Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
201. hozzászólás - 2009.08.03. 07:55:05 (Válasz Kocos #177 hozzászólására.)
Milyen előnyt kell élveznie? Csak azért mert valamilyen módszerrel (a legtöbb esetben pusztán csak előbb kezdett) volt lehetősége több LE-hez jutni, lehetőséget kell adni neki a gyengébb karik farmolására ezt nevezed előnynek? Az ilyent én nem előnynek hívom és inkább nem is írom le a véleményem róla.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5.67
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
202. hozzászólás - 2009.08.03. 07:59:18 (Válasz Darah #179 hozzászólására.)
Nincs mit beépíteni, a tárgyak használata része a taktikának aki magas kereskedelmet csinál az ugyanakkora szö mellett könnyen lehet, hogy a jobb tárgyak ellenére is hátrányban lesz ahhoz képest akinek csak 100-as van, ez már része a tektikázásnak szerintem, és mivel 170-nél max.-olva van a kereskedelem ez a különbség egy idő után kiegyenlítődik mert elvileg ha másért nem a turbó fejlesztése miatt előbb utóbb mindenki eléri a 170-et.

Prém és nem prém között persze a tárgyak fognak dönteni de ez nem véletlen van így ezen nincs mit változtatni.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
203. hozzászólás - 2009.08.03. 08:26:43 (Válasz Otoaak #201 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.08.03. 07:55:05
Csak azért mert valamilyen módszerrel (a legtöbb esetben pusztán csak előbb kezdett) volt lehetősége több LE-hez jutni, lehetőséget kell adni neki a gyengébb karik farmolására ezt nevezed előnynek?


Szerintem eleg reszletesen irtam arrol, hogy a farmolas jelenseg milyen kartekony a jatekra nezve, illetve arrol is, hogy hogyan kene ezt kivezetni lassan a jatekbol. Eleg szepen le is szoltad. Olvasd csak el .

Masreszt a javaslatod nem szunteti meg a farmolast, hanem az eroforras termelest es eroforas elosztast mint ket taktikai elemet szetvalasztja, es azt mondja, mostantol, aki az egyikben jo, az farmolhat, aki csak a masikban az nem. Elnezest ha nem latom ebben a jatekot megujito forradalmi attorest.
Pontszám: 8.33
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
204. hozzászólás - 2009.08.03. 11:08:59 (Válasz Ricardo #199 hozzászólására.)
Ricardo, nem arról van szó hogy egy 20-as karinak adjunk azonnal akadémiát. az akadémia építése sokáig tart, aztán meg kap az ember egy szakicsomagot és eldöntheti hogyan fejleszt. de emellett kell az LE szerzést maxolni, kell harci szakikat húzni, TÖ-t, és még építeni is kéne. ez túl sok. egy 32-35-ös karinak legalább a transzplant meg kéne legyen. ehhez képest nagyszámú 30-40-es karakter van amely nem látott még ultraspec-et, márpedig sokan már 30 elején azzal fejlesztenek, csak azért mert egy nagy szövetségben vannak.

2 szövetség fúziója nem megoldás az építésre. csak egy példa: kötve hiszem hogy a Chaos egyesülne az Igaznagyúrral. nézd meg mekkora a különbség a két szövetség között. a Chaos nem akarja megnövelni a támadható felületet, már pedig ha egyesülnének, lefogadom hogy sokan vérszemet kapnának és hadüzenetek sora érné a Chaos-t emiatt.

tegnapelőtt volt az utolsó toborzó körütam, 1-2 hónapig nem toborzok többet mert egyszerűen kifogyott az emberanyag. 2-300 SZÖ-s emberek 40 felett, 3-400 TÖ-s emberek 40 alatt. van még egypár kiseb szövetség amely keményen küzd és feljebb fog jutni, ilyen talán a Sherwood, a Rubin tűz. láttam még 1-2 ígéretes szövetséget amely keményen küzd és tartja a frontot, de már most tudom hogy el fognak bukni, mert amikor a mostani 18-20-as átlagszintjük átcsúszik 28-30-ba, a magasabb tagjaik meggyengülnek az akadémia nélkül és ütőerő hiányában kíméletlenül farmolni fogják majd őket is.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
205. hozzászólás - 2009.08.03. 11:40:48
szerintem is nyugodtan békén lehet hagyni azt a visszafogottat ott ahol van...vagy esetleg akkor tegyünk be egy fokozott fejlődés szakértelmet is és a népek kapják meg mindkettőt aztán döntsön mindenki a maga igényei szerint...

én a fokozottat választanám...mert nemtom engem tptől és a szintlépéstől nem ver ki a víz...inkább attol szokott hogy vannak akik nem így jáccanak és még a végén divat lesz a nem lépünk szintet játékstilusból aztán meg megdöglök csak azé mert én nemszarok be pár tptől...nahde mind1...

szerintem meddő vitát folytattok de az biztos hogy hagyni kéne azt a visszafogottat ott ahol van...

a játék egyre furibb ez tény...de korántsem hiszem hogy pont ez oldaná meg a gondokat sőőt szerintem csak mégtöbb gubancot okozna...az optimalizátorok után a szakértelmek kurják szét legjobban a játékot...sok szaki van amit babrálni módosítani kellett és még jópár így is van amihez nem nyúltak mégis tudnak jónagy kavarodásokat okozni...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.08.03. 11:41:57-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.29
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
206. hozzászólás - 2009.08.03. 12:44:15 (Válasz S0laris #204 hozzászólására.)
Az akadémia minden szöviben elérhető. Persze előnyben van az a szövi, ahol sokan vannak, de ez nem minden. A legtöbb szövetségben nem ismerik fel az akadémia fontosságát, és nem építkeznek. De még tovább megyek, nagyon sokan a szakértelmek fontosságával sincsenek tisztában, és megrögzötten fejlesztik a tulajdonságaikat, a szakértelmeket teljesen elhanyagolják. Rajtuk az akadémia sem segít. Az, hogy egy kis szövetségnek két héttel tovább tart felhúzni az akadémiát, nem jelent behozhatatlan hátrányt. Ez annyit jelent, hogy a nagyobb szövetség tagjainak két hétig van kb 15% előnyük a tulajdonság fejlesztésben. Olyan, mintha két nappal elöbb indultak volna a játékban. Ez nem jelentős hátrány, könnyen ledolgozható. Az sokkal nagyobb hiba, ha a szövetség nem ismeri fel az akadémia és a szakértelmek jelentőségét, és minden féle hülyeséget építenek ami csak átmeneti előnyt ad, plusz a szakértelmeket is elhanyagolják.
Ha nem kötnénk akadémiához a transzplantációt és az ultraspecializációt, azzal sem oldódna meg a helyzet, a játékosok nagyrésze ugyan úgy nem foglalkozna a szakértelmekkel. A spektrális, sajtolás, és a többi LE termelő szaki nincs akadémiához kötve, mégis sokan hanyagolják őket.
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
207. hozzászólás - 2009.08.03. 12:59:31 (Válasz S0laris #204 hozzászólására.)
"láttam még 1-2 ígéretes szövetséget amely keményen küzd és tartja a frontot, de már most tudom hogy el fognak bukni, mert amikor a mostani 18-20-as átlagszintjük átcsúszik 28-30-ba, a magasabb tagjaik meggyengülnek az akadémia nélkül és ütőerő hiányában kíméletlenül farmolni fogják majd őket is."

Semeddig sem tartana a magasabb szintű tagoknak átmenni egy nagyobb szövetségbe 1 napra tanulni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
208. hozzászólás - 2009.08.03. 13:07:48 (Válasz Mortimer #207 hozzászólására.)
így van, de sokaknak nem jut ilyesmi az eszébe, más pedig úgy gondolja, hogy nem kiskapuzik e téren. (pedig, ehh, ha lenne epikus specializációm...! nem baj, egyszer csak lesz 15-ös akadémiánk.)
Pontszám: 5.67
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
209. hozzászólás - 2009.08.03. 13:25:19 (Válasz Mortimer #207 hozzászólására.)
a tájékoztatás hiánya. meglepődnél hányan nem tudják hogy megtarthatod a megszerzett szakértelmeket akkor is ha visszatérsz a régi szövetségedbe. amikor meglett a 13-as akadémiánk, azonnal szóltam egy havernak a Dakharion-ban hogy aki akar, pattanjon át hozzánk tanulni. egyelőre nem jöttek, pedig hajlandó volnék egymagam húzni az őrtornyon hogy több ember jöhessen. sokakat riasztanak a szankciók, főleg a kincspontjaikat féltik az emberek.

Timcsike: teljesen igazad van. szövetségünk 3 új tagja szintén elhanyagolt szakilistával érkezett. viszont a szintjükhöz képest megfelelő TÖ-jük van. amint beléptek, az erre használt topicban segítettünk nekik összeállítani egy optimálisnak látszó szakifejlesztési tervet hogy meglegyenek az alapok. közben mi húzzuk az épületeket, így kompenzáljuk a gyengülésüket arra az időre amíg befejezik a létfontosságú szakértelmek fejlesztését.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
210. hozzászólás - 2009.08.03. 13:49:08
egyébként a VF-el kapcsolatban:

azt hiszem lehetőség van VF-el is utolérni a toppot. én mostanában átálltam a nálam magasabbak portyázására (támadok lefele is persze, de azt már csak -20% alatt, így nem verem bucira a kicsiket, persze a tiszta fényes lovagok meg is érdemlik az 1k sebzéses csatákat). az LE többlet így kb 25-30%, nem 40% feletti, és nem lassulsz be szingifikánsan. tartható (most még) az 5 naponkénti szintlépés. ezzel lehagyom a szintem VF-es tagjait és magasabb szinten több LE-hez juthatok úgy hogy hiába tápos az alattam lévő VF-es, az én 25% LE többletem elérheti az ő szintjén a 40%-ot (sőt). és így talán lehetőségem van arra is hogy megfelelő állapotba kerüljek felsőbb szintekre. úgy hiszem nem megoldás a szinten ragadás sokáig, mert a feletted lévő VF-esnek jobb lehetőségei vannak mind LE bevételben, mind felszerelésben (itt számoljuk be a jobb építési potenciált is). remélem egyre többen ismerik majd fel ezt. sok portyával felfele csapkodva, de megtartva azt a 20% feletti extra LE bevételt talán még az is elképzelhető hogy pár tehetséges játékos úgy éri utól a toppot hogy nem tapossák ki a veséjét.

a Mortimer és a megboldogult Almási Viktor álltal reklámozott magas egészség szükséges, mert ha valaki ütőtávba kerül a top gerincének, ott kő kövön nem marad. de az egész bedőlhet akkor hogyha elfogynak az emberek akiket lehet alulról csapkodni, olyankor vagy megáll az ember és tápol újra a szintjén 40% feletti LE többlettel, vagy gyorsít és a záporozó ütések közepette megpróbálja szintben utolérni és lehagyni a támadóit.

ez OFF, és valszeg csak okoskodás, de meg fogom próbálni, magam és a szövetségem miatt, magasabb szinten nagyobb az építési potenciál. és szerettem volna a tudtára adni a VF ellenzőknek hogy talán így is lehet taktikázni a VF-el, nemcsak arra jó hogy a szintemen ragadjak és az érkezőket agyonverem.
A hozzászólást S0laris módosította 2009.08.03. 13:50:20-kor
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
211. hozzászólás - 2009.08.03. 13:51:52 (Válasz S0laris #209 hozzászólására.)
Sok szövetségben nem történik meg a gyengébbek segítése, felzárkóztatása, sokszor az erőseb tagok is "el vannak tévedve". Nem fejlesztik a szakértelmeket, nem építkeznek. Pedig egy szövetségben legalább olyan fontos szempont a szervezettség, és a hosszú távú célok kitűzése, mint maga a létszám. Egy közepes méretű szövetség is kiemelkedhet a környezetéből, ha megfelelően osztja be az erőforrásait. Az alacsony taglétszámot könnyen lehet kompenzálni magasabb mágiával és manakonstrukcióval. A karakterek 99%-a alacsony mágiával rendelkezik, nem jelent nagy visszaesést 30-40 pontot még fejleszteni rajta, és a manakonstrukcióval hosszú távon megtérül. Ugyan ez igaz a mágiát adó tárgyakra. Nagyon sok pluszt össze lehet szedni ilyen tárgyakkal, ami százezres nagyságrendű LE előnyt jelenthet naponta a szövinek.
Pontszám: 8.33
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
212. hozzászólás - 2009.08.03. 15:14:20
Tullihegitek a dolgot.
Vegyetek eszre, h mindenki maskepp jatszik.
Egyfolytaban jottok azzal, h a nagy szoviknek elonyuk van, es h akademiat a kicsiknek is.
Ez egy nagy hulyeseg!

A nagy szovetsegek se ajandekba kaptak az akademiat... Ha en most kezdenek, es egy kis szovetsegben elerhetetlenek lennenek szamomra azok a dolgok, amikrol itt beszeltek, akkor tennek erte, h elerhetoek legyenek. Vagy epitessel, vagy szovetsegvaltassal.
Azok, akiknek nincs meg, es itt sirnak, kezdjenek el tevekenykedni, kulonben sosem lesz meg!
Nonszensz, h ilyen ugyben azon megy a ragodas, h valtoztatasok kellenek a jatekban!
Mar miert kellene? Ez nem bug, ez igy lett kialakitva. Ugyan olyan nehez elerni az elso nap inditott klannal az epuleteket, mint a most inditottal. Sot, ha figyelembe veszem, h nem kell sokat tenni azert, h abbahagyo jatekosok karaktereivel milyen tempoban lehet haladni, akkor mondhatom, h az elso napon kezdo jatekosoknak nehezebb elerni az akademia altal nyujtott elonyoket, mint egy friss klannak, akinek van egy kis kapcsolata a regiekkel.
Az meg mar csak hab a tortan, h ha a valtoztatasokat megcsinalnak, akkor lehetne sirni, h a kis karakterek mar visszafogottaznak, mikozben nekem erre csak X szinten volt lehetosegem!
Emberek, jatszatok!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.17
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
213. hozzászólás - 2009.08.03. 15:25:50
Ha valaki úgy érzi, hogy elcseszte, akkor miért nem indít egy új karit egy letesztelt világon? (V3 ilyen pl..)
Rengeteg anomália, utólagos módosítások miatt bebetonozódott előny stb rontja a levegőt a teszt szervereken.

Itt ki lehet ugrani egy neked nem tetsző környezetből, és újrakezdheted, éppen azért, mert ez egy JÁTÉK. A való életben max a Dunának mehetsz, és bízhatsz a reinkarnációban...

Igen is aki jobb taktikával játszik, több időt tölt a gép előtt, az jobb lesz. Inkább olyan fejlesztések kellenek, amik az ő figyelmüket elterelik olyna irányba, hogy ne rontsák mások játékélményét.

Anno Petúr hozta fel először, hogy a játék jövője nem a jelenlegi PvP rendszer toldozgatásában-foldozgatásában van, hanem a PvE irány kiteljesedésében. Kócos is ezt emlegette valamelyik nap, megnézzük hány kari törlés után látják be Miklósék is
Pontszám: 7.67
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
214. hozzászólás - 2009.08.03. 16:22:12 (Válasz Moderator #212 hozzászólására.)
nagyon jó érvelés, csak nem látok benne rációt. vegyük a szétrágott iskolapéldát. ugyanazt a tesztet megkapja az egyetemista és az ált sulis is. az eredmény? az egyetemista könnyedén kitölti, az ált sulis meg néz ki bambán a fejéből hogy "Mivaaaaa?". vagy gátfutásnál az első 3-4-et elengedem, a többiek elé háromszor magasabb akadályt rakok. és akkor te hátrafordulsz és megmondod a mögötted jövőknek hogy ez így helyes.

amikor az akadémiát is tartalmazó épületcsomag megérkezett, a top szövetségek napok alatt felépítették. kérdem én, hol helyes az érvelésed amikor a kis és közepes szövetségek (amelyekben bőven vannak 40-50-esek is) többsége az épületlista felénél sem járnak? álmodni sem mernek még mesteri építészetről, hatalom tornyáról. és akkor még nem beszéltünk a félbemaradt többi epületről.

Birka: jó az érvelés. át is megyek V3-ra. aztán az ellehetetlenült helyzet miatt fél év múlva megyek V5-re, majd ismét fél év múlva V7? kérem nyújtsa fel a kezét az a 40-50 feletti játékos aki 100%-ban a játék miatt játszik és nem számítanak a haverok és az együtt eltöltött idő.

az a furcsa hogy amikor bejön egy változtatás, megy a sírás hogy ne vegyenek el semmit az erősektől, inkább adjanak valamit a gyengéknek. én azt kérem hogy könnyítsenek a gyengék játékán, erre megy a tömény lehurrogás hogy minek? értsünk szót emberek, az akadémia hiánya tönkreteszi a fél mezőnyt és van egy olyan érzésem hogy nagy mennyiségű inaktivvá válással és törléssel van dolgunk a 20-as 30-as mezőnyben. azokról már nem is beszélek akiket halálra rabolnak a pókok 10-es szint alatt.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 4.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
215. hozzászólás - 2009.08.03. 16:27:58
Na így születik a pletyka.
Hogy ez az akadémiát mindenkinek honnan jött...
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 3
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
216. hozzászólás - 2009.08.03. 16:33:26 (Válasz Timcsike #211 hozzászólására.)
El sem tudom képzelni, hogy ezek a szövetségek hosszú távon életben maradnak.
Ahol nincs vezetés, nincs kérdezés, nincs utánanézés, nincs fórumozás, csak "játszanak".
Velük aztán tényleg nem lehet mit kezdeni, és ha itt őrül meg helyből a játékvezetés, hogy ők ne legyenek gyengék, ők akkor is gyengék fognak lenni.
És megvesznek 200 dukátért egy egyszerhasználatos ÉP/VP töltőt.
Ezzel nem lehet mit kezdeni.
Akit érdekel a játék, és ilyen szöviben van, az onnan úgyis hamar lelécel, ez a játék összefogást igényel, és aktivitást.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.03. 16:34:20-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
217. hozzászólás - 2009.08.03. 16:43:13 (Válasz S0laris #214 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.08.03. 16:22:12
értsünk szót emberek, az akadémia hiánya tönkreteszi a fél mezőnyt


Ezt mindenki érti. Ezért húzták fel az élen álló szövetségek minél előbb, minél nagyobbra. Azért élen állók, mert tudják mi az optimális fejlődés útvonala. Nem kell mást tennie az alacsonyabb szintűeknek, csak követni őket. Építkezni. Ezt meg az alacsonyabb szintű tagok értsék már meg.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
218. hozzászólás - 2009.08.03. 16:48:23 (Válasz Birka #213 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.08.03. 15:25:50
Anno Petúr hozta fel először, hogy a játék jövője nem a jelenlegi PvP rendszer toldozgatásában-foldozgatásában van, hanem a PvE irány kiteljesedésében. Kócos is ezt emlegette valamelyik nap, megnézzük hány kari törlés után látják be Miklósék is


Ezen a teren nem allunk rosszul. Van terkapu, van epikus, van KH. Mind-mind PvE.
Ahol rosszul allunk, az gyorsitas. Az nagyon el lett szurva, es az elmult hetekben torlo kariktol szinten kivetel nelkul ezt hallom: tul sok ido. Es hat vannak kihullok boven. Be kene latni, hogy ami megoldas szuletett, az hat... Ha nagyon PC akarok lenni: nem kielegito.

Erdekesseg, hogy ha azok a orlesek, amikrol tudok, hogy a kozeljovoben kovetkeznek megtortennek, akor peldaul Mortimer bekerul a 16-ba. Tessek megkerdezni ot mennyire tartja korrektnek, hogy top kategoriaban induljon jelenleg 7 szintre a toptol.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
219. hozzászólás - 2009.08.03. 16:49:29 (Válasz Darah #215 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.03. 16:27:58
Na így születik a pletyka.
Hogy ez az akadémiát mindenkinek honnan jött...


Nem toled, de elhangzott, hogy lenyegesen olcsobba kene tenni.
Pontszám: 5
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
220. hozzászólás - 2009.08.03. 16:52:32 (Válasz S0laris #214 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.08.03. 16:22:12
nagyon jó érvelés, csak nem látok benne rációt. vegyük a szétrágott iskolapéldát. ugyanazt a tesztet megkapja az egyetemista és az ált sulis is. az eredmény? az egyetemista könnyedén kitölti, az ált sulis meg néz ki bambán a fejéből hogy "Mivaaaaa?". vagy gátfutásnál az első 3-4-et elengedem, a többiek elé háromszor magasabb akadályt rakok. és akkor te hátrafordulsz és megmondod a mögötted jövőknek hogy ez így helyes.


Nem latom at, h miert lenne problema, h az egyetemista lazan kitolti a tesztet, az altalanos iskolas meg megszenved vele. Kulonbozoek vagyunk, minden szempontbol.
Itt is siman elofordulhat a fenti pelda, csak a jatek keretei kozott. Az altalanos iskolasnak valoszinuleg nehezebb feladat a jatek keretein belul eros karaktert epitenie, mint egy egyetemistanak, aki jobban atlatja a jatekot. De ez miert problema? A jatekban mindenki erosebb szeretne lenni, nem pedig ugyanolyan lenni! Az, h valaki erosebb Nalad, az azt jelenti, h jobban jatszott eddig. Ezt el kell fogadni. Ha nem megy, akkor jon a siras, meg a torles. Erre is azt mondom, naes? Termeszetes velejaroja a jateknak, h a gyengebbek nem elvezik annyira a jatekot, mint az erosebbek, hiszen a csiiiter eros jatekosok folyton leverik ot, a szegeny elmaradottat. Erre csak annyit tudok mondani, h tessek valtoztatni! Akinek ez nem bizonyitek arra, h valamit rosszul csinalt, az mit var a jatektol? Napi 2 belepessel akar ISTEN lenni??

Idézet: S0laris - 2009.08.03. 16:22:12

amikor az akadémiát is tartalmazó épületcsomag megérkezett, a top szövetségek napok alatt felépítették. kérdem én, hol helyes az érvelésed amikor a kis és közepes szövetségek (amelyekben bőven vannak 40-50-esek is) többsége az épületlista felénél sem járnak? álmodni sem mernek még mesteri építészetről, hatalom tornyáról. és akkor még nem beszéltünk a félbemaradt többi epületről.


Magyarazzad el kerlek, h mi akadalyozta a kis szovetsegeket abban, h epitsenek? Hogy lehetseges az, h egyutt indult szovetsegek kozul az egyik a fuj mocskos tapos kategoria, a masik meg a szegeny, zarkoztassuk fel kategoria? Tudjuk a valaszt mindannyian.
En magasrol teszek arra, h egyesek korabban nem tartottak fontosnak az epitest, kesobb pedig azert sirnak, mert masoknak tobb van... Nem keso ujragondolni a strategiat sosem, tessek valtoztatni, h ezeknek a kis szoviknek is legyen mindenfele tapos epuletuk.
A kesobb alapitott szovetsegekkel kapcsolatban is ugyanez a velemenyem. Nem kotelezo uj szovetseget letrehozni. Be lehet lepni az elneptelenedo fuj mocskos tapos klanokba is.
Ha megis inkabb az uj szovetseget eroltetik, akkor pedig tudomasul kell venni, h mindent egyszerre nem lehet! A nagy klanoknak is ido volt eljutni odaig, ameddig eljutottak.


Idézet: S0laris - 2009.08.03. 16:22:12

az a furcsa hogy amikor bejön egy változtatás, megy a sírás hogy ne vegyenek el semmit az erősektől, inkább adjanak valamit a gyengéknek. én azt kérem hogy könnyítsenek a gyengék játékán, erre megy a tömény lehurrogás hogy minek? értsünk szót emberek, az akadémia hiánya tönkreteszi a fél mezőnyt és van egy olyan érzésem hogy nagy mennyiségű inaktivvá válással és törléssel van dolgunk a 20-as 30-as mezőnyben. azokról már nem is beszélek akiket halálra rabolnak a pókok 10-es szint alatt.


Eddig tolem csak elvettek... jobb lett ettol a gyengebbeknek? Nem, mert ujragondoltam, es uj strategiaval jatszottam tovabb.
Az akademia hianyarol KIZAROLAG az adott szovetseg tagjai tehetnek. Semmi kozom a problemajukhoz, Oket sem erdekli az enyem.
Ha hianyzik az akademia, akkor tessek felepiteni, mint ahogy minden akademiaval rendelkezo szovetseg megtette eddig! Fogjatok fel, h a sirastol nem epul fel az akademia, es az eddig rosszul jatszott karakter sem lesz hirtelen utogep... azert tenni kell, nem dumalni!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 5.80
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!