Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
841. hozzászólás - 2010.02.03. 12:07:45 (Válasz Zantetsuken #827 hozzászólására.)
A szövetségből vagyok. Eltörlő néven játszom. Ha már bennevagyunk a személyeskedésben:
-engem meghívtak a szövetségbe, 6os szintű, 100k LEdiffes karimat töröltem egy jó társaság és biztos szövetségi épületekért.
- van két epikus cuccom, egyiket elvette töllem a legutóbbi újjítás. A másik egy igen tápos Dornodon gyűrűje. Moswt mondhatnád h 10% Plusz LÉt ad nekem, de ki kell, hogy röhögjelek. Mert nem. Tudod miért? Mert túrbóval maxoltam a kreatívot, és ez a gyűrű már nem ad max fölötti szakit.

Mellesleg, V+on is megvolt ez a cucc. Igaz akkor 3-4 szinttel később. Nem egy nagy wasistdas megszerezni. Neked is menne, ha nem lennél ennyire nyafogós.
Az etikáról való blabládat még megértem. De azt már nem hogy 700k LEdiffel nem sikerült valami értelmes építést összehoznod. Úgy néz ki etikátlanul soknak tartottad azt az 5k LEt egy epikus cuccért, vagy a bónuszokért.


Valószínűleg csak és kizárólag a bónuszok miatt vagyunk erőssek. Nem a sok rabolt LE, nem a sok tervezés és taktikázás bajnokik előtt és nem a sok fejlesztési tanácskozás tette a karaktereinket olyanokká amilyenek. Ezek valszeg semmit nem számítanak. Csak az a sz..ros +Támadás és védekezés.
Azért ennyire ne nézzél már le minket. Köszi!
A hozzászólást LoWs módosította 2010.02.03. 12:16:31-kor
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 4.07
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
842. hozzászólás - 2010.02.03. 12:38:01 (Válasz LoWs #841 hozzászólására.)
akkor felvilágosítalak, hogy az építkezés a jövőbeni tervem közt szerepel. ugyanis bármilyen meglepő, de én is egy stratégia szerint haladok, ami szerint nem most fogok építeni, hanem később. és egyáltalán nem az abajom, hogy nincs még epikus cuccom, hanem, hogy olyanoknak van, akik még nálam is kevesebbet tettek érte, hogy legyen!

Blazek: én nem szólok bele senki játékába! de ez a "megdolgoztam érte" dolog még mindig bántja a fülemet kicsit... megkérdezhetem, hogy pontosan ez mit jelent? belesebeztél 300-at abba az epikusba, aki azt a cuccot kidobta? vagy építettél 100k LE-t egy szövetségben, ahol 4-5 emberke fejenként 5-6 millát?
Pontszám: 3.98
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
843. hozzászólás - 2010.02.03. 12:43:03 (Válasz Zantetsuken #842 hozzászólására.)
olvass visszafelé. már leírtam nem egyszer. 20. szint környékére 600K-t építettem be a szövetségbe, nem számítva a törölt TOP25 karakterem cirka 15M-ját (akkor még nem nagyon volt divat a konstrukció). nem portyázom, naponta agyonvernek csak azért, mert 600K hiányzik a tulajdonságaimból, amit te rá tudtál költeni a kis 1403 LE-s építésed helyett. te mit tettél azért a támadás/védekezés bónuszért, amit az épületekből kapsz?
Pontszám: 2.79
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
844. hozzászólás - 2010.02.03. 13:03:17 (Válasz Blazek #843 hozzászólására.)
ha ennyire érdekel elmondom, hogy felfejlesztettem a lopás szakértelmet, hogy minél gyorsabban fel tudjuk építeni az Energiakristályosító 3. szintjét.
fejlesztem az építés szakértelmet, hogy hatékonyabban tudjak majd építeni.
ezek persze elenyészőek a 600k LE építés mellett, de mint említettem a nagyobb építkezést későbbre tervezem, hiszen elsősorban egy jó harcost akarok csinálni.

és már alig várom az új fejlesztést, miszerint minden tag az építésével arányosan fog részesülni a szövetségi bónuszokból! csak vezetnék már be!
csupán azt sajnálom, hogy akik így tettek szert hatalmas előnyre a többiekhez képest (és lett egy gusztustalanul összrakott karakterük), azoknak már meg is marad...
Pontszám: 4.13
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
845. hozzászólás - 2010.02.03. 13:08:10 (Válasz Zantetsuken #844 hozzászólására.)
értem, tehát a bónuszaidért szart sem tettél. akkor meg itt ne beszélj etikáról, meg korlátozásokról, mert csak kinevetteted magad. részemről befejeztem a vitát veled.
Pontszám: 2.78
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
846. hozzászólás - 2010.02.03. 13:10:48 (Válasz Blazek #845 hozzászólására.)
Már nem akartam ide reagálni, de nem bírom ki . "izé, most kevés építésem van, de később biztos fogok..."
És ilyen meri betámadni azt, aki megkérdezi, hogy letegye-e a cuccot ami addig jogosan megillette? Ennek olyan füstje volt, hogy ide éreztem .
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 6.34
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
847. hozzászólás - 2010.02.03. 13:18:15 (Válasz HoGo #846 hozzászólására.)
és ezt miért rám reagáltad?
Pontszám: 2.78
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
848. hozzászólás - 2010.02.03. 13:27:03 (Válasz Blazek #845 hozzászólására.)
mármint azért a 10-edannyi bónuszért, mint amit pl az Iyanden szövetség 20. szint alatti tagjai élveznek (kb 15k építéssel) már kb 10-15 szint óta?? tisztelet a kivételnek persze!

végül is...
Pontszám: 1.98
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
849. hozzászólás - 2010.02.03. 13:28:59 (Válasz Zantetsuken #848 hozzászólására.)
egy iskola igazgató 200 ezret keres egy polgármester meg 800ezret. menj tüntetni. tiszta vicc vagy.
Pontszám: 2.77
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
850. hozzászólás - 2010.02.03. 13:42:42 (Válasz Blazek #849 hozzászólására.)
sajnos erre nehezebb szabályt (törvényt) hozni, mint egy internetes játékra...
ezért itt érvelek a fórumon, és nem a Kossuth téren!
Pontszám: 2.31
kedvencHertzFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
851. hozzászólás - 2010.02.03. 13:50:25
Zan!

Az alacsony szintű karakterek epikus kicseire már született egy megoldás. Mindenki csak karakterszint/2 szintű epikus kicset hordhat. Innenstől kezdve ezt a dolgot hagyjuk.
Az egyik legnagyobb etikátlanság a játékban a minimális építésért kapott nagy szövetségi épületbónusz. Erre kellene valami megoldást találni. Véleményem szerint az lenne a legjobb, ha mindenki csak annyi bónuszt kapna az épületekért, amennyit azok felépítéséért tett.
A helyedben én nem vitatkoznék az etikáról... 13.szinten +18 támadást kapsz 1403LE építésért cserébe. Ez egy cseppet sem elhanyagolható. Ez is olyan előny ,amitől a szinteden még erősebb leszel, és az ellenfeleidnek esélyük sem lesz ezt behozni.
Pontszám: 7.60
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
852. hozzászólás - 2010.02.03. 14:02:43 (Válasz Hertz #851 hozzászólására.)
és akkor mit mondanál annak, aki pár ezer építésért többért, 3-szor ennyi bónuszt kap??
nem számítva az egyéb olyan épületeket, és épületszinteket, amiknek én (mi) még a közelében sem vagyunk!!

ha én etikátlan vagyok, akkor ők mik??
Pontszám: 1.98
kedvencHertzFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
853. hozzászólás - 2010.02.03. 14:38:21
Azt sem tartom helyesnek, viszont nem ők kedztek el az etikus játékról írogatni...

Ebben a játékban már nagyon sokszor előkerült ez a téma, hogy mi etikus , és mi nem. Sok mindenben megoszlanak az álláspontok, de azt hiszem, hogy a "körbeépítés" szabályozását szinte mindenki helyesli. Ideje lenne ezirányban is lépni valamit. Ez sokkal nagyobb probléma ,mint az epikus cuccok voltak.

Szerintem a szerencséhez kellene kötni az épületek felhasználását. Pl.: Minden 4.szerencse után használhatnál +1 szintnyi épületet. Egy első szintű épületbónuszhoz így 1630LE-t kellene építeni. Egy 10.szintűhöz már 40-es szerencse kellene, ami 66940LE tiszta építést jelent. Maxos épületek használatához pedig 316610LE tiszta építés lenne szükséges (100-as szerencse).

Természetesen ez sem oldaná meg teljesen ezt a problémát, de legalább megszűnnének az 1-2K LE építés mellett kapott nagy szövibónuszok.
Pontszám: 8.17
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
854. hozzászólás - 2010.02.03. 14:38:24
Menjetek már ki a hátsó kertbe vagy folytassátok pmben, ez már régen nem arról szól, amiről ennek a topicnak kellene. Kiskarik epik cuccai úgyis el lettek intézve.

Kezd nagyon unalmas lenni egymás túlkiabálása, amit itt csináltok, mint az ovisok. Ki mennyivel jobban érdemli meg a cuccot a másiknál. A mezei kari( mint én) meg idejön, hogy várható fejlesztésekről olvasson és napok óta a ti párviadalotokat látja.

Uff.( Kötetlen csevej, csak nektek, csak most. )
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.51
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
855. hozzászólás - 2010.02.03. 14:47:53 (Válasz Zantetsuken #852 hozzászólására.)
Pontosítsunk: 7x annyi építésért mint a tied, kapok durván 2,5x annyit. Most én is mennyek sírni?

Hertz javaslata tetszik. A problémát tényleg nem oldja meg. De legalább az emberek kereshetnek más okot arra, hogy elégedetlenkedjenek.
A lényeg: ha valami durva feltételt szabsz, azt a tömeg soha nem fogja átugorni. Még 50es szint környékén is vannak sokan 1 milla lalatti építéssel.. hogy csak egy példát említsek. Azok akik ügyesebbek, vagy jobbak, esetleg netán tudnak tervezni is. Azok az ilyen léceket is lazán átugorják. 15ös szintre ha akar valaki akkor összehozhat csak vadászattal is 300k építést. De 200at tutira. Ha Hertz javaslatát vesszük alapul akkor meg a 20on egynéhányas szintű "majdkésőbbépítekjól" Jancsik sírnak majd mert nekik nincs +75 a tulajdonságaik mellett és ezért elverik őket a 100TÖvel kevesebbel rendelkező építők a bajnokin
A hozzászólást LoWs módosította 2010.02.03. 14:56:44-kor
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 3.30
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
856. hozzászólás - 2010.02.03. 18:39:51
topicnyitó frissitve.
Pontszám: 5.33
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
857. hozzászólás - 2010.02.03. 18:51:08
- Ha valakinek már maximális számú gyűrűbe/nyakláncba rakható fókuszkristálya van, és a térkapuban fókuszkristály esne, helyette több LE-ért eladható, funkció nélküli kincset talál.

- Tombolajáték a játék keretein belül.


Engem ezek érdekelnének bővebben. Az elsővel kapcsolatban csak annyi, hogy akkor ez csak LE-ért lesz eladható?

A tombolával kapcsolatban meg minden.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.91
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
858. hozzászólás - 2010.02.03. 19:01:07 (Válasz PottomPanna #857 hozzászólására.)
Biztos örülnek neki az aukciós bérletesek. (A fókuszkristályokat nem triplázza dukátért eladva, csak a sima térkapus tárgyakat. Eddig megcsinálhatták, hogy feltöltik azokat maximumra, így nem esik kristály, csak 3 dukátos kincs, de most már simán LE-t fognak kapni érte.)

Persze a másik oldala ennek, hogy a játékosbázis igen jelentős része semmit nem tud kezdeni a dukáttal, mert soha nem fog összegyűjteni annyit, hogy vehessen valamit, hiszen a játékosok gyorsabban gyűjtik a dukátokat, mint amit az aukciós ház kivisz a rendszerből. Így aki inkább LE-ért eladogatja azokat az többet nyer ezentúl.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.12
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
859. hozzászólás - 2010.02.03. 20:03:40 (Válasz Mortimer #858 hozzászólására.)
Erre(is) van az extra tételek az AH-ban, nem?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.31
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
860. hozzászólás - 2010.02.03. 21:18:47
Halleluja! Extra tételek az AH-ban, meghallgattattak imáim Remélem sikerül szintbe hozni a játékba bekerülő/kikerülő dukátok számát.
Szöviváros, szöviküldi; csupa jó hírek
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.22
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője