Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
681. hozzászólás - 2009.12.11. 11:25:34 (Válasz Dozer #678 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2009.12.11. 11:04:31
Nálunk is mindenki visszafogott fejlődéssel megy már szinte... Másképp nem rúgunk labdába sajna...


mondjuk ezt sem értem, hiszen még a leggyengébb karakter is tud normálisan fejlődni, üthető célpontokat találni. a VF mi pluszt ad? hidd el, nagyon sokaknak nincs VF-jük és... labdába rúgnak. a VF a gyengéknek van:)
A hozzászólást winnie módosította 2009.12.11. 11:25:44-kor
Pontszám: 2.13
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
682. hozzászólás - 2009.12.11. 11:27:04 (Válasz winnie #680 hozzászólására.)
A "csak" szót nem úgy értettem ahogy te winnie
Légyszíves azt olvasd amit írok... Nem volt benne lekicsinylés, nem a számokért, LE-ért csináljuk... ha azért csinálnánk nem is háborúznánk, mert nem nagyon éri meg...
V3-Alíz
Pontszám: 8.17
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
683. hozzászólás - 2009.12.11. 11:32:33 (Válasz winnie #681 hozzászólására.)
A Vf talán azt a plusszt adja hogy eseménydúsabb játékot lehet játszani alacsonyabb szinten mint magasabb szinten... Mondjuk nem látok bele a "nagyok" játékába, ezt csak a hallottakból gondolom...
Egy valami viszont ténynek látszik: Aki kifejleszti a VF-et az jobban kitudja használni az adott szint előnyeit! Mi azért játszunk (és ezt mondhatom társaim helyett is) hogy más játékosokkal mérjük össze erőinket a lehető legeredményesebben... Ehhez jó ha van visszafogott fejlődés... Ilyen a rendszer, a V3 egy erősen vadászatra öszpontosult világ, nem mindegy mennyi LE-t szedsz ki egy szinten a lényekből...
V3-Alíz
Pontszám: 8.63
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
684. hozzászólás - 2009.12.11. 11:41:25
és még valami:
Az ősköves felszereléseket tovább lehet használni, így egy kicsit a pénztárcának is elviselhetőbb a játék... Már aki költ rá... én költök
V3-Alíz
Pontszám: 8.17
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
685. hozzászólás - 2009.12.11. 11:44:37 (Válasz Craslorg #679 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2009.12.11. 11:15:12
Képességfa ugyanaz, mint az épületek. Itt az pületek adnak bónuszt és egymástól függ az építhetőségük. Sajnos jelenleg nincs épület már a top szöviknek ugye, azaz elértük a képességfa csúcsát.


Na látod, ez a lényeg benne, hogy egyáltalán nem ugyan az. Kinézetre feelingre ugyan annak tűnik, de valójában tök más!
Ezt nem cseszheti szét a manakonsi, ezt nem tudod ész nélkül pörgetni léből, hanem teljesíteni kell dolgokat, melyek pontokat adnak!
Pontszám: 8
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
686. hozzászólás - 2009.12.11. 13:13:11 (Válasz Birka #685 hozzászólására.)
Alapvetően a struktúrára céloztam. Természetesen létre lehet hozni új struktúrát új képességekkel (mintha épületek lennének vagy plusz menüpont) aminek küzdelem összefogásra sarkall, akár időben, akár kiegészítve egymást, azaz minden tagnak kell valami minimumot teljesíteni hozzá (vagy a tagok legalább felének, de a többi is csak akkor használhatja majd, ha valamennyit teljesít - a la TF fa). Hogy újabb pontokat bele lehet és kell-e vinni nem tudom, inkább közös küldetés szintjén lenne érdemes. Szerintem...
Pontszám: 7.64
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
687. hozzászólás - 2009.12.17. 16:01:01
A nyitó topicot frissítettem.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
688. hozzászólás - 2009.12.17. 19:47:32 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.07.28. 14:59:54

- ha egy alacsony szintű kari "köré épitenek" egy szövetséget, nem profitáljon teljes szinten a védőfalból és gyakorlótérből: legfeljebb szint/2 érvényesüljön, tehát egy 4. szintű kari csak +6 támadást és +6 védekezést kapna meg.


Ezt a fejlesztést szerintem mindenki jogosnak tartja, nagyszerű. Annyi lenne a javaslatom/kérdésem, hogy ha ez bevezetésre kerül, akkor nem lehetne-e sávos építkezést bevezetni? Mert hogy ha én úgy is csak +15/+15-öt kaphatok 10. szinten, nem az egész +75/+75-öt, akkor ne kelljen már mind a teszem azt 1 millió LE-t betennem a kútba, hogy részesülhessek a klánbónuszokból, hanem mondjuk 100-200k LE után kapjam meg.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.40
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
689. hozzászólás - 2009.12.17. 19:51:29 (Válasz Ricardo #688 hozzászólására.)
- tehát a 15-ös nekrofunt továbbra is megkaphatja a körbeépített játékos már 1. szinten?
- a 10-es akadémia nyújtotta előnyt továbbra is tudja használni?
- továbbra is felvehet egy 1. szintű egy 55. szintű epikus tárgyat, míg a 15. szintű térkapus tárgy le van tiltva számára?

Nincs ez kellőképpen átgondolva.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.38
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
690. hozzászólás - 2009.12.17. 19:55:36 (Válasz Mortimer #689 hozzászólására.)
Dehogy. Nekrofun, akadémia, epikus kincs továbbra is csak annak esik aki 100%-ban betöltötte a kutat. A védőfal/gyaktér meg esetleg a kémgömb jöhetne előbb (küldetés is van rá).

Az 1. szintű csak akkor vehet fel epikus tárgyat, ha már a klán alapításának pillanatában ott van. (És még akkor is kell 1000 LE) Ha 1-2 magasabb szintű játékos hajlandó beáldozni a karakterét azért, hogy valaki előnnyel induljon a játékban az szerintem megengedhető. Amire nagyon figyelni kell, hogy ne ezeknek a magasabb szintű karaktereknek legyen az új karaktere a kedvezményezett.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.40
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
691. hozzászólás - 2009.12.17. 19:57:45 (Válasz Ricardo #690 hozzászólására.)
Az epikus tárgyat kihagynám, vagy lekorlátoznám szint+15 maximumra.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 6.65
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
692. hozzászólás - 2009.12.17. 19:59:19 (Válasz Ricardo #690 hozzászólására.)
"Dehogy"

TIIIIII. Hibás válasz. Megkaphatja a körbeépített játékos a nekrofun 15-ös IQ bónuszát ez után a fejlesztés után is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.38
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
693. hozzászólás - 2009.12.17. 20:06:44 (Válasz Mortimer #692 hozzászólására.)
Jah, hogy úgy. Azt én nem is fogyeltem. Alacsony szinten nem érdekes a varázslat kör. (Csak 2. szinten.) DE ott is simán lehetne szint/2 a limit.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.40
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
694. hozzászólás - 2009.12.17. 20:11:50 (Válasz Ricardo #693 hozzászólására.)
Ezzel csupán arra akartam rámutatni, hogy mennyire nem átgondolt már a fejlesztési terv sem. Ha első blikkre látszik benne a hiba, akkor nem sokat foglalkoztak vele...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.38
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
695. hozzászólás - 2009.12.17. 20:15:44 (Válasz Mortimer #694 hozzászólására.)
Hosszú távú terv, amire mindenképpen szükség van. (Miért én védem a JV-t? ) Az alapötlet jó, nincs azzal gond ha Te vagy bárki más rávilágít a hiányosságokra, csak legyen a hozzászólásban építőjelleg is, ki mivel toldaná meg, hogyan tenné még jobbá a fejlesztést.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.40
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
696. hozzászólás - 2009.12.17. 20:17:23 (Válasz Ricardo #695 hozzászólására.)
Teljesen igazad lenne, ha nem lenne ez a hosszú távú tervek között több hónapja (ez nem most került be!), és nem foglalkozna a témával több topik is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.38
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
697. hozzászólás - 2009.12.17. 20:21:32
Ne szint-, hanem építésfüggő legyen mindaz, amit leírtál Morti, és a probléma megoldva.
Ezt a szintkorlátot annyira imádom, a legtöbb esetben az utóbbi fejlesztések közül tökéletesen értelmetlen vagy alkalmatlan, rosszul eltalált. A megfelelő rovatokban ez részletezve van, miért...
Pontszám: 8.25
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
698. hozzászólás - 2009.12.17. 20:24:13 (Válasz Ywgarrd #697 hozzászólására.)
Akkor megint:
Epikus tárgyak alapértéke kincspontban kifejezve:
a tárgy szintje*x kincspont alap
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 6.65
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
699. hozzászólás - 2009.12.19. 11:56:48
A lélekszívás óta a csata végén lévő közlés, miszerint "x nyerte a csatát, elrabolt tőled y lélekenergiát." teljesen értelmét vesztette. Nálam napi szinten előfordul, hogy ugyan veszítek, de LE-ben "jól járok", mert csata közben többet ütök ki az ellenfélből, mint amit a végén elrabolnak tőlem. Jelenleg ezt csak úgy tudhatom meg, ha számológépen összeadogatom, hogy ő szívott ennyit utána én ennyit, utána ő ennyit, én ennyit, és a végén vesztettem valamennyit... Elég körülményes.

Kellene egy végső összesítés is, hogy végülis valójában a végén kinek lett több LE-je.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.24
irritálóEbegab92Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
700. hozzászólás - 2009.12.20. 19:35:44
Most karácsonyra nem kapunk megint néhány őskövet,mint tavaly???Az olyan jó volt!Legalább csak karácsonykor 5-7 követ.
Ebegab92-VILAG1-en (gyémánt horda)Kovales kötés tagokat keres!
Pontszám: 6.30
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője