Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1061. hozzászólás - 2010.03.20. 17:00:59 (Válasz Fericske #1060 hozzászólására.)
Szerinted nem tolnál ki senkivel?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.38
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1062. hozzászólás - 2010.03.20. 17:59:06 (Válasz Darah #1061 hozzászólására.)
Nem.
A szabályok mindenkire vonatkoznak. De mondhatnám azt is épp ezért hogy mindenkivel kitolnék. Vagy nem is? Ezt a változást jobban pont azok a kis karakterek vennék észre akik (vissza)élnek a helyzet nyújtotta előnyökkel.
A nagyobb karik 1200-1600-as tulajdonságuknál is érzékelhető lenne a maximális 135 tul.pont extra (a Szerencse természetesen nem tartozik ide) amit a nekrofun-gyaktér-védfal ad, de egy 300-350-es karinak már jelentősen levenné az arcát.
Ez is csak egy ötlet, aminek szerintem volna értelme és ezt úgy mondom hogy nekem aztán édes mindegy, mert az én gézám és szövetsége már túl van azon a szinten hogy őt az ilyen karik felzaklassák
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 4.18
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1063. hozzászólás - 2010.03.20. 18:10:11
Holnap de. tervezett szerverleállás lesz. A legutóbbinál fel lett töltve az új skin.
Remélem most az event lesz...
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 4.67
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1064. hozzászólás - 2010.03.20. 18:31:01 (Válasz Fericske #1062 hozzászólására.)
A szabályok mindenkire vonatkoznak, ez így van.

Viszont az egyiknek a karakteréből még kihúzott építés szakival is hiányozna 200000 LE, míg a másikéból 333 LE.

Valóban levennéd az arcát, csak nem annak, akinek tervezted, ugyanis ő a saját tulajdonságaiba beépíti az elvett szövibónuszt abból a LE-ből, amit a másik betolt a szövibe.

Ezzel nem a köréépítés gyógyítanád le, hanem épphogy ki lenne az a hülye, aki a semmiért normális szövibe épül be?
A hozzászólást Darah módosította 2010.03.20. 18:31:41-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.78
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1065. hozzászólás - 2010.03.20. 19:31:37 (Válasz Darah #1064 hozzászólására.)
Na látod Végülis kimondtad te is a lényegét amiről beszéltem

Ennek ellenére még mindig megéri belépni neki kiépítettebb szövetségbe, mert maximum csak a kötelezőt építi be ahhoz hogy tagja maradhasson de máris tudja használni a térkaput, akadémiát, kennelt, energia kristályosítót. Ezek még mindig tápolják attól hogy nem zúz le mindenkit portyában a saját hatósugarában.
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 4.18
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1066. hozzászólás - 2010.03.20. 19:44:23 (Válasz Fericske #1065 hozzászólására.)
A köréépített szövi sem marad fapados.
Aki köréépít, az húzza szépen tovább a talpuk alá a nótát...izé... épületeket.
És az 1000 LE-s kari ugyanúgy benne marad.

Ne haragudj, de én egy pöttyet nem látom, hogy kimondtam volna a te lényegedet.

Te viszont nem akarod látni, hogy mindenkinek alávágnál ezzel, aki beépül valahova, vagy önmaga csinál szövit, de legkevésbé a köréépítettekkel. Az ő építésLE-jük mindenképp megmarad sajátmagukra, és épphogy érvényesül a magánakciókban, ahonnan kivennéd a szövibónuszt, míg senki másé nem.

Míg nem a karakter által beépített LE-n múlik a szövibónusz, addig mindenképp.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.38
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1067. hozzászólás - 2010.03.20. 20:37:54 (Válasz Darah #1066 hozzászólására.)
Nem haragszok Beszélgetünk, ráadásul még ideillő dologról is
Felvetettem egy alternatívát ami hatékony lenne. Az építéshez kötött bónusz is az, csak az komplikáltabb.
Tényleg nem értem viszont hogy mit siratsz el azzal ha netalán úgy lenne a dolog ahogy írtam
Közel 6 millát építettem már be. Erre kellene keresztet vetnem? Miért? A portyázásnál nem kapnám meg a bónuszt én sem mint senki más sem. A térkapus csatákhoz sem adódna hozzá, ami megint nem segítené az "élősködő" karikat hozzá dukátokhoz, tárgyakhoz. Epikus-entitás csatákhoz jönne a bónusz, ahhoz még azzal sem tud hozzászólni a potyabetyár - a szövetségen belüli bundázásokkal, mondjuk hogy megkapja az epitárgyat, azt ez persze nem oldja meg.
A háborúhoz megint hozzáadódna, de ott egyébként is kissé eltérő szabályok vannak.
A nagyobbak szintjén - akik ugye sokat is építettek már be - ez alapvetően nem változtatna semmit. A portyájukon tényleg semmit, a térkapukkal meg már féltérden is elbírnak.
"Az ő építésLE-jük mindenképp megmarad sajátmagukra, és épphogy érvényesül a magánakciókban, ahonnan kivennéd a szövibónuszt, míg senki másé nem."
Ezt valóban nem értem.
A szövetségek építési szabályai nem kötöttek, mindenki olyan rendeletekkel működteti amilyennel akarja. Ha nincs kötelező építés akkor magára tud költeni mindent, ha van akkor az azon felülit. Ez akkor is így van ha kapja a bónuszt, csak ekkor sokkal eredményesebben tud harácsolni. Ellenben a szerencse nem elhanyagolható dolog - mindenkinek van olyan tapasztalata már hogy tudja sok esetben nem mindegy ki üt elsőnek - és ehhez viszont építeni kell, méghozzá LE-ből
Még jó hogy a citadellát nem lehet használni portyában. Képzeld el mit művelnének ezek az 5. szintű keljfeljancsik
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 3.39
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1068. hozzászólás - 2010.03.20. 21:45:04 (Válasz Fericske #1067 hozzászólására.)
Szeretem a sírás, siratás szót.
Már meg sem kérdem, hogy hol láttál könnyeket a szememben.

Amiről beszélünk, a köréépítés, jellegzetesen nem a hatvanas szint fölöttiek problémája.
Én meg 25 millát építettem.
Na és?

Ebből hét millát most legutóbb a mesteri építészetbe, amit te nemes egyszerűséggel kidobnál a csodába.
Mert hogy epikütésért annyi millát nem tolna bele egy eztán odaérő szövi sem, az igen valószínű.

Úgy látom teljesen nem érted amiről beszélek.
Kettő darab huszas karaktert tételezz már fel a kezdő hozzászólásomban.
Kit érdekel, hogy mi az építési előírás egy szöviben, és hogy jön ez ide?
Jelentkezel egy szövibe, felvesznek.
Következő feladat:
töltsd fel a kutat.
Az egyik kútba 1000 LEt kell tölteni, a másikba 600000-t.

Az egyik betölti a kis ezer LE-t, és pontosan 199667 LE-vel marad neki több, mint annak, aki 20+turbó építéssel beküldi a 200000 tiszta LE-t a szövetségébe, pontosan ennyi LE-vel költ többet a saját tulajdonságaira is, amik viszont továbbra is élni fognak az általad javasolt magánakciókban.

Ergo melyik fogja agyonverni a másikat, ha nem érvényesül a szövibónusz?
Hogy ki üt elsőnek... az számít mekkorát, és mit blokkol ki a másik.

Még rosszabb ez a helyzet, ha a harmadik 20-as karit nézzük, aki esetleg sajátmagának építi a szövit.

Magyarul a köréépített mindenkit agyonver, mert neki klasszisokkal több LE marad a karijára, mint a másik kettőnek.

A térkapu és egyéb opciókról inkább nem emlékeznék meg, a most huszas kariknak aztán akkora esélyük van a dukátjaikat bármire váltani, hogy csak nicsak.

Ez az alternatíva nem hatékony.
Max mindenki ellen, kivéve a köréépítetteket.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.38
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1069. hozzászólás - 2010.03.20. 23:01:31 (Válasz Darah #1068 hozzászólására.)
Nem nagyon mozdulsz el az alappontról
Ha 1000-et kell betölteni a kútba akkor az igen picinke szövetség, ami által csak egy egérlyuk van körbeépítve. Vagy! - ami fantasztikus lenne, de végülis ez fantasy játék - egy 200-as építkezéssel rendelkező szövetséghez 1000 LE a belépője, ami azt jelenti hogy a kis barátunk csodálatos építőmester volt már eddig is, több mint 1 millát épített már - én még csak nem is 20-as karakterről beszéltem. Amelyiknek meg 600k-t kell töltenie az meg még lófaxt sem épített összesen. De ha maradni akar fel kell töltenie a kutat.
Aki meg saját magának épít szövetséget az nem csak gyakteret meg védőfalat épít és bizony ő pórul is jár ha annyi esze van hogy egyedül épít.
De a lényeg a lényeg, hogy semmit sem ér egy szövetség gyakorlótér és védőfal nélkül! Minek tölteni fel a kutat az akadémiáért, kennelért, bűvös kunyhóért, térkapuért! Ezeknek semmi haszna nincs. Költse inkább csak tulajdonság pontokra a LE-t a faszi, mert így nem is éri meg szövetségbe lépni. Kinek kell szakértelem, meg ilyen marhaságok?
Igaz?
A hozzászólást Fericske módosította 2010.03.20. 23:04:56-kor
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 2.91
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1070. hozzászólás - 2010.03.20. 23:22:58 (Válasz Fericske #1069 hozzászólására.)
Ahogyan te tévedsz.
Konstival a kút nem nő.
Magyarul jottánnyit sem kell mozduljon a betöltendő, és a szövi épül, ezért köréépítés.

Egy nagy kari, nagy konstival, vagy nem egy kari, hanem akár több is, szépen építi.

És ha csak hármas gyaktere és védőfala van, akkor ez kompenzálódik most a 600K-s építésesnél azzal, hogy neki nem akkora védőfala/gyaktere lesz, a szövi megtoldja a beépülésbe ölt LE árában a karaktere tulajdonságait.

A magának építő kis huszas pedig még ha másik hat magához hasonló huszassal együtt épít is, mindkettejükhöz képest klasszisokkal többet fog építeni, még a hármas védőfal/gyaktér/fókuszért is.
A hozzászólást Darah módosította 2010.03.20. 23:24:29-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.38
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1071. hozzászólás - 2010.03.21. 00:17:21 (Válasz Darah #1070 hozzászólására.)
Ez így van, csak nem erről beszéltünk eddig.
Miért tévedtem?
Nem beszéltem én manakonstrukcióról. A körülépítettekről volt szó, ezek erről még csak ábrándozhatnak. Ha 600k-t kell a kútba töltenie akkor annál a szövinél nagy valószínűséggel már maxosak a jelentősebb épületek, tehát megtérül neki a feltöltés, sokkal jobban és hamarabb mintha neki is kellene építenie ezeket. Ha meg csak 1000-t kell ugyanebbe a szövetségbe egy hasonló karinak töltenie akkor ő már megtette a magáét korábban, vagyis ő épített ameddig amaz csak saját magával törődött.
Betölteni a kutat sokkal könnyebb út mint építeni elejétől és ezért is jó ötlet az építéshez kötött bónusz. De továbbra is állítom hogy az én felvetésemben sincs hiba, mivel mindenkire vonatkozna. Pont az lenne a lényeg hogy kevésbé befolyásolja a választott szövetség az egyéni portyákat.
Melyik épületre érdemes áldozni?
Tudod jól hogy mennyibe kerül már 1-1 szint 200 felett és mennyit is hoz az összegért némelyik. Az Alvilági verem ugyan mennyit ér? De a Gyógyító szentélyt sem kell túlzásba vinni.
Mégis fel fognak épülni majd mindenütt. Felépülnének a gyakterek és védőfalak is, akkor is ha nem lehetne portyához használni őket.
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 2.59
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1072. hozzászólás - 2010.03.21. 01:55:02 (Válasz Fericske #1071 hozzászólására.)
Idézet: Fericske - 2010.03.21. 00:17:21
Ez így van, csak nem erről beszéltünk eddig.
Miért tévedtem?
Nem beszéltem én manakonstrukcióról. A körülépítettekről volt szó, ezek erről még csak ábrándozhatnak.


Én beszélek konstiról, és a köréépítettek köré konstizzák szépen a szövetséget. Nekik nem kell erről ábrándozni sem, megcsinálják helyettük az építőik.

Idézet: Fericske - 2010.03.21. 00:17:21
Ha 600k-t kell a kútba töltenie akkor annál a szövinél nagy valószínűséggel már maxosak a jelentősebb épületek, tehát megtérül neki a feltöltés, sokkal jobban és hamarabb mintha neki is kellene építenie ezeket.

Megtérül, most. De ha elveszed tőle is a szövibónuszt, akkor mehet a ... térkapuba.

Idézet: Fericske - 2010.03.21. 00:17:21
Ha meg csak 1000-t kell ugyanebbe a szövetségbe egy hasonló karinak töltenie akkor ő már megtette a magáét korábban, vagyis ő épített ameddig amaz csak saját magával törődött.

Itt felmerült bennem a kérdés, hogy mi a csodát olvastál eddig, mert ilyenről, hogy ugyanabba a szövibe épít be egyik ennyit, másik annyit, szó nem volt.

Idézet: Fericske - 2010.03.21. 00:17:21
Betölteni a kutat sokkal könnyebb út mint építeni elejétől és ezért is jó ötlet az építéshez kötött bónusz.

Sehol nem kötötted építéshez, simán el akartad venni egyéni akcióknál.

Idézet: Fericske - 2010.03.21. 00:17:21
De továbbra is állítom hogy az én felvetésemben sincs hiba, mivel mindenkire vonatkozna. Pont az lenne a lényeg hogy kevésbé befolyásolja a választott szövetség az egyéni portyákat.

Én pedig továbbra is állítom, hogy ez mindenkire vonatkozna, kivéve akiknek köréépítenek, vagyis rajtuk kívül mindenkivel kitolnál.

Idézet: Fericske - 2010.03.21. 00:17:21
Melyik épületre érdemes áldozni?
Tudod jól hogy mennyibe kerül már 1-1 szint 200 felett és mennyit is hoz az összegért némelyik. Az Alvilági verem ugyan mennyit ér? De a Gyógyító szentélyt sem kell túlzásba vinni.
Mégis fel fognak épülni majd mindenütt. Felépülnének a gyakterek és védőfalak is, akkor is ha nem lehetne portyához használni őket.


Fogalmam sincs 200 fölött mennyibe kerül egy-egy szint, az általam ismert legnagyobb szint a 25-ös, legalábbis épületnél.
A mesteriben viszont nem 1-1 szintet húzol rá, hanem lerombolsz két 20 szintest, és felépíted teljesen az elejétől, 25-ös szintre.
Nem győztél meg, hogy felépülnének.
Nálunk pl szinte biztos, hogy nem épülne fel.

Azt hiszem ezt már csak nemakarásból nem érted, mert ragaszkodsz ahhoz, hogy ez mindenkire egyformán, holott a köréépített épp az egyformán alól menti ki a LE-t, szövibónusz helyett saját tulra költve el.
Másképp nem tudom elmagyarázni, ha még mindig nem érthető, hát így jártunk.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.38
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1073. hozzászólás - 2010.03.21. 08:59:47 (Válasz Darah #1072 hozzászólására.)
Na jó.
Hogy lesz valaki körülépített? Ehhez kell egy szövetség ahova az alanynak be kell lépnie és hogy megkapja a bónuszt akkor fel kell töltenie a kutat. Namármost a körülépítettek fő jellemzője hogy ők nem építenek. Ezért ha neki csak 1000-et kell beépítenie akkor abban a szövetségben még csak a kút van meg, nem kap bónuszt. Egy ugyanolyan képességű karakter belép akkor egy másik szövetségbe ahova 600k-t kell beépítenie, ez a mennyiség feltételezi hogy a szövetségnek legalább 200-as a kiépítettsége - értetted volna elsőre is ha odafigyeltél volna a hozzászólásokra, nem egy épületre vonatkozott - vagyis a feltöltés után megkap mindent ami csak kellhet.
Az előző szövetség meg egy igazi maffia ahol egy 1. szintű karakterért felhúzzák az egészet elejétől kezdve a manások(azért így is időbe telik és az idő is LE) és ekkor bizony tápolhatja magát és ekkor bizony igazad van, már ha megtűrik az ilyen tagot.
Így jobb hogy nem ugyanarról a szövetségről van szó?
Az építéshez kötött bónusz nem az én ötletem volt - de megint nem figyeltél - csak azt írtam hogy az is jó elgondolás, csak kissé komplikáltabb megvalósítani.
Utoljára pedig egy 450-es tulajdonsággal rendelkező körül építettből lesz egy 320-as portyázáskor - mert nem kapja a bónuszt - , akárki akármit mond az jelentősen visszafogja. Azért egy 10. szintű karakternek nem lesz 1500-as tul.összege még akkor se ha Harry Potter is építi körbe.
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 3.41
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1074. hozzászólás - 2010.03.21. 10:01:29 (Válasz Fericske #1073 hozzászólására.)
Idézet: Fericske - 2010.03.21. 08:59:47

Az előző szövetség meg egy igazi maffia ahol egy 1. szintű karakterért felhúzzák az egészet elejétől kezdve a manások(azért így is időbe telik és az idő is LE) és ekkor bizony tápolhatja magát és ekkor bizony igazad van, már ha megtűrik az ilyen tagot.


Node ez maga a köréépítés.
Barátoknak, régi harcostársaknak szólok, új karit indítok, segítsetek.
Esetleg nem is csak magam, hanem egy jó banda indul újra együtt.
Mindenki jól jár, a nagy, építő sem unja magát halálra a nagyszintű játékban, nagyszöviben, ahol bár van néki sokszép térkapuja, ha nem a legnagyobb, az epiket max nézegeti. Ha meg köréépít egy kisszöviben, főleg ha nem is maga, hanem három-négy nagykonstis baráttal, akkor ott még epiket is fog tudni ütni, és tárgyat vinni is.
Szó nincs a köréépített megtűréséről, eleve ez a felállás, neki nem kell építeni, ő pókot nevel, neki a haver épít.

Az egyformát akkor mégegyszer, és utoljára.

Mindkét kari indul mondjuk 200-as TÖ-ről.
Egyik befizeti az 1000 LE-t, és 199000-t tulra költ, ami legyen mondjuk 50 tul. Illentőnk tehát 250 tullal rendelkezik, pluszban ha 3/3-as védőfala/gyaktere van a szövijének jelenleg, akkor az 9/9 szövibónusz.

Jön a másik. Ő befizeti a 200000-t, tehát a TÖ-je marad 200, pluszban tételezzünk fel egy nem mesterizett, de maxos védőfal/gyaktér szintet, akkor onnan jön neki 60/60 szövibónusz.

Ez eddig a mostani állapot.

Itt azért látható, hogy rendes beépülőnk jó esetben elverné a körbeépítettet.
(hacsak random nem volna a világon)

Ha elvész a szövibónusz, ahogyan szerinted egységes lenne, akkor köréépítettkénk még mindig ott áll a 250-es TÖ-jével, míg a normál beépülőnk maradt 200-on.

Ha köréépítettünk is maxos szövibónuszt (60/60) kap a mostani állapot szerint, akkor van ugyanakkora előnyben, mint ha eltörlöd a szövibónuszokat portyában.
Ez ellen szoktak nagyobb, jobban kiépített szövibe belépni.

Ha elveszed, akkor nem lesz értelme belépni.
A hozzászólást Darah módosította 2010.03.21. 10:14:12-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.38
fórumozóImperoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1075. hozzászólás - 2010.03.21. 10:18:51 (Válasz Fericske #1073 hozzászólására.)
Szerintem hidd el Darah-nak, amit mond.
Nem nagyon vagy képben a konstrukciós szövetségekkel, ez látszik. Szóval reformokat javasolni így elég meredek.

Egy alapvető dolog maradt ki anno a játékból, az, hogy valós LE építéshez legyenek kötve a szövetségi dolgok. Ennyi reformra lenne/lett volna szükség, mondjuk epik tárgy reform helyett.

No meg a konstrukciót kellett volna még időben kihajítani.
Szinuhe
Kosarasszájú CetCápa
La Viva Tiburón
Elfcápaemberkobudera
Pontszám: 8.15
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1076. hozzászólás - 2010.03.21. 10:20:15 (Válasz Darah #1074 hozzászólására.)
Totális a kapitális
Teljesen igazad van.
Még annyit kérdeznék hogy a pókokra a vele azonos szintű játékosok szoktak panaszkodni, vagy mindenki aki a hatósugarában van?
A panaszkodások többsége azoktól jön akiket 6 szintről lentebbről vernek porrá rendszeresen. Az persze benne lehet hogy a panaszos egyébként rosszul nevelgeti kariját
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 3.19
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1077. hozzászólás - 2010.03.21. 10:28:57 (Válasz Impero #1075 hozzászólására.)
A reformok mindig meredekek voltak, különben nem jegyeznék őket a történelemkönyvek
Az igaz viszont hogy hál' istennek nem kellett vacakolnom konstrukciós szövetséggel. Az én konstrukcióm is maxos és még 7 vagy 8 szövitársamnak. Napi 400k beépítünk - ha valaki nem feledkezik meg róla - és hát én is túlzásnak tartom ezt.
1 karakterem van,volt összesen. 14 hónapja nevelgetem, de ezeken a világokon nem indítanék újabbat. Az 5. világot várnám, hátha az más szabályokat hoz.
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 3.19
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1078. hozzászólás - 2010.03.21. 10:48:36 (Válasz Fericske #1076 hozzászólására.)
A pókokra leginkább a TOP karik szoktak panaszkodni.
Na jó, ez vicc, bár csak félig.
Ennek köszönhetjük a csodás epikcucc reformot, ami húszszor több emberrel tolt ki, mint ahánytól elvette az exploit lehetőségét.

Mindenkire van panasz, pókok ütnek fel és le, fenn pedig sokszintről zúznak labdát, babát, galetkit, állatot.

Igazad van Impero, egyéni építésekhez kellene-kellett volna kötni úgy az epik tárgyakat, mint a szövibónuszt.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.57
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1079. hozzászólás - 2010.03.21. 15:45:13
Megint nem elerhetoek azeddigi csatak.
Pontszám: 4.75
kedvelt tagMangetsuFérfi
Végzetúr tehetség
209 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
1080. hozzászólás - 2010.03.21. 16:36:57 (Válasz Impero #1075 hozzászólására.)
Idézet: Impero - 2010.03.21. 10:18:51
No meg a konstrukciót kellett volna még időben kihajítani.


nem feltétlen szükséges a konstit kidobni, csak ne az összes építést, hanem a szerencsét nézzük, ugyanis az jelzi a valós építést. Azt nem tudom, hogy a konsti növeli-e a szerencsét, de ha igen akkor azt is meg kell szüntetni, így meg lehet tudni hogy valójában mennyi is az építésre fordított LE mennyiség. Komplikált megoldás, de csak így lehet tejesen megszűrni....legalábbis szerintem. Egyébként meg teljes mértékben egyetértek Darah-val.
v3: Ninqueril a Suttyó - DDT
Pontszám: 8
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője