Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
701. hozzászólás - 2009.12.20. 21:30:19 (Válasz Ebegab92 #700 hozzászólására.)
Lehet, hogy az meglepetés lesz. Tessék szépen ülni a karácsonyfa mellett és rácsodálkozni.
A hozzászólást Freez módosította 2009.12.20. 21:30:30-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.33
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
702. hozzászólás - 2009.12.21. 14:02:29
Beraktam a játékba egy kérdőívet, amely a jelenleg a fórumon megtalálható nyitott kérdésekkel foglalkozik.

Baraty jelenleg a magas szintű kaland küszöbök finomhangolását csinálja. Szerdáig még ezenkívül elkészül 1-2 kisebb dolog, de nagyobb fejlesztés már csak januárban lesz, várhatóan a baráti portyázással folytatjuk.
Pontszám: 8.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
703. hozzászólás - 2009.12.21. 14:11:26 (Válasz Miklós #702 hozzászólására.)
Elindítom a vadászatot, megkapom a kérdőívet, közben a vadászat ketyeg. Három perc 27 másodpercem van arra, hogy végigolvassam a kérdőívet, és válaszoljak a kvízkérdésre. Ha lelövöm a vadászatot, nem látom a felmérést, ha hagyom, akkor pedig sietve kell klikkelgetnem.

Jobb lett volna ha nyugiban végig tudom olvasni, átgondolni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.18
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
704. hozzászólás - 2009.12.21. 14:21:04 (Válasz Mortimer #703 hozzászólására.)
tény, hogy más képességűek az emberek, de nekem egy perc alatt sikerült kitöltenem. és nem vagyok rá büszke.

viszont, ha már kérdőív, azért... egy pont alatt egy kérdés legyen, mert vannak csekélyebb értelműek.
---------
Egyetértesz-e azzal, hogy egy játékosra a gyakorlótér és védőfal bónusz csak olyan mértékben hasson, amennyit ő is képes lett volna felépíteni egy szövetségben? Tehát pl. egy 1. szintű karakter ne kaphasson +60 tám/+60 védekezést?

* Igen
* Nem
-------

az első kérdés oké, de a második lehet, hogy be fog zavarni pár embert, főleg, hogy abban tagadás van kérdésként megfogalmazva.
Pontszám: 7.73
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
705. hozzászólás - 2009.12.21. 15:20:54
Kíváncsi vagyok a kérdőív eredményére, remélem közzé lesz téve
A hozzászólást Offsboy módosította 2009.12.21. 15:21:25-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.83
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
706. hozzászólás - 2009.12.21. 16:07:56 (Válasz Miklós #702 hozzászólására.)
Lehet, hogy én vagyok nagyon hülye, de valamit nagyon nem értek a kérdőívben: Volt egy olyan szakértelemről szó, ami fix Le-t adna portyánál, ha nem hoznál semmit. Ez eddig nagyon szép és jó, de ott volt, hogy a vf alternatívája lenne, tehát vagy ezt, vagy azt fejleszted. Valaki magyarázza már el nekem, hogy a kettőnek mi köze van egymáshoz? Egyik a vadászatra vonatkozik, másik meg a portyára. Valahogy nem látom az összefüggést.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 8.74
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
707. hozzászólás - 2009.12.21. 16:13:06 (Válasz Pietrus #706 hozzászólására.)
A kérdés úgy hangzik:
Zavar-e, ha lesz egy szaki, ami akkor működik csak, ha nem VF-ezel.
Esetleg ad egy alternatív utat, ha portya karit játszol?

Talán lenne végre alternatívája a középmezőnyben a nem VF-es útnak is?
Pontszám: 3.58
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
708. hozzászólás - 2009.12.21. 16:18:52 (Válasz Birka #707 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.12.21. 16:13:06
A kérdés úgy hangzik:
Zavar-e, ha lesz egy szaki, ami akkor működik csak, ha nem VF-ezel.


De miért zárja ki egyik szaki a másikat? Eddig ilyen csak a hordagyűlöleteknél volt, de ott érthető az ok. Akkor kérek egy szakit, ami csak akkor működik, ha nem használsz szingulárist.

Talán lenne végre alternatívája a középmezőnyben a nem VF-es útnak is?


Talán lenne mégegy útja a topnak, hogy széttápolja magát.

Bocs Birka, de ezekkel az érvekkel nem győztél meg. Most pedig lehet fújjolni, és lepontozni.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 9.37
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
709. hozzászólás - 2009.12.21. 16:19:47 (Válasz Mortimer #703 hozzászólására.)
Ezt ugye nem gondolod komolyan. Ha nem tudod végigolvasni ennyi idő alatt akkor nálad van a gond.

Vagy a gondolkozás tart túl sokáig? Nem azért de te aki 24/7 fórumon vagy nem hiszem, hogy valami új kérdés lett volna benne. A választ meg eldöntötted már úgy is előre itt a fórumon.

Ha meg az a 10%-t sajnálod, indíts csak 1 vadászatot el. Nézd meg a kérdést, keresd meg a választ ha nem tudod, ha igen vagy megtaláltad akkor állítsd le a vadászatot és indítsd újra válaszolj és teljes időd van elolvasni és "gondolkodni".
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 9.10
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
710. hozzászólás - 2009.12.21. 17:51:58
Régebben volt róla szó, hogy talán lesz klánok közötti zárt fórum. Erre van esély? Tervbe van ez még véve?
A hozzászólást Ricardo módosította 2009.12.21. 17:52:13-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.21
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
711. hozzászólás - 2009.12.21. 18:56:04 (Válasz Pietrus #708 hozzászólására.)
Idézet: Pietrus - 2009.12.21. 16:18:52

De miért zárja ki egyik szaki a másikat? Eddig ilyen csak a hordagyűlöleteknél volt, de ott érthető az ok. Akkor kérek egy szakit, ami csak akkor működik, ha nem használsz szingulárist.

Talán lenne végre alternatívája a középmezőnyben a nem VF-es útnak is?


Talán lenne mégegy útja a topnak, hogy széttápolja magát.

Bocs Birka, de ezekkel az érvekkel nem győztél meg. Most pedig lehet fújjolni, és lepontozni.


Azért zárja ki, mert ugyanarra a dologra adna még egy bónuszt, amit Miklós a játékegyensúly érdekében nem akar (ugyanezért van kizárva a többfajta hordagyűlölet, vagy ezért nem lehet láthatatlanul portyázni és hasonlók). Egyébként a VF-et meg a Spektrálist is ilyenre kellett volna csinálni annak idején.

Hogy mennyire nem vagy képben a top-ot illetően: szingulárisom nincs, VF-em viszont van, és ott vagyok a top15 közelében. Így ha lesz ilyen szaki, nekem is választanom kell, melyiket akarom használni.
Pontszám: 8.20
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
712. hozzászólás - 2009.12.21. 19:06:45 (Válasz Jeriko #711 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.12.21. 18:56:04
Azért zárja ki, mert ugyanarra a dologra adna még egy bónuszt, amit Miklós a játékegyensúly érdekében nem akar (ugyanezért van kizárva a többfajta hordagyűlölet, vagy ezért nem lehet láthatatlanul portyázni és hasonlók). Egyébként a VF-et meg a Spektrálist is ilyenre kellett volna csinálni annak idején.


Ugyanarra a dologra ad bónuszt? Lehet nagyon hülye vagyok (még mindig), de még mindig nem értem, hogy a vadászat TP-je hogy függ össze a portya zsákmányával.

Az igaz, hogy mind a kettőtől erősebb lesz a karakter a saját környezetében, de nálam valahogy nem áll össze a kép.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 8.96
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
713. hozzászólás - 2009.12.22. 20:42:53 (Válasz Pietrus #712 hozzászólására.)
Pietrus, én úgy látom a két dolognak annyi köze van egymáshoz hogy mindkettő táp és el kell döntened melyik táp hasznosabb a számodra. Nem hiszem, hogy a VF-et használóknak feltétlen szükségük van erre is.
Természetesen ha lehetne én is fejleszteném mindkettőt mert sok a 0-ás portyám és éppen ezért csak a napi 15-öt lövöm el a kamra miatt [kivéve küldetés, háború] a többit majd elviszi a baráti kihívás.
Mielőtt szó érné a ház elejét kb. 15 szint óta használom a VF-et de nem valószínű, hogy fogok váltani mert az állataim nincsenek felkészülve az 1000-es varázslatsebzésre.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5.23
közellenségColinFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
714. hozzászólás - 2009.12.22. 21:53:56 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Sziasztok nem lehetne olyan fejlesztés hogy tudjak a szövetségesemnek lélekenergiát adni? Nagyon jó lenne.
Pontszám: 2.14
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
715. hozzászólás - 2009.12.22. 22:10:08 (Válasz Colin #714 hozzászólására.)
Kizárt. Azontúl, hogy nagyon könnyen és sokféleképpen lehetne vele visszaélni, nagyon könnyűvé tenné a dolgokat.
Pontszám: 8.23
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
716. hozzászólás - 2009.12.22. 22:12:40 (Válasz Colin #714 hozzászólására.)
A lélekkutat próbáltad már tölteni?
Ha viszont szövetségi társakra gondoltál akkor szerintem most nyertél egy díjmentes és adómentes ellenőrzést.
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 8.80
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
717. hozzászólás - 2009.12.23. 00:04:04 (Válasz Freez #713 hozzászólására.)
Idézet: Freez - 2009.12.22. 20:42:53
Pietrus, én úgy látom a két dolognak annyi köze van egymáshoz hogy mindkettő táp és el kell döntened melyik táp hasznosabb a számodra.


Azt nem is vitattam, hogy mindkettő táp bizonyos szempontból, viszont a vf-nek vannak hátrányai is, és előnyei is. Én inkább taktikának mondanám, mint tápnak. Én elfogadtam, hogy sok mindenben hátrány ér a vf-ezés miatt, kimaradok néhány dologból. Így még egy dologgal fog bővülni ez a lista.
Pont ez zavarja a szememet, hogy el kell döntenem, melyiket használjam.

Nem hiszem, hogy a VF-et használóknak feltétlen szükségük van erre is.


Vannak még olyan dolgok, amikre nincs feltétlen szükségük, de mégsincs megtiltva. Például szingulárisra sincs szükségem, de elvileg fejleszthetem és használhatom. (Az más kérdés, hogy mennyi értelme van).
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 8.00
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
718. hozzászólás - 2009.12.23. 01:17:05 (Válasz Pietrus #717 hozzászólására.)
Mielőtt véleményt formálok a dologról, elsősorban érdekelne, hogy mikor ad, és mennyit ad?

Látatlanban is merem viszont mondani, hogy nem jó ötlet kizáró alternatívákat utólag bevezetni a játékba.

Lássuk a konkrétumokat, utána meg tudom ítélni, melyik jobb nekem. Ha ne adj' isten bevezetésre kerül, akkor viszont Miklósék részéről minimum elvárásom volna, hogy a bevezetéstől számított 1 hétig a VF-et lehessen úgy lefelejteni, hogy a teljes LE-t visszaadja, és függetlenül a felejtés szintjétől lehessen lefelejteni.

Ez esetben merném alternatívának nevezni.

Szerk:
Nem is tudom, miért a tiedre válaszolva írtam, Pietrus, igazából csak úgy be akartam írni.
A hozzászólást Vaczakka módosította 2009.12.23. 01:18:44-kor
Pontszám: 7.02
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
719. hozzászólás - 2009.12.23. 07:50:21 (Válasz Vaczakka #718 hozzászólására.)
Ha Dubai-ban bevezetésre kerül egy új adónem, akkor kapjak már adó visszatérítést? (Még mielőtt valaki beszólna hog ymi köze a 2-nek egymáshoz, a tőzsdénk igencsak lereagálja az ottani változásokat.)
Nem vagy köteles eldobni a VF-et, sőt még azt se tudod mit csinál, hogy egyáltalán lesz-e ilyen szaki, de már előre megy a nyafi?
Amennyiben kötelező lenne lefelejteni a VF-et valami miatt azt mondom okés, korrekt a kérés, de így nem igazán értem a felvetést...
A hozzászólást Birka módosította 2009.12.23. 07:51:58-kor
Pontszám: 3.35
népszerűtlenKatetoFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
720. hozzászólás - 2009.12.23. 10:50:58
Számomra rossz hír hogy kereskedni nem lehet a vetélytársakkal, s erre gyengécske ok a visszaélés lehetősége, mert szerintem azért vannak ez onlinejáték készítői, hogy zárják ki ennek a lehetőségét, mint ahogy más online játékokban is megoldották, úgy ahogy, mert ha ezt nem tudják megoldani akkor az egyébb visszaéléseket, tárgyak szerzésévelvaló visszaéléseket sem tudták szerintem, de nem vok programozó, csak felhasználó, így lehet velem vitatkozni ...!
Pontszám: 2.60
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!