Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Világesemények
621. hozzászólás - 2009.12.03. 14:46:07
ha már ebben a topikban vagyok. szeretnék benyújtani egy petíciót, hogy legyen érdekes olvasnivaló a "világesemények" menüpont.

akár nyithatnánk egy topikot, hogy miklós felfigyeljen rá és abba ötletelhetnénk, hogy mi mindennek lehetne helye ott, mert valljuk meg, a menüpont teljesen érdektelen (sok háború, pár naponta aukció és a felgyógyulások...), pedig annyi minden érdekes olvasnivalóval lehetne feltölteni, s nem biztos, hogy minden akkor szerverkapacitást kívánna.

tudom, a szakértelem és tulajdonságmaximumok a'la OV, itt nem játszanának, de azért csak vanna érdekességek, statisztikák, stb: egy szövetség először ölt epikust, egy szövetség elért valamilyen épületszintet először, egy játékos megcsinálta először a 100. kalandot, először vett csizmát - nekem nincs fantáziám, de másnak biztos van.

vagy nincs. és akkor marad így a menüpont.
Pontszám: 8.18
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
622. hozzászólás - 2009.12.03. 18:03:41 (Válasz winnie #620 hozzászólására.)
Szia!
A sajnos tényleg azért volt Winnie, mert mi szerettünk háborúzni, ezt a szövilapon és az eredményeink mellett is megtekintheted a toplistán, de mostanában már nem éri meg a dolog. Amikor sikerült megverni a Káosz és vért és vittünk asszem 100k-t amiből 60k felett volt a Hcs bónusza(a kutuk mérete 1m felett volt), akkor gondoltuk, hogy itt a vége a háborúnak, le nem jött, mert nem volt náluk, tehát a kari nem erősödött, viszont tp mindig jött.
Régebben még megérte a dolog, de mostmár nagyon nem, a szövi nem erősödik 100k-s töltődéstől annyit, hogy megérje a dolog.
Magas szinten nincs már annyi háború mint régen, ezt lehet látni.
Leginkább az LV aki háborúzik(első lapos klánokra gondolok) még sűrűn. Legutóbb az Azúr Légió is kapitulált előttük. Persze lehet mondani, hogy azért mert harcban állnak a KH-val, de inkább azért mert hosszú harc lett volna és sok tp jött volna.

Amit még említettél, hogy amit az eggyik fél megnyer azt a másik fél elveszíti.
Ezt el lehetne kerűlni egy épülettel, ami olyan elven működne mint a kreatív aff.
Növelné a nyert le mennyiségét, de ettől a vesztes fél vesztesége nem nől.
Ezzel a módosítással nem szenvedne hátrányt senki sem, hiszen aki eddig nem háborúzott az ezután sem tenne másként.

Hlegba
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 4.25
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
623. hozzászólás - 2009.12.04. 17:49:51 (Válasz Hlegba #622 hozzászólására.)
Gratulálok Nektek! Hősi cselekedet volt. Gondolom vérrel, verítékkel sikerült nyernetek. Ezentúl méltán nevezhetitek magatokat a legerősebb szövetségnek! Gondolom az Azúr kapitulációjának semmi köze nem volt a jelenlegi háborús rendszer legnagyszerűbb tulajdonságához, miszerint a játék nem igényel sok időt, és természetesen nem kell éjjeliőrt foglalkoztatni és jelszóadatbázis létrehozni. Kívánok Nektek hasonló sikereket a további háborúitokban!

UI: Bocs, ha túl kemény az irónia.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 2.25
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
624. hozzászólás - 2009.12.04. 19:21:54 (Válasz Butchman #623 hozzászólására.)
Bocsi, de te most miről is beszélsz?
Mielőtt elkezdenél ironizálni tájékozódj légyszives!
A Pagony nem volt háborúban az Azúrral.
Ugye véletlenül sem gondoltad, hogy nem az LV tagja vagyok?
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 6.51
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
625. hozzászólás - 2009.12.04. 19:29:54 (Válasz Hlegba #624 hozzászólására.)
Elnézést, azt hittem te is az LV tagja vagy.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5.09
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
626. hozzászólás - 2009.12.05. 17:18:35 (Válasz Hlegba #622 hozzászólására.)
Idézet: Hlegba - 2009.12.03. 18:03:41
Leginkább az LV aki háborúzik(első lapos klánokra gondolok) még sűrűn. Legutóbb az Azúr Légió is kapitulált előttük. Persze lehet mondani, hogy azért mert harcban állnak a KH-val, de inkább azért mert hosszú harc lett volna és sok tp jött volna.


Biztos lehetsz benne, hogy nem ezert kapitulaltunk. A jelenlegi haborus rendszer sajnos a mi szovetsegunk eseteben a tagok zomet tehetetlen szemlelodo pozicioba szoritja. Igy nincs ertelme haboruzni. Raadasul amig hetkoznapi portyaban a szintenkenti 5% plusz vedelem teljesen jol mukodik, addig haboruban ez azt eredmenyezi, hogy a magasabb szintu tagoknak akkor sincs eselye ellenfelet talalni, ha van az uteszonajukban valaki 5-8 szinttel lentebbrol.

Ugy tudom elkepzelni a szituacio, hogy a Legio a nagy behemot, az LV pedig egy kis furge szunyog. Ha a Behemot elkezd csapkodni, hamar kiveri par fogat es szerez egy monoklit is. Plusz ettol a szunyog meg siman megcsipi. Ha hagyja, hogy a szunyog teleszivja magat alig erez valamit es a szunyog odebball. Persze utana meg viszket egy darabig.
Megeri igy csapkodni?
Pontszám: 7.06
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
627. hozzászólás - 2009.12.05. 17:55:38 (Válasz Kocos #626 hozzászólására.)
És ha 1 hét múlva újra mennek a potyára? Akkor mit csinál a Légió? Mert hozzánk elég gyakran járnak, és ha van egy kis eszük, akkor mostantól átszoknak rátok.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 3.81
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
628. hozzászólás - 2009.12.05. 18:47:53
csak nem rólunk van szó ? Kire is szokunk rá ? Mert idáig mindösszesen 2 szer vagy 3 szor voltunk a roninnál , az azurnál meg egyszer .Halkan megjegyzem volt olyan klán ahol több mint 10szer fordultunk meg , az alacsonyabb tagok végett , mert míg fent nem éri meg háborúzni addig nekünk meg lent igen. Igaz kevesebb a háborús bevétel , de csak ma a pár háborunkba majd 160kt szedtem egyedül össze .Azt mondjátok nincs értelme háborúzni mert csak potya tp. Na most a ppt mindenki ellövi szintöl függetlenül , és pláne fentebb nem nagyon van lé a portyába akkor is kap tpt ,akkor nem mindegy hogy háborúból kapja a tpt vagy a külön portyára ?. Ja még egy egyszerű megállapítás ha szerintetek csak tp van a háborúba akkor hogy épült fel a klánunk , és nem azt mondom hogy a legerősebb de akkor miért rúgunk labdába másoknál is ?Ha úgy lenne mint azt állítjátok , akkor a majd 500 háborúból a szinte csak tp meg kevés bevétellel már rég törölt volna mindenki mert le lennénk gyengülve , az átlag felére .Ja jutott eszembe ronin . én ott még nem rúgok labdába a szintem miatt, de akik igen azok miért másolgatnak be ronin lv háború idején 20k feletti kamrákat ? Még tényleg jó hogy inaktív a ronin és senki nincs fent . Csak egyszer érjem be ezt az inaktív szövit lehet le meg fel pontozni, túlzottan nem hat meg , csak elmondtam a véleményem az lv szemszögéből úgy hogy engem konkrétan nem érintet a háború.
v1 Lucky Luke
Pontszám: 7.47
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
629. hozzászólás - 2009.12.05. 21:30:20 (Válasz Butchman #627 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.12.05. 17:55:38
És ha 1 hét múlva újra mennek a potyára? Akkor mit csinál a Légió? Mert hozzánk elég gyakran járnak, és ha van egy kis eszük, akkor mostantól átszoknak rátok.

A hozzászólásod aláhúzott része kimeríti az arcátlan hazugság fogalmát.
Ha igazat nem tudsz mondani, akkor inkább halgass, és ne járasd le magad.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 7.99
kedvencSoleilFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
630. hozzászólás - 2009.12.05. 21:30:33 (Válasz Butchman #623 hozzászólására.)
Kedves Butchman!

Kikaptatok egy háborúban, ami zavar - ezt megértem. Kitalálsz mindenféle nyakatekert gondolatmenetet, hogy valójában mi vagyunk a háború vesztesei - te dolgod. Úgy gondolod, hogy kockák vagyunk, akiket ez a játék éltet - túlzottan nem érdekel.

Viszont burkoltan azzal is vádolsz minket, hogy vétünk a szabályok ellen (jelszóadatbázis). Szíved joga így gondolni, de ha már veszed a fáradtságot ahhoz, hogy ezt le is írd egy nyilvános fórumra, akkor kérlek ahhoz is vedd a fáradtságot, hogy a vádat valamivel alá is támaszd.

Karmacoma

ui: "Gondolom vérrel, verítékkel sikerült nyernetek." Inkább ne gondolkodj, a jelek szerint nehezen megy. Elég ránézni a taglistákra. Az Azúr azért kapitulált, mert nem voltak a mi szintünkön erősebb tagjai, illetve nekik nem éri meg kisebb szövetségekkel háborúzni. De ezt Kocos nagyjából már leírta. Gondolom, ha hetente megjelennénk, akkor kitalálnának valamit ellenünk.

"Ezentúl méltán nevezhetitek magatokat a legerősebb szövetségnek!" Nem hiszem, hogy a legerősebb szövetségnek szoktuk magunkat nevezni. Nem is lenne igaz. Vannak erős tagjaink, de a mi igazi erőnk az egységben van.

"UI: Bocs, ha túl kemény az irónia." Ez nem irónia volt, hanem gúny.
Pontszám: 9.51
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
631. hozzászólás - 2009.12.07. 08:27:46 (Válasz Mona89 #628 hozzászólására.)
Szia!
2 hozzáfűzni valóm lenne.
Mi is háborúzunk, jelenleg is, de v.hogy nekünk nem jön a lé és hogy te 160k-t összeszedtél egy háborúból az erős. Én is elég sokat portyázok, de nem igazán jön össze a dolog.
A másik, hogy sz.tem magas szinten már nem mindenki jár el portyázni ha nincs háború, pont a tp miatt. Nem éri meg nekik, inkább hagyják elveszni a pp-t és a vadászatra koncentrálnak, mert az tuti lé.
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 4.83
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
632. hozzászólás - 2009.12.07. 11:30:12 (Válasz Hlegba #631 hozzászólására.)
Idézet: Hlegba - 2009.12.07. 08:27:46
magas szinten már nem mindenki jár el portyázni ha nincs háború, pont a tp miatt. Nem éri meg nekik, inkább hagyják elveszni a pp-t és a vadászatra koncentrálnak, mert az tuti lé.


nem tudom, hogy ki hogy portyázik, de ez hogyhogy? én megdöbbenve hallom, hogy van aki nem portyázik. én 40-es valóságformázással is 2 hetente katakombába vonulok, hogy átváltsam a PP-imet, hogy gyorsabban regenerálódjanak és, hogy ha elérik 3-4 nap múlva a 150-et, ismét játszani tudjak.
Pontszám: 5.04
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
633. hozzászólás - 2009.12.07. 12:01:58
Kervenyeznem, hogy ha a lelekkut kisutes ideje lejar, akkor sarguljon be az egyeb gomb.
Most is elfelejtettem
Pontszám: 7.53
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
634. hozzászólás - 2009.12.07. 19:02:30
hlegba. Van olyan nap hogy annál is többet egerészek össze ,de van olyan hogy szinte semmit . az említett napon 5 klánnal voltunk háborúba és 17 számomra üthető tag volt kb 4 től 20k felett hoztam egy csatára, és azért nem egyszer mentem vissza , elhiheted . A másik oldala a dolognak hogy nem mindig van így és ügye az üres tpk jönnek. de ha átlagomat számolom hál istennek , a szakértelmeim jó eloszlásának köszönhetően 100-130 esetenként felugrik 150 lére az 1 tpm átlaga.És nem utolsó sorban a célpontválasztásnál, nagyon jó mesterem volt . hogy mire is figyeljek . De ez most nem az a topic , ne offoljuk tovább így is eléggé bele kontárkodtunk
v1 Lucky Luke
Pontszám: 6.12
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
635. hozzászólás - 2009.12.07. 20:27:45
Tisztelt LV.
Nem írtam, hogy van jelszóadatbázisotok és nem is gondoltam ezt. (azt hiszem ez még nem is csalás egyébként, ha nem portyáztok egymás karakterével) Arról a harci szövetségről akiről TUDOM, hogy van ilyen a siker érdekében most nem nyilatkoznék. Higgyétek el, ha ilyenről biztos infó lenne, akkor nem tettem volna a hozzászólásomba. Az hogy "ránk szoktatok" azt jelenti, hogy okt 18. és dec 5. -én jöttetek hozzánk. Elnézést kérek, valóban nem jártok sűrűn. Azért hihettem ezt, mert elég kevés hadüzenetet kapunk, és 'majd minden második ti voltatok.
Azt viszont, hogy nem nagyon sikeredik se a számtan, se a szövegértés eléggé rossz néven veszem.
Összefoglalva a dolgokat:
-Gratulálunk a nagyszerű teljesítményetekhez.
-Tényleg örülünk, ha a háború ellenünk hasznotokra válik.
-Sehol nem reklamáltunk, hogy csalás történt volna.
-A jelenlegi háborús rendszert pedig nem megfelelőnek érezzük.
-Időráfordítás terén a csapatunkat sajnos a LV (is) felülmúlja.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6.07
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
636. hozzászólás - 2009.12.07. 20:47:18
Ha már várható fejlesztések topic, felvetette már valaki, hogy az aukciókon soha az életben nem fognak nyerni azok normális cuccot, akik később kezdték a játékot? Voltak-e erre ötletek (mindenkinek csak egy relikvia /akiknek már több van, nyilván megmarad/ + alternatív felhsználási módja a dukátoknak; egyszerre több árverés, mert gondolom mikor kitalálták ezt nem számoltak azzal, hogy azóta mennyien regisztráltak...), volt erre valamilyen fejlesztői állásfoglalás? Nem tartanám fairnek, hogy aki nem induláskor kezdett az így járt.

szerk: És igen, azért érdekel, mert érintett vagyok az ügyben (ahogyan több ezren rajtam kívül)
A hozzászólást Offsboy módosította 2009.12.07. 20:48:16-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 4.47
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
637. hozzászólás - 2009.12.07. 20:56:56 (Válasz Offsboy #636 hozzászólására.)
Az aukciós ház szándékosan úgy lett kitalálva, hogy a több ezer emberből csak néhánynak jusson relikvia. Nagyon kevés, alig száz körüli tárgy van benne, és szerencsére ezek többsége is gyenge, ezért nincs előtérben a téma. Ha nagyon érint, szedd össze az ezzel kapcsolatos dolgokat (pro és kontra), keresd meg a probléma okát és ötletelj megoldáson. Egyébként semmi nem fog történni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.37
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
638. hozzászólás - 2009.12.07. 20:57:51
Aki pedig már vett magának az egy darabig csak gyűjtöget, szóval az esély adott. Akkor licitálj amikor elég sok dukátod van. Csak az első időkben lehetett 200-on alul relit venni.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 6.27
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
639. hozzászólás - 2009.12.07. 21:00:41 (Válasz Mortimer #637 hozzászólására.)
Hát amíg a felvetést is lepontozzák (gratulálok az érintettnek:)) valóban azt hiszem semmi nem fog történni. De ettől függetlenül össze fogom szedni a dolgokat, ha másért nem, ötletelgetni jó dolog! Köszi a választ.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.29
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
640. hozzászólás - 2009.12.07. 21:02:30 (Válasz Offsboy #639 hozzászólására.)
Ne törődj a pontozókkal. Nem éri meg a fáradtságot.
Lassú folyamat a dukátok felhalmozása, főleg ha nem veszel LE-ből is, de előbb utóbb neked is lesz.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 6.27
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője