Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
781. hozzászólás - 2010.01.29. 16:18:12 (Válasz Razz #780 hozzászólására.)
Most attól eltekintve, hogy milyen vacakul lett megoldva a tárgyelvétel, azoktól is elveszik, akik tényleg építettek...
Tényleg arról az egy emberről kell lekapni a keresztvizet, aki megkérdi miért van még meg a szerintetek jogtalan előnye?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.23
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
782. hozzászólás - 2010.01.29. 16:33:02 (Válasz Darah #781 hozzászólására.)
Ugyan ugyan... Nemond már nekem azt hogy szerinted többen vannak azok a játékosok akik annyit építettek hogy megérdemlik az adott epiktárgyakat. Abban igazad van hogy tényleg nem a legigazságosabban sikerült megoldani a tárgyelvételeket, viszont elhiheted nekem sem azokkal van bajom akik becsületesen építettek azért amiük van. Énis jobban támogatnám az építéshez kötött épületbónuszokat, akár még az epikus kincseket is.

Szerintünk jogtalan előnye? Na ez elég viccesen hangzik, tehát szerinted azok a fair játékosok, akik tizenakárhányadik szinten pár tízezer LE építéssel, 50 szinttel magasabb epikcuccokkal és fullos szövetséggel a hátuk mögött játszanak. Hát ha övéké a VU jövője akkor én indítanék egy új szervert a "normális keretek között játszó" játékosoknak, akik ezek nélkül is tudnának sikerélményt szerezni maguknak.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 5.92
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
783. hozzászólás - 2010.01.29. 16:52:14 (Válasz Razz #782 hozzászólására.)
...és az új szerveren jobban játszanál?
Mint mondtam a manakonstrukciót nem én találtam fel.
Belépésemkor amit beépítettem az igen is komoly erőtétel volt,azóta tényleg csak a szerencse miatt építek.
Szerinted mire való a Kincseskamra?Úgy használjuk ahogy a szabályok megengedik.A Nagyjaink maguknak szereznek epikus kincseket és amit nem tudnak felhasználni azt egy gyengébb szövitársuknak engedik át.Ne feledd ez egy CSAPATJÁTÉK.Az hátrányt vállal aki a manakonstrukciót fejleszti más szakértelme hátrányára,hogy egy háborút esetleg egy másik szövitársa nyerje meg.
Nektek miért nincs epikus tárgyatok?Fel van töltve a szövetségetek?Minden tag naponta be szokott lépni?Minden szavazást le lehet zárni pár óra alatt?Van a szövitekben olyan aki minde órában belép,hogy szervezze a dolgokat?Prémiumtagság?
Fegyelem?
Sok szövit megjártam már ahol ezek hiányoztak,ki is léptem mert nem volt jövőnk.
Te is rossz szöviben vagy,esetleg miattad rossz az a szövi?
Pontszám: 4.81
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
784. hozzászólás - 2010.01.29. 16:55:13
Nyugodtan pontozzatok le,látom itt is kétpártrendszer van.Mindegy hogyan érvelek,az számít hogy melyik oldalon állunk.
Pontszám: 3.64
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
785. hozzászólás - 2010.01.29. 16:58:28 (Válasz Razz #782 hozzászólására.)
Többen vannak.
Nálunk a szöviben csak nyolc ember van, aki bőven 400K fölött építi be magát, és a büdös életben nem lehet innen olyan epik kincse, amit nem fél év múlva viselhet.
És ez csak egy szövi.

Mindent csinálsz, csak nem a kérdésemre felelsz.
Tényleg róla kell lekapni a keresztvizet, amiért megkérdi miért van meg az előnye még mindig?
Egyszerűen nem értem a felé irányuló köpdösődést, és ennyi.
Ahelyett, hogy csendben lenne és örülne, hogy még nem vették el, megkérdezi.
Hát ezért csak neki kell már ugrani...
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 6.63
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
786. hozzászólás - 2010.01.29. 17:00:39 (Válasz Razz #782 hozzászólására.)
Full szövi:
A mi szövink nem fúlos,a magasabb szintűek a szintjeiken többségében közepesek.
Bűnhődhetnénk is miatta ha a régi szabályok szerint buknánk egy háborút.
A kútunk nem nő a manakonstrukciós építések miatt de ha nőne akkor sem volna jelentős egy vesztes háború költsége.
Meg fogsz lepődni még így se nagyon vesztünk.
Valakiknek a sírására lett átalakítva a háborús rendszer,most még sem jó?
Pontszám: 3.97
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
787. hozzászólás - 2010.01.29. 17:03:13 (Válasz Razz #782 hozzászólására.)
Jót személyeskedtünk,egyáltalán kereszteztük már egymás útjait?
Pontszám: 4.52
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
788. hozzászólás - 2010.01.29. 18:50:50
kedves Razz, és Zantetsuken.

pont az ilyen játékosok miatt vannak a korlátozások, meg szabálymódosítások. az aki kisírta az epikus kincsek használhatóságának korlátozását, ha minden igaz, már nem is játszik. ez a "ha nekem nem lehet, akkor másnak se legyen" felfogás tipikus hungarikum. neked miért is nem lehet? miért nem kéritek meg ti is a haverjaitokat hogy "építsenek körétek" egy epikus kincsekkel tömő szövetséget? hm? jah értem. nincsenek olyan haverjaitok.
elárulom. nekem is van karakterem, aminek korlátozva van az epikus kincse, és igen top szövetségben vagyok. tudod hogyan sikerült? több mint 600 ezret kellett építenem csak a kútba 20. szint körül. nézd meg a toplistát, kinek van annyi építése 30. szint alatt. nem érdemlem meg az epikus kincset? egy évnyi aktív játék után töröltem anno a top25-ös karakteremet azért, mert idegesített a játékvezetés "a varázsló mindig erősebb" felfogása. 1 évnyi játékom, több mint 15M építésem volt anno abban a szövetségben, ahova "kicsiként" visszafogadtak, és csurrant cseppent epikus tárgy. a kapcsolati tőkéről nem is beszéltem, ami mindenkinek rendelkezésére áll, és NORMÁLIS játékkal elérhető. nem fújolni, meg köpködni kellene mindig azokra, akik komolyan veszik.
adott a lehetőség, be lehet lépni ebbe a csúnya csúnya szövetségbe, ahol 67K építéssel tag lehet vki, mindenkinek adott a lehetőség, csak van aki él vele, van aki meg köpköd mert más élt vele.
és még vmi. az h egy szövetségben a "haverok" építenek vki köré vmit, az az ún. "haverok" áldozata. kilépni valahonnan egy új, és igen kevés tápot adó szövetségbe, beáldozni karaktereket a manakonstrukció miatt (aztán sajnos törlés is lett a vége ). kérjétek meg a barátaitokat, h tegyék ugyanezt, és akkor nektek is lesz "körétek épített" szövetségetek.
A hozzászólást Blazek módosította 2010.01.29. 18:51:38-kor
Pontszám: 0
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
789. hozzászólás - 2010.01.29. 19:51:51
Megjött a felmentősereg, jóóóó nagyon örülünk neki, én vitázni tovább nem fogok. Ha valami gondod van lehet pmet írni, mert igazából a topic sem a megfelelő ennek a témának a boncolgatására.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.55
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
790. hozzászólás - 2010.01.29. 19:54:36 (Válasz Razz #789 hozzászólására.)
látom amint megérkeztél már sikerült is lepontoznod.
felmentősereg? áhh, csak hoztam pár érvet. neked van?
Pontszám: 3.75
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
791. hozzászólás - 2010.01.30. 09:42:29 (Válasz Blazek #788 hozzászólására.)
Tisztelt Blazek!

Az, amit ti sírásnak hívtok, csupán egy segélykiáltás egy tisztességesebb és etikusabb versenyhelyzet elérése érdekében!
Mert ugye nem minden új végzetúrnak vannak itt 50-es szitnű haverjai; nem minden, már játszó végzetúrnak vannak olyan magas szintű haverjai, akik megunták a játékot közel a tophoz, és unalmukban inkább gusztustalan előnnyel ruházzák fel a kis szintű kis barátaik szövetségét!

és nem az a hungarikum, amit te mondasz, hanem az, hogy a rendszer hibáját vannak, akik gátlástalanul ki is használják, természetesen mások kárára, és játékélményének rovására!

számtalan példát tudnék mondani az 1-es, 2-es világon, akik 8-12. szinten 50-es epikus cuccokkal rohangálnak, egy szinte kimaxolt szövetségben. Sok sikert ellenük! Ha gondolnak egyet és rádszállnak, akkor ennyit a játékodról... Most ragozhatnám a végtelenségig, amit Razz kolega is említett, de felesleges, mert ti csak röhögtök rajtunk!

Mondadómat a te szavaiddal zárnám Energiser:

"...mert én addig le nem veszem az epikus cuccomat, míg máson rajta van..."

azt hiszem ez mindent elmond a hozzáállásodról...
kicsit szánalmas..

és örüljetek, hogy "csak" lekerül rólatok! én simán el is venném azt tőletek!
Pontszám: 0
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
792. hozzászólás - 2010.01.30. 10:00:59 (Válasz Zantetsuken #791 hozzászólására.)
Tudod kire szállok rá?
Aki elmegy vadászni,több napig nem néz a karakterére és minden 8. órában hagyja magát kifosztani.Ezeket a jó játékosokat kell védeni?A szövetségi fórumon nem az ilyeneket szokták ostorozni,hogy napokig nem reagálnak semmire,nincs véleményük semmiről,10 karaktert irányítanak és azt sem tudják éppen melyik szövetségben vannak bejelentkezve.Ők teszik tönkre saját társaik játékát.
Manakonstrukcióról alkotott véleményemet nem akarom ismételni,szerintem az az oka az aránytalanságoknak.Persze most szereztem újabb ellenségeket a használóik táborából.Jól teszik ha használják mert szabályszerűen járnak el,megdolgoztamk a kifejlesztéséért.
Az elvégzett munkáért jutalom jár,ezért vannak előnyben.Te is hasalj egész nap a gép előtt és te is sikeres lehetsz.
Pontszám: 0
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
793. hozzászólás - 2010.01.30. 10:46:54 (Válasz Energiser #792 hozzászólására.)
Az elvégzett munkáért??? Mármint a mások elvégzett munkájára gondolsz, aminek te vagy a kedvezményezettje?

Elmondanám neked, hogy az egyik legjobb végzetúr a szintemen (plusz-mínusz 2-3 szint) én lennék, ha nem lenne ott az 4-5 "hihetetlenül ügyesen és okosan" játszó emberke, akik kenterbeverik a karakteremet... Gondolom kitalálod, hogy miért!

Nem a manakonstrukt az oka, segítek! nem is az, hogy vannak olyanok, akik csak vadásznak és vadásznak és elfelejtik elkölteni az LE-t, mert őket bárki megtalálhatja. No persze a tény, hogy ők szerinted 10 karaktert is irányítanak, már a vezetőség dolga, hogy intézkedjen.

szóval jó lenne, ha az ilyen irreális szabályok, amik engedik ezeket az eltorzulásokat, mielőbb ki lennének javítva! mert ez így nem egy egészséges versenyszellem, hanem egy etikátlansági!

más játékokban az ilyen dolgokat küszöbölik ki elsőként! mert döntsön a jó taktika, stratégia, ügyesség, logika, stb... ne az ismerettség!
Pontszám: 0
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
794. hozzászólás - 2010.01.30. 11:24:23
Kérdem én ismételten, sokadszor:
hol van ilyenkor az admin, hogy mind az 5 kedves fórumozó összes hasonló hozzászólását törölje innen az enyémmel együtt a fenébe vagy helyezze át valamelyik dumaládába!
A témához nagyon szivesen hozzászólnék én is, de itt nem fogok.

(Igen, én pontoztam le az összes hozzászólásotokat visszamenőleg, függetlenül attól, hogy szerintem kinek van igaza.)
A hozzászólást HoGo módosította 2010.01.30. 11:26:53-kor
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 4.54
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
795. hozzászólás - 2010.01.30. 11:45:12 (Válasz HoGo #794 hozzászólására.)
Kedves igazságosztó, mindenkitlepontozó HoGo!

szerinted miről folyik itt a vita, ha nem bizonyos szabályok jövőbeni módosításának javaslatáról?

mert az, hogy érvelünk is mellé, már nem erre a fórumra tartozik?
Pontszám: 2.79
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
796. hozzászólás - 2010.01.30. 12:55:32 (Válasz Zantetsuken #795 hozzászólására.)
Kedves Zantetsuken! Ha minden áron kötekedni akarsz azt játszd le délelőtt az oviban. Ott méltó ellenfelekre találsz. Ami itt folyik annak semmi közbe a jövőbeni fejlesztésekhez, csak belekötöttetek valakibe, aki (jogosan) megkérdezte mit tegyen azzal a tárggyal amit nem lenne szabad bajnoki alatt használnia.

A válaszodtól függetlenül (ami garantáltan lesz) ezt az "eszmecserét" nem folytatom tovább. Ha meg akarod beszélni a dolgot, találkozunk egy másik témánál.
Pld. itt: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,96.6780#hsz6796.
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 0
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
797. hozzászólás - 2010.01.30. 15:03:08 (Válasz Zantetsuken #791 hozzászólására.)
segélykiáltás? inkább csak irigykedést látok a mondandódban. mások ügyesebbek, és jobbak mint te, pfúj ez azért van, mert olyan előnyük van veled szemben, ami neked nem adatott meg.
soroljak pár dolgot, ami előny olyanokhoz képest, akik nem birtokolják? térkapu, kínzókamra, epikus, entitás stbstb. ebben a játékban minden adott, csak tenni kell érte, és nem sírni. van aki tett érte, te pedig csak nyávogsz, h miattad, mások karakterébe szóljanak bele a vezetők. csak azért, mert más több időt tölt ezzel mint te. nevetséges.

Hogo: Nem érdekel a pontozás! Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
ezért lepontozol mindenkit. most akkor érdekel vagy nem?
A hozzászólást Blazek módosította 2010.01.30. 15:04:47-kor
Pontszám: 0
fórumozóEnergiserFérfi
Végzetúr
52 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
798. hozzászólás - 2010.01.30. 15:07:10 (Válasz Zantetsuken #793 hozzászólására.)
Kedves Zante...!
Az én szintemen is kenterbe vernek,mázlim volt,hogy találtam egy rést a sok pók uralta(top szövi alacsony szintű tagja)bajnoki szinteken és nem volt igazi ellenfelem.Felettem és alattam sem lenne esélyem.
A mi szövink nem topklán.
Elvégzett munka a 24 órás jelenlét,a szövifegyelem és nem manakonstrukcióból építő vegetáló magas szintű szövitársam aki miatt elbuknánk egy háborút ha magas szintű tagokkal bíró szövi üzenne hadat.
Nem haverokhoz léptem be,bárki beléphet hozzánk akár te is ha klánt váltasz és megfelelsz a minimális követelményeknek.
A szabályok adta lehetőségek kihasználása nem csalás.
Biztos,hogy te mindent megtettél a saját karaktered és szövetséged boldogulása érdekében?..és a szövetségetekből mindenki?
Az érveid inkább a szabályok,a fejlesztők ellen szólnak,miért engem nevezel meg közellenségnek,a játék elrontójának?

Egyébként Razzal,a vita elindítójával privát levelekben sok mindenben egyetértettünk és egyáltalán nem kezeljük egymást ellenségnek.
Pontszám: 5.19
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
799. hozzászólás - 2010.01.31. 00:14:49 (Válasz Blazek #797 hozzászólására.)
HoGo: az oviban legalább becsülettel játszanak a kis lurkók! ha valaki elrontja a másik játékat, akkor arra rászólnak az ovónénik!

Blazek: írigykedés, sírás, stb... nem tudtok már valami másképpen reagálni?? kezdem unni.
megmondom őszintén már sokadjára itt a fórumon, hogy az ilyen játékosokra épelméjű ember még véletlenül sem írigykedik! én sem teszem. ebből következik, hogy a sírás is kizárva. amit érzek, az a szánalom, és a felháborodottság, ha már ennyire személyeskedni akartok. és olvasván a reakciódat, arra tudnék következtetni, hogy egy dekányit sem gondoltál bele abba, amiről beszélünk. az utóbbi hozzászólásodnak úgy ahogy van semmi értelme! na mindegy... ovis meg én vagyok...

és hogy a fórum témájától se térjek el, mint azt az előttem szólók tették, érdeklődnék, hogy mikor lépnek már érvénybe ezek a szövetségen belüli korlátozások? illetve az építésarányos részesülés a bónuszokból. mert ugye korlátozni csak azokat lehet, akik ezektől szignifikánsan eltérnek...

Energiser: nem te vagy nekem a közellenség, hanem a játékstílus amit képviselsz a többi hasonló emberkével együtt. csak te váltottad ki ismét belőlem a (jogos) felháborodást.
Pontszám: 0
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
800. hozzászólás - 2010.01.31. 00:58:19 (Válasz Zantetsuken #799 hozzászólására.)
az a baj, h nyávogsz folyamatosan, de érvet még nem hoztál fel azon kívül, h ez rossz, és a csúnya Energizer, meg a szánalmas Blazek bácsi. Ennyi erővel kéremszépen tessenek elvenni minden Aukciós tárgyat, mert olyan előnyt ad, ami nekem nincs. jójó, tudom, h nekem is adott volt a lehetőség dukátszerzésre, de ők fél évvel előbb kezdték a dukátgyűjtögetést a térkapu miatt, mint én, és így ez jogosulatlan előny. ugyan már. ébresztő!!!! semmi szabályellenes nem volt a dologban, amit a nyivákolásotok miatt korlátoztak. ez nekem még mindig csak a "nekem nincs, másnak se legyen" nyavalygás.
Pontszám: 0
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője