Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
721. hozzászólás - 2011.03.24. 23:12:15 (Válasz Lanmandragoran #718 hozzászólására.)
"Ja, és akkor ők még undorító módon ki is zsákmányolják a környezetüket, akár óránként porbadöngölve mindenkit aki él és mozog, csak hogy nekik jobb legyen.
Akkor hol is vannak a problémák, az igazságtalan előnyök, a kompenzáció"?

V3-on aztán annyira ki lehet zsákmányolni bárkit, h. el sem hiszem Ne vicceljünk már
Pontszám: 6.06
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
722. hozzászólás - 2011.03.25. 16:29:38 (Válasz Lord Zero #720 hozzászólására.)
Mindenki választhat BÁRMILYEN taktikát, a lehetőség adott. Ezt jobb észben tartani.

Persze ezt mutatja a Wart féle óránkénti beütések is, amit a támadásoknál látok...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.03.25. 16:30:22-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3.78
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
723. hozzászólás - 2011.03.26. 12:10:29
A portyát már szétnerfelték gondolod,hogy ez az álom bubizás örökre megmarad?! (remélem nem)
A legidegesítőbb,hogy mindezt 10 őskőért árulják. Ilyen elven adjatok portyasegítőt is ennyiért a nem békés világokba azoknak akiknek 50* es a győzelmi mutatójuk, xD.

Eleve kivételezésnek tartom és ezen a véleményen semmilyen HSZ el nem fogsz tudni módosítani. Főleg ilyen közhelyekkel.
Pontszám: 8.13
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
724. hozzászólás - 2011.03.26. 16:51:00 (Válasz Fecsu123 #723 hozzászólására.)
Aham, értjük aztat.

Amit már lehetett mindent szétnerfeltek. Nem csak a portyát. Csak tudom lassan 3 éve rohadok a gém mellett :-)

50* annyi mutatót 3. szintre el lehet érni , de lehet sokat írtam.

Jelenleg: 4000/50 a mutató, ez jónak számít?

Persze, mert ez a játék végtelen történetű...

----

Csak azt tudnám a másik szarságom mért bántja a jólelkűim szemét...szemét.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.67
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
725. hozzászólás - 2011.03.26. 17:13:33
Az 50* statot direktbe írtam nagynak. ,hogy nehéz legyen elérni. Írhattam volna 40* 30* is iróniának szántam.

Nekem jelenleg: 6905/309 és igen a 4000/50 is jónak számít ahogy az enyém is,de ha a több vereséget így "jutalmazzák" akkor a kiemelkedő győzelmet is jutalmazzák.

Ez egy kivételezés. Bárki bármit mond ez az. Láttam a HSZ eket,hogy milyen nehéz elérni a több vereséget. Ugyan már vicc. Kihívásozik és negatívban elnyom a végén pár portyát. Egy szakízó/vadászó kari könnyedén tud negatív statot produkálni 20. szintre és onnan optimalizálni bubival.

Ez miért kiemelkedő teljesítmény?! Ezerszer nehezebb jól portyázni. Lecsapni a kellő pillanatban.
A láthatatlanság eleve nem erre készült,hanem felzárkóztatásra. Nekem ezzel van bajom és azzal,hogy a pók létet kiherélték egy harci világban. Ezek után az lesz a "menő" ha békésen legelgetek egy bubival a fejemen. (Igen még nincs sok bubis bajnok. Ne is legyen.) Fogalmam sincs miért van még mindig bent ez az előny ebben a játékban.

---

A HSZ ed másik részével nem tudok mit kezdeni. Nekem nem veled van bajom.
Pontszám: 7.24
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
726. hozzászólás - 2011.03.26. 17:37:20 (Válasz Fecsu123 #725 hozzászólására.)
Az a baj, hogy nem veszitek észre, hogy ezt a taktikát sokkal kevesebben csinálják, mint bármi mást. Addig nem volt baj, amíg mindenki tudta ezt csinálni? Csak azután lett gond, hogy csataarányhoz módosították???

Érdekes V3-n most és mindig is lesznek olyanok, akiknek 5-600-zal több a TÖ-je, nekem ugyanannyival nagyobb a SZÖ-m. Csak azt nem fogjátok fel, hogy SZÖ-t sokkal olcsóbb felvinni 2000-ig mint TÖ-t. Azok, akik 2000+ TÖ-vel rohangásznak 65-70. szinten az nem baj...

És ráadásul akik ezt a láthatatlanságot csinálják, nem veszik el előletek a portyákat, max néha indulnak bajnokin.

Tudom, hogy nagyon sokáig tart jó farmot találni, de az idő tényező, kérdésválaszolás, besorolás, stb, stb hasonlóan sok időt vesz el. És sokkal több TP-vel jár, mint lefelé ütve farmolni az ellenfelet, tudom mert én is játszok így. 13. szinten 3K ás rablások 3 TP-ért...hol kap ilyet egy bubis vadász?? Sehol!

V3-n is simán lehet hozni ezeket, nem egy társam írja be a 12-15 ezres portyákat 1-10 TP-ért. Ott csak a csataarány a fontos.

Megsúgom V3-n 1000 vadászat statisztikáját nézve 1750 LÉ-t kapok csp-ként 12 TP-ért, ami baráti alapon is 146 LÉ/ TP (8 kvízmedál).

Szóval hagyjuk már ezt abba, tudom mekkorákat lehet szakítani portyával, vagy anélkül. Engem sajnos nem tudtok meghatni.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.21
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
727. hozzászólás - 2011.03.26. 17:47:35
Biztosan azért írja be a társad/aid a fórumra azokat a rablásokat,mert neki is kiemelkedő. Ez olyan mint egy jó sajtolás. Nem minden portya sikeres azért ezt biztosan Te is tudod.
Pontszám: 8.81
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
728. hozzászólás - 2011.03.26. 18:11:04 (Válasz Viszok009 #726 hozzászólására.)
Igen, az a baj, h. nem egyenlőek az esélyek(csata arány). Vagy lehessen egy reliket használni, v. ne, de ez így inkorrekt!

Az h. ki használja, v. nem használja az legyen mindenki saját döntése
Pontszám: 8.62
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
729. hozzászólás - 2011.03.26. 18:14:41
V3-n is simán lehet hozni ezeket, nem egy társam írja be a 12-15 ezres portyákat 1-10 TP-ért. Ott csak a csataarány a fontos.

Gondolom a társaid mind jó nagyok! Ott lehet ilyen arányt produkálni, mert 1-10Tp az csak nagyon nagy szinten van Ott nincs nagyon bubi, meg rossz GY/V. Itt nálunk lent ez a szitu kicsit más!
Pontszám: 8.62
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
730. hozzászólás - 2011.03.26. 20:19:53 (Válasz Viszok009 #726 hozzászólására.)
Osztom a véleményedet.
Pontszám: 3.28
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője