Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
341. hozzászólás - 2010.10.04. 06:54:06
De ha már nerf...

A láthatatlanság eredeti célja az volt, hogy portya alatt adjon bónuszt ugye. Egyszerűen ne lehessen vadászni láthatatlanul, sok probléma megoldódik

És hogy megmaradjon a kitörési pont? Ide nekem egy relikviát, mely duplázza a sajtolás lé értékét, amennyiben nincs/van valami feltétel.(Azonnal nincs gond azzal sem, hogy a láthatatlanság lassítja/rombolja a játékélményt, viszont megmarad a kitörési pont, amiért annyian sírnak...)
A hozzászólást Birka módosította 2010.10.04. 07:25:20-kor
Pontszám: 4.44
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
342. hozzászólás - 2010.10.04. 07:41:02
Az egésznek az a célja, hogy gyorsuljon a játék. Így gyorsabban kell a karakterre költeni. Ez a taktika nagyon vissza fogta a színtlépést.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.45
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
343. hozzászólás - 2010.10.04. 08:00:50 (Válasz Let. #338 hozzászólására.)
Idézet: Let. - 2010.10.04. 00:07:42

Kellemesen figyelmen kívül hagyod, hogy itt arról van szó, hogy ehhez nem kell sem ész, sem időzítés, sem lékenergia befektetés,

Valami csak kell hozzá, különben mindenki használná, ha tényleg semmi nem kellene.


csak meg kell nyomni egy gombot és máris többet hoz a vadászat adott szintre vetítve.

Még egyszer: ebben a játékban mindenhez "csak" gombot kell nyomni.


Magyarázd már el hogy éri be, ha mindketten használják? Vagy ha csak a beérni szándékozó? Akkor meg a másik hagyja el és akkor megint nincs érintkezési felület. Szvsz rengeteg tényezőtől függ hogy valaki valakit beér-e erősségben, főleg az első két világon.
Esetleg John Doe a mögötte jövőket még megszívathatja mikor belassul, amikor adott csillagállás mellett gyengének bizonyult.

Lehet, hogy egyszerűbb írnod, mint olvasnod, de azért célszerűbb lenne, ha elolvasnád, amit írtam, mielőtt válaszolsz. Megismétlem, NEM SZINTBELI BEÉRÉSRŐL beszéltem. Arról van szó, hogy a nerf utániak nem tudnak olyan erősek lenni, mint a nerf előttiek. És mielőtt megkérdezed, hogy ez hol számít, én megkérdezem, hogy hol nem? Entitás, térkapu, epikus, landragórozás, jövőbeni események - mindenhol számít, hogy a szinteden milyen erős vagy. Az pedig csak a LE/TP-től függ. Ráadásul valójában a nerf előtt feltápolt karakter nyugodtan bevárhatja a nerf utániakat, semmit nem tudnak tenni ellene az újak, kénytelenek lesznek utolérni, vagy nem játszani.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.07
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
344. hozzászólás - 2010.10.04. 08:16:58 (Válasz Prisma #343 hozzászólására.)
Prismának igaza van. Nagyon nem mindegy, hogy egy karakter mikor ér el egy adott fejlettségi szintet. Hogy hol számít ez leginkább? LE szívás a térkapuban? Nem mindegy hogy Alfréd 200as vagy 300as erő birtokában van. Persze ez függ attól is, hogyan fejleszti a karakterét és milyen epikus tárgyakat szerez... de ettől függetlenül egy korábban láthatatlan vadászattal előnyre szert tevő csóka, sokkal nagyobb előnyben lesz.
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 5.82
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
345. hozzászólás - 2010.10.04. 10:01:55 (Válasz Prisma #343 hozzászólására.)
Üdv!

<nevet>

Elolvastam amit írtál.
Korábban is.
Már sokan leírták amit te és amit te írsz és ez legjobb esetben egy sarkított "igazság".

Tiszta hogy nem szintbeli eltérésről beszéltél. Vagy mégis?
De mikor lesz érintkezési felület a később indulók és a most játszók között ha lesz nerf kérdem én? Mert hát az igazság bajnokai nem a következő generációkért állnak ki?
Persze, lehet rémképeket festeni leálló láthatatlan vadász karakterekről... <mosoly>

hogy a szinteden milyen erős vagy.

A láthatatlan vadászat szempontjából amikor a környékeden mindenki ugyanolyan lehetőségekkel bír, ennek nincs jelentősége. Mindenkire ugyanúgy hatni fog a nerf. Marad a portya, a küldetések, a szövetségi tagság, a tárgyak mint "kitörési pont". Nem az egy gombnyomásos tápolás.

Az hogy bevárja az eddig láthatatlanul fejlődő a most indulókat természetesen sokkal esélyesebb, mint hogy a láthatatlanokba belefutnak a most induló, erről a taktikáról mit sem sejtő kezdő játékosok.
Remélem érzed az iróniát.

Még egyszer: ebben a játékban mindenhez "csak" gombot kell nyomni.

Örülök hogy vannak akik a játékot és a fórum hozzászólásokat is megoldják gondolkodás nélkül.
Remélem lesz egy rejtett "tápolok de lassulok" gomb amit csak a szemfülesek vesznek észre ha kiveszik a láthatatlanságot.
Esetleg egy gomb amit nyomhatnak és javul az LE/TP arányuk?

Let

Ui:
Annyira abszurd hozzászólásokat olvastam, hogy nem bírtam megállni ezt a nem minden iróniát nélkülöző hozzászólást. Mindenki gondolkodjon el rajta szerintem, hogy mennyire is gondoltam komolyan, mennyire eldőlt-e már hogy lesz nerf, mennyire van igaza. Szerintem.

Prisma, az egyetlen eszköz amit használsz az az ismétlés. Ettől még nem lesz "igazad". Már ha van olyan. Nekem sem.
Nekem már szemet szúrt, hogy néhány játékos képtelen más szemszögből megvizsgálni a dolgokat, ezért is írtam ennyit.
Sok szerencsét a nerfhez, remélem túléli a karaktered. Én már elfogadtam mint használó.
Az újabb körök megfutását rábízom a nálam bölcsebbekre én nem olvasom többet ezt a topicot, mint egyszer már mondtam, remélem bölcs döntést születik.
A hozzászólást Let. módosította 2010.10.04. 10:26:50-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.18
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
346. hozzászólás - 2010.10.04. 10:30:46 (Válasz Prisma #335 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2010.10.03. 23:31:19
Idézet: Jeriko - 2010.10.03. 21:17:58

Mi alapján gondolod, hogy akik egy több éve adott lehetőséget eddig nem használtak, azok pont a nerf bevezetésével "ébrednének rá", hogy ezt most használni akarják?

Senki nem állított ilyet.
Hihetetlen, hogy újra, és újra el kell magyarázni, hogy LE/TP javító lehetőséget utólag nem szabad kivenni, azért, mert akik ezután jönnek majd, esélytelenek lesznek beérni azokat, akik kihasználták.


Javíts ki ha tévedek, de a láthatatlanságot ELSŐ szinttől kezdve lehet használni. Tehát aki játszik, és idáig nem használta a láthatatlan vadászatot, az nem azért nem használta, mert nem volt rá lehetősége, hanem azért, mert vagy nem tudott róla (és ezután sem fog, mert jó eséllyel nem olvas fórumot), vagy pedig úgy döntött, nem akarja használni (és valószínűtlen, hogy a nerf bevezetése miatt döbbenne, rá, hogy használni akarja.
Tehát azok, akik miatt te fel vagy háborodva, és az esélytelenek igazát szajkózod, azok a játékosok, akik NEM IS REGISZTRÁLTAK EDDIG A VU-ra, NEM JÁTSZANAK most sem!
Azon most lépjünk túl, hogy egy játék szabályait azokhoz igazítani, akik nem játszanak, önmagában is butaság. Vizsgáljuk csak azt, hogy mi történik, ha nem lesz nerf:
Az történik, hogy akik most játszanak, azok addig, amíg a nem játszók esetleg regisztrálnak, TOVÁBB ERŐSÖDNEK a láthatatlan vadászat segítségével, így mikor szerencsétlen új játékos eljut odáig, hogy bekerül a játékba, sokkal nagyobb eséllyel lesz szarrá verve, mint egy esetleges nerffel (főleg, mint ahogy már többen rámutattak, a láthatatlanul vadászók köre folyamatosan bővülni fog). Emiatt aztán előbb is fogja abbahagyni.
Kivételt képez mondjuk az a 1%, aki már tapasztalt vén róka, és azért indít új karaktert, hogy kezdetektől láthatatlanul vadászva mér über táposabb karaktert fejlesszen ki.

Ezt a "nem fogja beérni" című parasztvakítást meg nyugodtan hagyd el, mert mint sokan rámutattunk, "beérni" attól senki nem fog senkit, hogy ő is láthatatlanul vadászik (max hasonló tempóben megy utána), legfeljebb akkor, ha akik előbb kezdték, már nem fognak tudni láthatatlanul vadászni.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.10.04. 10:55:39-kor
Pontszám: 7.10
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
347. hozzászólás - 2010.10.04. 10:46:54 (Válasz Prisma #335 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2010.10.03. 23:31:19
Hihetetlen, hogy újra, és újra el kell magyarázni, hogy LE/TP javító lehetőséget utólag nem szabad kivenni, azért, mert akik ezután jönnek majd, esélytelenek lesznek beérni azokat, akik kihasználták.


Persze, nyilván az új indulók 98%-a azzal a szándékkal nevez, hogy kezdetektől fogva láthatatlanul vadásszon. Ennyire azért nem lehetsz naiv.
NEM. Az új indulók 98%-a azért fog orbitálisat szívni, mert nem vadásznak láthatatlanul, ezért több TP-t kapnak, hátulról beleszaladnak azokba, akik MOST láthatatlanul vadásznak, és így a sokkal jobb LE/TP arányuk miatt szarrá verik őket. És ilyenből két nagyságrenddel lesz több, mint azokból, akik úgy indítanak új karaktert, hogy a kisujjukban a VU össze szabálya a pókléttől kezdve a láthatatlan vadászatig. Nem, tévedek, minimum három nagyságrenddel lesz több.
Persze lehet azt mondani, hogy "megvolt minden esélyük, miért nem éltek vele?". Te ezt igazságnak hívod, én meg álszenteskedésnek. De tudod mit? javasoljuk Miklósnak, írjon ki a dologról egy játékon belüli szavazást, így megtudhatod, hogy a játékosok mit gondolnak erről. Persze most majd jön a szöveg, hogy a játékosok ezt nem tudják felmérni, és mindenki rosszat akar az újonnan indulóknak az egy-két tucat láthatatlanul vadászón kívül, akik egyedül és szent módon az igazság letéteményesei.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.10.04. 10:57:14-kor
Pontszám: 6.37
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
348. hozzászólás - 2010.10.04. 10:47:11 (Válasz Prisma #343 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2010.10.04. 08:00:50
csak meg kell nyomni egy gombot és máris többet hoz a vadászat adott szintre vetítve.

Még egyszer: ebben a játékban mindenhez "csak" gombot kell nyomni.


Nem akarok mar nagyon belefolyni, de ezt a netto butasogot ne ismetelgesd kerlek.
Hiaba nyomom meg elso szintu karival a 100-szor a +1 ero gombot, nem lesz 120-as erom. Mert nem csak gombot kell nyomni hozza. Hanem LE-t is kell gyujteni.
Szerintem eleg erheto amit Let irt, a lathatatlansag nem fejlesztes, nem allit dontekenyszer ele, nem befektetes ami idovel megterul. Hanem egy egyszeru kapcsolo: tap/nemtap.

Hasonlitsuk ossze a PP valtassal, mert arra hasonlit a legjobban.
MIndkettot egy mozdulat atkapcsolni, egyik sem kivan semmilyen befektetest. De a PP valtasnak ara van, az adott ido alatt termelodott PP-iddel lefele nem tudsz utni. Ilyen ara a lathatatlansagnak nincs.Barmilyen pontodat korlatozas nelkul elhasznalhatod, amikor kijossz belole. Csupan kenyelmetlenseget okoz azzal, hogy amig lathatatlan vagy, addig nem hasznalhatod ezek zomet.

Szerintem nem baj az, ha eltero nezopontjaink vannak, eltero elveket vallunk a jatekrol, eltero ertekrendszerrel tekintjuk a jatek alakulasat, de azt a minimalis tiszteletet adjuk mar meg a masiknak, hogy megprobaljuk megerteni amit leir, mert igy van ertelme a vitanak.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.10.04. 10:47:35-kor
Pontszám: 7.55
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
349. hozzászólás - 2010.10.04. 11:02:10 (Válasz Prisma #343 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2010.10.04. 08:00:50
Még egyszer: ebben a játékban mindenhez "csak" gombot kell nyomni.


Zseniális meglátás.
Ahhoz, hogy Rockefeller legyél, feljuss az űrbe, az USA elnökévé válj vagy bármi egyéb, amiről ember álmodhat, ahhoz meg csak a szádat kell mozgatni (megfelelő szavak a megfelelő személyeknek).
Pontszám: 8.62
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
350. hozzászólás - 2010.10.04. 11:20:29 (Válasz Let. #345 hozzászólására.)

Elolvastam amit írtál. ... De mikor lesz érintkezési felület a később indulók és a most játszók között ha lesz nerf kérdem én?

LOL. OK, elolvastad, csak nem értetted (hadd ne nevezzem nevén ezt a jelenséget).
Ki beszél érintkezési felületről? Hihetetlen, hogy nem sikerül erről az ostobaságról leakadni, hogy a nerf előttiek, és a nerf utániak összetalálkoznak-e, vagy sem. Még egyszer elmondom, hogy az entitásnál, térkapunál, epikusnál, és minden másnál is számít, hogy a szintedhez képest milyen erős vagy. Ez teljesen független attól, hogy ki találkozik kivel.


Prisma, az egyetlen eszköz amit használsz az az ismétlés.

Ezt az eszközt csak nehéz felfogású vitapartner esetén használom, de könnyű belátni, hogy ilyenkor szükséges.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 4.31
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
351. hozzászólás - 2010.10.04. 11:50:55
Függetlenül a nerf szükségességének kérdésétől egy dolog érdekelne, egyáltalán miért marad bent a láthatatlanság, ha nem lesz erősebb semmiben, mint a sima vadászat? Ezek után egyenesen kárára lesz a használóinak. Gyakorlatilag megfelezi a rendelkezésre álló cspt. Portyában eddig sem számított, háborúban valamennyire, de erre elég lenne egy akármilyen ital, védelem itala jellegű, esetleg csak háborúban működő... Harag italát kicsit átfogalmazni, és kész is. Egyébként hiába igazítjuk az le/tp arányt a rendes vadászatéhoz, az egy szintre jutó minden más, portya, térkapu, kaland, küldetés még mindig sokkal több lesz annál, aki láthatatlanul vadászik, mint annál, aki nem, és ez nagyságrendekkel több lehet, mint az, amiért a nerf szükséges.

Egy konkrét javaslat: láthatatlanság maradjon ugyanígy, 30. szinttől szűnjön meg, helyette ital vagy akármi, tetszés szerint. Ugye 30.ig a szakik miatt nem lesz gond, utána meg ezzel meg is oldódna...

mod: nem ellent mondok magamnak, csak a láthatatlanságot kétféleképp használják, egyik réteg a hátránya leküzdésére, a másik optimalizálásra.
A hozzászólást Rafkós módosította 2010.10.04. 11:52:36-kor
Pontszám: 6.51
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
352. hozzászólás - 2010.10.04. 11:51:41 (Válasz Jeriko #349 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2010.10.04. 08:00:50
Még egyszer: ebben a játékban mindenhez "csak" gombot kell nyomni.

Jerikó, Kócos,
sajnos úgy tűnik, hogy az iróniát nem sikerült értelmeznetek. Az én példám ugyanakkora ostobaság, mint Jerikó példája arról, hogy csak a szádat kell ahhoz használni, hogy az USA elnökévé válj. Mindkettő válasz egy másik ostobaságra.
Tehát Let állítása, hogy a láthatatlan vadászathoz csak gombot kell nyomni, ugyanakkora ostobaság, mint azt állítani, hogy ahhoz, hogy gazdag legyél, csak a szádat kell jártatni. Segítek, formalizálom:
"Nettó butaság" állítás 1: Ahhoz, hogy gazdag legyél, csak a szádat kell jártatni.
"Nettó butaság" állítás 2: A láthatatlan vadászathoz csak egy gombot kell megnyomni.

Ironikus válasz 1: Ahhoz, hogy az USA elnöke legyél, ahhoz is csak a szádat kell jártatni.
Ironikus válasz 2: Ebben a játékban mindenhez csak gombot kell nyomni.

Így már érthető? Ja, nem, tudom már, a két nettó butaság közül ti az egyiket komolyan gondoltátok, LOL.
De akkor nyugodtan válaszolhattok arra, hogy ha tényleg csak egy gombnyomás, akkor miért nem használja mindenki? Ha ennyire egyszerű lenne, akkor bizonyára ez a topik sem lenne.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 4.50
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
353. hozzászólás - 2010.10.04. 11:58:42
Jut eszembe, a tervezett nerf erőteljesen emeli a szerencse tulajdonság értékét. Tessék mindezt figyelembe venni, még a belepiszkálás előtt, első nekifutásra ki tudom szúrni, hogyan használhatnám ki ezek után. Ha a tömegek nem használják, már nyertem is vele.
Pontszám: 7.68
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
354. hozzászólás - 2010.10.04. 11:58:43 (Válasz Jeriko #347 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2010.10.04. 10:46:54
javasoljuk Miklósnak, írjon ki a dologról egy játékon belüli szavazást, így megtudhatod, hogy a játékosok mit gondolnak erről.

Ez egy népszerű populista lózung, de emellett jó nagy ostobaság is. Majd ha te nem orvoshoz mész, amikor beteg vagy, hanem a blogodon kiírod a tüneteidet, és szavazást írsz ki a kezelésről, és a többségi eredményt alkalmazod, majd akkor elhiszem, hogy komolyan gondolod, hogy egy ilyen szavazás jó eredményt hoz.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.84
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
355. hozzászólás - 2010.10.04. 12:13:03 (Válasz Prisma #352 hozzászólására.)
Gondoltam elmagyarázom még egyszer, hogy érthető legyek. Inkább nem teszem.
Nem csalódtam benned, hoztad a formádat.

Akit érdekel amit a témában mint használó mit gondolok már leírtam.
Folyamatos vélemény váltás mellett, aztán jön a nem-is-úgy gondoltam csak irónia volt, majd "igazából nem nektek szólt, hanem az a harmadik beszélt hülyeséget" nincs értelme tovább folytatni a vitát.
A hozzászólást Let. módosította 2010.10.04. 12:36:00-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.77
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
356. hozzászólás - 2010.10.04. 12:17:11 (Válasz Prisma #354 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2010.10.04. 11:58:43
Idézet: Jeriko - 2010.10.04. 10:46:54
javasoljuk Miklósnak, írjon ki a dologról egy játékon belüli szavazást, így megtudhatod, hogy a játékosok mit gondolnak erről.

Ez egy népszerű populista lózung, de emellett jó nagy ostobaság is. Majd ha te nem orvoshoz mész, amikor beteg vagy, hanem a blogodon kiírod a tüneteidet, és szavazást írsz ki a kezelésről, és a többségi eredményt alkalmazod, majd akkor elhiszem, hogy komolyan gondolod, hogy egy ilyen szavazás jó eredményt hoz.


Azért nem írok ki ilyen szavazást, mert felteszem, a szavazók nagy része nem ért a területhez, nem ad rá releváns választ.
A láthatatlan vadászathoz nyilván mindenki ért, így ott hasznos válaszok születnek. Ha meg nem értenek hozzá, akkor hogyan tudnák "beérni" a mostaniakat, ahogy te állítod?
Pontszám: 8.16
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
357. hozzászólás - 2010.10.04. 12:20:13
Végigküzdöttem magam az utóbbi oldalakon. Ez már óvoda. Kérem, kapcsojja ki:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.73
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
358. hozzászólás - 2010.10.04. 12:38:17 (Válasz Let. #355 hozzászólására.)
Idézet: Let. - 2010.10.04. 12:13:03

Azért semi-exploit mert egy gomb lenyomásával, minden erőfeszítés nélkül extra Le-t lehet szerezni adott szintre vetítve.


Nem. Hölgyek, Urak, erről szokjunk le. Égnek áll a hajam amikor valaki leírja, hogy "egy gombnyomásos táp". Nem egy gombnyomástól függ, főleg akkor nem, ha valaki nem elég erős. Az egyik mellékok ami miatt én nem használtam a láthatatlanságot vadászatra, az a környezetem. Ott szompolygott mellettem Nephila, Begginer is utólért, alattam Rafkós, Sápadt Angyal már lehagyott. Láthatatlanostul, védlöttyöstül, harag italástúl feltörlik velem a padlót gond nélkül. Első körben emelni kellett volna maxra a fúziót, hogy ne kelljen turbózni. Aztán vagy 100 transcendális, rajta turbó, ultraspec és transzplant max. ÉS ÍGY IS vissza kellett volna néznem a vadászatra 20-30 percenként, hogy még a transcendális hatása alatt ellőjem az LE-t.

Az, hogy elég benyomni a láthatatlanságot az egy illúzió amiből jó lesz kigyógyulni. Arról már nem is beszélek, hogy láthatatlanul egy csomó mindent nem lehet csinálni, és kalanddal kell leveretned magadról az ÉP-t, nem portyázhatsz láthatatlanság előtt (nem véletlen a köpeny bosrós ára).

Prisma, jót hahotáztam a példádon
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.63
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
359. hozzászólás - 2010.10.04. 12:40:40 (Válasz Jeriko #356 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2010.10.04. 12:17:11

Azért nem írok ki ilyen szavazást, mert felteszem, a szavazók nagy része nem ért a területhez, nem ad rá releváns választ.
A láthatatlan vadászathoz nyilván mindenki ért, így ott hasznos válaszok születnek. Ha meg nem értenek hozzá, akkor hogyan tudnák "beérni" a mostaniakat, ahogy te állítod?

Nem állítottam, hogy mindenki be fogja érni a mostaniakat. Én csak azt kifogásoltam, hogy attól is elveszik a lehetőséget, aki esetleg meg tudná/akarná tenni. Aközött, hogy senki nem tudja megtenni, és aközött, hogy mindenki megteszi elég széles skálán mozognak a lehetőségek. Vehetem akkor úgy, hogy akkor a szavazás szerinted is rossz ötlet, és csak vicceltél?
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 5.27
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
360. hozzászólás - 2010.10.04. 12:41:28 (Válasz S0laris #358 hozzászólására.)
Üdv!

Erre már van mit reagálni.

Ez az egész amit írsz független a láthatatlan vadászat extra Le termelő hatásától, anélkül is meg kellett tenned, hogy ne raboljanak le.
Úgy érzem elég sok dolgot vontál egybe.

Szvsz nem az a lényeg, hogy ki használja (én is használtam), hanem hogy milyen hatása van a játékra, a most induló tapasztalatlan játékosoktól kezdve az összes világon át minden játékosra.



Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.10.04. 12:44:50-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.08
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!