Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
381. hozzászólás - 2009.08.28. 09:27:08 (Válasz Tyberius06 #379 hozzászólására.)
Idézet: Tyberius06 - 2009.08.28. 02:11:28

ugyan kit károsít az ha valaki törlés előtt lefelejt mindent, aztán benyomja a szövijének. Mert ez aztán marha nagy előny....



Hat mondjuk az osszes rivalis szovetsegi tagot, mert hirtelen 2-3al nagyobb gyakter/vedofal/stb lesz naluk es megerosodnek a tobbiekhez kepest.
Pontszám: 6
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
382. hozzászólás - 2009.08.28. 09:27:54 (Válasz Agatity #380 hozzászólására.)
Idézet: Agatity - 2009.08.28. 08:19:30

Szerintem is gáz, előttem van még a felejts el két szakit küldi. És sajnos ez az egy hét pont annyi, hogy az ember szintet lép, és nem mindegy, mikor kezdi az ember az utána lévő lépj 5 szintet küldetést. Szóval valószínűleg tolódik egy szinttel az ismételhetők kezdése számomra, kicsit bosszantó.



Az 5 szintlepest nem kotelezo megcsinalni h elerj az ismetelhetokig
Pontszám: 7.20
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
383. hozzászólás - 2009.08.28. 10:10:49 (Válasz Endyr #382 hozzászólására.)
Nah igen én is 109-diknek csinálom 55 és 60 között a lépj 5 szintet, mert nem tudok mást fevenni a normálok közül ismételhetőeket meg már csináltam párat...

Másik, elvileg ez kompenzálódik, mert bármely szövetségnél megcsinálhatják, meg mint mondtam csak rövid távú előny mert lehet ha a kari marad még egy hónapot, akkor a lefelejtett-beépítettnél többet építene be + valszeg napi szinten manaépítene nem keveset, szóval összességében nincs belőle hosszútávon nagy előny...
Közben aludtam a hírre és eszembe jutott, hogy ez abban az esetben lehet eléggé gázos, ha mondjuk x szövetség n tagja úgy dönt, hogy ők most törölnek, előtte létrehoznak 1-es szintű karikat, akikkel alapítanak egy szövit, majd a törlendő karakterek befelejtenek mindent az új szövibe és akkor gyak az kis egyes szintű karik bent figyelnek egy félig kiépített szövetségben. Persze ez az elgondolás több ponton is sérti a szabályokat, de hát láttunk már falon pókot....
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 8.33
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
384. hozzászólás - 2009.08.28. 10:15:31 (Válasz Endyr #382 hozzászólására.)
Kivéve ha beakadsz mert a másik kettő meg legendás... Én így jártam de legalább megvan és a fehér lovag titka még mindig homály.

A felejtés kérdése alternatívák:
Mivel van rá küldetés ezért vagy mentesség azoknak akik felveszik a küldetést vagy egyszerűen 2 felejtés után kattanjon be az üzenet, hogy ácsi, ne legyél már nagyon szakifogyott.
Egyébként is nem a beépülés hanem a jelszófeltörés (ha jól tudom ez a hivatalos indoklás) miatt lett ez kitalálva. A beépülés ellen sztem ez "jó ötlet" mert megnéztem a saját karakteremet ha minden 20 feletti szakit lefelejtenék az 24 hét ami majdnem fél év tehát nem azonnali többlet hanem szép folyamatos emelkedés az adott szövetségben ami lehet vállalhatóbb. De teszem azt a kari csak építőnek marad bent akkor többet ér vele a szövetség hosszú távon mintha lebontja magát teljesen (feltételezem hogy egy 50-es karakter tud építeni napi 200k-t ha kicsit áldoz a mágiára is). Persze csak ha van hely a szövetségben.

Más, ami már volt:
Törlőkristály (fókuszkristály) Ár 50 LE
Hatás: A tárgyban lévő fókuszkristályt törli.
Vagy lehessen több ugyanolyan fk-t venni (de mivel ez alapszabályt módosítana ezért inkább az előző variációt javasolnám).
Esetleg: egy új Fk beiktatás mert 26 szinten (44->71) keresztül nincs 1 sem varázslat sebzésre, ez az én gondomat megoldaná. (Lehet csak rosszul vagyok) informálva.
Gondolom ez nem prioritás de kicsit kellemetlen és igen eladhatnám a varázslatomat, hogy ne legyen foglalt a kristály de ha már megvettem őskőért akkor had nézegessem a karlapon esetleg csiki-csukizhatnék más fk-jal mert 1 még van szabadon de csak azért költeni az őskövet kicsit megkérdőjelezhető. Aláírom ez egy előre nem kalkulálható apróság és ezért remélem utólag meg is valósítható.

Szerk.:
Agatity: ha nem akarsz haladni és felakadsz a jelenlegi szabályok miatt a felejtős küldivel akkor sztem 1 hétig menj katakombába vagy ha értelmesen el akarod tölteni a karakter idejét akkor csak térkapuzz és portyázz talán akkor nem jön ki a szintlépés, bár nem tudom mennyire vagy a végén és milyen szakértelmeid vannak (vf, szinguláris stb.). A potya csp-ből megveheted valamelyik gyorsítást ha szimpatikus. Persze ez csak egy alternatíva.
A hozzászólást Freez módosította 2009.08.28. 14:16:05-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
385. hozzászólás - 2009.08.28. 10:16:58 (Válasz Tyberius06 #383 hozzászólására.)
Ez már megvalósult.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
386. hozzászólás - 2009.08.28. 10:42:31
Igen, Endyr, tulajdonképpen meg lehet csinálni, csak macerás a legendák miatt...
Mindegy, szerintem ez több szót nem nagyon érdemel, ez van... Én legalábbis túl lépek ezeken a dolgokon, és játszok tovább...
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
387. hozzászólás - 2009.08.28. 17:40:03 (Válasz Endyr #381 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.08.28. 09:27:08
Idézet: Tyberius06 - 2009.08.28. 02:11:28

ugyan kit károsít az ha valaki törlés előtt lefelejt mindent, aztán benyomja a szövijének. Mert ez aztán marha nagy előny....



Hat mondjuk az osszes rivalis szovetsegi tagot, mert hirtelen 2-3al nagyobb gyakter/vedofal/stb lesz naluk es megerosodnek a tobbiekhez kepest.


Es akkor nem emlitettuk, ha ezzel veszi el valaki a HT-t a masik szovitol.
Pontszám: 5.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
388. hozzászólás - 2009.08.30. 18:38:20
Valami olyan ötlet jutott eszembe, hogy lehessen kölcsön kérni a kufártól! Természetesen a kölcsönt x időn belül vissza kell fizetni és annak a kamatját!

Ahhoz, hogy kölcsönt tudj kérni a határidőig prémiumosnak kell legyél előfizetve.

Lenne több opció is:
1. Kérsz szint * 1000 LE-t. 1 hét határidő (kamat hetente 2000, így a végén +2000el többet kell fizetni)
2. Kérsz szint * 2000 LE-t. 2 hét határidő (kamat hetente 4000 LE, így a végén +8000el többet kell fizetni)
3. Kérsz szint * 4000 LE-t. 3 hét határidő (kamat hetente 8000 LE, így a végén +24000el többet kell fizetni)

Ha hamarabb fizeted be, mint a határidő napja, akkor nem kell a kamatot befizetned. Pl első opciónál: ha a 6odik napon fizeted be, akkor nem kell +2000el többet fizetned. Ha a második opciónál a 7edik, vagy a 8adik napon fizeted vissza az adósságot, akkor csak 4000el kell többet fizetned.

Első variációnál 1 hét prémium előfizetésednek kell lennie, hogy használhasd. Másodiknál kettő, harmadiknál három hét.

Adósságot úgy lehet visszafizetni, mint ahogy az épületekbe építesz. Ha nem fizeted vissza a határidőn belül, akkor az eredeti adósság dupláját vonja le, és akár mínuszba is mehet így. Ha mínuszban vagy nem portyázhatsz.
10 őskőért kérheted a kölcsönt kamat nélkül is.
Ha már van egy kölcsönöd, akkor nem kérhetsz újabb kölcsönt csak akkor ha már visszafizetted az előzőt!

Prémium tagság azért fontos, hogy ne lehessen visszaélni vele, sem pedig multizni. A kölcsön használata is szinthez lenne kötve: minimum 20adik szint.

--------------------------------

Hogy mire lenne jó:

-LE védelem
-Aki nem bír várni, az azonnal LE-t használhat fel pl: szakértelemre, tulajdonságra
-Így azonnal átválthat az ember új felszerelésekre
-Fertőzés leküzdésére már nem maradt CSP, vagy LE
-Állatot szeretnél idomítani, de már nincs LE
-Elfogyott a CSP és mivel nincs LE nem tudsz portyánál rabolni
-Elvertek és kellene LE gyógyitalra
-HT átvételre kell LE
...

Hátrányok:

-Vissza kell fizetni és van kamat is
-Ha nem sikerült visszafizetni időben, akkor a duplája vonódik le és így mínuszba is mehetsz
-Ha mínuszban vagy akkor nem portyázhatsz
-Ha van adósságod, akkor nem jelentkezhetsz a bajnokira


Jah, és ez csak egy ötlet, szóval kéretik úgy is kezelni
Pontszám: 4
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
389. hozzászólás - 2009.08.30. 20:17:34
Ha túl sokszor váltok klánt, akkor folyamatosan csökken a szerencsém. Ez eddig oké, viszont azt nem lehetne megoldani, hogy ha csökken a szerencse, akkor vissza csökkenjen a szerencse fejlesztésének a költsége is?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.33
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
390. hozzászólás - 2009.08.30. 20:28:48 (Válasz Nari77 #388 hozzászólására.)
Van egy alapprobléma vele. A minuszban lévő karaktert, ha legyőzik, a győztes megkapja a minusz LE-t, a vesztes meg felmegy 0-ra. A jelenlegi algoritmusok mellet.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 7
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
391. hozzászólás - 2009.08.31. 00:33:12 (Válasz Aderrick #390 hozzászólására.)
Idézet: Aderrick - 2009.08.30. 20:28:48
Van egy alapprobléma vele. A minuszban lévő karaktert, ha legyőzik, a győztes megkapja a minusz LE-t, a vesztes meg felmegy 0-ra. A jelenlegi algoritmusok mellet.


Miért nyerne mínusz LE-t? Azt hittem egyértelmű, hogy 0-t rabol mindkettő mindkét esetben.
Pontszám: 5
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
392. hozzászólás - 2009.08.31. 11:00:30 (Válasz Nari77 #388 hozzászólására.)
A felsorolt előnyök egyike sem olyan, ami indokolná a hitel bevezetését. Nagyrésze előre készüléssel kikerülhető, vagy 1-2 óra alatt önmagától megoldódik.
Ha ez a fejlesztés megvalósul, be lehet zárni a portya menüpontot.
Folyamatosan negatívba mennének az emberek vadászat előtt. Eddig arra panaszkodtak a játékosok, hogy kevés a rabolt LE, hát így most garantáltan 0 lenne.
1-2 sajtolható állatot érdemes mindig megtartani, így ha gyorsan kell a LE akkor van honnan kinyerni. Persze ott nem működik, ahol folyamatosan 10-11 állat van mindig.
A hozzászólást Timcsike módosította 2009.08.31. 11:00:56-kor
Pontszám: 8
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
393. hozzászólás - 2009.08.31. 11:49:20
Eddigi is nagy szívfájdalmam volt, hogy a játékból hiányzik a részletekben rejlő egyediség. A minimális alig észlelhető specifikációkon és a randomon kivül semmi különbség nincs a hordák között, van egy-két vezető taktika és pont semmi különleges, amivel hosszútávon kombinálhatnának a karakterek. Ezzel kapcsolatba dobnék fel egy ölteletet. Nagyjából ki van gondolva, persze tényleges számok több helyen nem szerepelnek, helyette a "magas" vagy "nagyon sok" jelzők találhatóak meg.
Kifejezetten hosszú poszt lesz, mert mind a négy hordára kidolgoztam az ötletemet:

a hordák jobb elkülönülése:
- akadémia sokadik szint+tanulás sokadik szintnél, illetve karakter legalább 100. szintnél az alábbi elkülönülési lehetőségek lépnének életbe:

- lenne egy új épület mondjuk: hordafőparancsnokság (jó sok LE-be kerülne és csak legalább 100. szintű tagok építhenék), a hatása:

- minden hordának egy épület speciálissá válna (smaragd - mágustorony vagy nekrofun inkább az első, gyémánt - palóta (de 15. szint felett nem olcsóbbítaná a kufárt), rubin - aréna, zafír - bűvös kunyhó)
- az ultraspecializáció maximuma legalább 70-80-ra emelkedhetne, az új hatást csak maximális szinten érheti el (ez 70-80 lenne), de turbózni csak 40. szintig lehet, 35-ös szakinál +5-öt ad hozzá a turbó maximum.
szóval, aki Tö olcsóbbításra akarja használni, az 20+20-szal jól elvan, viszont az új hatásért, alap maxra kell növelni (ez 70-80), és csak a már meglévő 40. szintig olcsóbbítja a Tö-t.

Maximális (70-80-as ultraspecializáció szinten) a hordák külön-külön specifikációkat kapnának:

- Hátrány: a hordafőparancsnokság felépülése után és maximális ultraspecilizáció (70. vagy 80. szint) elérése után létrejön egy kvázi hordahűség nevű hatás, mely értelmében legalább fél évig nem válthatsz semmilyen körülmények között hordát

smaragd: kapna egy csak smaragdok által építhető épületet, amihez valamekkora mágustorony (20-25-30???) és akadémia szükséges a hordafőparancsnokság megléte mellett, melynek felépítése aktiválna két új szakértelmet, amik tényleges aktivitása viszont karakterszint és tanulásszint függő lenne.

Az épület legalább 3-4 milla Le lenne és csak Le-ből lehetne építeni, vagy kútból tölteni. Az épület hatása: karakter szintje*0,25 IQ, TAU és Mágia, a varázslatok elmondása 15%-kal kevesebb vp-be kerül, vp regenráicó 15 %-kal gyorsabb.

Két új szakértelem, melyek az épülettel elérhetővé válnának:

a) a magasszintű varázslás néven futna, maximuma 60 lenne, mint a szívóssággé és ugyanaz lenne a hatása, hogy 10-nél eggyel, 30-nál kettővel, 60-nál hárommal több varázslás köre lenne a karakternek (csak Smaragdoknak!), ugyanakkor a fizikai harci fázisuk ennyivel csökken, tehát maxos szívóság és maxos magasszintű varázslás mellett lenne a karakternek 3 fizikai és 4 varázslás fázisa, ha nincs fejlesztve szívósság, akkor mind a 3 egyébként fizikai harci fázis varázslás lesz.

b) ha legalább x (kurva magas) a tanulásod. Mestervarázsló: ha a szakértelem szintje legalább karakter szint/2 (tehát folyamatos fejlesztést igényel), használhatsz mégegy varázslatot. Ha a szakértelem szintje kevesebb lesz mint a karakterszint/2, akkor az egyik varázslat azonnal használaton kivülre helyeződik.


gyémánt: szintén kapna egy csakis gyémánt szövetségben építhető épületet, mondjuk legyen Piac a neve. Építési feltétele Palóta 20-30. szint
(15.szint felett nem olcsóbbítaná a kufárt) és valamekkora akadémia, valamint hordafőparancsnokság. Egyébként ugyanazok a feltételek lennének mint a smaragd spec épületnél, azzal a különbséggel, hogy ez drágább lenne egy picivel...

Piac: minden a kufárnál LE-ért kapható tárgyra 50%-os kedvezmény van, a prémiumos tárgyak LE költségére 50%-os, őskőköltségére 25%-os kedvezmény kapható, ez a 25% vonatkozik a fókuszkristályokra és állatfeleszerelésekre is. Ez az 50%-os kedvezmeny viszont nem adódna össze a palóta által nyújtott kedvezménnyel, felváltaná azt.
A gyémánt horda alapbónusza annyival változna, hogy 50%-kal kevesebb LE-t rabolhatnak tőled, 50%-kal több le-t rabolhatsz (kivéve gyémánt hordától) ha egy győztes portyában támadóként 0 Le-t rabolnál egy veled azonos vagy tiédtől magasabb szintű karaktertől, akkor helyette ellenfeled szintje*1000*0.025 LE-t kapsz, viszont ez esetben nem hurcolhatod el kínzókamrába.

A piaccal és megfelelő nagyságú tanulással aktíválódik a magasszintű kereskedelem szakértelem, melynek minden szintje után 1-gyel növekedik a kereskedelem szakértelem fejleszthető maximuma. A magaszintű kereskedelem maximuma 60 vagy 70-es lenne. Ez kb azt jelentené, hogy egy gyémánt karakter 70-es magasszintű kereskedelem mellett 240-esre fejleszthetné a kereskedelem szakiját és 24 szinttel magasabbról vásárolhatna tárgyat.

Gyémánt trükk: 10. szinten legalább 30. szintű lopás szakértelmeddel 50 % eséllyel lopsz kiégett őskövet portyázás közben legyőzött ellenfeledtől, 40. szinten lemásolhatod egy másik horda egy speciális szakértelmét az alábbiak közül: állatokkal bánás (lentebb lesz róla szó), mestervarázsló, mesteri védekezés (lentebb lesz róla szó) hordagyűlölet csökkentő része, ami itt úgy működne, hogy szakértelemszint*1%-nyival csökken az ellenfél hordagyűlölete és a maximum szintje 50-es lenne.
Gyémánt trükk 100-as szinten lemásolhatsz egy második spec. szakértelmet is a fentiek közül. A szakértelem maximális szintje 100.

rubin: csak rubin szövetség által építhető épülete valamekkora akadémia és 20-30-as Aréna és hordafőparancsnokság mellett épülhetne fel. Feltételek hasonlóak, mint a többi hordaspecifikus épület esetében.
Hatása: karakter szintje*0,25 Támadás, Erő és Védekezés, hordagyűlölet szakértelem az összes többi hordára egyaránt permanensen megnőne 10-zel (függetlenül, hogy eddig mennyi volt), a szívósság szakértelem maximuma 150-re növekedne (ez plusz 2 kör) és a szívósság valamint a hordagyűlölet fejlesztése innentől 25%-kal kevesebb LE-be kerül, a hordagyűlöletet bármely hordára fejlesztheted, függetlenül attól, hogy fejlesztetted e már valamelyiket.

Spec rubin épülettel és megfelelő nagyságú tanulással az alábbi szakértelmek válhatnak elérhetővé:

a) Mesteri harc: szakértelemszint*0,5 % esélyed van, hogy tulajdonságoktól függetlenül ellenfeled varázslata (varázslatai) létrejön e, illetve ő vagy állatai el tudnak e találni a harci fázisokban.
A szakértelem maximális szintje 60.

b) állatokkal bánás: 25. szinten a hordázás szakértelmed maximális szintje 100-ra emelkedik, 50. szinten (ez a max) 150-re. Ekkor a hordázással 6 állatot vihetsz harcba, ha a hordázást 150-esre fejleszted.


Zafír: csak zafír szövetség által építhető épülete valamekkora akadémia, legalább 30-as bűvös kunyhó és hordafőparancsnokság mellett épülhetne fel. Feltételek hasonlóak, mint a többi hordaspecifikus épület esetében.
Hatása: szakértelmek és tulajdonságok fejlesztése 25%-kal kevesebbe kerül. Tulajdonságoknál az összes tulajdonság fejlesztését ennyivel olcsóbbítja és ehhez hozzáadódhatnak a tárgybónuszok, a specializáció és az ultraspecializáció.
Karakter szinje*0,25 védekezés, egészség és mágia, karakterszintfüggő elnyelés, varázslatelnyelés és kábításelhárítás.

Lehetőség nyílna egy új épület felhúzására a spec épület felépítése után, mely az építés és manakonstrukció szakik maximumát 80-ra emelné az ezzel járó bónuszokkal együtt.

Spec zafír épülettel és megfelelő nagyságú tanulással az alábbi szakértelem válhatna elérhetővé:

Mesteri védekezés: 10. szinten ellenfeled hordagyűlölete a felére csökken veled szemben, 30. szinten aktívvá válik zafírok számára is az állatokkal bánás szakértelem, 60. szinten megtanulhatóvá válik a magasszintű kereskedelem, de csak 30-as szintig.


Hát ennyi lenne, tudom nagyon hosszú lett, de talán lehetne belőle szemezgetni. Várom a véleményeket....
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 6.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
394. hozzászólás - 2009.08.31. 12:13:21 (Válasz Tyberius06 #393 hozzászólására.)
Mocsok nagy tápolás mind a 4 hordának, való igaz. Viszont felőlem negálhatja 30% eséllyel a varázslataimat a rubin, vehet 24 szinttel magasabb tárgyat a gyémánt, és fejleszthet olcsóbban tulajdonságot a zafír, ha én csatánként 4x varázsolhatok, akkor azonnal elfelejtem a szívósságot meg a hordázást is. Nem kell más csak IQ Tau meg mágia és az összes portyámat meg fogom nyerni az idők végezetéig. (Még akkor is nagy esélyem lenne, ha valaki isteni csodával határos módon mind a 4 mentőt megdobja.) Arról nem is beszélve, hogy képes lennék csatánként 3-4k sebet okozni az ellenfél összes állatának, ha nem többet. (100. szint ugye.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
395. hozzászólás - 2009.08.31. 12:18:44 (Válasz Tyberius06 #393 hozzászólására.)
Huhh, lehetett egy pár álmatlan éjszakád...

Nagyon ötletes, de szerintem 100-ból 99 a smaragdot választaná. Én a félhírre, hogy bekerül a játékba, szaladnék, sőt röpülnék át mágusékhoz.
Pontszám: 8.75
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
396. hozzászólás - 2009.08.31. 12:21:37 (Válasz Tyberius06 #393 hozzászólására.)
Idézet: Tyberius06 - 2009.08.31. 11:49:20

a) a magasszintű varázslás néven futna, maximuma 60 lenne, mint a szívóssággé és ugyanaz lenne a hatása, hogy 10-nél eggyel, 30-nál kettővel, 60-nál hárommal több varázslás köre lenne a karakternek (csak Smaragdoknak!), ugyanakkor a fizikai harci fázisuk ennyivel csökken, tehát maxos szívóság és maxos magasszintű varázslás mellett lenne a karakternek 3 fizikai és 4 varázslás fázisa, ha nincs fejlesztve szívósság, akkor mind a 3 egyébként fizikai harci fázis varázslás lesz.


Jelenleg a varazslat fazisban eldolhet egy csata kimenetele, ezt Neked tudnod kell smaragdkent.
4 varazslattal gyakorlatilag kivegezned a celpontodat, mielott a negativ hatas (kevesebb harci kor) ervenyesulhetne.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.50
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
397. hozzászólás - 2009.08.31. 12:24:04
Oké, elismerem, az egész a smaragd specifikációjából indult ki, aztán kezdtem el az összes többit hozzá igazítani, és való igaz, hogy elég erős lett, azért csak iránymutatónak szántam a számokat...
Egyébként nem volt álmatlan éjszakám, csak két korsó sör volt bennem tegnap este, amikor megszületett az ötlet...
Ricardo, egyébként igazad van, de pont ez volt az alap elképzelésem, hogy a mágusok, mágiával nyerjenek a többiek más előnyöket kovácsoljanak...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 5
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
398. hozzászólás - 2009.08.31. 12:26:03 (Válasz Moderator #396 hozzászólására.)
Úgy működne, hogy van az első varázslás fázis mindkét karakternek, majd jön (attól függ ki kezdte a csatát) a köv varázskör, amire az ellen, fizikai harcikörrel válaszol, és így tovább. Nem úgy gondoltam, hogy lemegy egymás után a 4 varázslás kör azt jóéccakát...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 5
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
399. hozzászólás - 2009.08.31. 12:31:40 (Válasz Tyberius06 #398 hozzászólására.)
No de napjainkban ott tartunk, hogy egyetlen varázslatot csak Deus ex machinával lehet visszahozni. Ha veszünk egy 6 jószágos megarubint, 2-3-4 varival őt is leütnéd nullára! A másik kettőnek meg esélye nem lenne.
Pontszám: 8.75
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
400. hozzászólás - 2009.08.31. 12:33:06
Ha már 100-ik szint fölé akarunk fejlesztéseket, akkor első lépésben inkább azt kellene kitalálni, hogy mivel lehetne egyben tartani a végzeturakat, úgy, hogy legalább minimális portyacélpont maradjon a játékban, és ne szóródjon szét 20 szinten 100 karakter.
Ahogy a mostani szinteket elnézem, idén max fél tucat karakter fogja elérni ezt a 100-ik szintet, és nem hiszem, hogy 100 karakternél többen tavasz végéig elérnék. Az élen a portyát már csak a kristályhorda tartja életben. Ha a rendszer nem változik, még idén be fog kerülni egy npc horda, hogy tudjanak a játékosok portyázni.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!