Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
kedvelt tagClydeFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
641. hozzászólás - 2011.03.13. 22:35:32 (Válasz Veszett Kutya #635 hozzászólására.)
Szedjél be te 3k vereséget. A felénél meggondolnád ezt a "mindenki előtt nyitott lehetőség" dolgot.
nincs lehetetlen, csak te(l)hetetlen
Pontszám: 6.38
fórumozóFalcoFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
642. hozzászólás - 2011.03.14. 10:59:02 (Válasz Viszok009 #625 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2010.11.24. 10:14:46
Ha láthatatlanul
És persze kereskedelem, mert 20-szintű sztázisbubit kötelező megvenni! Minél előbb annál jobb!


Es itt hagyta el a kepem egy szeles vigyor.
Vegulis le kellett valakinek irnia kereken.
Ha ez igaz, es nincs ra kiskapu hogy megkeruljuk, akkor amen.
De ha megis volna, hol a garancia hogy nem fogjak befoltozni azt is elobb-utobb?
Szoval a dolog atlepte nalam a tureshatart.

Koszonom az eddigi jatekot.
Nem torlok, talan majd valaki atveszi, es hajlando lesz fizetni a jatekert, Ugyis kell Mordrednek a celpont...
Minden jot.
Valaki pontozzon LEeee
Pontszám: 6.72
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
643. hozzászólás - 2011.03.14. 13:16:48
Én azt szeretem a bubiban, hogyha megvan a karinak és láthatatlan és a kémgömb is pozítív akkor üres kézzel már nem távozik Logan
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.52
kedvencVeszett KutyaFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
644. hozzászólás - 2011.03.14. 13:16:58 (Válasz Clyde #641 hozzászólására.)
Ha nagyon tré lenne a karakterem, mind TÖ-ben, mind SzÖ-ben, akkor egy percet sem gondolkoznék azon, hogy akár a 3000 vereséget is begyűjtsem, de mivel nem ez a helyzet, nincs rá szükségem.
Ellenben sok feltörekvőnek ( aki eddig átlagos, vagy gyenge karit vitt ) ez egy lehetőség, főleg, ha veszi a fáradtságot és olvassa ezt a nagy fórumot és nem átall kérdezni is.
Pontszám: 9.59
kedvelt tagClydeFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
645. hozzászólás - 2011.03.15. 16:26:04 (Válasz Veszett Kutya #644 hozzászólására.)
Ez eddig oké is. Talán jómagam is megtenném. (na persze ) De Pörgöncnek nem azzal van problémája, hogy gyenge. Hanem azzal, hogy kivettek a s_gge alól egy lehetőséget, amellyel tudná tartani a lépést PoK karakterével, a láthatatlan vadászokkal szemben. A kondíciókkal van baja. És lehet is mert nagy butaság volt. Gondoljunk csak v3-ra, ahol egy jó vadászopti, láthatatlan sajt nélkül is, komoly problémákat okoz az évekig fejlesztett PoK-oknak. (persze van ellenpélda is) Nem MINDENKI számára nyitott ez a lehetőség. Ez az igazi probléma. Hűséges játékosok nagy nagy szívatását okozta igazából ez a nerf. Mindemellett nem tudsz gyenge és elmaradott játékost mutatni nekem, aki alkalmazza a buborékot. Mert azok, nem fognak költeni a játékra. Sikerélmény=játékélmény. De játékélmény nélkül ki fog fizetni? Eleve maga a láthatatlan sajtolás is, egy olyan privilégium volt ami csak a komolyabb intellektüellel megáldott játékosok körében terjedt el. Egy gyenge játékos nem lesz hirtelen jó. Vagyis ha rájön, hogy sokkal jobbat tud már csinálni annál ami van, akkor meg kezd egy új karaktert. S ok sincs, csak egy "csak". Így azt hiszem mindezekről, már teljesen felesleges beszélgetni, vagy akár vitázni.
A hozzászólást Clyde módosította 2011.03.15. 16:32:55-kor
nincs lehetetlen, csak te(l)hetetlen
Pontszám: 5.21
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
646. hozzászólás - 2011.03.15. 16:35:48 (Válasz Clyde #645 hozzászólására.)
érdekes ,Pörgönc megnyerte múltkor is a kategóriáját. pedig 2bubissal is összeakadt.(igaz, most nem fog nyerni szerintem)
Pontszám: 5.23
kedvelt tagClydeFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
647. hozzászólás - 2011.03.15. 16:42:32 (Válasz Ricskosz #646 hozzászólására.)
Nem is tudom miért vitázom. Teljesen igaza van. Ha most leáll Pöri és elkezdi begyűjteni a vereségeket, talán 1 év múlva már "játszhat" is.
nincs lehetetlen, csak te(l)hetetlen
Pontszám: 5.21
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
648. hozzászólás - 2011.03.16. 12:11:29
Khm... Nos... Nem biztos, hogy ide illik, DE...
Kérnék valamit a programozóktól tisztelettel.
Rápislantanának arra az állatelfogós rutinra?
Ritkán vadásztam mostanában, de lassan kb. 250 vadászat letudtával az átlagom 1 elfogás 22-25 levadászott CsP-nként 30-as Csapdázással Bubi nélkül (4-5%).
Gy/V 1-nél nagyobb és NEM láthatatlanul szoktam vadászni. Egy 6-7%-os átlagot még betudnék randomnak, de ezt "furcsállom".
Picit más:
Merem remélni, hogy 1-2 brutáljó Gy/V átlagú magas szintű karakternél látható Sztázisbubi csak "gyűjtőmánia" gazdagoknál és nem az ilyen kifordult állapot korrigálására szolgáló "óvintézkedés"...
A hozzászólást McMad módosította 2011.03.16. 13:55:17-kor
Pontszám: 6.59
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
649. hozzászólás - 2011.03.23. 14:12:22
No...
Vettem magamnak a fáradságot és ha már ennyire ajnározzátok ezt a "Láthatatlan sajtolás" dolgot, hát utána olvastam. IGEN. Megértettem. Tápos dolog. Egyike azon MŰjáték elemeknek, amihez hálistennek nem nyúltam eddig. Volt amit már kipróbáltam, DE ez az amit SOHA nem is akarok. Persze... Fizessek Bubiért, meg szedjek össze kb. 1500 vereséget, meg ugráljak féllábon 2-3 napig hozzá. Köszönöm, de nem érdekel. Jelenleg PONT olyan ütemben fejlődöm, ami még szimpatikus (VF). Nem kell, hogy tovább lassuljak. A SzuperPOK taktikát sem választanám PONTOSAN e miatt. Habár a POK taktika legalább életszerű és nem kicsavarodott logikájú, vagy egyenesen logikátlan eszementség.
Ennél már az is értelmesebb, ha X pénzért Y LE-t tolnak az ember arcába - Lásd Lélekkút kisütés.
Egyszer valaki igazán rimánkodhatna azért is, hogy SZÁMOLJANAK FEL MINDEN ABERRÁLT/MŰJÁTÉK ELEMET!
Vagy legalább "életszerűsítsenek" rajta. Habár felfogható a dolog úgy is, hogy valaki burokban nőtt fel, ezért több a lehetősége. TÖBB a lehetősége? Neeem. Csak több a pénze, ergo előnyt kap, mint ahogy az minden fizetős játékban természetes is. :S
Még szerencse, hogy SOHASEM akartam legyőzhetetlen Bajnok karaktert csinálni, CSAK minél sokoldalúbban és jól használható karit. Ehhez SEMMI szükségem ilyen kitekeredett ökörségekre, mint pl. EZ. Menni fog e nélkül is a céljaim elérése.
További kellemes agygörcsölést a témához.

Kieg.: FONTOS: Az EREDETI szándék - a lemaradtak, tévelygők felzárkóztatása, védelme - tiszteletreméltó, továbbra is szem előtt tartandó kezdeményezés már csak a Játék jövője érdekében is.
A hozzászólást McMad módosította 2011.03.23. 14:37:56-kor
Pontszám: 7.72
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
650. hozzászólás - 2011.03.23. 14:36:16
Mit akarsz bizonyitani? Ha azt hogy nem lett volna szabad belenyulni ket ev utan a lathatatlan sajtba, akkor tamogatlak. Azt hogy jelen rendszer nevetseges ezt tudjuk.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.46
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
651. hozzászólás - 2011.03.23. 14:49:34 (Válasz Aurri #650 hozzászólására.)
Bizonyítani? Semmit. Csak "nerfelek", lobbyzok valami értelemért, ami tisztába tenne pár beteg/játékhangulat ellenes/logikátlan/életszerűtlen dolgot, játékelemet.
Spec véleményem szerint nyugodtan bele lehetett nyúlni. Máshol már említettem, hogy aki észrevesz valami kihasználható Játék egyensúlytalanságot és ezzel előnyt szerez, az ENGEM nem zavar. A nyugati féltekén az ilyet megtapsolják pl. ha Adókibúvót, kiskaput talált az illető, DE utána gyorsan be is csukják a kiskaput... ;-)
ÁM HOGY EBBŐL A HELYZETBŐL EGY ENNYIRE BETEG DOLOG KEREKEDJEN pl. pénzbevételi okból az egy vicc... :S
Pontszám: 6.60
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
652. hozzászólás - 2011.03.23. 14:56:02 (Válasz McMad #649 hozzászólására.)
állítsd már le magad! az égvilágon senkit nem érdekel, hogy te "műjátéknak" tartod a láthatatlan vadászatot. van aki SZERETI ezt csinálni. Ha téged nem érint, minek akarsz mással kicseszni a megnerfelésésvel?
Pontszám: 4.50
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
653. hozzászólás - 2011.03.23. 14:57:59
A véleményemet a bubiról tudjátok!

Eddig a legjobb és számomra legelfogadhatóbb magyarázattal Lord Edmund szolgált, erre az eszementségre!" A Fekete Liga megfertőzte Miklós elméjét, s ezért került be a bubi a játékba"

Hibátlan!

Az összes többi érv, nem állja meg a helyét! v1-v2 még hozható ellenük, de V3 esélytelen
Pontszám: 7.20
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
654. hozzászólás - 2011.03.23. 15:00:42 (Válasz Ricskosz #652 hozzászólására.)
Ne hari, de ha bármilyen módja lenne annak, h. kipukkadjanak a bubik V3-n, én is lobbyznék ezerrel!
Pontszám: 7.20
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
655. hozzászólás - 2011.03.23. 15:20:59 (Válasz Ricskosz #652 hozzászólására.)
OK.
Sokfélék vagyunk. Teljesen elfogadható a te szemszöged is. A SAJÁT szemszögedből vizsgálva biztosan. Kezdem úgy érezni, hogy minden kiugró teljesítményt le akar a többség törni, illetve kisajátítani magának. Miért is fontos, hogy továbbra is (főleg egy bizonyos LE+ elérése után) üzemeljen a bubi? Tudjuk, a LE+++++ érdekében. A Láthatatlanság ALAPGONDOLATÁVAL ellenkezik a jelenlegi folyamat, amit sokaknál generál a Bubi. Kvázi rongyolják a karakterük mutatóit az érdekében.

Nyílt levél:
Tisztelt Behó.
Ezúton szeretném közölni, hogy tapasztalataim szerint ugrásszerűen megnőtt az önpusztító VÚ-k és VÚ-nők száma a Játékukban. Akarommondani JátéKUNKban, mert kezdem eléggé magaménak is érezni. Ezen fura viselkedésű, a verhetőség álcája mögé bújó (rossz Gy/V) egyedek SAJNOS nem hajlandóak eleget fizetni a Játékunk eltartása érdekében. Oly mértékben megerősödtek itt a V3-on, hogy SEMMI szükségük Lélekkútsütésre/kavicsos felszerelésre/stb. EZ kockáztatja a Játékunk nyereségességét, ezért én javaslom, hogy ha már így alakult, akkor csak a legelszántabbak viselhessenek bubit a Prémium mintájára. Igen. Jól sejtitek. Heti kavicsdíjat a Bubisoknak amint elértek egy bizonyos fejlettségi szintet!
A ti (egyenlőre) hű dicsérőtök/szidótok/eltartótok: Mc
Ui.: Nekem is van még pár "őrült" ötletem ezen kívül is a nyereségfokozásra, de egyenlőre emigrálok békések vizekre, mielőtt elsodor a Cunami... ;-)
Pontszám: 5.87
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
656. hozzászólás - 2011.03.23. 15:27:58 (Válasz McMad #655 hozzászólására.)
Kezdem úgy érezni, hogy minden kiugró teljesítményt le akar a többség törni, illetve kisajátítani magának.
vicces, te is pont ezt szándékozod csinálni a bubisok kiherélésével
Pontszám: 5.38
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
657. hozzászólás - 2011.03.23. 15:29:15 (Válasz Ricskosz #656 hozzászólására.)
A Pókok után ti jöttök Csak h. szokjátok a nerfeket
Pontszám: 8.14
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
658. hozzászólás - 2011.03.23. 15:35:14 (Válasz Ricskosz #656 hozzászólására.)
Nekem ugyan nemköll. Emlékszel még egyáltalán, hogy miről szól a Láthatatlanság, vagy csak egy játéktechnikailag elcsúszott működésű, de fejlesztésre még kiváló elemet látsz benne?
Kieg.: Tőlem maradhat. Arra, amire szánták. FELZÁRKÓZTATÁS SEGÍTŐNEK.
A hozzászólást McMad módosította 2011.03.23. 15:38:45-kor
Pontszám: 7.74
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
659. hozzászólás - 2011.03.23. 15:37:37 (Válasz McMad #658 hozzászólására.)
utóbbi. nem érdekel a láthatatlanság támadásoktól védő része
Pontszám: 3.83
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
660. hozzászólás - 2011.03.23. 15:39:19 (Válasz Ricskosz #659 hozzászólására.)
Hidd el, megértem.
Pontszám: 7.74
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője