Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 2
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
61. hozzászólás - 2009.07.30. 10:39:59 (Válasz Kocos #59 hozzászólására.)
na ez egy nagyon jó gondolat. ha Nephila ugrana egy kategóriát (sanda gyanúm hogy 1 kategóriával fejlebb is képes agyonverni mindenkit) akkor lehetőséget kapnának az ütőtávom "esélytelen" kiválóságai mint Aurri, Freez, Darah, és asszem lassan Hilgar is itt fogja kaszabolni a népet.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
62. hozzászólás - 2009.07.30. 10:54:03
vagy darabolhatnák jobban is a kategoriákat azthiszem ezt is már jóideje javasolgatják a játékosok...

áhhh tegnapmég tök nagy kedvel kezdtem el újra jáccani de egy nap alatt rájöttem mér is vettem vissza anno a tempómból...fos...90 Iqjú játékos levarázsolja a 180as Iqujú turbozott kritikusos karakterem és 90enes védekezéssel nahmeg támadással szétvert énmeg hozzá se tudtam érni...

há mija redvás geci ez? kurvára unommár hogy minden csata után de 4ből 1ccer legalább nyugtatnom kell magmat és oylan randomra fogni a dolgokat aminek semmi eséyle sem lenne bejönni de mégis bejön...

3 óra portyázás után szereztem 500 léét...há mijez? lófasz...de nembaj mer elbuktam 2000et...ami nem volna péz ha mondjuk legalább a kécceresét szerztem volna(de még azé úgyis idegsítene)

mind1...de most nagyon kiábrádultam...

naponta 6-7 szintről rúgdossák rám az ajtót...7 szintel nagyobbak még akkro si kettétörnek ha láthatatlanvagyok és pihenek nekm meg oylan csaták jutnak amit fentebb írtam...vagy ha nyerek akkor meg egy hangyafasznyi léét se szerzek...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
63. hozzászólás - 2009.07.30. 10:55:56 (Válasz Dr_Faktor #62 hozzászólására.)
"naponta 6-7 szintről rúgdossák rám az ajtót"

Ez azt mutatja, hogy a 3-4 szinttel magasabbak már megtámadni sem mernek, olyan erős vagy.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
64. hozzászólás - 2009.07.30. 11:07:32
nem nem vagyok olyan erős de olyan gyenge se hogy láthatatlanul pihenve csak úgy ripsz ropsz ilyen 1000es meg 2000es csatákat kapjak...(én meg beléjük se tudok szagolni)

kiábrándító...főleg hogy akkor is bejön a random amikor kurvára de minimális az eséyle sőőt igazából nulla és csak azé jöhet be mer a játék ígyvan megcsinálva...

azé az elég szar amikor 3 óra játék után minuszban vagy és úgyhagyod abba hogy inkább el se kezdted volna...oké néha nekm is becsúszik 8000es meg 10000s fogás háde bakker napokon át koplalok azé és attol mer eccer bejön nagyátlagban uyganúgy semmi péz...

csak a vadászat ad pozitív játékélményt és annyi hasznot amivel biztosítani tudom a kari fejlődését...a többi játékopció mind csak oylan kis ropogtatnivaló nasi...semmi más...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
65. hozzászólás - 2009.07.30. 11:13:47
Faktor, TÖ-ben és szintben hasonló a karink. én napi 1-3 támadást kapok, van ami már eleve vesztes meccs, de van olyan visszatérő vendégem akiről biztosan tudom hogy 1-2 hét múlva a kamrámban fog senyvedni. okos fejlesztéssel csökkenthető a távolság mígnem eljönnek olyan napok amikor napi pár belépéssel elérhető hogy szinte senki ne támadjon. ehhez kell például a Mortimer álltal reklámozott magas egészség. amikor elérem a kívánt ÉP-t, a napi epikusos leveretés át fog fordulni kincspont farmolásba, és ha még portyázol is mellette, mindíg eléggé alacsony lesz az ÉP-d hogy magasról csak elvétve támadjanak.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
66. hozzászólás - 2009.07.30. 11:19:48
persze tudom hogy vannak különböző megoldások meghát feltalálom én magam és probálok nem mindig toporzékolni dejez most felkurta az agyam...kéccer nagyobb az IQ megturbózva a kritikusom és levarázsolt a faszba...(és utána még agyon is vert)

ha én támadok meg láthatatlan kissebb szintűt már 1-2 szintel alttam lévők és kiütnek...engem meg 7 szintről roppantanak ketté és nemúgy hogy éppenhogy hanem mintha nem is volnék láthatatlan...

és mondom én még aránylag jobb helyzetben vagyok vannak nálam sokkal sanyarúbb sorsú játékosok is...háde már nekm is szar...

az egésség meg kamu duma...elhiszem hogy fontos az egésség de nem azé kaptam ki mer elfogyna az életem mert ha fullon vagyok akkor si ezvan és attol mer van 10000 életem fullon vagy csak 4000 attol uyganúgy szoppantok...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.17
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
67. hozzászólás - 2009.07.30. 11:25:37
a lényeg az hogy nem vagy full ÉP-n van mondjuk 8k max ÉP-d, de te folyamatosan 3k körül vagy, ezzel effektíve kinyírtad a 6-7 szinttávolságból ütőket. 3k ÉP jelen pillanatban elég egy kör portyára és az epikusnak is adhatsz egy pofot és még úgy sem leszel kiütve, más dolgod sincs mint otthagyni a karidat és visszajönni 1 órával késöbb újabb kör portyára és epikus ütésre. egész nap védve vagy az ÉP határ miatt.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
68. hozzászólás - 2009.07.30. 11:27:00 (Válasz Dr_Faktor #64 hozzászólására.)
Hat mit mondjak erre. Az alabb lathato 2 parameter lattan azt gondolom, hogy kiegett valami benned. Nem nyujt mar oromet, ha 4-5K-t vagy akarmennyit raboltam. Ezt el is hiszem, mert egy ido utan unalmas lesz. Mondjuk a szamok lattan nem tudom aterezni a problemadat.
Zsákmányolt lélekenergia: 1.821.537
Elvesztett lélekenergia: 108.567

Egy javaslatom lenne, talan nyujt majd egy kis jatekelmenyt es izgalmat. A javaslat a kovetkezo: Probalj meg emberi modon viselkedni, es a forumon megnyilvanulni. Szerintem nem leszel nagy fiu attol, hogy azokat a bizonyos szavakat leirod. Ugy erzem eleg nagy kihivas lesz ez szamodra.
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
69. hozzászólás - 2009.07.30. 11:35:28
hát eztmondom...ha ránéznek a karakteremre úgynézki mintha luxus volna meg csillogás azt közben nyomor van meg nélkülözés...fika fossal...

értem mit mondasz Solaris de áhhh megcsináltam a 20 000 bukos küldit aztán kapta meg az egésséges alternatíváját azt azt a párezer léét másra is elverhetném minthogy egésségezzek...bár lehet nemártana...

de mondom az a baj ha meg is csinálnám és mondjuk kiiktatnám a támadóimat attol még ugyanugy seggreülhetek a pofátlan random miatt plusz nem fogok nyerni ettöl több léét...mer azmeg alig van...

Draglov abbol az 1 800 000 lééből 1 600 000 már 35s szintemen megvolt msot vagyok 47es tehát durván 10 szint alatt szerzwetem 200 000t...ami nevetséges pláne ha beleszámolom hogy a bukott léém 40-50 % ezalatt a 10 szint alatt vesztettem el...

amortizálódok napról napra és bárhogy trükközök eccerűen nem sikerül szűkítenem a dolgokat csak max tartom a tempót...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.40
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
70. hozzászólás - 2009.07.30. 11:47:59 (Válasz Dr_Faktor #69 hozzászólására.)
Welcome to the real world.
Magas szinten ez van.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
71. hozzászólás - 2009.07.30. 11:51:06
én nemtom te mit csinálsz, de az utóbbi talán 3 hétben kb 100k-t raboltam össze. mindez 0-ás valformal, 1-es kreaffinitással, 1-es kivégzéssel. 3-4k LE-vel ütöm a jónépet, vagy tejelnek, vagy nem, az állatoknak mindenképpen kell a TP, ami LE-t kapok az bónusz, megy az egészségre vagy a mágiára. kevésnek tűnik az a 100k, de lehet akár 20-30 TÖ is hogyha a legolcsóbb tulajdonságokra költöd. és lehet hogy nem magasak a tényleges harci tulajdonságok, de ha a többi tulajdonság eléggé magas az megjelenik a TÖ-ben, elriasztva a játékosok 95%-át, ők portyaablakból támadnak.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
72. hozzászólás - 2009.07.30. 11:59:26
akkor te egy szerncsés ember vagy Solaris...mindenesetre én tudom sőt zsigerből érzem hogy ez így szar...és csak szarabb lesz...már most utálom előre a kristálykalandot is mer tuti az is majd a már amugyis a plafont súroló szarhalomra rádob még1 lapáttal...

én nemakarok sokat és nemakrok legyőzhetetlen se lenni de basszus ne a randomoktól függjekmár...elfogadom ha az erősebb legyőz de azt is levárom hogy a gyengébb dögöljön meg és ne lehetetlen helyzetből nyerjen hogy utána ráfoghassam..hahah ez csak a random volt...mer ettöl nem fogom magam jobban érezni...

nahde befejzem...kizsennyegtem magam...megyek vadászni...de remélem elöbb utobb majd Miklósék kitalálják hoyg a túlzott vadászat miatt megritkultak az állatállományok és amjd bevezetik a nullás vadászatokat meg a nemtaláltál áldozatot szituációt...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.07.30. 12:00:30-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.40
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
73. hozzászólás - 2009.07.30. 12:06:39 (Válasz Dr_Faktor #72 hozzászólására.)
Minél magasabb szinten vagy annál jobban kell a kivégzés ahhoz, hogy lét szerezz. Nem tudom Neked most mekkora, de ha 1-2 szintet ütsz felfelé, akkor jönnie kellene még a Te szinteden a lének. Egyszerűen csak arra kell figyelni, hogy most már nem vaktában kell portyázni (mert már nem mindenki balek a szinteden, sőt sok a jó játékos), hanem kicsit kutakodni kell a célpontok után.

Nem az a lényeg, hogy sokat szerezz ezekből a portyákból, hanem hogy többet, mint a körülötted levők.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 2.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
74. hozzászólás - 2009.07.30. 12:52:27 (Válasz Dr_Faktor #72 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.07.30. 11:59:26

én nemakarok sokat és nemakrok legyőzhetetlen se lenni de basszus ne a randomoktól függjekmár...elfogadom ha az erősebb legyőz de azt is levárom hogy a gyengébb dögöljön meg és ne lehetetlen helyzetből nyerjen hogy utána ráfoghassam


hihetetlen, hogy még mindig nem szűnt meg az "eddig mindenkit agyonvertem, de hirtelen engem is ütnek, mi a fene ez?" sírások.

ahogy fent írták: welcome to the real world.

valóban, aki amiatt sír, hogy 6-7 szinttel feljebbről verik el, annak van mire büszkének lennie, mert 45-50%-ra is felgyógyul, miközben a többség 20%-nél tovább nem jut el, mert 1-2 szinttel magasabbak leverik.

ja, a fenti idézet meg külön röhej, szánalomra méltó.

úgy lenne az izgalmas a játék, remek klikkharc, ha az erősebb mindig nyerne. ja, még a különbség is legyen fix, mi? nehogy már a gyengébbnek legyen 1% esélye.

csak szerintem gáz, hogy aki 100-ból 99-szer nyer XY ellen, az ennyire zokon veszi azt az egy vereséget? meg olyan hibáztatja a randomot, akinek 6-7-8-szor több győzelme van, mint veresége?

van sokféle sírás, de valahogy a "topkarakter rácsodálkozik a világra"-sírás a legviccesebb,, pedig ott a toplista. ha előtted vannak 500-an, akkor lehet, hogy 500-an jobbak nálad.
Pontszám: 5.89
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
75. hozzászólás - 2009.07.30. 12:57:21 (Válasz Kocos #59 hozzászólására.)
Javaslatom: ha valaki bajnok lett X kategoriaban, akkor kovetkezo alkalommal automaikusan X+1 kategoriaban induljon, ha az letezik.


Ez is tetszik. Egyre jobb! Talán sikerül a bajnokit is igazságosabbá tenni. (szerintem ez esetben a bajnoki medálok plusz tulajdonságokat adjanak és ne mínuszokat)

Bár a TOP bajnokok sorsa kevésbé izgat, de ekkor, ha nem létezik a "következő" kategória, ne indulhasson a bajnokin. Nevezés gombra kattintva megkaphatja a bajnoki viadalért járó LE-t, de nem vehet részt. (Ha elfelejti megnyomni a gombot, LE sincs. )

(Esetleg szükség lehet a kategóriák szűkítésére is.)


Más:
A kvíz olimpiával kell valamit kezdeni, mert megint kattintóverseny volt. Elvileg már egy külön adatbázisból mentek a kérdések, mégsem lassultak be a játékosok. Én teljesen esélytelen vagyok, nekem ehhez lassú a netem. (emiatt nem is töröm magam a helyes válaszokkal)
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 7.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
76. hozzászólás - 2009.07.30. 13:01:31
hujuj...muhahah...még sosem szolt hozzám személyesen Winnie...vagy talán már eccer igen...

mind1 végülis az a lényeg Winnie hogy tudod az ember nyel nyel de néha van hogy kifakad belőle a gondja baja és akkor(nekm legalábbis) jólesik egy kicsit kiülni a kispadra és pityeregni...azt ezvan...

ha fogod és nekiesel egy mittomén álltalános iskolás gyereknek még akkor is kettéhajtod ha te magad nem vagy egy bivaly állat...itt viszont nemígyvan...

azmeg hogy topkarkater volnék há lol...inkább csak dísz...régen jólemnt a szekér mostanság nem és látva mivan nem is nagyon hiszem hogy jobban fog...

tisztában vagyok vele hogy minden problémára létezik egy megoldás de azmár nemnagyon teccik hogy igazából a karkaterfejlesztésem 85%ban problémák elhárítására törekdne miközben tovább haladnék előre és jönnének az újabb és újabb problémák...

nah mind1...ha tudtam volna hogyha hangosan sírok elöbb jössz és simogatsz meg egy vashusángal már sokkal előbb elkezdtem volna...köszönöm szépen
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.44
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
77. hozzászólás - 2009.07.30. 13:16:28
Szerintem ez nem teljesen így van, és ennek konkrétan Faktorhoz semmi köze, Faktor (a jelek szerint) nem volt elég keményvonalas pók ahhoz, hogy a VF-el tartani tudja a lépést, és most erre farag rá. Belefutott abba a falba amiről beszéltünk. Ennél (egy jó ideig legalábbis) szerintem már csak rosszabb lesz a helyzete, mert semmilyen módon nem tud rajta javítani ha szintjén marad, szerintem már VF-el se. Olyan környezetbe került, ahol milliós különbségek vannak a karakterek között csak azért mert valaki előbb indult. Én csak annyit tudok mondani neked Faktor, mivel lemaradni nem tudsz, bebetonozni magad meg nincs értelme indulj el felfele és kerüld ki az oviba visszakívánkozó "keménylegényeket" ha "átérsz a fekete felhőkön" vagy elégeti a nap a szárnyaidat vagy nem... nekem úgy ahogy bejött igaz folyamatosan foltozgatni kell azokat a szárnyakat mert néha ilyesztően elvékonyodnak, de még tartom magam és a nagy VF-es pókok 5-6 szint távolságból már sokkal kisebbnek látszanak. Persze majd ez is elfogy de addig még van idő, meg neked már lehet, hogy ehhez is késő (kb. 2-3 hét van köztünk indulásban) és az a + 5-6 szint se elég ezt nem tudhatjuk.

Elég kevesen írnak fórumra abból a rétegből amit most Faktor képvisel de azt hiszem, ha neki meglehetősen jó alapokkal ilyen gondot/törést hoz ez az esemény akkor már nincsenek kétségeim, afelől, hogy a Vf mennyi és milyen lehetőséget hagy a nála gyengébbeknek. A VF fejelsztése sokak számára szükségszerűség ahogyan némelyek számára a pók taktika is az volt, a pók taktika morálisan megkérdőjelezhető ugyan de még mindíg sokkal korrektebb volt mint most a VF. Az, hogy gyengébb karakterek visszamaradnak és utánna mikor kb. arra a szintre érnek ami reális esélyeket teremt számukra a tömeggel fejlődnek semmi baj nincsen, de az eleve hónapokkal korábban kezdett milliós előnnyel rendelkező karaktereket beengedni a "csirkeólba" mészárolni több mint gusztustalan szerintem. Nonszensz, hogy 500-1200-as karszámmal 47-50-es szint környékén aprítják egysek úgy a népet, hogy 4-5-6 szinttel lejjebb is ütnek akár, hogy kevesebb TP-t kapjanak. Azért árulja már el nekem az aki ezt csinálja, hogy meddig van ennek még értelme ? Tényleg ez okoz örömet, hogy 300-500TÖ különbséggel döngöli az alatta vagy egyeseknél a vele egy szinten lévőket? Az egész VF meg ahogy bekerült a teljes megcsufolása annak amiért egyáltalán létrejött, 100%-ig beigazolódott már szerintem, hogy a VF nem a játékegyensúly irányába billenti a mérleget, nem áll be egyensúlyi állapot, nem pusztán erőátrendeződésről van szó hanem széthullásról, nem a kiegyensúlyozott fejlődés irányába mutatnak a jelek hanem pont ellenkezőleg.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5.71
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
78. hozzászólás - 2009.07.30. 13:33:31
Ritkán teszek ilyet, de most olyan jól esik leírni, hogy én megmondtam mi lesz.

Idézet: Ricardo - 2009.03.28. 13:18:12
A visszafogott fejlődéstől olyan szinten fog elszállni a játék, hogy azt öröm lesz nézni. Sajnos mivel még nem fejtette ki a hatását, hanem ahogy Te mondod kell neki 1 hónap (legalább) csak akkor fogunk észbe kapni mikor már késő lesz. Akkor majd megint áradni fognak a fejlesztési kísérletek ....

Bocsánat az offért, ez kikívánkozott belőlem.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.25
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
79. hozzászólás - 2009.07.30. 13:44:23 (Válasz Dr_Faktor #76 hozzászólására.)
Én kb arra felé járok és egy vok a "köcsögök" közül akik 500-as körüli kariszámmal van pofája 47-esnek lenni .Most csinálom az 50 portyás küldit és a 49.-nél buktam be kb 90%-os esélyem volt a győzelemre kicst ideges lettem(azóta mégegyszer beköszönt a random 44-nél)

Otoaak:
A VF nekem se tetszik de mondjuk én nekem túl sok választásom nem volt(karakter fejlesztésben kilométeres lemaradásaim voltak azzal pedig hülyesség a top után loholni de még simán fejlődni is) de most már 100%-ig biztos vok benne hogy anno a VF volt az egyik legnagyobb hibám a játékban számomra a VF ölte meg talán a legjobban a játékot
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 2
80. hozzászólás - 2009.07.30. 13:45:20
ne menjünk bele ebbe a VF-antiVF vitába újra. vagy nyiss egy topicot és tárgyalhatunk ott.

én ennek a bizonyos VF falnak a közepén vagyok. vannak kirívó esetek, de én nem nevezném falnak. egyelőre még mindíg a transzplant és az ultraspec hatását vélem felfedezni. 40 felett még mindíg nagyon sok a rosszul fejlesztett kari, ők egy olyan falba ütköznek amelybe az akadémia nélkül is beleütköztek volna, illetve a nem megfelelő szintű akadémia miatt elgyengültek. ráadásul most jön egy újabb pók hullám, Begginer-el, Nabilius-al, Csaby-val az élen. és ez csak 3 név. akkor lesz baj ha ők is behúzzák a féket (úgy mint pl Nephila). azt a milliós LE előnyt egy VF-es sem tudja kompenzálni, majd csak 55-60 közelében. én jobban félek egy nagy "pókhálótól". tapasztalataim szerint a VF kb 35-40% extra LE szintenként (ha valaki rendesen portyázik, márpedig muszáj az állatok miatt). a következő szintlépésem után megpróbálom felmérni hogy mennyi LE-t nyerek szintenként, úgy talán jobb képet kapunk.

Faktorrol annyit hogy valszeg rosszul aludt és most nyűgös a karija abszolút versenyképes a szintjén, akár elindul fölfele, akár befékez, simán van jövője.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!