipörgetik magukat alul hogy kialszik a kazán és megunva a játékot lassan kiszürkülnek a világból...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.44
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
82. hozzászólás - 2009.07.30. 14:19:16
mint szintbeli érintett szólnék hozzá a témához, annyi vagyok még egy fél óráig mint Faktor.
1: engem is zavar a 200as támadó IQ-t levarázsolja az épphogy 140es smaragd, de szerencsére ha így is van, akkor közelharcban kritikussal összetöröm
2: ezen a szinten húztam fel a VF-et maxra, mert úgy láttam, ahogy Faktor. kezd bedurvulni a dolog, és nem tetszik, h 6-7 szintről ütögetnek le olyan szövetségeknek a tagjai, akik az épületek miatt erre aztán végképp nincsenek rászorulva (pl SÖ, K&V stb)
3: Faktor, megnéztem a karaktered. hol van az az 1.7 rabolt LE a karakteredből? egy szinten vagyunk, nekem épphogy van 700K, és előtted vagyok tulajdonságban is, meg szakértelem összegben is.
4: osztom abbéli véleményt, h ha Faktornak sírásra áll a szája a jelenlegi helyzetben, akkor ugyan mi sikerélmény van a játékban azoknak a karaktereknek, akiket ő farmol naponta?
5: csak tájékoztatásul: a karakterem valszeg nem jól fejlesztett, de arra büszke vagyok, h mindössze 4 napig voltam összesen 15 PP-n, az is háború és a döntetlen küldetés miatt, úh én nem ütök 4-5-6 szinttel lefelé.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
83. hozzászólás - 2009.07.30. 14:41:34
igen igen azt a másfélmillát még én is keresem xD nemtom bakker...de egy része szerintem életöltőkre ment...a másikgmeghát valóban lövésem sincs...amikor erre gondolok mindig megállapítom hogy valamit nagyon elkurtam...de aztán ránézek a karira és az összkép viszont pozitív...

szerintem azvan hogy jópármillát lazán letudnak kompenzálni azok akik nem portyáztak de jóütemben jóidőben felfejlesztették azon szakértelmeket melyekből aztán bejött nekik a profit...én kicsit fáziskéséses vagyok ami a lééadó szakértelmekt illeti bár már jópár szint óta megvannak ezek a dolgok(csak úgyláccik már akkorra is késő volt)

nekem igazából sosem voltak nagy álmaim(a legmerészebb is csak egy bajnoki medál lett vóna) azt amikor elkezdtem a játékot nagyon felhúzott a harcrendszere és sokáig nem is nagyon hadakoztam...vadásztam inkább de ugye akkor még nemtudtam hogy itt mekkora buli a szakértelmesdi és inkább tulajdonságokat pakoltam ebböl megerősödtem és olyan 15 s szint környékén elkezdtem portyázgatni...akkor volt 100 000 lopott léém...ami egész szépen szaporodott...így eléldegéltem jódarabig csak közben mohó lettem és mivel én nem vagyok pók így vadásztam is azt nyomattam tovább a statokat meg akkormár pár szakértelmet is(de inkább a harcikat) és amikor kiértem a peremvidékre hol már nem volt olyan zöldellő a legelő és nincs annyi préda se körülnéztem azt csupa olyan fazon volt ott mint én annyi külömbséggel hogy nekik nagyobb volt a szakértelmük és kevesebb a rabolt aranyuk(persze azé nem mindnek)...ígytörtént...de a fene se gondolta volna hogy ebböl olyan hátrány fog kikerekdni ami okán az akkori mondjuk így kissé tulozva hogy ferrari sportautó karakterem leminősül egy lada kombivá...kellemetlen...

amugy nekem Winnie az egyik nagy példaképem...megnéztem a kariját és bizony többször kapott ki mint nyert kristályékkal szemben de nemsokszor láttam panaszkodni...bár a nőknek nagyobb a fájdalomküszöbük...vagy lehet hogy mazohista...mindestre jól tűri nem tombol nem toporzékol és ez azé becsülendő...én nem bírom ilyen jól...illetve van amikor igen de ma nem ment =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
84. hozzászólás - 2009.07.30. 14:48:08
amúgy vmelyik nap eszembe jutott az az ötlet, miszerint be kéne vezetni a randomot az őskővásárlásban is.
meglenne ott is a 70-30%+szerencse esély, h ha befizetsz, akkor ingyen kapod az őskövet. egyből másképp értékelné a beho a randomot!
Pontszám: 8.44
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
85. hozzászólás - 2009.07.30. 15:22:23
Elnézést. Két kérdésem van. Visszaolvastam egy csomó topikot. Azt amelyikben a Csuhi-Egon, illetve LanMaffiás sztori volt, azt egészen márciustól olvastam vissza, de mégsem tudok kettő dolgot:

Szóval az egyik, hogy akkor megvan-e a kivégzés pontos képlete? Annyit sikerült kibogarásznom, hogy a 15%-ot tolja fel a kivégzés max. 25%-ra. De hogy hogyan, milyen képlettel, az nyilvánosságra került? Mondjuk ha ez ellenfelemé 30-as, nekem 40-es, akkor az +10%, vagy csak +5%, vagy csak 2%? Szóval, hogy a képlettel mi van?

Másik, hogy mi a baj a visszafogott fejlődés szíkértelemmel? Nyitott vagyok minden válaszra, csak egyelőre nem értem, hogy mi a baj vele...
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
86. hozzászólás - 2009.07.30. 15:33:15
Nem tudom a megfelelő topicba írom-e, de nem találtam alkalmasabbat.

Megvásároltam a vadászat gyorsítást, kicsit elegem lett a játékból, kevesebb időt szeretnék vele tölteni stb. A leírásban az szerepel hogy gyorsítja az életpont regenerációt. Nos 1-ről 15%-ra 2.24 helyett 2.17 alatt gyógyulok fel. Nem mintha nagyon panaszkodnék, de ennek mi értelme volt? Ha jól tudom azért lett gyorsabb gyógyulás, hogy azok akik 15%-on szeretnének kivégezni legyen esélyük, és legyen esély vadászat közben elkapni valakit. Na ezzel a 3,5%-al aztán sokminden változott.
Pontszám: 4.25
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
87. hozzászólás - 2009.07.30. 15:53:18 (Válasz Otoaak #77 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.07.30. 13:16:28

Elég kevesen írnak fórumra abból a rétegből amit most Faktor képvisel de azt hiszem, ha neki meglehetősen jó alapokkal ilyen gondot/törést hoz ez az esemény akkor már nincsenek kétségeim, afelől, hogy a Vf mennyi és milyen lehetőséget hagy a nála gyengébbeknek. A VF fejelsztése sokak számára szükségszerűség ahogyan némelyek számára a pók taktika is az volt, a pók taktika morálisan megkérdőjelezhető ugyan de még mindíg sokkal korrektebb volt mint most a VF. Az, hogy gyengébb karakterek visszamaradnak és utánna mikor kb. arra a szintre érnek ami reális esélyeket teremt számukra a tömeggel fejlődnek semmi baj nincsen, de az eleve hónapokkal korábban kezdett milliós előnnyel rendelkező karaktereket beengedni a "csirkeólba" mészárolni több mint gusztustalan szerintem. Nonszensz, hogy 500-1200-as karszámmal 47-50-es szint környékén aprítják egysek úgy a népet, hogy 4-5-6 szinttel lejjebb is ütnek akár, hogy kevesebb TP-t kapjanak. Azért árulja már el nekem az aki ezt csinálja, hogy meddig van ennek még értelme ? Tényleg ez okoz örömet, hogy 300-500TÖ különbséggel döngöli az alatta vagy egyeseknél a vele egy szinten lévőket?


Nem gusztustalanabb ez, mint folyamatosan arra bíztatni a játékosokat, hogy menjenek csak felfelé szintben, törjenek át mindenkin, csak gyorsan-gyorsan, nőj-nőj, az erőd, TÖ-d, SZÖ-d abszolut lényegtelen, a szint számít, és érjenek be olyan játékosok alá, akik szintén hónapokkal előttük kezdték el a játékot, csak nekik még többhónapnyi holtidő előnyük is van, ami alatt úgy magukat, mint a szövijeiket a fullontúlra maxolgatták. Ott aztán belefutnak abba, hogy ha a legutolsó turbóra is nem őskövet költenek, akkor a bokájuktól feljebb az életben nem érnek...de gondolom ott lennének tökéletes helyen.
Vannak olyanok, akik beértek és megállják a helyüket.
Jah, vannak.
Tele vannak velük a felsőbb szintek....

Javaslat:
Tegyük le a VF-et az akadémiából a mindenki által hamar elérhető 19-es tanulási szintre.
Így mindenki hozzáfér, aki akar. Nincs akadémiaelőny és stb.

Minden szintnek játékélményt kell adni.
Nem okvetlen tápot.
Teljesen egyetértek Miklós hozzászólásával.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.60
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
88. hozzászólás - 2009.07.30. 16:08:18
A vf már végigjárta a fórum létező összes topikját, eredmény nélkül. Aki használja azt állítja, hogy ez az egy esélye maradt hogy sikeres legyen, aki nem használja az azt mondja, hogy tönkreteszi a játékot. A két álláspont nem valószínű, hogy valaha is közeledni fog egymáshoz, hacsak be nem bizonyosodik az egyik fél igaza.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
89. hozzászólás - 2009.07.30. 16:15:20 (Válasz Ariel #88 hozzászólására.)
A felérés a TOP-ba mekkora zsír már bebizonyosodott, hiányzik párezer karakter az elejéről.
Vannak sunyi alattomos csirkeólasok is, mint én, de sajna ez a ritkább eset.
(Igen, lehet, hogy a VF is egy játékosritkító szaki, azért kellene letenni az akadémiából, hogy általános elérést nyerjen, mindenki megcsinálhassa, ezáltal eltompuljon a jelentősége.)
De ha már felértünk a TOP-ba, onnan mit játszunk?
Tudom, nem a TOP hibája, hogy kifutott alóluk a játék.
De kövezzetek meg, én inkább elkínlódgatok itten a közepén, építgetek, maxolgatni valóm bőven van még... minthogy nézzem a legenda, és az epikus hűlt helyét, és nézzem mennyi vadászLE-met liftez fel a KH a TOPtopba.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.83
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
90. hozzászólás - 2009.07.30. 16:59:09 (Válasz Darah #87 hozzászólására.)
Se rosszindulatú se hülye nem vagyok, saját tapasztalat alapján adtam ötletet, aki akarja megérti. Meglehetősen pofátlan szerintem részedről, hogy nekem címzed a mondandód, mint olyannak aki egyrészt szinthuszár nem vagyok, másrészről meg egyenlőre még a VF fal sem hiszem, hogy annyira kemény környezet lenne ahol jelenleg én vagyok, van némi rálátásom milyen és nem kívánom senkinek, de ha se megkerülni se alatta átbújni nem lehet akkor csak az ugrás marad. Attól meg a topnak nem nagyon lesz több célpontja mert Faktor felpörög 55-56-os szintre mondjuk 1 hónap alatt.

(ironi on) De ti meg mind fejlesszetek VF-et akár már 4-es szinttől az az igazi megoldás attól mindenkinek jobb lesz, a VF eltünteti a különbségeket onnantól, hogy kimaxolod minden csata sokkal korrektebb, senki nem üt 6-7 szinttel lejeb a VF-et fejlesztők az igazság bajnokai akik végre igazságot és a top számára pusztulást hoznak a játékba, mert ez így igazságos, pusztuljanak a mocskos rosszindulatú szemetek ott elől, mert most itt vannak a VF bajnokai akik miután szétverték az ovit igényt tartanak rá, hogy a top sírját is levizeljék mert ez itt és most a VF által adott igazság pillanata, az igazságos porya korszaka ahol végre a kicsiket és elgyengülteket a VF áldása hatja át és emeli őket béka seggeket megszégyenítő magaslatokba. Éljen a portya minden bajára gyógyírt kínáló csodaszer a : VF.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 4.75
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
91. hozzászólás - 2009.07.30. 17:00:44
Egy apró fejlesztést esetleg lehetne eszközölni:

A beidomított lények a lépett szintjük alapján lehetnének sorba rendezve csökkenő sorrendben,utánuk pedig az idomítatlanok az alapszint alapján növekvő sorrendben.

Most egyenlőre nem látok logikát az állatok sorrendjében, és a káosz 8-9 állatnál már igen zavaró (legalábbis nekem).
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 9
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
92. hozzászólás - 2009.07.30. 17:09:37 (Válasz Otoaak #90 hozzászólására.)
Aranyosan ironizálsz, és főleg csúsztatsz.
Válaszolhattam volna épp Winnie-nek is, csak elég hülyén jött volna ki, mivel nem ő gusztustalanozott, hanem... a gyevi bíró?

Ha letesszük a VF-et, lesz esély kifejleszteni. Mindenkinek.
Ha már négyesen ki tudja fejleszteni, akkor négyesen fogja, hatalmas költségért, ottani szinthez mért bevételekkel számolva.
Ha felrohan a tag szintben mire lesz esélye?
Törölni?

A "pofátlan" és hasonló jelzőket nyugodtan megtarthatod magadnak egyébként.
Van egy véleményed, nekem is van egy.
A TOP-ot ismét nem hibáztattam, de odáig nem értél le gondolom, szeretsz beskatulyázni TOPcsesztetőnek. Ami bizony olykor ül is.
Viszont nem mindig.
Most sem.
Viszont ez OFF, ahogy Ariel mondta, a VF-et minden működő topicban kitárgyaltuk.
Maradjunk a javaslatoknál talán.
Legalábbis részemről.
A hozzászólást Darah módosította 2009.07.30. 17:10:55-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.29
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
93. hozzászólás - 2009.07.30. 17:29:13
Én már várom a VF2.0 megjelenését, amivel negyedelődik majd a vadászatért járó tp, és azok kapnak majd új esélyt, akik későn fejlesztették az első verziót. Természetesen azok is fejleszteni fogják, akik már hónapok óta nyomják a vf-et, mert nekik minden rohanás előre, ami nem a minimális tp-t hozza. Aztán ha már azonos szinten is 4-500 TÖ és SZÖ különbségek lesznek Miklós remélhetőleg egy huszárvágással elintézi az egészet, és a portya már nem a karakterek szintjére fog alapulni, hanem a tulajdonság és szakértelem összegekre. Máris fordulna a helyzet és nem a kicsiken akarna mindenki pókként élősködni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
94. hozzászólás - 2009.07.30. 17:39:21 (Válasz Ariel #93 hozzászólására.)
Szerintem meg éppúgy bele fog simulni a játékszerkezetbe, mint a többi tápolós szaki.
Lesz, aki előbb fejleszti, lesz, aki később, de aki előbb tolta fel a kivégzést, és a kreát nagyra, az is kiemelkedett a többiek közül, mint ahogy az sem gyengült el, aki fokozatosan, de egyenletesen felnyomkodta a LEszerző szakikat, míg az addigi portyások még nem kapcsoltak, hogy át kell állni.
A VF is fokozatosan jönne be a szintekkel, előbb csak max párakat tudnának rá tenni, nem nagyon szaladgálnak 4-es szinten 50-es szakikkal felszerelt emberek.
De ehhez tényleg az kéne, hogy kijöjjön az akadémiáról, mert enélkül durva aránytalanságot szül, vagy arra kényszeríti a kisebb szövik tagjait, hogy menjenek akadémiás szövibe, ami lehet, hogy jó dolog lenne, de spec én sem szeretnék a kisebb szövimből elmenni, ha ott egyébként jól érzem magam.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 4.25
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
95. hozzászólás - 2009.07.30. 20:02:06
Es mikor mindenki kifejleszti a VF-et, akkor eljove a kanaan, es minden marad ugy ahogy volt, csak egy csomo LE el lesz koltve potyara...
A hozzászólást Solina módosította 2009.07.30. 20:21:41-kor
Pontszám: 4.67
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
96. hozzászólás - 2009.07.30. 20:20:03 (Válasz Ariel #93 hozzászólására.)
Ariel, mondj egy jó okot hogy miért rohanjunk előre. kis történet: Maatkare, szövetségünk legmagasabb szintű tagja 54 volt. reggel 8-kor beköszönt Solina egy 3k-s maflással 61-es szintről, negyed órával később beköszönt Iron Cross egy 3.3k-s maflással és kiütötte Maatkare-t. ezért rohanjunk előre? vertem a nyálam korábban hogy ha lehet legalább a varázslatot hagyjátok otthon, erre jött a reakció hogy az túl veszélyes. pedig az a varázslat okozza a sebzés felét, visszaütni úgysem tudunk. ne prédikálj arról hogy a VF használók pókok akarnak lenni, van akkora a különbség a top és a középmezőny között hogy nyugodtan mondhatom hogy ti lennétek a pókok, mi meg a farm. ne csodálkozzatok ha jópár ember foggal körömmel kapaszkodik a távolságba.

ohh, még valami. mióta ti gyorsultok szintlépésekkel és a keménymag már nem tudja ütni az 50-esek nagyrészét, a támadáslistánkban ritkán találkozom 2k feletti sebzésekkel, sőőt, néha még nyerünk is. és ritkán látok olyat hogy a társaim csak 100-200-at tudnak visszaütni.

Darah javaslata kiváló, adjuk meg mindenkinek a lehetőséget hogy VF-el játszon. de persze nem kötelező. és ha már ilyet javasolt, megtoldanám azzal hogy a manakonstrukció legyen elérhető akadémia nélkül, vagy legalább legyen az előfeltétele az akadémia 1-2. lassan ott tartunk hogyha nincs transzplant és ultraspec a 30-as szintek közepére, már nem vagy versenyképes.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.86
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
97. hozzászólás - 2009.07.30. 20:21:20 (Válasz Solina #95 hozzászólására.)
A kánaán akkor jöve el, amikor kellően legyengítve megérkezik a felfelé rohanók tömege.
De persze vírustalanítva.
LOL!

Edit:
S0laris, bingó...
A hozzászólást Darah módosította 2009.07.30. 20:22:12-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.40
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
98. hozzászólás - 2009.07.30. 20:51:46 (Válasz S0laris #96 hozzászólására.)
Egyszer már elmagyaráztam, miért van káros hatása a VF-nek a játékra, nem kezdem el elejéről az egészet. De egészen addig amíg abból indulsz ki, hogy neked jó, ha VF-et használsz, nem fogod megérteni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
99. hozzászólás - 2009.07.30. 21:00:57
Ez a vita teljesen meddő, ráadásul nem a témához kapcsolódik. Ha tovább szeretnétek folytatni, akkor nyissatok valahol neki egy saját topic-ot.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
100. hozzászólás - 2009.07.30. 21:01:52
Én befejeztem
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője