Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
441. hozzászólás - 2009.09.03. 14:49:11
...és addig az illető várakozva vadászgat 100.szinten?....mekkora előnyre tesz szert szerinted mire beérik? ...gondold el hogy mennyi LÉ lehet az..."izgalmas" meg végképp nem lenne annak aki beéri ....inkább szomorú...
Time in a bottle
Pontszám: 5.18
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
442. hozzászólás - 2009.09.03. 14:59:35
Azt árulja el valaki mi izgalmas abban, hogy rohan előre, mintha muszály lenne....??? A jelenlegi 1. 79. szintű az első oldalon az utolsó 71-es szintű. 3 oldalon belül van 14 szintnyi különbség. Mi izgalmas van ennek a 50-70 embernek. Két naponta vadászik egyet és ennyi, mert túl sokat nem tud portyázni az egyszer biztos... Persze legalább nem kell sok időt a játékkal töltenie, de egyéb előnyét nem látom, valaki világosítson fel, jah és az hogy így nyugodtan tud vadászni, mert senki nem éri el, hogy lerabolja ez nem jó indok. Szóval mitől izgalmas olyan elől lenni...?

Akik meg utolérnék őket, azok tudnának úgy fejleszteni, hogy legyen esélyük, szóval az nem jó érv, hogy agyon lennének verve....
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 6.34
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
443. hozzászólás - 2009.09.03. 15:03:13 (Válasz Tyberius06 #442 hozzászólására.)
Mindenkinek sietnie kellene (vagy elgalább az alaptempót tartania), az ilyen játékokban az a cél, hogy minél magasabb szintű legyél. És itt vissza is lyukadtunk oda, hogy egyesek szerint (szerintem is) a VF árt a játéknak, mások szerint nagyon jó, sőt kötelező. Ez viszont már nem a topic a témája.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.68
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
444. hozzászólás - 2009.09.03. 15:08:37 (Válasz Ricardo #443 hozzászólására.)
Oké, de a miértre nem válaszoltál. Meg lehetne győzni, hogy nektek van igazatok, de nem mondtok indokot. Miért jó, hogy nem tudtok magasabb szinten (vegyük csak az első oldalt) portyázni, csak vadászni, meg max epikusozni stb... De pont a pvp részét nem használhatjátok ki normálisan... A VF egy optimalizálási lehetőség, hogy adott szinten erős legyen a kari, és esetleg legyen esélye a fentről jövő támadásokkal szemben... Anélkül még kevesebb lenne ezek kivédésére. De leginkább arra lennék kíváncsi, hogy mi a jó abban, hogy minél magasabb szintű vagy, de a játék pvp részét nem tudod kihasználni... Miért?
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 4.87
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
445. hozzászólás - 2009.09.03. 15:09:57
Meg miért lenne az a cél, hogy minél magasabb legyen a szinted ha semmi jutalom nem jár érte. Nincs vége a játéknak elvileg, mert végtelenítve van, szóval tök mindegy milyen magas a szinted... Vagy valaki indokolja meg normálisan ha valamit rosszul tudok, mert én nem látom benne a logikát.
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 5.84
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
446. hozzászólás - 2009.09.03. 15:12:34 (Válasz Tyberius06 #444 hozzászólására.)
Egyszerűen az az érv, hogy ez a játék lényege. Fejlődni. Visszakérdeznék: miért jó egy helyben toporogni és figyelni, ahogy a többiek elhúznak melletted szintben? Persze, Te összeversz mindenkit aki jön fölfelé, de idővel ő is lehagy, aztán ő is elver 5-6 szinttel magasabbról.

(a PVP résszel az én szintemen még nincs igazán baj, napi 15-20 támadást kapok.)

De mint már említettem ez nem a topic része, a kötetlen csevejben vagy privátban szivesen folytatom a beszélgetést, de itt nem.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.57
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
447. hozzászólás - 2009.09.03. 16:40:38
Szeretném jelezni egy szerintem igen egyszerű és nagyszerű fejlesztés hiányát, már többször is akartam, mindig kiment a fejemből.
Konkrétan elképesztően örülnék neki, ha a tálcára levitt ablak címsorában ott pörögne egy visszaszámláló, attól függően, hogy milyen menüben vagyok. Ha vadászat, akkor az éppen aktuális 5 (vagy kinek hány) perc, ha portya, akkor az egy (vagy kinek mennyi) óra, ha szakiknál, akkor a turbó, illetve térkapu és epikus, pihenés no meg az állatok - utóbbinál éppen amelyik számláló a leghamarabb lejár - ami még hirtelen eszembe jut. Ugyanez gyors világon szintén hasznos lenne.


Gondolom, nem vagyok egyedül vele, ha azt mondom, fél órás vadászat alatt nem végig a képernyőn lévő számlálót bámulom...
Pontszám: 9.57
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
448. hozzászólás - 2009.09.03. 16:53:53
Az ismételhető küldetések egyensúlyba hozásával egyetértek, de nem oylan áron, hogy -megint- beleessünk abba a hibába, miszerint akik anno "bezabáltak", azok bezabáltak, a többiek meg így jártak (50 kvíz, 3 dukát esete). Azaz a már bejáratott, használható küldetésekbe nem szabad belenyúlni, mert az igazságtalan lenne azokkal szemben akik még most érnek az ismételhetőkhöz (nézőpont kérdése ugye, de némi objektivitással ez könnyen belátható).
Amit lehet tenni anélkül hogy bármiféle érdek sérüljön, az az hogy ezen divatos küldik szintjére próbáljuk felzárkóztatni azon horror küldetéseket, amelyeket Miklósék is csak gyengébb pillanatukban gondolhattak komolyan(pl döntetlenes, 20 kiégett ősköves, amelyek a normálok közül is ott vannak a top3ban).

Itt lehet Endyr javaslatára átgyurmázni a küldetéseket korrekt erejűre, mission impossible fokozatról. Vagy lehet teljesen újakat berakni ezek helyett, ezzel színesítve az ismételhető küldetések szűkös palettáját és megtörve az általuk diktált monotonitást. Megkockáztatom, hogy az sem baj, ha bejön egy bénítóshoz/10szintlépőshöz hasonló erejű alternatíva (sőt bizonyos esetkben ennél kedvezőbb), mert akkor végre azok a játékosok lennének kompenzálva, akik anno a fentebb emlegetett tápoktól elestek. Ez az út persze nyitva lenne a régi motorosok előtt is, de az újaknak több alternatívája lehetne.
A hozzászólást Aurri módosította 2009.09.03. 16:56:50-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.92
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
449. hozzászólás - 2009.09.03. 19:02:25 (Válasz Ricardo #443 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.09.03. 15:03:13
Mindenkinek sietnie kellene (vagy elgalább az alaptempót tartania), az ilyen játékokban az a cél, hogy minél magasabb szintű legyél. És itt vissza is lyukadtunk oda, hogy egyesek szerint (szerintem is) a VF árt a játéknak, mások szerint nagyon jó, sőt kötelező. Ez viszont már nem a topic a témája.



Az, hogy art a jateknak, es az, hogy nagyon jo, sot kotelezo (az egyes embereknek) egyatalan nem ellentmondas.
Pontszám: 4.40
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
450. hozzászólás - 2009.09.03. 19:05:40 (Válasz Tyberius06 #444 hozzászólására.)
Idézet: Tyberius06 - 2009.09.03. 15:08:37
Meg lehetne győzni, hogy nektek van igazatok, de nem mondtok indokot. Miért jó, hogy nem tudtok magasabb szinten (vegyük csak az első oldalt) portyázni, csak vadászni, meg max epikusozni stb...


Az, hogy ki mit elvez a jatekban az nem kinek van igaza jellegu kerdes. Ha en a piros autokat szeretem, te meg a feketet, akkor melyikunknek van igaza? Ugye. En rengeteg celt es kihivast, motivaciot talalok a jatekban, csak parat emlitenek:
- epikus
- kulonleges kincsek beszerzese
- aukcio
- ismetelheto kuldik (talan ez most a csucs)
- portyazas
- epitkezes
- bajnoki
- kvizolimpia
Parat valoszinuleg kihagytam igy is.
Pontszám: 5.96
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
451. hozzászólás - 2009.09.03. 20:57:39 (Válasz Tyberius06 #445 hozzászólására.)
Megmondom én Neked kedves barátom:
Mert mi szeretünk NYERNI. Vagy minnél jobbak lenni. Ezért játszunk még mindig. Számunkra az nem megoldás, hogy legyünk ötezredikek, még akkor sem, ha senki nem ér el minket, aki meg tud verni. Ennek ellenére nem várjuk el, hogy mindenki ezt csinálja, de azt se kérd, hogy mi se tegyük.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 4.73
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
452. hozzászólás - 2009.09.04. 07:19:15 (Válasz Butchman #451 hozzászólására.)
Erről jutott eszembe, amit TLO írt, hogy a nagyok által püfölt póksággal mi a a helyzet, miért választják többen:
Mert mi szeretünk NYERNI. Vagy minnél jobbak lenni. Ezért játszunk még mindig. Számunkra az nem megoldás, hogy ott legyünk az elsők között, még akkor sem, ha ott már kevés játékos van, aki meg tud verni. Ennek ellenére nem várjuk el, hogy mindenki ezt csinálja, de azt se kérd, hogy mi se tegyük.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.22
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
453. hozzászólás - 2009.09.04. 07:44:11 (Válasz Ösvényjáró #452 hozzászólására.)
Téged felpontoznak, engem le, pedig ugyanaz a véleményünk. Egyébként én sosem akartam rákényszeríteni senkire sem ezt a játékstílust. Mégcsak le se hülyéztem senkit, amit velünk "szemét TP huszárokkal" nap mint nap megtesznek. Ez nem igazságos.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6.46
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
454. hozzászólás - 2009.09.04. 18:45:49 (Válasz Butchman #453 hozzászólására.)
A kicsi mindig szimpatikusabb? Nem tudom mi az oka a fordított pontozásnak... Azt a részét nem értem, hogy az előre nyargalókat miért utálják, nekem is csak az a bajom, ha valaki felülről minősítgeti a lenti dolgokat. Na azt nem bírom tolerálni, mert ahogy a lentiek nem tudják milyen ott fennt, úgy nektek odafenn sincs lövésetek az idelentről. Amúgy meg valóban igaza van mindkettőnknek, az a lényeg hogy ne legyünk tucatárúk...Te is ezen vagy, meg én is...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 9.22
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
455. hozzászólás - 2009.09.04. 18:52:52 (Válasz Ösvényjáró #452 hozzászólására.)
Na ne nevetess hogy nem akarsz az első között lenni?


Én nagyon szeretnék, sőt most az is vagyok Toplista 1. helye az enyém, szintemen... LÉ-ben vezet még Dara, de csak azért mert a katában vagyok...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
456. hozzászólás - 2009.09.05. 07:36:23 (Válasz Kocos #450 hozzászólására.)
Ugy latom (4.48), hogy egyeseket zavar, ha van motivaciom. Igyekszem majd megszabadulni toluk, es az eddigiekert is elnezest kerek.
Pontszám: 5.60
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
457. hozzászólás - 2009.09.05. 08:41:11 (Válasz Kocos #456 hozzászólására.)
Kócos, mivel a te szemléleted igen speciális, és az emberek sajnos messze nem ennyire optimisták:

- epikus

Csak nagy szövik, magas szintű tagjaként tudod élvezni, éppen ezért törpölünk az egyéni epikuson.
- kulonleges kincsek beszerzese

Az epik rnd, ráadásúl egy szövi magasabb szintű tagjai több kincspontot szerezhetnek az elb. manakonstrukció maxvp függése miatt,és a több epik sebzéssel.
- aukcio

Aukcio sokat vesztett fényéből az influáció, és 80%-ban értéktelen tárgyak miatt. (Nem beszélve az értelmetlen licitálókról...)
- ismetelheto kuldik (talan ez most a csucs)

Csak 100. küldi felett van, ballance NAGYON nincs köztük (lasd Endyr hozzászólása), ráadásul monotonak...
- portyazas

Ha nem vagy élmezőnybeli harcos, akkor igencsak problémás. Senki nem szeret homokzsák lenni.
- epitkezes

Manakonsi szintfüggő, léből építés meg gyengíti a karaktert extrém értékeknél.
- bajnoki

Amikor a döntőben szembe jön Nephilla, vagy mint most V3-on egy építőrabszolga az uccsó körben? (Szövitársnak..) RND az egész!
- kvizolimpia

Kvízgyüjtemények, wiki/googli verseny, ráadásul azon múlik az egész, hogy mennyire gyors a neted/kereső algoritmusod...

Mondjuk sokat javult a helyzet áldozatos munkátoknak köszönhetően, drasztikusan lecsökkent az (extrém baromságok kategória) kérdések aránya.

Szöval az általad felhozott "célok" igazándiból extrém körülményekközt világonként maximum 50 embernek célok Talán pont ezért nem "éreznek" együtt veled az emberelk, és kaptál alacsonyabb pontszámot... Nem lehet csak az élboj szemszögéből nézni az egész rendszert!
A hozzászólást Birka módosította 2009.09.05. 08:45:16-kor
Pontszám: 8.29
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
458. hozzászólás - 2009.09.05. 09:54:54 (Válasz Birka #457 hozzászólására.)
Nehogy azt mond már nekem, hogy ezek a célok csak az élmezőnyt mozgatják! Mi az hogy nem motivál a portya? Az a játék célja .. Teljesen felesleges megmagyaráznod, Kocosnak igaza van. Egyszerűen csak sokan nem szeretik, mert ő fönt van, a többiek meg hozzá képest lent.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.93
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
459. hozzászólás - 2009.09.05. 11:20:58 (Válasz Birka #457 hozzászólására.)
És az miért zavar bárkit is, hogy Kocnak ezek az egyéni, személyes motivációi?
Pontszám: 9.48
közellenségDominik0517Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
460. hozzászólás - 2009.09.05. 11:29:45 (Válasz Ywgarrd #459 hozzászólására.)
hali
Pontszám: 1.15
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!