Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
761. hozzászólás - 2010.01.28. 14:47:37
Anno volt szó róla, h ki lehet kapcsolni a kihívásokat. Hol, hogyan?
Ha valakivel összefutok, s nekem nem barátom, sőt esetleg még csak nem is ismerem, akkor ha akar valamit akkor támadjon meg, de ez a barátságos seggrepacsi, péniszméret-összehasonlítás és egymás ölelgetése nekem szerepjátékilag nem jön be, s mi több itt nehezen is magyarázható. Szal tartsanak inkább gyávának, de szeretném az eredeti koncepció alapján nem elfogadni ezeket a dolgokat.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 5.72
népszerűFushiFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
762. hozzászólás - 2010.01.28. 15:17:16 (Válasz Ddyy #761 hozzászólására.)
Ezt talán lehetett volna egy hangyányit finomabban.
Pontszám: 6.80
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
763. hozzászólás - 2010.01.28. 15:34:31
Szerintem teljesen jó és megmagyarázható a barátságos portya. Ha belegondolsz a végzeturak veljöttek a felszínre, megtelepedtek és most hamarosan városokat kezdenek építeni. A véres törzsi háborúkat felváltják a párbajok (ez volt kb hogy nem ölhetik meg egymást) és most egy kevésbé erőszakos versenygés alakul ki ahogy a társadalom egyre inkább civilizálódik. Nem tudom mi ezzel a baj.

Játéktechnikailag az egész ott van meglőve, hogy pp-be kerül ami a EH óta egy-az egyben erőforrás ha elmegyek portyázni és akár egy manakonstrukciós ellenfelet verek is be. A kihívásnak pedig elhanyagolható bevétellel jár. Új erőforrás kellene rá, vagy jobb jutalom.
Pontszám: 4.00
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
764. hozzászólás - 2010.01.28. 15:41:35
Fájdalomdíjként a támadás italát kapod!

Ennél több jutalmat tényleg ne!!!! De komolyan! Szerintem ez is sok.
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 6.85
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
765. hozzászólás - 2010.01.28. 16:46:44
Ez az 1-3 kristálypont nagyon gyíkfing 1 PP-ért! Ha adna egy minimális LÉ-t (mondjuk a síma vadászat 1/3-át, 1/4-ét, az is lenne valami.) Főleg annak, aki most felvette az EH szakit! Mert annak már erőforrás a PP is.
Amúgy az ötlet és a megvalósítás teljesen jó, tetszik, mint új lehetőség, de ha nincs jutalom, akkor minek?

(az én szintemen 7000 LÉ egy kristály ital, az 50 KP-t ad (+10 kancsóval)... EH szakival ez a 7000 LÉ 3-4 portya alatt megvan)

Tehát a jutalom az majdnem 0.
Vagy tegyetek be rá egy másik pontot, ami naponta termelődik. Legyen kihívás pont. Lehetne rá szaki, mint a valóságformázás, aki felnyomja, naponta több ilyen pontot kap.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.47
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
766. hozzászólás - 2010.01.28. 16:57:24 (Válasz K.vica #744 hozzászólására.)
Idézet: K.vica - 2010.01.27. 14:02:32
akkor most elveszik az epikus tárgyakat vagy nem. Mert a bajnokira készülök és lehetséges győztes 12. szinten egy 35. szintű vérivóval szaladgál 500k Le diff-el.


Ez tényleg érdekes kérdés, sokan rohangálnak a már nem használható tárggyal...
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 6.01
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
767. hozzászólás - 2010.01.28. 17:00:30
Támadás itala akkor is kifejti hatását, ha megiszom, és majd engem támadnak?
Pontszám: 7.23
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
768. hozzászólás - 2010.01.28. 17:48:07 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.07.28. 14:59:54
Várható fejlesztések
Hosszabb távon várható fejlesztések (nem feltétlenül ebben a sorrendben)
- ha egy alacsony szintű kari "köré épitenek" egy szövetséget, nem profitáljon teljes szinten a védőfalból és gyakorlótérből: legfeljebb szint/2 érvényesüljön, tehát egy 4. szintű kari csak +6 támadást és +6 védekezést kapna meg.


Ha szabad megkérdezni, mégis mit jelent az hogy hosszabb távon? Csak mert kezd idegesíteni a dolog, hogy emberkék tizenakárhányadik szinten 75 tám, 75véd, 15 iq bónusszal rohangálnak, ezzel teljesen ellehetetlenítve a bajnokit mások számára. Igen tudom vannak ügyes játékosok akik szövibónusz nélkül is tudnának nyerni (bár most nem maxosról van szó) , de szerintem többen vannak azok, akik egyedül a szövetségük miatt nagykirályok.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 8.30
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
769. hozzászólás - 2010.01.29. 13:13:55
A portyakaraktereknek érték a PP,nem fogják barátságos portyára pazarolni.
A vadászgatók,portyapontoket túlcsorgatók rengeteg kristálypntot fognak bezsebelni olyanoktól akiket biztosan legyőznek mert látszik a szakértelemösszegük.
Olyan ez mintha ismét egy útelágazáshoz értünk volna.melyik utat válasszam?
Pontszám: 8.21
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
770. hozzászólás - 2010.01.29. 13:17:57 (Válasz Energiser #769 hozzászólására.)
Miért baj, ha döntened kell?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.13
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
771. hozzászólás - 2010.01.29. 13:19:35
Nekem is van olyan epikus cuccom bekészítve amire rá van írva,hogy nem viselhetem.
Vártam 2 hétig,gondoltam autómatikusan leveszik rólam de nem így történt.A karakterlapom szerint érvényesülnek a láncom plusz tulajdonságai.
Lánc nélkül is esélyes vagyok a bajnokira,nem akarom,hogy csalónak bélyegezzenek és utólag elvegyék a bajnoki medálomat.
Mit tegyek?Önként nem veszem le míg mások viselik.
Pontszám: 3.88
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
772. hozzászólás - 2010.01.29. 13:20:14 (Válasz Mortimer #770 hozzászólására.)
Nem baj csak megállapítom.
Pontszám: 4.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
773. hozzászólás - 2010.01.29. 13:24:46 (Válasz Energiser #771 hozzászólására.)
Ha már a fórumon nem válaszolnak, írj info@-ra, hogy mi a helyzet. Ha arra sincs reakció, akkor te mindent megtettél, teljesen szabályosan jártál el, így ha megnyered a bajnokit, nem fogják elvenni tőled.
A hozzászólást Mortimer módosította 2010.01.29. 13:26:08-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.13
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
774. hozzászólás - 2010.01.29. 13:45:18
Még a viadalra való nevezés előtt le lesznek véve a karakterektől ezek a tárgyak, bár kicsit elkéstünk vele, tudom.
Pontszám: 8.42
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
775. hozzászólás - 2010.01.29. 13:49:21 (Válasz Energiser #771 hozzászólására.)
Kedves Energiser!

Borzasztóan sajnállak, hogy ilyen problémáid vannak:

...Levegyem-e a 40-el nagyobb szintű haverjaim által (egy körém épített és gyakorlatilag kimaxolt szövetségben) levert Epikusnak a cuccait, amiket nem győztem felcsipegetni a földről, és pofátlan módon magamra aggatni...

Szóval azt tanácsolnám, hogy Le ne vedd! Még véletlenül se!

Hiszen már akkor meg lettél bélyegezve, mint csaló, mikor először felvetted!


Respect az új szabálynak...!
Pontszám: 4.36
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
776. hozzászólás - 2010.01.29. 13:57:28 (Válasz Zantetsuken #775 hozzászólására.)
Idézet: Zantetsuken - 2010.01.29. 13:49:21
Kedves Energiser!

Borzasztóan sajnállak, hogy ilyen problémáid vannak:

...Levegyem-e a 40-el nagyobb szintű haverjaim által (egy körém épített és gyakorlatilag kimaxolt szövetségben) levert Epikusnak a cuccait, amiket nem győztem felcsipegetni a földről, és pofátlan módon magamra aggatni...

Szóval azt tanácsolnám, hogy Le ne vedd! Még véletlenül se!

Hiszen már akkor meg lettél bélyegezve, mint csaló, mikor először felvetted!


Respect az új szabálynak...!


Teljes mértékben adom az előttem szóló barátom véleményét... Energiser te sajnos pont egy olyan játékos vagy, aki a szövetsége nélkül közel se ott tartanál ahol most. Hálistennek hamarosan nemcsak a cuccok kerülnek le rólad, de a kevés építésedhez képest iszonyatosan magas szövibónuszod is elveszted. Nem mondom hogy SOKKAL gyengébb leszel mint most, mert a rengeteg plusz bevételt amit a szövetséged miatt IS szereztél, már nem lehet elvenni, de talán kicsit megízleled a normális játékot is.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.16
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
777. hozzászólás - 2010.01.29. 15:23:28 (Válasz Razz #776 hozzászólására.)
Becsülettel beépítettem a kútba mindent amit kellett,nem az alakuláskor léptem be.Meg kellett felelnem egy szigorú rostán,hogy érdemes vagyok-e egy olyan szövibe lépni ahol mindenki komolyan veszi a játékot,rendesen építi a karakterét,naponta több órát tölt a játékkal...stb.
Nem én találtam ki a manakonstrukcióból történő építést.
Pontszám: 4.15
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
778. hozzászólás - 2010.01.29. 15:26:44 (Válasz Zantetsuken #775 hozzászólására.)
Én is látom a problémákat ajátékkal kapcsolatban de mint már régebben is írtam a szabálymódosításokkal kapcsolatban,hogy igázságtalanságokat nem lehet orvosolni még nagyobb igazságtalansággal.
Több szövitársam abbahagyta a játékot a durva beavatkozások miatt,értékelhetnéd,hogy sértődöttség helyett felhívtam erre a promlémára a figyelmeteket.
Pontszám: 4.78
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
779. hozzászólás - 2010.01.29. 15:32:12
A bajnokik miatt léptem szinteket mert nekem is voltam olyan topszövikből való vetélytársaim akikkel nem vehettem fel a versenyt a szövetségi épületeik miatt.Az epikus tárgyak nem sok pluszt adnak a bajnoki viadalon,inkább egyéb tulajdonságaik miatt adnak hosszú távon némi előnyt,amit most te semlegesíthetsz a kristálypontjaidért hamarabb elérhető ereklyékkel.
Pontszám: 3.18
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
780. hozzászólás - 2010.01.29. 15:49:22 (Válasz Energiser #779 hozzászólására.)
Igen, csak a gond az hogy az epiktárgyak adta bónuszok pontosan arra jók hogy olyan előnyökre tegyél szert velük amik másoknak elérhetetlenek. Ahogy mondtad nem közvetlen pluszt adnak, viszont a vérivó egy hónap alatt annyi LE-t termel neked amiből egy rakás TÖ-t és szakit tolhatsz magadon, amik viszont fő építőelemei a bajnokiknak. Ezért az állításod hogy az epiktárgyak nem sok pluszt adnak a bajnokikon, egy az egyben hülyeség. Az pedig elég durva kijelentés volt hogy te "becsülettel beépítettél a kútba mindent". Te a 67k építést mindennek nevezed? Át kellett menj egy szigorú rostán? ÓÓÓ te szegény, biztos nagyon nehéz feladat volt, és hónapokig küzdöttél érte... Tökmindegy felesleges is ezen tovább rágódni, az epiktárgyak és a szövibónuszok adta előnyöd már nemlehet elvenni, ezért sose fogod megérteni azokat a játékosokat akik nulláról indultak, és esélyük sincs olyan keretek közt játszani mint te, és társaid.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 7.10
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!