Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
241. hozzászólás - 2009.08.05. 10:21:59 (Válasz Miklós #236 hozzászólására.)
Miklós, nagyon bízom benne, hogy szintfüggetlen, és pók/vf független event érkezik, mert V1 és V3 toból vagy 10-15 emberről tudok aki ennek függvényében töröl vagy sem

Ilyen megvárom, hátha uccsó csengők...
A hozzászólást Birka módosította 2009.08.05. 10:22:40-kor
Pontszám: 8.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
242. hozzászólás - 2009.08.05. 10:55:14 (Válasz winnie #239 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.08.05. 10:12:05
egyelőre találd meg a 65. szintűeket. várjunk ki 1-2 hónapot és utána követeljük a friss fejlesztés fejlesztését. még azt sem tudod, milyen kristályok vannak, de máris eggyel jobbat akarsz, mint a 65-69. szintűek.


Tudom winnie, ha szerinted az az idealis, hogyha a fejlesztesek par honappal lemaradva kovetik a jatekosokat, de engedtesek meg nekem, hogy en maskep gondoljam. Raadasul ha most szolok es felkerul a listara, akkor hidd el meglesz mar az osszes 65-os fokusz mire bekerulnenek az ujak. Persze azt is megertem, hogy neked valobn csak akorra valik idoszeruve.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
243. hozzászólás - 2009.08.05. 10:59:09 (Válasz Birka #241 hozzászólására.)
10-15 ember? az kemény. akkor, ha véletlenül nem szintfüggetlen az event, akkor szerintem miklós azonnal újra fogja írni, nehogy 10-15 ember töröljön.
Pontszám: 3.60
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
244. hozzászólás - 2009.08.05. 11:02:57 (Válasz Kocos #242 hozzászólására.)
hidd el, egész csak kommunikáció kérdése.

gondolj bele. ha miklós azt írja, hogy van 30-60. szintű kristály, akkor a 65. szintűt kérted volna. erre ő, mire előre megírta azt is, egy laza kézmozdulattal aktivizálta volna és máris örülnél. örülnél egy olyan helyzetnek, mint a mostani.

most viszont nem örülsz, mert benned van a mohóság, hogy több kell, még több. szerintem ezt a "nézőpont kérdése" filozófiát tedd magadévá.

teljesen jogos a kérésed, ráadásul pár perces munkával kivitelezhető lenne, de megint csak a tipikus problémához lyukadunk ki, miszerint "a játékosoknak semmi sem jó, mert ha jön egy újdonság, akkor azonnal többet akarnak", ami számomra is unszimpatikus.

számold ki, hogy hány hétnyi térkapuzás után fogsz kiszedni minden kristályt.
Pontszám: 5.20
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
245. hozzászólás - 2009.08.05. 11:08:02 (Válasz winnie #244 hozzászólására.)
Hidd el az egesz pontosan azon mulik, hogy
a/ elkeszult a jatek addig ahol a jatekosok tartanak
vagy
b/ nem keszult el addig.
En a/ esetben tokeletesen elgedett lennek. De most b/ eset van. Igazabol mindegy, hogy b/ eset melyik verziojat nezzuk a gond mindegyikkel ugyanaz. Most sem a 70. szintueket kertem, hanem azt, hogy legyenek magasabb szinten is. Elso nekifutasra a 100 egy jo otlet, akkor par honapig nem kell hozzanyulni. Ugy gondolom, hogy maga a targy ami eshet annyibol all, hogy egy adatbazis tablaban be kell allitani az adatokat (meg persze elotte nyilvan meg kell tervezni). Ha ez igaz, akkor meg fejlesztesi idobol semigenyel szamottevot.

De tudod mit, nekem raer akkor amikor majd te is meg tudod oket szerezni, nehogy valami masnak legyen jo, es nem neked.
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
246. hozzászólás - 2009.08.05. 11:09:22 (Válasz winnie #243 hozzászólására.)
Azért az a 10-15 ember nem is olyan kevés mint gondolod. Mivelhogy 10-15 AKTÍV emberről van szó. Igaz, hogy a V1-en 17983 karakter van regisztrálva, de ebből szerintem több mint a fele inaktív, elhagyott karakter. A maradéknak pedig több mint a fele nem használ őskövet. Azok a karakterek, akik azért törölnek, mert a játék elfogyott alóluk, nagy valószínűséggel aktív, őskövet használó emberek.
El tudom képzelni mondjuk 5 év múlva a játékot. Lesz egy szerveren 100 000 regisztrált karakter, ebből aktív 100, ebből őskövet használ 10. Biztos jókat lehet majd egy ilyen szerveren játszani, no és fejlesztésekből sem lesz hiány, hisz a játék csak úgy ontja majd a pénzt. Vagy mégsem?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
247. hozzászólás - 2009.08.05. 11:22:28
szar dolog ez a törléssel való fenyegetés és igen erősen zsarolás szaga van...kicsit olyan mint amikor csepplegény koromban anyáméknak olyanokat mondtam hogyha nem lesz ez vagy az akkor bizony én világgá megyek...

egyébkéntmeg töröljenek csak...aztán úgyis megbánják...vagy nem...de az is eleht hogy így is úgyis törölnének és pókként jönnének vissza...noh mind1...nem szép dolog törléssel fenyegetni(ezmár majdnem terrorizmus nem?)

de tény hogy vannak helyzetek amikor jóvolna valahogy nyomást gyakorolni a vezérkarra de hogy ez-e a megfelelő módja azt nemhiszem...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.43
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
248. hozzászólás - 2009.08.05. 11:38:44 (Válasz Dr_Faktor #247 hozzászólására.)
Zsarolás, vagy segélykiáltás? Nézőpont kérdése, hogy minek tekintjük.
Nekem eszem ágában sincs törölni, de megértem azokat, akik errefelé haladnak. Jelenleg úgy néz ki a játék, hogy Miklósnak és csapatának volt egy briliáns, zseniális alapötlete, ebből megszületett a Végzetúr. Kidolgozták, mondjuk 60 valahányadik szintig, és ezzel kész. Nincs tovább. Vége. Egy végtelennek kikiáltott játék véget ért, és a játékosok választhatnak, hogy vagy törölnek, vagy elszórakoztatják egymást portyázgatással, levelezgetéssel, fórumozgatással. Szerintem egy ilyen játék igazán megérdemelné, hogy a készítők továbbgondolják, és legyen folytatása a fertőzés leküzdése után is.
A hozzászólást Gort módosította 2009.08.05. 11:40:24-kor
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
249. hozzászólás - 2009.08.05. 11:45:51
ha összehasonlítod a Végzetúrat más böngészős játékokkal gyorsan rájöhetsz hogy mennyivel is másabb ez mint a többi...

tény hogy vannak problémák és hogy lenne mit csinálni de nekm ez a törlés dolog akkor is furi én sosem törölném a karimat még akkor se ha már meguntam a játékot hisz időm pénzem és energiám van benne márpedig ha már ennyit keccöltem vele akkor nem fogom kidobni a karit...

statisztikák mutatják hogy a törlésre hajlamos emberek(potenciális öngyilkosok) okot indokot mindig találnak...szal vannak emberek akiknek fölös a kedvében járni mer labilis személyiségük okán így is úgyis leugranak a szikláról ha olyanjuk van...

egyébkéntmeg itt írta Miklós hogy készülnek valmi újabb dologgal a játékosoknak szal aztmár mindenképp várja ki aki törölni szeretne mert sosem leeht tudni =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.60
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
250. hozzászólás - 2009.08.05. 11:50:08 (Válasz Gort #248 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2009.08.05. 11:38:44
Zsarolás, vagy segélykiáltás? Nézőpont kérdése, hogy minek tekintjük.


Reszint tenymegalapitas, hiszen a karakterek egy resze torolt, vagy elindult az uton, ahonnan nincs visszaut, masreszt veszjelzes, mert torlessel most sem az "fenyegetozott" aki torol, hanem aki sujtva lesz altala.
Pontszám: 3
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
251. hozzászólás - 2009.08.05. 11:50:25 (Válasz Dr_Faktor #249 hozzászólására.)
Összehasonlítottam ezt a játékot más böngészős játékokkal, és úgy tapasztaltam, hogy ez a legjobb.
Éppen ezért szeretném, ha a fejlesztők egy kicsit megerőltetnék magukat, és adnának valami célt a játéknak a fertőzés leküzdése után is.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 8.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
252. hozzászólás - 2009.08.05. 12:07:58 (Válasz Kocos #238 hozzászólására.)
Mármint kinek a részére demoralizáló?
Nem ismerem a TF-et.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
253. hozzászólás - 2009.08.05. 14:01:00
Akire rajonnek a minden kesobb bekerult fejlesztessel feltuningolt, a kitaposott uton ustukoskent optimalizalok, annak is demoralizalo, meg annak is aki feljut, mert belecsomorlik az intenziv jatekba..
Pontszám: 5.33
fórumozóAlevenFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
254. hozzászólás - 2009.08.05. 14:19:56 (Válasz Solina #253 hozzászólására.)
Persze, az előbb kezdők sok tuningot be is zártak maguk után, tehát ez talán ha egálra kijön is túlzás, és igen, valóban arról híresek a feljutók, hogy megcsömörlenek, mivel képtelenség őket megverni, tehát unatkoznak..
A hozzászólást Aleven módosította 2009.08.05. 14:24:33-kor
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
255. hozzászólás - 2009.08.05. 14:25:08
Nem tudod mirol beszelsz.. Mi tapasztalatbol mondjuk, amit mondunk.. 16 evnyi TF-el a hatunk mogott..
Pontszám: 5.33
fórumozóAlevenFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
256. hozzászólás - 2009.08.05. 14:27:55 (Válasz Solina #255 hozzászólására.)
Ja!
Ez nem a Végzet fóruma?
Akkor bocsánat!
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
257. hozzászólás - 2009.08.05. 14:31:41
Igen ez a Vegzet forum, de hidd el, nem esnek ezek olyan messze egymastol..
Pontszám: 5.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
258. hozzászólás - 2009.08.05. 15:32:16 (Válasz Solina #253 hozzászólására.)
Értem.
Bár csak az egyik felét.
Akiket utolérnek, azoknak nyilván demoralizáló, ha erősebb éri utol őket, akinek volt esélye előre tudni bizonyos dolgokat. Viszont ennek az veszélyét itt mondhatni egyáltalán nem veszem észre egyelőre.
Ha behoznának valami szintlépésgyorsító szakit, azt ismét valószínűleg a legelől állók fejlesztenék ki elsőként, tehát megint nem lenne túl beérhetős az élmezőny.
Legfeljebb ha ez is szinthatáros szaki lenne, csak ez felfele csökkenő hatással működne.

De a felérőknek nem látom a demoralizáló okot, hacsak nem a természetes "meguntammá az egészet" szindróma az, vagy pedig az, hogy hozzá sem tudnak szagolni a már ottlévőkhöz.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
259. hozzászólás - 2009.08.06. 01:24:13 (Válasz Darah #252 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.05. 12:07:58
Mármint kinek a részére demoralizáló?
Nem ismerem a TF-et.


A TF-en van egy olyan ehetoseg, hogy aha egy karakter az elejen indult akkor szinte teljesen be tudja hozni a hatranyat (alap eroforrasban), amivel eroben a jatekos kvalitasaitol fuggon lenyegesen, vagy demoralizaloan lehagyja azokat, akik vegig jatszottak. 17 eves a jatek egyebkent.

Mintha a VU-ben egy az elso heten inditot de hamar abbahagyott kari soha nem bukott volna CSP-t es PP-t.
De mig a VU-ben nincs olyan egetrengetoen sok uj lehetoseg, addig a TF-en van.
Ott az a jellemzo, hogy ket azonos jatektudasu jatekosbol annak erosebb a karaktere, akie tobbet allt.
Ezert mondom, hogy ha tulzasba visszuk a felzarkoztatast, akor abbol felzarkozas helyett elszallas lehet.

Mintha most valaki hirtelen felugranak 82-es szintre 2000-es TÖ-vel es 1500-as SZÖ-vel.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
260. hozzászólás - 2009.08.06. 01:26:17 (Válasz Darah #258 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.05. 15:32:16
Ha behoznának valami szintlépésgyorsító szakit, azt ismét valószínűleg a legelől állók fejlesztenék ki elsőként, tehát megint nem lenne túl beérhetős az élmezőny.
Legfeljebb ha ez is szinthatáros szaki lenne, csak ez felfele csökkenő hatással működne.


Nyilvan nem szintlepest kene csupan segiteni, hanem a LE szerzest is, es nyilvan attol lesz egy ilyan szaki felzarkoztato, hogy az ebolyhoz kozeledve folyamatosan csokken, majd megszunik a hatasa.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!